LOGIN  
LOGIN REGISTER
Filters
Search in results
Filter class
  • klasse b
  • klasse L
  • klasse M
  • klasse Z
  • Alles weergeven
Filter class
  • klasse b
  • klasse L
  • klasse M
  • klasse Z
  • Alles weergeven

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Rider: Manon Lazeroms

Horse: Equi vallent

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 07:47

Preview (free)

Rider: Manon Lazeroms

Horse: Equi vallent

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 08:01

Preview (free)

Rider: Mats Joris

Horse: Elanor

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 08:03

Preview (free)

Rider: Charlotte Broeders

Horse: Dito

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 08:05

Preview (free)

Rider: Margo van Nijnatten

Horse: Dejavu Cs

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 08:08

Preview (free)

Rider: Yoni Hoekstra

Horse: Dilucca

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 08:10

Preview (free)

Rider: Dian de Jong

Horse: Kastriogui Z

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 08:11

Preview (free)

Rider: Annet Janssen

Horse: Columbus

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 08:15

Preview (free)

Rider: Nikki van Tol

Horse: duvel

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 08:17

Preview (free)

Rider: Miranda Belder

Horse: Belder´s Hoeve Balou

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 08:20

Preview (free)

Rider: Maaike Theunis

Horse: Tto Douala

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 08:22

Preview (free)

Rider: Casper Timmermans

Horse: Timm-s Carthago

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 08:24

Preview (free)

Rider: Michelle Valstar

Horse: Carrera

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 08:25

Preview (free)

Rider: Michelle Mak

Horse: Elien

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 08:28

Preview (free)

Rider: Sjoerd Kommers

Horse: Elisebalia

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 08:30

Preview (free)

Rider: Wouter-dirk de Jongh

Horse: Ferdumelion

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 08:32

Preview (free)

Rider: Ron Cleijsen

Horse: O La La

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 08:34

Preview (free)

Rider: Patrick Grielens

Horse: Jeune Homme Van De Kooldries

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 08:37

Preview (free)

Rider: Julie Boonen

Horse: Silady

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 08:39

Preview (free)

Rider: Christel Roks

Horse: Freddy

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 08:41

Preview (free)

Rider: Marloes de Jong

Horse: Elsanto

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 08:43

Preview (free)

Rider: Marissa Breedijk

Horse: Zam Zam

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 08:46

Preview (free)

Rider: Esmee van Mechelen

Horse: Wana

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 08:49

Preview (free)

Rider: Jacco Dekkers

Horse: Daan

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 08:51

Preview (free)

Rider: Vera Heyms

Horse: El Ganador G

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 08:53

Preview (free)

Rider: Mandy Deurloo

Horse: Fiss

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 08:54

Preview (free)

Rider: Annika van den Broek

Horse: Vivre

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 08:57

Preview (free)

Rider: Hans Hovers

Horse: Bonaire

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 09:00

Preview (free)

Rider: Renee de Weert

Horse: Horsemanship-s Equality

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 09:02

Preview (free)

Rider: Charlotte Broeders

Horse: Wannebe Blue-boy

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 09:06

Preview (free)

Rider: Bas Moerings

Horse: Flyer

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 09:10

Preview (free)

Rider: Anne Britt Jorissen

Horse: Sensation White

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 09:12

Preview (free)

Rider: Marco Verbogt

Horse: Cando

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 09:14

Preview (free)

Rider: Stef Vanaert

Horse: Ultra

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 09:16

Preview (free)

Rider: Jilly Laros

Horse: Herero

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 09:18

Preview (free)

Rider: Imke v.d. Linden

Horse: Regina GLN

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 09:21

Preview (free)

Rider: Michelle de Leeuw

Horse: Dimaggio

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 09:23

Preview (free)

Rider: Hilke Mouws

Horse: Femke

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 09:25

Preview (free)

Rider: Michelle Dings

Horse: Eluana HDH

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 09:28

Preview (free)

Rider: Maxi de Weert

Horse: Fabulous

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 09:30

Preview (free)

Rider: Maartje Vromans

Horse: Arizona Hb

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 09:32

Preview (free)

Rider: Han Verstraten

Horse: Delauney

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 09:34

Preview (free)

Rider: Tim Koch

Horse: Davella

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 09:36

Preview (free)

Rider: Julie Boonen

Horse: Quirra-s Twinkling Z

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 09:38

Preview (free)

Rider: Cecilia van der Sanden

Horse: Zorro

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 09:40

Preview (free)

Rider: Kaylee Heynen

Horse: Dakota

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 09:42

Preview (free)

Rider: Charlotte Broeders

Horse: Wannebe Blue-boy

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 09:45

Preview (free)

Rider: Samantha van Meer

Horse: Annerette

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 09:47

Preview (free)

Rider: Vera Heyms

Horse: Desi-belle

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 09:49

Preview (free)

Rider: Michelle Mak

Horse: Espere

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 09:51

Preview (free)

Rider: Sammy-jo Smit

Horse: benjamin

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 09:52

Preview (free)

Rider: Kees Verheijen

Horse: Zinzie

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 09:55

Preview (free)

Rider: Dian de Jong

Horse: Crisp

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 09:56

Preview (free)

Rider: Denie van den Berg

Horse: Butterfly HB

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 09:59

Preview (free)

Rider: Merle Acda

Horse: Felle Fien

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 10:03

Preview (free)

Rider: Lisanne Verdonk

Horse: Impuls Van Karel J.A.

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 10:06

Preview (free)

Rider: Manon Lazeroms

Horse: Orient d-orange

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 10:08

Preview (free)

Rider: Ary Drooger

Horse: Empory

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 10:10

Preview (free)

Rider: Mats Joris

Horse: Eleny

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 10:12

Preview (free)

Rider: Margo van Nijnatten

Horse: Experience CS

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 10:14

Preview (free)

Rider: Yoni Hoekstra

Horse: Domizia

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 10:16

Preview (free)

Rider: Manon Lazeroms

Horse: Equi vallent

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 10:21

Preview (free)

Rider: Charlotte Broeders

Horse: Dito

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 10:23

Preview (free)

Rider: Yoni Hoekstra

Horse: Dilucca

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 10:25

Preview (free)

Rider: Dian de Jong

Horse: Crisp

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 10:27

Preview (free)

Rider: Maaike Theunis

Horse: Tto Douala

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 10:29

Preview (free)

Rider: Casper Timmermans

Horse: Timm-s Carthago

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 10:31

Preview (free)

Rider: Michelle Valstar

Horse: Carrera

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 10:33

Preview (free)

Rider: Ron Cleijsen

Horse: O La La

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 10:34

Preview (free)

Rider: Ron Cleijsen

Horse: O La La

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 10:34

Preview (free)

Rider: Marloes de Jong

Horse: Elsanto

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 10:36

Preview (free)

Rider: Anne Britt Jorissen

Horse: Sensation White

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 10:38

Preview (free)

Rider: Jilly Laros

Horse: Herero

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 10:40

Preview (free)

Rider: Maxi de Weert

Horse: Fabulous

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 10:42

Preview (free)

Rider: Julie Boonen

Horse: Quirra-s Twinkling Z

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 10:44

Preview (free)

Rider: Michelle Mak

Horse: Espere

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 10:46

Preview (free)

Rider: Ary Drooger

Horse: Empory

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 10:48

Preview (free)

Rider: Mats Joris

Horse: Eleny

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 10:49

Preview (free)

Rider: Yoni Hoekstra

Horse: Dilucca

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 10:51

Preview (free)

Rider: Dian de Jong

Horse: Kastriogui Z

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 10:53

Preview (free)

Rider: Johan Klein Zieverink

Horse: Carla

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 11:22

Preview (free)

Rider: Dennis Wauben

Horse: Davos B

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 11:24

Preview (free)

Rider: leon kuijpers

Horse: Explosive

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 11:26

Preview (free)

Rider: Leon Hegge

Horse: Dietrich Hdh

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 11:28

Preview (free)

Rider: Gabryella Dufour

Horse: Elton John Hdh

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 11:31

Preview (free)

Rider: Niclas Parmler

Horse: Vdl Groep Edison

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 11:33

Preview (free)

Rider: Linda Rijken

Horse: Macrider Extra

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 11:35

Preview (free)

Rider: Kessy van Berlo

Horse: Celleminka H Vb

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 11:38

Preview (free)

Rider: Jack Ansems

Horse: E.T.

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 11:40

Preview (free)

Rider: Bas Knijff

Horse: Europa

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 11:42

Preview (free)

Rider: Sacha de Wit

Horse: Armando

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 11:44

Preview (free)

Rider: Kim Rothengatter

Horse: Vdl Groep Etoille

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 11:46

Preview (free)

Rider: Ruben Romp

Horse: Donatella

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 11:48

Preview (free)

Rider: Carolein van de Plasse

Horse: Delta Mossel Eros

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 11:51

Preview (free)

Rider: Joep van der Kampen

Horse: Vdl Groep Ester

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 11:52

Preview (free)

Rider: Marwin van den Nieuwenhuijzen

Horse: Eton

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 11:54

Preview (free)

Rider: Marilyne van Hoey Smith

Horse: Viking-s Chita

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 11:57

Preview (free)

Rider: Julie Boonen

Horse: Silady

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 11:59

Preview (free)

Rider: Michael Kearins

Horse: Emymolga

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 12:01

Preview (free)

Rider: Wendy Scholten

Horse: Blom-s Eulanda

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 12:03

Preview (free)

Rider: Wendy Smits

Horse: Dialinde

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 12:05

Preview (free)

Rider: Tom Fonken

Horse: Baileys

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 12:07

Preview (free)

Rider: Jeroen Snijders

Horse: Brancowee

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 12:09

Preview (free)

Rider: Sharon Broeders

Horse: Dewulia

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 12:11

Preview (free)

Rider: Ines Kessels

Horse: Camacho

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 12:13

Preview (free)

Rider: Annemieke Lips- Maaskant

Horse: Jade

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 12:15

Preview (free)

Rider: Dian de Jong

Horse: Kastriogui Z

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 12:17

Preview (free)

Rider: Josephine Huijbregts

Horse: Vandiama

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 12:18

Preview (free)

Rider: Dominique de l-Or

Horse: caldo 5

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 12:21

Preview (free)

Rider: Hilke Mouws

Horse: Daillante

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 12:23

Preview (free)

Rider: Patrick Grielens

Horse: Don Pepe

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 12:25

Preview (free)

Rider: Johan Klein Zieverink

Horse: Bugatti

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 12:28

Preview (free)

Rider: Linda Rijken

Horse: Bentley

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 12:30

Preview (free)

Rider: Dennis Wauben

Horse: Denzel

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 12:32

Preview (free)

Rider: leon kuijpers

Horse: Esimodo

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 12:34

Preview (free)

Rider: Leon Hegge

Horse: Catoja Hdh

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 12:36

Preview (free)

Rider: Loeske Veenendaal

Horse: Pand & Paard-s Alme

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 12:38

Preview (free)

Rider: Monique Jespers

Horse: Dixi Blue

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 12:39

Preview (free)

Rider: Maikel Rutten

Horse: Winti Van De Wiel

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 12:41

Preview (free)

Rider: Casper Timmermans

Horse: Cote D-or

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 12:51

Preview (free)

Rider: Bart Gommeren

Horse: Downtown

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 12:54

Preview (free)

Rider: Gondje Poell

Horse: Tinkerbell

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 12:56

Preview (free)

Rider: Michelle Valstar

Horse: Carrera

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 12:58

Preview (free)

Rider: Maxime de Clercq

Horse: Dali

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 13:00

Preview (free)

Rider: Han Verstraten

Horse: Dali

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 13:02

Preview (free)

Rider: Eric Jr. van der Vleuten

Horse: Elegance

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 13:04

Preview (free)

Rider: Nick Bastiaanssen

Horse: Ucari

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 13:05

Preview (free)

Rider: Bart Lips

Horse: Aerosmith

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 13:08

Preview (free)

Rider: Brian Kommers

Horse: Twist Her Z

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 13:10

Preview (free)

Rider: Renee de Weert

Horse: Doerak

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 13:12

Preview (free)

Rider: Jens van der Meer

Horse: Cassanova

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 13:14

Preview (free)

Rider: Elif Ozsahin

Horse: Timberland

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 13:16

Preview (free)

Rider: Ralph van Venrooij

Horse: Blom`s Equador

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 13:18

Preview (free)

Rider: Jean Pierre Gulickx

Horse: Donna

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 13:20

Preview (free)

Rider: Danny Willems

Horse: Diablo Zeldenrust

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 13:22

Preview (free)

Rider: Sheila Wolters

Horse: Bondiro

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 13:24

Preview (free)

Rider: Christy Dictus

Horse: happy

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 13:26

Preview (free)

Rider: Hans Hovers

Horse: Quidam-s Zahra H

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 13:28

Preview (free)

Rider: Niclas Parmler

Horse: VDL Groep Essa

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 13:30

Preview (free)

Rider: Kessy van Berlo

Horse: Etrusk Vb

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 13:32

Preview (free)

Rider: Jack Ansems

Horse: Aginea Go

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 13:34

Preview (free)

Rider: Bas Knijff

Horse: Cielia

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 13:36

Preview (free)

Rider: Diana Snoek

Horse: Brule

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 13:39

Preview (free)

Rider: Sacha de Wit

Horse: Devlin K

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 13:40

Preview (free)

Rider: Kim Rothengatter

Horse: Vdl Groep Italia

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 13:43

Preview (free)

Rider: Ruben Romp

Horse: Royal Croissant

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 13:45

Preview (free)

Rider: Carolein van de Plasse

Horse: Delta Mossel Daddy Cool

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 13:47

Preview (free)

Rider: Lincey Van Tillo

Horse: Quirrion

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 13:49

Preview (free)

Rider: Joep van der Kampen

Horse: Vdl Groep Eternal Flame

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 13:51

Preview (free)

Rider: Marwin van den Nieuwenhuijzen

Horse: ERP van www.Olland.biz

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 13:53

Preview (free)

Rider: Marilyne van Hoey Smith

Horse: Viking-s Acarola

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 13:55

Preview (free)

Rider: Julie Boonen

Horse: Quirra-s Twinkling Z

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 13:57

Preview (free)

Rider: Michael Kearins

Horse: Cyrano VDV

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 13:59

Preview (free)

Rider: Wendy Scholten

Horse: Der Bunte

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 14:01

Preview (free)

Rider: Gabryella Dufour

Horse: Eminence Hdh

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 14:04

Preview (free)

Rider: Leon Hegge

Horse: Cooper

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 14:06

Preview (free)

Rider: Johan Klein Zieverink

Horse: Cirona

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 14:08

Preview (free)

Rider: Linda Rijken

Horse: Macrider Ekira

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 14:10

Preview (free)

Rider: Dennis Wauben

Horse: Dark Illusion J

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 14:12

Preview (free)

Rider: leon kuijpers

Horse: Cravitz W

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 14:14

Preview (free)

Rider: Michelle Dinx

Horse: Onbekend

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse L

Category: klasse L

Date: 05-04-2014

Time: 14:16

Preview (free)

Rider: Nick van der Graaf

Horse: Dienko

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 14:42

Preview (free)

Rider: Niels Knape

Horse: Knape Hout-s Diamond

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 14:44

Preview (free)

Rider: Wil Schellekens

Horse: Cherania

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 14:46

Preview (free)

Rider: Jack Ansems

Horse: Remmits Delphi

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 14:48

Preview (free)

Rider: Gabryella Dufour

Horse: Donja HDH

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 14:50

Preview (free)

Rider: Leon Hegge

Horse: Casanova

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 14:52

Preview (free)

Rider: Kessy van Berlo

Horse: Miss Diva VB

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 14:54

Preview (free)

Rider: Ruben Romp

Horse: Inka Van Het Goor

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 14:56

Preview (free)

Rider: Bart Lips

Horse: Chi Nitta

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 14:58

Preview (free)

Rider: Bart Gommeren

Horse: Imagine

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 15:00

Preview (free)

Rider: Eric Jr. van der Vleuten

Horse: Canavaro de Muze

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 15:02

Preview (free)

Rider: Noelle van der Velde

Horse: Bukato

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 15:04

Preview (free)

Rider: Niclas Parmler

Horse: Vdl Groep Cinderella

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 15:06

Preview (free)

Rider: Suzanne Raming

Horse: Doe Maar

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 15:08

Preview (free)

Rider: Gondje Poell

Horse: Boucheron

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 15:10

Preview (free)

Rider: Danny Willems

Horse: Divi-divi

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 15:12

Preview (free)

Rider: Sacha de Wit

Horse: Cloë K

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 15:14

Preview (free)

Rider: Michael Kearins

Horse: Let It Be VDV Z

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 15:16

Preview (free)

Rider: Olivier van der Vaart

Horse: Domino Van De Valhoeve

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 15:18

Preview (free)

Rider: Mitchel Sonneveld

Horse: Deukje

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 15:20

Preview (free)

Rider: Dennis Wauben

Horse: Bellona

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 15:22

Preview (free)

Rider: Marieke Verdaasdonk

Horse: Dropshot

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 15:25

Preview (free)

Rider: Marieke Verdaasdonk

Horse: Dropshot

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 15:26

Preview (free)

Rider: Kaylee Heynen

Horse: Chanel V/d Laarse Heide Z

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 15:28

Preview (free)

Rider: Maxime de Clercq

Horse: Dali

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 15:31

Preview (free)

Rider: Thalita Gommers

Horse: Udetta

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 15:33

Preview (free)

Rider: Jorn Emschove

Horse: Vdl Groep Allstar Z

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 15:35

Preview (free)

Rider: Tim Franssen

Horse: Canny

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 15:37

Preview (free)

Rider: Constanca de Almeida Fernandes

Horse: Quincy 151

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 15:39

Preview (free)

Rider: leon kuijpers

Horse: Chardonnay

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 15:41

Preview (free)

Rider: Ines Kessels

Horse: Celeste

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 15:43

Preview (free)

Rider: Veronica Bolders

Horse: Brabant Lease Bikkel

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 15:45

Preview (free)

Rider: Linda Rijken

Horse: Dinanda

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 15:47

Preview (free)

Rider: Nick van der Graaf

Horse: Cool Diamond

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 15:49

Preview (free)

Rider: Niels Knape

Horse: Knape Hout-s Demi

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 15:51

Preview (free)

Rider: Wil Schellekens

Horse: Bellarosa

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 15:53

Preview (free)

Rider: Jack Ansems

Horse: Darona

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 15:54

Preview (free)

Rider: Gabryella Dufour

Horse: Deftig Hdh

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 15:56

Preview (free)

Rider: Leon Hegge

Horse: Eagle Eye

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 15:58

Preview (free)

Rider: Hilke Mouws

Horse: Felitia Van Den Bisschop

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 16:00

Preview (free)

Rider: Loeske Veenendaal

Horse: Annina Z

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 16:02

Preview (free)

Rider: Cloe Smith

Horse: Acapella

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 16:04

Preview (free)

Rider: William Grollé

Horse: Zadine

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 16:06

Preview (free)

Rider: Elif Ozsahin

Horse: Timberland

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 16:07

Preview (free)

Rider: Bas Moerings

Horse: Divoli

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 16:09

Preview (free)

Rider: Marwin van den Nieuwenhuijzen

Horse: Amadeus

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 16:11

Preview (free)

Rider: Luke Suijkerbuijk

Horse: Degina

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 16:13

Preview (free)

Rider: Christiaan van de Plasse

Horse: Delta Mossel Celine

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 16:15

Preview (free)

Rider: Bas Knijff

Horse: Quandro

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 16:17

Preview (free)

Rider: Valerie van Nieuwenhuyzen

Horse: Ascatano Z

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 16:20

Preview (free)

Rider: Reggy Hoffmann

Horse: Chantilly

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 16:22

Preview (free)

Rider: Imke Kort

Horse: Bierania B B

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 16:24

Preview (free)

Rider: Noelle van der Velde

Horse: Julius Twinkeling

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 16:26

Preview (free)

Rider: Brian Kommers

Horse: Twist Her Z

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 16:28

Preview (free)

Rider: Charlotte Broeders

Horse: Chili Pepper

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 16:30

Preview (free)

Rider: Bart Lips

Horse: Aerosmith

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 16:32

Preview (free)

Rider: Niclas Parmler

Horse: VDL Groep Ernest

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 16:34

Preview (free)

Rider: Suzanne Raming

Horse: Atilla

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 16:36

Preview (free)

Rider: Danny Willems

Horse: Dasanina

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 16:38

Preview (free)

Rider: Ruben Romp

Horse: Horse Victory D-Day

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 16:40

Preview (free)

Rider: Sacha de Wit

Horse: Devlin K

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 16:42

Preview (free)

Rider: Michael Kearins

Horse: Cerember Me M

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 16:44

Preview (free)

Rider: Olivier van der Vaart

Horse: Quadushi Z

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 16:45

Preview (free)

Rider: Mitchel Sonneveld

Horse: Blom`s Dauphine

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 16:47

Preview (free)

Rider: Rob de Bruyn

Horse: Barcalux

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 16:49

Preview (free)

Rider: Nick van der Graaf

Horse: Coconut

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 16:51

Preview (free)

Rider: Wil Schellekens

Horse: Casander

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 16:53

Preview (free)

Rider: Jack Ansems

Horse: Chicco

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 16:55

Preview (free)

Rider: Gondje Poell

Horse: Cayman

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 16:57

Preview (free)

Rider: Gabryella Dufour

Horse: E-vincent Hdh

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 16:59

Preview (free)

Rider: Leon Hegge

Horse: Cor Hdh

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 17:01

Preview (free)

Rider: Onbekend

Horse: Onbekend

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 17:02

Preview (free)

Rider: Nick van der Graaf

Horse: Dienko

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 17:06

Preview (free)

Rider: Wil Schellekens

Horse: Cherania

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 17:08

Preview (free)

Rider: Kessy van Berlo

Horse: Miss Diva VB

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 17:09

Preview (free)

Rider: Bart Lips

Horse: Chi Nitta

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 17:10

Preview (free)

Rider: Marieke Verdaasdonk

Horse: Dropshot

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 17:12

Preview (free)

Rider: Kaylee Heijnen

Horse: Chanel

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 17:14

Preview (free)

Rider: Tim Franssen

Horse: Canny

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 17:16

Preview (free)

Rider: Wil Schellekens

Horse: Bellarosa

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 17:17

Preview (free)

Rider: Jack Ansems

Horse: Darona

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 17:19

Preview (free)

Rider: Elif Ozsahin

Horse: Timberland

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 17:21

Preview (free)

Rider: Christiaan van de Plasse

Horse: Delta Mossel Celine

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 17:23

Preview (free)

Rider: Noelle van der Velde

Horse: Julius Twinkeling

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 17:24

Preview (free)

Rider: Ruben Romp

Horse: Horse Victory D-Day

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 17:26

Preview (free)

Rider: Danny Willems

Horse: Dasanina

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 17:28

Preview (free)

Rider: Michael Kearins

Horse: Cerember Me M

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 17:29

Preview (free)

Rider: Olivier van der Vaart

Horse: Quadasahi Z

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 17:31

Preview (free)

Rider: Nick van der Graaf

Horse: Coconut

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse M

Category: klasse M

Date: 05-04-2014

Time: 17:32

Preview (free)

Rider: Dennis Schalekamp

Horse: Riwals Valentino

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 17:59

Preview (free)

Rider: Wil Schellekens

Horse: Atlantic

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 18:01

Preview (free)

Rider: Mitchel Sonneveld

Horse: Blom-s Clark Kent

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 18:03

Preview (free)

Rider: Kelly Jochems

Horse: Quintina Van De Laarse Heide

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 18:05

Preview (free)

Rider: Bas Knijff

Horse: Bella-s Heartbreaker

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 18:07

Preview (free)

Rider: Kessy van Berlo

Horse: Miss Diva VB

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 18:09

Preview (free)

Rider: Gabryella Dufour

Horse: Daylight Hdh

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 18:12

Preview (free)

Rider: Michael Kearins

Horse: Cogonuts

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 18:13

Preview (free)

Rider: Marwin van den Nieuwenhuijzen

Horse: Zuberlina

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 18:16

Preview (free)

Rider: Robert Smith

Horse: Cimano

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 18:18

Preview (free)

Rider: Eric Jr. van der Vleuten

Horse: Vdl Groep Zucarlos

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 18:20

Preview (free)

Rider: Gondje Poell

Horse: Borite

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 18:22

Preview (free)

Rider: Reggy Hoffmann

Horse: Flair Z

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 18:26

Preview (free)

Rider: Kim Emmen

Horse: Zandor

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 18:28

Preview (free)

Rider: Jorn Emschove

Horse: Vdl Groep Carneol Z

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 18:31

Preview (free)

Rider: Kim Rothengatter

Horse: Vdl Groep Beluga

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 18:33

Preview (free)

Rider: Ruben Romp

Horse: Chuck Blue Sfn

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 18:35

Preview (free)

Rider: Michael Kearins

Horse: Kilpatrick Royal

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 18:37

Preview (free)

Rider: Johan Klein Zieverink

Horse: Casa Nova

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 18:39

Preview (free)

Rider: Raoul Ridderhof

Horse: Iceberg

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 18:41

Preview (free)

Rider: Suzanne Raming

Horse: Zyrah

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 18:44

Preview (free)

Rider: Maxime de Clercq

Horse: Casablanca

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 18:46

Preview (free)

Rider: Geert Moerings

Horse: Destha

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 18:48

Preview (free)

Rider: Wilma de Bruijn

Horse: Cognac Z

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 18:51

Preview (free)

Rider: Albert Testers

Horse: Wiske

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 18:53

Preview (free)

Rider: Dennis Schalekamp

Horse: Zidane

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 18:55

Preview (free)

Rider: Wil Schellekens

Horse: Vision Of Emilion

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 18:57

Preview (free)

Rider: Mitchel Sonneveld

Horse: Blom-s Cavelien

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 18:59

Preview (free)

Rider: Rob de Bruyn

Horse: Cobellini -F- Z

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 19:01

Preview (free)

Rider: Sacha de Wit

Horse: Cloë K

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 19:03

Preview (free)

Rider: Noelle van der Velde

Horse: Quasila Fleur

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 19:05

Preview (free)

Rider: Joep van der Kampen

Horse: Vdl Groep Dumba

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 19:07

Preview (free)

Rider: Marwin van den Nieuwenhuijzen

Horse: Barca

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 19:09

Preview (free)

Rider: Wendy Scholten

Horse: Blom-s Cascin

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 19:10

Preview (free)

Rider: Jil Buijze

Horse: Venus

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 19:12

Preview (free)

Rider: Veronica Bolders

Horse: Brabant Lease Alekra

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 19:15

Preview (free)

Rider: Albert Smit

Horse: Special

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 19:17

Preview (free)

Rider: Kelly Jochems

Horse: Bontendro

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 19:20

Preview (free)

Rider: Michael Kearins

Horse: Kilpatrick Royal

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 19:22

Preview (free)

Rider: Bas Knijff

Horse: Zemo-s Bijoux

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 19:24

Preview (free)

Rider: Kessy van Berlo

Horse: Ricardo VB

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 19:26

Preview (free)

Rider: Gabryella Dufour

Horse: Dha Dha Hdh

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 19:28

Preview (free)

Rider: Cloe Smith

Horse: Moritz

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 19:31

Preview (free)

Rider: Eric Jr. van der Vleuten

Horse: Vdl Groep Wallenberg

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 19:35

Preview (free)

Rider: Gondje Poell

Horse: Boucheron

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 19:37

Preview (free)

Rider: Constanca de Almeida Fernandes

Horse: Bilbao

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 19:39

Preview (free)

Rider: Dennis Schalekamp

Horse: Robinson

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 19:44

Preview (free)

Rider: Wil Schellekens

Horse: Boulevard

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 19:46

Preview (free)

Rider: Mitchel Sonneveld

Horse: Blom-s Clark Kent

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 19:47

Preview (free)

Rider: Michael Kearins

Horse: Cogonuts

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 19:55

Preview (free)

Rider: Bas Knijff

Horse: Zemo-s Bijoux

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 19:56

Preview (free)

Rider: Marwin van den Nieuwenhuijzen

Horse: Zuberlina

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 19:58

Preview (free)

Rider: Eric Jr. van der Vleuten

Horse: Vdl Groep Zucarlos

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 20:00

Preview (free)

Rider: Eric Jr. van der Vleuten

Horse: Vdl Groep Zucarlos

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 20:00

Preview (free)

Rider: Dennis Schalekamp

Horse: Riwals Valentino

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 20:03

Preview (free)

Rider: Maxime de Clercq

Horse: Casablanca

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 20:05

Preview (free)

Rider: Wil Schellekens

Horse: Vision Of Emilion

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 20:06

Preview (free)

Rider: Kessy van Berlo

Horse: Ricardo VB

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 20:08

Preview (free)

Rider: Cloe Smith

Horse: Moritz

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 20:10

Preview (free)

Rider: Mitchel Sonneveld

Horse: Blom-s Clark Kent

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 20:11

Preview (free)

Rider: Ron Cleijsen

Horse: O La La

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse b

Category: klasse b

Date: 05-04-2014

Time: 10:34

Preview (free)

Rider: Eric Jr. van der Vleuten

Horse: Vdl Groep Zucarlos

Event: BLOM S Voorjaarswedstrijd

Class: klasse Z

Category: klasse Z

Date: 05-04-2014

Time: 20:00

Preview (free)