Filters
Zoek in resultaten
Filter klasse
  • Klasse L
  • Klasse M
  • klasse ZZ
  • Klasse Z
  • klasse b
  • klasse B
  • klasse L
  • Alles weergeven
Filter klasse
  • Klasse L
  • Klasse M
  • klasse ZZ
  • Klasse Z
  • klasse b
  • klasse B
  • klasse L
  • Alles weergeven

Evenement: Concours Delft

Ruiter: Melanie van de Graaf

Paard: Dalobet

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse L

Rubriek: Klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 09:55

Preview (gratis)

Ruiter: Monique Jespers

Paard: Estafette

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse L

Rubriek: Klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 09:57

Preview (gratis)

Ruiter: Berdien Remmerswaal

Paard: Accompli

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse L

Rubriek: Klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 09:58

Preview (gratis)

Ruiter: Diana Snoek

Paard: Brûlé

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse L

Rubriek: Klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 10:00

Preview (gratis)

Ruiter: Molly Peddicord

Paard: Cora 572

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse L

Rubriek: Klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 10:02

Preview (gratis)

Ruiter: Franka van der Louw

Paard: Freek

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse L

Rubriek: Klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 10:04

Preview (gratis)

Ruiter: Glenn Knoester

Paard: Taloubet`s gipsy KZ

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse L

Rubriek: Klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 10:05

Preview (gratis)

Ruiter: Marlies Lutgendorf

Paard: Amira

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse L

Rubriek: Klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 10:07

Preview (gratis)

Ruiter: Sylvia Brugging

Paard: Conner

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse L

Rubriek: Klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 10:09

Preview (gratis)

Ruiter: Mandy Grootegoed

Paard: Viper

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse L

Rubriek: Klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 10:13

Preview (gratis)

Ruiter: Sophie van der Werff

Paard: Evita W

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse L

Rubriek: Klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 10:15

Preview (gratis)

Ruiter: Geert Jan Boer

Paard: Freedom

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse L

Rubriek: Klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 10:17

Preview (gratis)

Ruiter: Padriac Nelson (HC)

Paard: Indiana

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse L

Rubriek: Klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 10:19

Preview (gratis)

Ruiter: Dominique Greeve (HC)

Paard: Belle

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse L

Rubriek: Klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 10:21

Preview (gratis)

Ruiter: Bas van Opstal

Paard: Fay HN

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse L

Rubriek: Klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 10:22

Preview (gratis)

Ruiter: Willemijn de Mooy

Paard: Ajendy

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse L

Rubriek: Klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 10:24

Preview (gratis)

Ruiter: Tim Lips

Paard: Tobruk

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse L

Rubriek: Klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 10:26

Preview (gratis)

Ruiter: Geert Jan Boer

Paard: fabiano

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse L

Rubriek: Klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 10:34

Preview (gratis)

Ruiter: Sophie van der Werff

Paard: Dargentina W

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse L

Rubriek: Klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 10:36

Preview (gratis)

Ruiter: Molly Peddicord

Paard: Cora 572

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 11:44

Preview (gratis)

Ruiter: Arthur Wolf

Paard: Espoir Du Loup

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse L

Rubriek: Klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 10:37

Preview (gratis)

Ruiter: Jeannette Chardon

Paard: Divo

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse L

Rubriek: Klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 10:39

Preview (gratis)

Ruiter: Patricia Greeve

Paard: Flyer B

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse L

Rubriek: Klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 10:42

Preview (gratis)

Ruiter: Melanie van de Graaf

Paard: Dalobet

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse L

Rubriek: Klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 10:44

Preview (gratis)

Ruiter: Berdien Remmerswaal

Paard: Onbekend

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse L

Rubriek: Klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 10:45

Preview (gratis)

Ruiter: Diana Snoek

Paard: Brûlé

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse L

Rubriek: Klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 10:46

Preview (gratis)

Ruiter: Molly Peddicord

Paard: Onbekend

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse L

Rubriek: Klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 10:48

Preview (gratis)

Ruiter: Franka van der Louw

Paard: Freek

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse L

Rubriek: Klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 10:50

Preview (gratis)

Ruiter: Glenn Knoester

Paard: Taloubet`s gipsy KZ

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse L

Rubriek: Klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 10:51

Preview (gratis)

Ruiter: Marlies Lutgendorf

Paard: Amira

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse L

Rubriek: Klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 10:53

Preview (gratis)

Ruiter: Sylvia Brugging

Paard: Conner

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse L

Rubriek: Klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 10:54

Preview (gratis)

Ruiter: Tim Lips

Paard: Tobruk

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse L

Rubriek: Klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 10:56

Preview (gratis)

Ruiter: Willemijn de Mooy

Paard: Ajendy

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse L

Rubriek: Klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 10:57

Preview (gratis)

Ruiter: Sophie van der Werff

Paard: Evita W

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse L

Rubriek: Klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 10:59

Preview (gratis)

Ruiter: Franka van der Louw

Paard: Freek

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 11:43

Preview (gratis)

Ruiter: Ben Agterberg

Paard: Be Gentle

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 11:46

Preview (gratis)

Ruiter: Megan Laseur

Paard: especially for you

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 11:48

Preview (gratis)

Ruiter: Marlies Lutgendorf (Sel)

Paard: Amira

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 11:52

Preview (gratis)

Ruiter: Sylvia Brugging

Paard: Conner

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 11:54

Preview (gratis)

Ruiter: Willemijn de Mooy

Paard: Ajendy

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 11:56

Preview (gratis)

Ruiter: Frank Honigh

Paard: Onbekend

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse L

Rubriek: Klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 11:02

Preview (gratis)

Ruiter: Evelien Hamers

Paard: Capri Van -t Gestelhof

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 11:32

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Hoogenraat

Paard: Watermill Etoile

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 11:34

Preview (gratis)

Ruiter: Siebe Kramer

Paard: Anemone Europa

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 11:36

Preview (gratis)

Ruiter: Mandy Grootegoed

Paard: Viper

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 11:38

Preview (gratis)

Ruiter: Diana Snoek

Paard: Brûlé

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 11:40

Preview (gratis)

Ruiter: Sophie van der Werff

Paard: Evita W

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 11:58

Preview (gratis)

Ruiter: Danny Willems (HC)

Paard: Crystal

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 12:00

Preview (gratis)

Ruiter: Francis van Vuuren

Paard: Florence

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 12:02

Preview (gratis)

Ruiter: Geert Jan Boer

Paard: Captain

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 12:04

Preview (gratis)

Ruiter: Padriac Nelson (HC)

Paard: Evizona

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 12:07

Preview (gratis)

Ruiter: Daniëlle Goldstein

Paard: Cnastra

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 12:08

Preview (gratis)

Ruiter: Berdien Remmerswaal (Sel)

Paard: Accompli

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 12:10

Preview (gratis)

Ruiter: Emmelie Melssen

Paard: Al Paccio

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 12:12

Preview (gratis)

Ruiter: Jeannette Chardon

Paard: Vienna

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 12:14

Preview (gratis)

Ruiter: Jeroen Duyvestyn

Paard: Chelmé

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 12:16

Preview (gratis)

Ruiter: Joanne Dunning

Paard: Matsuru Tuidam De Tivoli

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 12:18

Preview (gratis)

Ruiter: Shaun Lim A Po

Paard: Sandro Girl

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 12:20

Preview (gratis)

Ruiter: Joost Post

Paard: Ennebel van het Posthuijs

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 12:22

Preview (gratis)

Ruiter: Jordi van Oosterhout (Sel)

Paard: Edison M

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 12:24

Preview (gratis)

Ruiter: Jordy Duijndam

Paard: Esmee Sinaa-a

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 12:26

Preview (gratis)

Ruiter: Lieke Vogels

Paard: Atm Equinox

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 12:29

Preview (gratis)

Ruiter: Evelien Hamers

Paard: Cilocia

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 12:31

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Hoogenraat (HC)

Paard: Chelsea

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 12:33

Preview (gratis)

Ruiter: Tim Lips

Paard: Elarona

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 12:34

Preview (gratis)

Ruiter: Mandy Grootegoed

Paard: Don Duroni

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 12:37

Preview (gratis)

Ruiter: Mark Hoogenraat

Paard: All Inclusive

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 12:39

Preview (gratis)

Ruiter: Patty de Groot

Paard: Den Hartogh Dender

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 12:41

Preview (gratis)

Ruiter: Rozemarijn Bergstra

Paard: Miss Lamborghini

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 12:43

Preview (gratis)

Ruiter: Tim Lander

Paard: Derenia M

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 12:45

Preview (gratis)

Ruiter: Megan Laseur

Paard: Cheeminee

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 12:47

Preview (gratis)

Ruiter: Siebe Kramer

Paard: Clonie

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 12:48

Preview (gratis)

Ruiter: Glenn Knoester

Paard: Daminka N

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 12:51

Preview (gratis)

Ruiter: Bart van Ooyen

Paard: Dicaprio

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 12:53

Preview (gratis)

Ruiter: Ben Agterberg (HC)

Paard: Big Ben

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 12:55

Preview (gratis)

Ruiter: Franka van der Louw

Paard: Denver

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 12:57

Preview (gratis)

Ruiter: Evelien Hamers

Paard: Balou

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 12:58

Preview (gratis)

Ruiter: Tim Lips

Paard: Brent

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 13:01

Preview (gratis)

Ruiter: Bas van Opstal (HC)

Paard: Delilah Hn

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 13:03

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Hoogenraat

Paard: Contessa

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 13:05

Preview (gratis)

Ruiter: Jordy Duijndam (Sel)

Paard: Bella Ria

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse ZZ

Rubriek: klasse ZZ

Datum: 10-06-2015

Tijd: 16:32

Preview (gratis)

Ruiter: Andrew Ramsay

Paard: Winn Winn

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse ZZ

Rubriek: klasse ZZ

Datum: 10-06-2015

Tijd: 16:34

Preview (gratis)

Ruiter: Mandy Grootegoed

Paard: Viper

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 13:09

Preview (gratis)

Ruiter: Sophie van der Werff

Paard: Evita W

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 13:16

Preview (gratis)

Ruiter: Jeroen Duyvestyn

Paard: Chelmé

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 13:19

Preview (gratis)

Ruiter: Joanne Dunning

Paard: Matsuru Tuidam De Tivoli

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 13:21

Preview (gratis)

Ruiter: Joost Post

Paard: Ennebel van het Posthuijs

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 13:23

Preview (gratis)

Ruiter: Jordi van Oosterhout (Sel)

Paard: Edison M

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 13:24

Preview (gratis)

Ruiter: Evelien Hamers

Paard: Cilocia

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse M

Rubriek: Klasse M

Datum: 10-06-2015

Tijd: 13:28

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Hoogenraat

Paard: Contessa

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 14:10

Preview (gratis)

Ruiter: Siebe Kramer

Paard: Bella Meta

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 14:11

Preview (gratis)

Ruiter: Megan Laseur

Paard: Cheeminee

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 14:13

Preview (gratis)

Ruiter: Glenn Knoester

Paard: Aline Hl

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse ZZ

Rubriek: klasse ZZ

Datum: 10-06-2015

Tijd: 16:30

Preview (gratis)

Ruiter: Daniëlle Goldstein

Paard: Carnegie

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse ZZ

Rubriek: klasse ZZ

Datum: 10-06-2015

Tijd: 16:37

Preview (gratis)

Ruiter: Siebe Kramer

Paard: Cathanos

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse ZZ

Rubriek: klasse ZZ

Datum: 10-06-2015

Tijd: 16:43

Preview (gratis)

Ruiter: Joelle Esmee Post

Paard: Diamonde W

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse b

Rubriek: klasse b

Datum: 10-06-2015

Tijd: 20:20

Preview (gratis)

Ruiter: Bart van Ooyen

Paard: Dicaprio

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 14:17

Preview (gratis)

Ruiter: Conny Agterberg-van Lingen

Paard: Whoopy

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 14:19

Preview (gratis)

Ruiter: Franka van der Louw

Paard: Denver

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 14:21

Preview (gratis)

Ruiter: Monique Jespers

Paard: Dixi Blue

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 14:22

Preview (gratis)

Ruiter: Tim Lips

Paard: Brent

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 14:24

Preview (gratis)

Ruiter: Delphine Klopper

Paard: Abigaïl

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 14:26

Preview (gratis)

Ruiter: Mandy Grootegoed

Paard: Don Duroni

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 14:29

Preview (gratis)

Ruiter: Emmelie Melssen

Paard: Al Paccio

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 14:30

Preview (gratis)

Ruiter: Jordy Duijndam (Sel)

Paard: Evita Bella

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 14:32

Preview (gratis)

Ruiter: Daniëlle Goldstein

Paard: Dunotaire V

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 14:34

Preview (gratis)

Ruiter: Brigitte Smits

Paard: C. Adermie Westland

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 14:36

Preview (gratis)

Ruiter: Annemarie Bergstra

Paard: Babalou

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 14:38

Preview (gratis)

Ruiter: Ben Agterberg

Paard: Big Ben

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 14:42

Preview (gratis)

Ruiter: Dominique Greeve (HC)

Paard: Cookie

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 14:44

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Hoogenraat

Paard: Chelsea

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 14:46

Preview (gratis)

Ruiter: Siebe Kramer

Paard: Eric jr

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 14:48

Preview (gratis)

Ruiter: Francis van Vuuren

Paard: Dutchman Z

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 14:50

Preview (gratis)

Ruiter: Tim Lips

Paard: Concrex Vakarlos

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 14:52

Preview (gratis)

Ruiter: Glenn Knoester

Paard: Aline Hl

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 14:54

Preview (gratis)

Ruiter: Jean Pierre Gulickx

Paard: Jethro van de Dennehoeve

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 10-06-2015

Tijd: 22:12

Preview (gratis)

Ruiter: Tim Lander

Paard: W Humonia M

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 10-06-2015

Tijd: 22:13

Preview (gratis)

Ruiter: Jeroen Duyvestyn (Sel)

Paard: Flügel

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 10-06-2015

Tijd: 22:15

Preview (gratis)

Ruiter: Jill Agterberg

Paard: Dulfina

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 14:56

Preview (gratis)

Ruiter: Megan Laseur

Paard: Delonia

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 14:58

Preview (gratis)

Ruiter: Mitch Laseur

Paard: Luimstra`s Beyou

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 14:59

Preview (gratis)

Ruiter: Jochem Thijssen (Sel)

Paard: Bardall M

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 15:01

Preview (gratis)

Ruiter: Jordi van Oosterhout (Sel)

Paard: Wokina

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 15:03

Preview (gratis)

Ruiter: Lieke Vogels

Paard: Abercrombie

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 15:05

Preview (gratis)

Ruiter: Patricia Greeve

Paard: Cappuccino B B

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 15:06

Preview (gratis)

Ruiter: Andrew Ramsay

Paard: Jadalco

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 15:08

Preview (gratis)

Ruiter: Pieter-jan de Visser

Paard: Decaday

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 15:10

Preview (gratis)

Ruiter: Stephanie van den Bosch (Sel)

Paard: Evinchy

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 15:12

Preview (gratis)

Ruiter: Bas van Opstal

Paard: Caristo Z

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 15:14

Preview (gratis)

Ruiter: Emmelie Melssen

Paard: Piccolo R

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 15:16

Preview (gratis)

Ruiter: Jordy Duijndam (Sel)

Paard: Efzestien

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 15:18

Preview (gratis)

Ruiter: Pieter Post

Paard: Domand

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 15:20

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Hoogenraat

Paard: Rubio monocoat Electric

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 15:22

Preview (gratis)

Ruiter: Daniëlle Goldstein

Paard: Cerember Me

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 15:24

Preview (gratis)

Ruiter: Megan Laseur

Paard: Amarilla

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 15:26

Preview (gratis)

Ruiter: Siebe Kramer

Paard: Captain Cooper

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 15:27

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Hoogenraat

Paard: Chelsea

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 15:37

Preview (gratis)

Ruiter: Delphine Klopper

Paard: Abigaïl

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 15:39

Preview (gratis)

Ruiter: Daniëlle Goldstein

Paard: Dunotaire V

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 15:41

Preview (gratis)

Ruiter: Francis van Vuuren

Paard: Dutchman Z

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 15:43

Preview (gratis)

Ruiter: Jill Agterberg

Paard: Dulfina

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 15:45

Preview (gratis)

Ruiter: Lieke Vogels

Paard: Abercrombie

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 15:46

Preview (gratis)

Ruiter: Brigitte Smits

Paard: C. Adermie Westland

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 15:48

Preview (gratis)

Ruiter: Megan Laseur

Paard: Delonia

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 15:49

Preview (gratis)

Ruiter: Jordy Duijndam (Sel)

Paard: Efzestien

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 15:51

Preview (gratis)

Ruiter: Delphine Klopper

Paard: Abigaïl

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 15:53

Preview (gratis)

Ruiter: Daniëlle Goldstein

Paard: Cerember Me

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse Z

Rubriek: Klasse Z

Datum: 10-06-2015

Tijd: 15:57

Preview (gratis)

Ruiter: Siebe Kramer

Paard: Cherise

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse ZZ

Rubriek: klasse ZZ

Datum: 10-06-2015

Tijd: 16:17

Preview (gratis)

Ruiter: Annette Wolf

Paard: Willem

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse ZZ

Rubriek: klasse ZZ

Datum: 10-06-2015

Tijd: 16:19

Preview (gratis)

Ruiter: Dominique Greeve

Paard: Skipio K

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse ZZ

Rubriek: klasse ZZ

Datum: 10-06-2015

Tijd: 16:21

Preview (gratis)

Ruiter: Pieter-jan de Visser

Paard: Walter

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse ZZ

Rubriek: klasse ZZ

Datum: 10-06-2015

Tijd: 16:23

Preview (gratis)

Ruiter: Mitch Laseur

Paard: Blue-bayou

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse ZZ

Rubriek: klasse ZZ

Datum: 10-06-2015

Tijd: 16:25

Preview (gratis)

Ruiter: Jordy Duijndam (Sel)

Paard: Bella Ria

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse ZZ

Rubriek: klasse ZZ

Datum: 10-06-2015

Tijd: 16:26

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Hoogenraat

Paard: Atlanta

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse ZZ

Rubriek: klasse ZZ

Datum: 10-06-2015

Tijd: 16:28

Preview (gratis)

Ruiter: Tim Lander (HC)

Paard: Gira polo

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 10-06-2015

Tijd: 19:20

Preview (gratis)

Ruiter: Mark Hoogenraat

Paard: Edame

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 10-06-2015

Tijd: 19:23

Preview (gratis)

Ruiter: Eva Schoonderwoerd

Paard: Eliane

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 10-06-2015

Tijd: 19:25

Preview (gratis)

Ruiter: Jan-paul Duijndam

Paard: Caramba!

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 10-06-2015

Tijd: 19:27

Preview (gratis)

Ruiter: Jill Agterberg

Paard: Dexter Z

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 10-06-2015

Tijd: 19:29

Preview (gratis)

Ruiter: Joelle Esmee Post

Paard: Diamonde W

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 10-06-2015

Tijd: 19:31

Preview (gratis)

Ruiter: Julia Hooft (Sel)

Paard: El Viggo Vaillant

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 10-06-2015

Tijd: 19:33

Preview (gratis)

Ruiter: Jurre van Bommel (HC)

Paard: Fabiola

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 10-06-2015

Tijd: 19:35

Preview (gratis)

Ruiter: Charlotte Broeders

Paard: Quilazio

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 10-06-2015

Tijd: 19:37

Preview (gratis)

Ruiter: Manon van der Kraan

Paard: Sunrise Z

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 10-06-2015

Tijd: 19:39

Preview (gratis)

Ruiter: Nando Duijndam

Paard: Zabientje

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 10-06-2015

Tijd: 19:41

Preview (gratis)

Ruiter: Naomi Muller (Sel)

Paard: Final touch

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 10-06-2015

Tijd: 19:43

Preview (gratis)

Ruiter: Cheryl Hartmeijer

Paard: First Class

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 10-06-2015

Tijd: 19:45

Preview (gratis)

Ruiter: Rob ter Borg

Paard: hofstedes ariverdetci

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 10-06-2015

Tijd: 19:47

Preview (gratis)

Ruiter: Wendy Willemse (Sel)

Paard: En Joy

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 10-06-2015

Tijd: 19:49

Preview (gratis)

Ruiter: Bart van Ooyen (HC)

Paard: Flo

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 10-06-2015

Tijd: 19:50

Preview (gratis)

Ruiter: Jet van t Zelfden

Paard: Same Stables Univerzo

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 10-06-2015

Tijd: 19:52

Preview (gratis)

Ruiter: Jessica Innemee

Paard: Gantos

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 10-06-2015

Tijd: 19:54

Preview (gratis)

Ruiter: Yasmin van der Lande (Sel)

Paard: Pommerol

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 10-06-2015

Tijd: 19:56

Preview (gratis)

Ruiter: Marloes Postema (Sel)

Paard: Zamber

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 10-06-2015

Tijd: 19:58

Preview (gratis)

Ruiter: Stacey Hoogenboom

Paard: Adventure

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 10-06-2015

Tijd: 20:00

Preview (gratis)

Ruiter: Donna Vollebregt

Paard: Winchester

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 10-06-2015

Tijd: 20:02

Preview (gratis)

Ruiter: Rochelle Fontijne

Paard: Ailien

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 10-06-2015

Tijd: 20:04

Preview (gratis)

Ruiter: Pieter-jan de Visser (HC)

Paard: kiladay Z

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 10-06-2015

Tijd: 20:06

Preview (gratis)

Ruiter: Patty de Groot (HC)

Paard: Darchello B

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 10-06-2015

Tijd: 20:08

Preview (gratis)

Ruiter: Melissa van de Ploeg

Paard: Google

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 10-06-2015

Tijd: 20:09

Preview (gratis)

Ruiter: Cheryl Hartmeijer

Paard: Schupo

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 10-06-2015

Tijd: 20:12

Preview (gratis)

Ruiter: Nando Duijndam

Paard: Zabientje

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse b

Rubriek: klasse b

Datum: 10-06-2015

Tijd: 20:22

Preview (gratis)

Ruiter: Naomi Muller (Sel)

Paard: Final touch

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse b

Rubriek: klasse b

Datum: 10-06-2015

Tijd: 20:23

Preview (gratis)

Ruiter: Rob ter Borg

Paard: hofstedes ariverdetci

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse b

Rubriek: klasse b

Datum: 10-06-2015

Tijd: 20:25

Preview (gratis)

Ruiter: Wendy Willemse (Sel)

Paard: En Joy

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse b

Rubriek: klasse b

Datum: 10-06-2015

Tijd: 20:26

Preview (gratis)

Ruiter: Donna Vollebregt

Paard: Winchester

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse b

Rubriek: klasse b

Datum: 10-06-2015

Tijd: 20:27

Preview (gratis)

Ruiter: Rochelle Fontijne

Paard: Ailien

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse b

Rubriek: klasse b

Datum: 10-06-2015

Tijd: 20:29

Preview (gratis)

Ruiter: Mark Hoogenraat

Paard: Feyenoord

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse b

Rubriek: klasse b

Datum: 10-06-2015

Tijd: 20:32

Preview (gratis)

Ruiter: Pieter-jan de Visser

Paard: kiladay Z

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 21:00

Preview (gratis)

Ruiter: Patty de Groot (Sel)

Paard: Darchello B

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 21:02

Preview (gratis)

Ruiter: Sabrina van Rijswijk

Paard: Lollypop DK Z

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 21:04

Preview (gratis)

Ruiter: Jeroen Duyvestyn

Paard: I AM

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 21:05

Preview (gratis)

Ruiter: Mark Hoogenraat (HC)

Paard: All Inclusive

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 21:08

Preview (gratis)

Ruiter: Tim Lander

Paard: fira polo

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 21:10

Preview (gratis)

Ruiter: Lianne Chardon

Paard: Bon Jovi

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 21:12

Preview (gratis)

Ruiter: Rochelle Fontijne (Sel)

Paard: Ailien

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 21:14

Preview (gratis)

Ruiter: Melissa van de Ploeg

Paard: Google

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 21:16

Preview (gratis)

Ruiter: Brandon Duijndam

Paard: Edelachtbare

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 21:18

Preview (gratis)

Ruiter: Erica Dijkshoon (Sel)

Paard: Bartje

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 21:20

Preview (gratis)

Ruiter: Juliëtte Waard

Paard: Abbey Kk

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 21:26

Preview (gratis)

Ruiter: Tom Fonken

Paard: Sambuca

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 21:27

Preview (gratis)

Ruiter: Pieter-jan de Visser

Paard: arie z

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 21:30

Preview (gratis)

Ruiter: Laura Weckwerth

Paard: Beliana

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 21:31

Preview (gratis)

Ruiter: Leon Ursem (Sel)

Paard: Fabiano van het Posthuys

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 21:33

Preview (gratis)

Ruiter: Jean Pierre Gulickx

Paard: Jethro van de Dennehoeve

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 21:35

Preview (gratis)

Ruiter: Nikki van Tol

Paard: Whisper Witch

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 21:37

Preview (gratis)

Ruiter: Eva Schoonderwoerd

Paard: Eliane

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 21:39

Preview (gratis)

Ruiter: Ugur Ekinci

Paard: Largo W

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 21:41

Preview (gratis)

Ruiter: Samantha Mast (Sel)

Paard: FireFee

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 21:45

Preview (gratis)

Ruiter: Lianne Duijndam-van den Berg

Paard: Postemas Another Chance

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 21:47

Preview (gratis)

Ruiter: Emma van der Spek

Paard: Hitch

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 21:49

Preview (gratis)

Ruiter: Jeroen Duyvestyn (Sel)

Paard: Flügel

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 21:51

Preview (gratis)

Ruiter: Tim Lander

Paard: W Humonia M

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 21:52

Preview (gratis)

Ruiter: Lianne Chardon (HC)

Paard: Wila Fortuna

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 21:54

Preview (gratis)

Ruiter: Patty de Groot (HC)

Paard: Wizzard

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 21:57

Preview (gratis)

Ruiter: Pieter-jan de Visser

Paard: Foraday

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 21:58

Preview (gratis)

Ruiter: Dana van Rijn

Paard: Zagorakis

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 22:00

Preview (gratis)

Ruiter: Erica Dijkshoon (Sel)

Paard: Amira Z

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 22:02

Preview (gratis)

Ruiter: Jeroen Duyvestyn

Paard: I AM

Evenement: Concours Delft

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 10-06-2015

Tijd: 22:10

Preview (gratis)

Ruiter: Bas van Opstal

Paard: Excellent

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse L

Rubriek: Klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 09:02

Preview (gratis)

Ruiter: Mandy Grootegoed

Paard: Gustavo kuerten

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse L

Rubriek: Klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 09:04

Preview (gratis)

Ruiter: Geert Jan Boer

Paard: fabiano

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse L

Rubriek: Klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 09:06

Preview (gratis)

Ruiter: Padriac Nelson (HC)

Paard: Damos

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse L

Rubriek: Klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 09:08

Preview (gratis)

Ruiter: Melanie van de Graaf

Paard: Evadora Dostara

Evenement: Concours Delft

Klasse: Klasse L

Rubriek: Klasse L

Datum: 10-06-2015

Tijd: 09:09

Preview (gratis)