Filters
Zoek in resultaten
Filter klasse
  • Youngsters
  • Alles weergeven
Filter klasse
  • 1.30
  • Alles weergeven

Evenement: CH de Wolden

Ruiter: Roelof Bril*

Paard: Wilton

Evenement: CH de Wolden

Klasse: Youngsters

Rubriek: 1.30

Datum: 18-07-2010

Tijd: 12:20

Preview (gratis)

Ruiter: Ernesto Canseco*

Paard: Vdl Guinea

Evenement: CH de Wolden

Klasse: Youngsters

Rubriek: 1.30

Datum: 18-07-2010

Tijd: 10:07

Preview (gratis)

Ruiter: Stefanie Breitenstein

Paard: Zalter

Evenement: CH de Wolden

Klasse: Youngsters

Rubriek: 1.30

Datum: 18-07-2010

Tijd: 10:10

Preview (gratis)

Ruiter: Suzanne Tepper*

Paard: Conpatico K M

Evenement: CH de Wolden

Klasse: Youngsters

Rubriek: 1.30

Datum: 18-07-2010

Tijd: 10:11

Preview (gratis)

Ruiter: Michel Broek*

Paard: Z Amelusina 73

Evenement: CH de Wolden

Klasse: Youngsters

Rubriek: 1.30

Datum: 18-07-2010

Tijd: 10:13

Preview (gratis)

Ruiter: Maureen Bonder*

Paard: Alex

Evenement: CH de Wolden

Klasse: Youngsters

Rubriek: 1.30

Datum: 18-07-2010

Tijd: 10:15

Preview (gratis)

Ruiter: Harrie Wiering*

Paard: Mr Dino

Evenement: CH de Wolden

Klasse: Youngsters

Rubriek: 1.30

Datum: 18-07-2010

Tijd: 10:17

Preview (gratis)

Ruiter: Maaike Koopmans*

Paard: Condesa Z

Evenement: CH de Wolden

Klasse: Youngsters

Rubriek: 1.30

Datum: 18-07-2010

Tijd: 10:20

Preview (gratis)

Ruiter: Bert-Jan Zuidema*

Paard: Zepp

Evenement: CH de Wolden

Klasse: Youngsters

Rubriek: 1.30

Datum: 18-07-2010

Tijd: 10:22

Preview (gratis)

Ruiter: Paul Bontekoe

Paard: Eurohill s Zaviro

Evenement: CH de Wolden

Klasse: Youngsters

Rubriek: 1.30

Datum: 18-07-2010

Tijd: 10:24

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Puck*

Paard: Zidane IV

Evenement: CH de Wolden

Klasse: Youngsters

Rubriek: 1.30

Datum: 18-07-2010

Tijd: 10:26

Preview (gratis)

Ruiter: Michael Greeve*

Paard: Quality

Evenement: CH de Wolden

Klasse: Youngsters

Rubriek: 1.30

Datum: 18-07-2010

Tijd: 10:28

Preview (gratis)

Ruiter: Elina Blom

Paard: Diplomaat

Evenement: CH de Wolden

Klasse: Youngsters

Rubriek: 1.30

Datum: 18-07-2010

Tijd: 10:35

Preview (gratis)

Ruiter: Jur Vrieling*

Paard: Wiekarla

Evenement: CH de Wolden

Klasse: Youngsters

Rubriek: 1.30

Datum: 18-07-2010

Tijd: 10:37

Preview (gratis)

Ruiter: Karim Faris*

Paard: Palletti

Evenement: CH de Wolden

Klasse: Youngsters

Rubriek: 1.30

Datum: 18-07-2010

Tijd: 10:39

Preview (gratis)

Ruiter: Michiel Brusse*

Paard: Boeve s Waldrick

Evenement: CH de Wolden

Klasse: Youngsters

Rubriek: 1.30

Datum: 18-07-2010

Tijd: 10:41

Preview (gratis)

Ruiter: Sarah MØller Pedersen

Paard: Rahmannshof s Usamba

Evenement: CH de Wolden

Klasse: Youngsters

Rubriek: 1.30

Datum: 18-07-2010

Tijd: 10:42

Preview (gratis)

Ruiter: Sophie Horn*

Paard: Laledy

Evenement: CH de Wolden

Klasse: Youngsters

Rubriek: 1.30

Datum: 18-07-2010

Tijd: 10:46

Preview (gratis)

Ruiter: Chantal Regter*

Paard: Eurocommerce Osaka

Evenement: CH de Wolden

Klasse: Youngsters

Rubriek: 1.30

Datum: 18-07-2010

Tijd: 10:48

Preview (gratis)

Ruiter: Wendy Veldman*

Paard: Werona

Evenement: CH de Wolden

Klasse: Youngsters

Rubriek: 1.30

Datum: 18-07-2010

Tijd: 10:50

Preview (gratis)

Ruiter: Pernille Striboldt

Paard: Weymouth

Evenement: CH de Wolden

Klasse: Youngsters

Rubriek: 1.30

Datum: 18-07-2010

Tijd: 10:52

Preview (gratis)

Ruiter: Shane Sweetnam

Paard: Tangelo Z

Evenement: CH de Wolden

Klasse: Youngsters

Rubriek: 1.30

Datum: 18-07-2010

Tijd: 10:54

Preview (gratis)

Ruiter: Leopold van Asten

Paard: VDL Groep Carina

Evenement: CH de Wolden

Klasse: Youngsters

Rubriek: 1.30

Datum: 18-07-2010

Tijd: 10:56

Preview (gratis)

Ruiter: Dominique Greeve*

Paard: Broere Wing

Evenement: CH de Wolden

Klasse: Youngsters

Rubriek: 1.30

Datum: 18-07-2010

Tijd: 10:58

Preview (gratis)