Filters
Zoek in resultaten
Filter klasse
  • pony s klasse M
  • Pony s Klasse Z ZZ
  • pony s stijl finale
  • Ponys Finale
  • finale pony s
  • team springen
  • Alles weergeven
Filter klasse
  • pony s klasse M
  • 1e parcours 2 fasen
  • pony s stijl finale
  • Hartog Lucerne Trophy 1e parcours
  • finale pony s
  • team springen
  • Alles weergeven

Evenement: Concours Delft

Ruiter: Mabel Van Gemerden

Paard: Texas

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 08:20

Preview (gratis)

Ruiter: Isa Van der Arend

Paard: Apache

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 08:21

Preview (gratis)

Ruiter: Maël Kusters

Paard: Koko Petalo

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 08:29

Preview (gratis)

Ruiter: Jessy Tewis

Paard: Adje

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 08:32

Preview (gratis)

Ruiter: Anouk Ursem

Paard: Carmillo I I

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 08:35

Preview (gratis)

Ruiter: Chiem Bosboom

Paard: Babalou

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 08:36

Preview (gratis)

Ruiter: Jelske Dekkers

Paard: Orchids Mica

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 08:38

Preview (gratis)

Ruiter: Tiffany De Jong

Paard: jana

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 08:39

Preview (gratis)

Ruiter: Liv Huijbregts

Paard: Enzovoort

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 08:42

Preview (gratis)

Ruiter: Fleur Van Oosten

Paard: Jappeloup

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 08:45

Preview (gratis)

Ruiter: Lianne Korevaar

Paard: Ziolieta

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 08:47

Preview (gratis)

Ruiter: Fee Stok

Paard: Gwellian

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 08:49

Preview (gratis)

Ruiter: Lieve Uitterdijk

Paard: night shadow

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 08:51

Preview (gratis)

Ruiter: Chayenne De Jong

Paard: Ninas Dream Day

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 08:53

Preview (gratis)

Ruiter: Sas Louter

Paard: Safari

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 08:56

Preview (gratis)

Ruiter: Kelly Maas

Paard: Lions Moneypenny

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 08:58

Preview (gratis)

Ruiter: Carlijn Roepel

Paard: Stakkato

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 08:59

Preview (gratis)

Ruiter: Marije Van Riet

Paard: Val Disere

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 09:01

Preview (gratis)

Ruiter: Marije Van Riet

Paard: Val Disere

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 09:02

Preview (gratis)

Ruiter: Lotte Louter

Paard: Pompidoe

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 09:06

Preview (gratis)

Ruiter: Mael Kusters

Paard: Fair Play

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 09:09

Preview (gratis)

Ruiter: Luna Cornelissen

Paard: Walibra M

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 09:13

Preview (gratis)

Ruiter: price ceremony

Paard: Onbekend

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 09:24

Preview (gratis)

Ruiter: Mabel Van Gemerden

Paard: Texas

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 09:40

Preview (gratis)

Ruiter: Isa Van der Arend

Paard: Apache

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 09:42

Preview (gratis)

Ruiter: Mael Kusters

Paard: Fair Play

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 09:47

Preview (gratis)

Ruiter: Chiem Bosboom

Paard: Babalou

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 09:48

Preview (gratis)

Ruiter: Jessy Tewis

Paard: Adje

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 09:51

Preview (gratis)

Ruiter: Anouk Ursem

Paard: Carmillo I I

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 09:52

Preview (gratis)

Ruiter: Jelske Dekkers

Paard: Orchids Mica

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 09:53

Preview (gratis)

Ruiter: Tiffany De Jong

Paard: jana

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 09:54

Preview (gratis)

Ruiter: Liv Huijbregts

Paard: Enzovoort

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 09:56

Preview (gratis)

Ruiter: Fleur Van Oosten

Paard: Jappeloup

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 09:57

Preview (gratis)

Ruiter: Lianne Korevaar

Paard: Ziolieta

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 09:59

Preview (gratis)

Ruiter: Fee Stok

Paard: Gwellian

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 10:00

Preview (gratis)

Ruiter: Lieve Uitterdijk

Paard: night shadow

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 10:02

Preview (gratis)

Ruiter: Chayenne De Jong

Paard: Ninas Dream Day

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 10:04

Preview (gratis)

Ruiter: Sas Louter

Paard: Safari

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 10:06

Preview (gratis)

Ruiter: Kelly Maas

Paard: Lions Moneypenny

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 10:07

Preview (gratis)

Ruiter: Carlijn Roepel

Paard: Stakkato

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 10:09

Preview (gratis)

Ruiter: Lotte Louter

Paard: Pompidoe

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 10:11

Preview (gratis)

Ruiter: Chiem Bosboom

Paard: Maui

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 10:13

Preview (gratis)

Ruiter: Mae Kusters

Paard: Koko Petalo

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 10:15

Preview (gratis)

Ruiter: Luna Cornelissen

Paard: Walibra M

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 10:19

Preview (gratis)

Ruiter: price ceremony

Paard: Onbekend

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 10:29

Preview (gratis)

Ruiter: price ceremony

Paard: Onbekend

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s klasse M

Rubriek: pony s klasse M

Datum: 11-06-2016

Tijd: 10:31

Preview (gratis)

Ruiter: Lotte Van Santvliet

Paard: Breitling

Evenement: Concours Delft

Klasse: Pony s Klasse Z ZZ

Rubriek: 1e parcours 2 fasen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 11:18

Preview (gratis)

Ruiter: Marloes Postema

Paard: Valentina Z

Evenement: Concours Delft

Klasse: Pony s Klasse Z ZZ

Rubriek: 1e parcours 2 fasen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 11:20

Preview (gratis)

Ruiter: Fleur Holleman

Paard: Venery Dew drop

Evenement: Concours Delft

Klasse: Pony s Klasse Z ZZ

Rubriek: 1e parcours 2 fasen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 11:22

Preview (gratis)

Ruiter: Kirsten Duijvestijn

Paard: Beresteins Little Diva

Evenement: Concours Delft

Klasse: Pony s Klasse Z ZZ

Rubriek: 1e parcours 2 fasen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 11:23

Preview (gratis)

Ruiter: Jelske Dekkers

Paard: Orchids Isa

Evenement: Concours Delft

Klasse: Pony s Klasse Z ZZ

Rubriek: 1e parcours 2 fasen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 11:25

Preview (gratis)

Ruiter: Bobbi Hulsenbeck

Paard: Hazelhorst Rex

Evenement: Concours Delft

Klasse: Pony s Klasse Z ZZ

Rubriek: 1e parcours 2 fasen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 11:27

Preview (gratis)

Ruiter: Demi Van Nikkelen kuijper

Paard: Mike

Evenement: Concours Delft

Klasse: Pony s Klasse Z ZZ

Rubriek: 1e parcours 2 fasen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 11:29

Preview (gratis)

Ruiter: Ine Zegeren

Paard: Quboy Z

Evenement: Concours Delft

Klasse: Pony s Klasse Z ZZ

Rubriek: 1e parcours 2 fasen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 11:31

Preview (gratis)

Ruiter: Luca Schuller

Paard: Scapa Sb

Evenement: Concours Delft

Klasse: Pony s Klasse Z ZZ

Rubriek: 1e parcours 2 fasen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 11:33

Preview (gratis)

Ruiter: Margaretha Schirm

Paard: Everest Albert

Evenement: Concours Delft

Klasse: Pony s Klasse Z ZZ

Rubriek: 1e parcours 2 fasen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 11:35

Preview (gratis)

Ruiter: Jade Rolfes

Paard: Orchids Aurora

Evenement: Concours Delft

Klasse: Pony s Klasse Z ZZ

Rubriek: 1e parcours 2 fasen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 11:37

Preview (gratis)

Ruiter: Marlotte De Man

Paard: Erado Hm

Evenement: Concours Delft

Klasse: Pony s Klasse Z ZZ

Rubriek: 1e parcours 2 fasen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 11:38

Preview (gratis)

Ruiter: Marlotte De Man

Paard: Erado Hm

Evenement: Concours Delft

Klasse: Pony s Klasse Z ZZ

Rubriek: 1e parcours 2 fasen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 11:42

Preview (gratis)

Ruiter: Mo yccia Hanley

Paard: Diabolo 443

Evenement: Concours Delft

Klasse: Pony s Klasse Z ZZ

Rubriek: 1e parcours 2 fasen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 11:49

Preview (gratis)

Ruiter: Denize Van der Poel

Paard: Havenhoeves Orchids Wood Nymph

Evenement: Concours Delft

Klasse: Pony s Klasse Z ZZ

Rubriek: 1e parcours 2 fasen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 11:51

Preview (gratis)

Ruiter: Prijsuitrijking

Paard: prijsuitrijking

Evenement: Concours Delft

Klasse: Pony s Klasse Z ZZ

Rubriek: 1e parcours 2 fasen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 12:04

Preview (gratis)

Ruiter: Dominique Ijzerman

Paard: Mistral

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s stijl finale

Rubriek: pony s stijl finale

Datum: 11-06-2016

Tijd: 13:05

Preview (gratis)

Ruiter: Fleur Mouwens

Paard: Djordan

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s stijl finale

Rubriek: pony s stijl finale

Datum: 11-06-2016

Tijd: 13:11

Preview (gratis)

Ruiter: Roxanne Wismeijer

Paard: Berkzicht Florent

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s stijl finale

Rubriek: pony s stijl finale

Datum: 11-06-2016

Tijd: 13:15

Preview (gratis)

Ruiter: Tatum van Ballegoie

Paard: Mississippy B

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s stijl finale

Rubriek: pony s stijl finale

Datum: 11-06-2016

Tijd: 13:18

Preview (gratis)

Ruiter: Maxime Kelly

Paard: Firenze DSH

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s stijl finale

Rubriek: pony s stijl finale

Datum: 11-06-2016

Tijd: 13:22

Preview (gratis)

Ruiter: Noell Heil

Paard: Derano du Bois

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s stijl finale

Rubriek: pony s stijl finale

Datum: 11-06-2016

Tijd: 13:28

Preview (gratis)

Ruiter: Danique Carton

Paard: Baron

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s stijl finale

Rubriek: pony s stijl finale

Datum: 11-06-2016

Tijd: 13:31

Preview (gratis)

Ruiter: Carlijn Roepel

Paard: Stakkato

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s stijl finale

Rubriek: pony s stijl finale

Datum: 11-06-2016

Tijd: 13:34

Preview (gratis)

Ruiter: Kaylee Obrebski

Paard: Orchid s Amor

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s stijl finale

Rubriek: pony s stijl finale

Datum: 11-06-2016

Tijd: 13:37

Preview (gratis)

Ruiter: Jordan Malipaard

Paard: Orchid s Djordani

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s stijl finale

Rubriek: pony s stijl finale

Datum: 11-06-2016

Tijd: 13:41

Preview (gratis)

Ruiter: Jessy Tewis

Paard: Milan Moscan

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s stijl finale

Rubriek: pony s stijl finale

Datum: 11-06-2016

Tijd: 13:47

Preview (gratis)

Ruiter: Alexandra Schelling

Paard: Jimmy

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s stijl finale

Rubriek: pony s stijl finale

Datum: 11-06-2016

Tijd: 13:51

Preview (gratis)

Ruiter: Isabelle Roepel

Paard: M M

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s stijl finale

Rubriek: pony s stijl finale

Datum: 11-06-2016

Tijd: 13:54

Preview (gratis)

Ruiter: price ceremony

Paard: Onbekend

Evenement: Concours Delft

Klasse: pony s stijl finale

Rubriek: pony s stijl finale

Datum: 11-06-2016

Tijd: 14:02

Preview (gratis)

Ruiter: Enrico Van Manen (Sel)

Paard: El Vita

Evenement: Concours Delft

Klasse: Ponys Finale

Rubriek: Hartog Lucerne Trophy 1e parcours

Datum: 11-06-2016

Tijd: 14:21

Preview (gratis)

Ruiter: Lisa Tijhuis (Sel)

Paard: Orchids Roos

Evenement: Concours Delft

Klasse: Ponys Finale

Rubriek: Hartog Lucerne Trophy 1e parcours

Datum: 11-06-2016

Tijd: 14:24

Preview (gratis)

Ruiter: Roderick Van den Engh (Sel)

Paard: Jufferbeeks Easy Girl

Evenement: Concours Delft

Klasse: Ponys Finale

Rubriek: Hartog Lucerne Trophy 1e parcours

Datum: 11-06-2016

Tijd: 14:28

Preview (gratis)

Ruiter: Lisa Hamminga (Sel)

Paard: Jonkers Anigo

Evenement: Concours Delft

Klasse: Ponys Finale

Rubriek: Hartog Lucerne Trophy 1e parcours

Datum: 11-06-2016

Tijd: 14:33

Preview (gratis)

Ruiter: Tania van Leeuwen (Sel)

Paard: Fedusa EB

Evenement: Concours Delft

Klasse: Ponys Finale

Rubriek: Hartog Lucerne Trophy 1e parcours

Datum: 11-06-2016

Tijd: 14:35

Preview (gratis)

Ruiter: Frederike Tuin (Sel)

Paard: Lets Dance

Evenement: Concours Delft

Klasse: Ponys Finale

Rubriek: Hartog Lucerne Trophy 1e parcours

Datum: 11-06-2016

Tijd: 14:39

Preview (gratis)

Ruiter: Dominique Van Rouwendaal (Sel)

Paard: Rouwendaals Kinkas Boy

Evenement: Concours Delft

Klasse: Ponys Finale

Rubriek: Hartog Lucerne Trophy 1e parcours

Datum: 11-06-2016

Tijd: 14:40

Preview (gratis)

Ruiter: Job Rothstegge (Sel)

Paard: Orchids Onyx

Evenement: Concours Delft

Klasse: Ponys Finale

Rubriek: Hartog Lucerne Trophy 1e parcours

Datum: 11-06-2016

Tijd: 14:42

Preview (gratis)

Ruiter: Fleur Holleman (Sel)

Paard: Dante

Evenement: Concours Delft

Klasse: Ponys Finale

Rubriek: Hartog Lucerne Trophy 1e parcours

Datum: 11-06-2016

Tijd: 14:47

Preview (gratis)

Ruiter: Savannah Brandes (Sel)

Paard: Bosvalleis Tiego

Evenement: Concours Delft

Klasse: Ponys Finale

Rubriek: Hartog Lucerne Trophy 1e parcours

Datum: 11-06-2016

Tijd: 14:50

Preview (gratis)

Ruiter: Ine Zegeren (Sel)

Paard: Quboy Z

Evenement: Concours Delft

Klasse: Ponys Finale

Rubriek: Hartog Lucerne Trophy 1e parcours

Datum: 11-06-2016

Tijd: 14:55

Preview (gratis)

Ruiter: Bobbi Hulsenback

Paard: nn

Evenement: Concours Delft

Klasse: Ponys Finale

Rubriek: Hartog Lucerne Trophy 1e parcours

Datum: 11-06-2016

Tijd: 14:58

Preview (gratis)

Ruiter: Janine Maassen (Sel)

Paard: Coco

Evenement: Concours Delft

Klasse: Ponys Finale

Rubriek: Hartog Lucerne Trophy 1e parcours

Datum: 11-06-2016

Tijd: 15:01

Preview (gratis)

Ruiter: Stefanie Baten (Sel)

Paard: Powergirl

Evenement: Concours Delft

Klasse: Ponys Finale

Rubriek: Hartog Lucerne Trophy 1e parcours

Datum: 11-06-2016

Tijd: 15:05

Preview (gratis)

Ruiter: Sanne Jonkers (Sel)

Paard: Bjorn

Evenement: Concours Delft

Klasse: Ponys Finale

Rubriek: Hartog Lucerne Trophy 1e parcours

Datum: 11-06-2016

Tijd: 15:08

Preview (gratis)

Ruiter: Kirsten Kreemers (Sel)

Paard: Kyro

Evenement: Concours Delft

Klasse: Ponys Finale

Rubriek: Hartog Lucerne Trophy 1e parcours

Datum: 11-06-2016

Tijd: 15:12

Preview (gratis)

Ruiter: Enrico Van Manen (Sel)

Paard: Sky Dancer

Evenement: Concours Delft

Klasse: Ponys Finale

Rubriek: Hartog Lucerne Trophy 1e parcours

Datum: 11-06-2016

Tijd: 15:17

Preview (gratis)

Ruiter: Enrico Van Manen (Sel)

Paard: El Vita

Evenement: Concours Delft

Klasse: Ponys Finale

Rubriek: Hartog Lucerne Trophy 1e parcours

Datum: 11-06-2016

Tijd: 15:37

Preview (gratis)

Ruiter: Lisa Tijhuis (Sel)

Paard: Orchids Roos

Evenement: Concours Delft

Klasse: Ponys Finale

Rubriek: Hartog Lucerne Trophy 1e parcours

Datum: 11-06-2016

Tijd: 15:39

Preview (gratis)

Ruiter: Roderick Van den Engh (Sel)

Paard: Jufferbeeks Easy Girl

Evenement: Concours Delft

Klasse: Ponys Finale

Rubriek: Hartog Lucerne Trophy 1e parcours

Datum: 11-06-2016

Tijd: 15:41

Preview (gratis)

Ruiter: Bobbi Hulsenbeck (Sel)

Paard: Eastern

Evenement: Concours Delft

Klasse: Ponys Finale

Rubriek: Hartog Lucerne Trophy 1e parcours

Datum: 11-06-2016

Tijd: 15:43

Preview (gratis)

Ruiter: Janine Maassen (Sel)

Paard: Coco

Evenement: Concours Delft

Klasse: Ponys Finale

Rubriek: Hartog Lucerne Trophy 1e parcours

Datum: 11-06-2016

Tijd: 15:44

Preview (gratis)

Ruiter: Sanne Jonkers (Sel)

Paard: Bjorn

Evenement: Concours Delft

Klasse: Ponys Finale

Rubriek: Hartog Lucerne Trophy 1e parcours

Datum: 11-06-2016

Tijd: 15:46

Preview (gratis)

Ruiter: Dominique Van Rouwendaal (Sel)

Paard: Rouwendaals Kinkas Boy

Evenement: Concours Delft

Klasse: Ponys Finale

Rubriek: Hartog Lucerne Trophy 1e parcours

Datum: 11-06-2016

Tijd: 15:47

Preview (gratis)

Ruiter: Enrico Van Manen (Sel)

Paard: Sky Dancer

Evenement: Concours Delft

Klasse: Ponys Finale

Rubriek: Hartog Lucerne Trophy 1e parcours

Datum: 11-06-2016

Tijd: 15:49

Preview (gratis)

Ruiter: Job Rothstegge (Sel)

Paard: Orchids Onyx

Evenement: Concours Delft

Klasse: Ponys Finale

Rubriek: Hartog Lucerne Trophy 1e parcours

Datum: 11-06-2016

Tijd: 15:51

Preview (gratis)

Ruiter: Savannah Brandes (Sel)

Paard: Bosvalleis Tiego

Evenement: Concours Delft

Klasse: Ponys Finale

Rubriek: Hartog Lucerne Trophy 1e parcours

Datum: 11-06-2016

Tijd: 15:52

Preview (gratis)

Ruiter: Stefanie Baten (Sel)

Paard: Powergirl

Evenement: Concours Delft

Klasse: Ponys Finale

Rubriek: Hartog Lucerne Trophy 1e parcours

Datum: 11-06-2016

Tijd: 15:54

Preview (gratis)

Ruiter: Kirsten Kreemers (Sel)

Paard: Kyro

Evenement: Concours Delft

Klasse: Ponys Finale

Rubriek: Hartog Lucerne Trophy 1e parcours

Datum: 11-06-2016

Tijd: 15:56

Preview (gratis)

Ruiter: Tania van Leeuwen (Sel)

Paard: Fedusa EB

Evenement: Concours Delft

Klasse: Ponys Finale

Rubriek: Hartog Lucerne Trophy 1e parcours

Datum: 11-06-2016

Tijd: 15:57

Preview (gratis)

Ruiter: Fleur Holleman (Sel)

Paard: Dante

Evenement: Concours Delft

Klasse: Ponys Finale

Rubriek: Hartog Lucerne Trophy 1e parcours

Datum: 11-06-2016

Tijd: 15:59

Preview (gratis)

Ruiter: Lisa Hamminga (Sel)

Paard: Jonkers Anigo

Evenement: Concours Delft

Klasse: Ponys Finale

Rubriek: Hartog Lucerne Trophy 1e parcours

Datum: 11-06-2016

Tijd: 16:00

Preview (gratis)

Ruiter: Jade Rolfes

Paard: Orchids Helcia

Evenement: Concours Delft

Klasse: finale pony s

Rubriek: finale pony s

Datum: 11-06-2016

Tijd: 16:47

Preview (gratis)

Ruiter: Lotte Van Santvliet

Paard: Breitling

Evenement: Concours Delft

Klasse: finale pony s

Rubriek: finale pony s

Datum: 11-06-2016

Tijd: 16:48

Preview (gratis)

Ruiter: Marloes Postema

Paard: Valentina Z

Evenement: Concours Delft

Klasse: finale pony s

Rubriek: finale pony s

Datum: 11-06-2016

Tijd: 16:50

Preview (gratis)

Ruiter: Kirsten Duijvestijn

Paard: Beresteins Little Diva

Evenement: Concours Delft

Klasse: finale pony s

Rubriek: finale pony s

Datum: 11-06-2016

Tijd: 16:52

Preview (gratis)

Ruiter: Bobbi Hülsenbeck

Paard: Hazelhorst Rex

Evenement: Concours Delft

Klasse: finale pony s

Rubriek: finale pony s

Datum: 11-06-2016

Tijd: 16:54

Preview (gratis)

Ruiter: Luca Schuller

Paard: Scapa Sb

Evenement: Concours Delft

Klasse: finale pony s

Rubriek: finale pony s

Datum: 11-06-2016

Tijd: 16:56

Preview (gratis)

Ruiter: Margaretha Schirm

Paard: Everest Albert

Evenement: Concours Delft

Klasse: finale pony s

Rubriek: finale pony s

Datum: 11-06-2016

Tijd: 16:57

Preview (gratis)

Ruiter: Demi Van Nikkelen kuijper

Paard: Mike

Evenement: Concours Delft

Klasse: finale pony s

Rubriek: finale pony s

Datum: 11-06-2016

Tijd: 16:59

Preview (gratis)

Ruiter: Fleur Holleman

Paard: Venery Dew-drop

Evenement: Concours Delft

Klasse: finale pony s

Rubriek: finale pony s

Datum: 11-06-2016

Tijd: 17:01

Preview (gratis)

Ruiter: Jade Rolfes

Paard: Orchids Aurora

Evenement: Concours Delft

Klasse: finale pony s

Rubriek: finale pony s

Datum: 11-06-2016

Tijd: 17:03

Preview (gratis)

Ruiter: Marlotte De Man

Paard: Erado Hm

Evenement: Concours Delft

Klasse: finale pony s

Rubriek: finale pony s

Datum: 11-06-2016

Tijd: 17:08

Preview (gratis)

Ruiter: Willem Verdonk

Paard: Orchids Herout V

Evenement: Concours Delft

Klasse: finale pony s

Rubriek: finale pony s

Datum: 11-06-2016

Tijd: 17:10

Preview (gratis)

Ruiter: Mo-yccia Hanley

Paard: Diabolo 443

Evenement: Concours Delft

Klasse: finale pony s

Rubriek: finale pony s

Datum: 11-06-2016

Tijd: 17:12

Preview (gratis)

Ruiter: Denize Van der Poel

Paard: Havenhoeves Orchids Wood Nymph

Evenement: Concours Delft

Klasse: finale pony s

Rubriek: finale pony s

Datum: 11-06-2016

Tijd: 17:13

Preview (gratis)

Ruiter: Lotte Van Santvliet

Paard: Nibor

Evenement: Concours Delft

Klasse: finale pony s

Rubriek: finale pony s

Datum: 11-06-2016

Tijd: 17:15

Preview (gratis)

Ruiter: Marloes Postema

Paard: Carthina Z

Evenement: Concours Delft

Klasse: finale pony s

Rubriek: finale pony s

Datum: 11-06-2016

Tijd: 17:17

Preview (gratis)

Ruiter: price ceremony

Paard: Onbekend

Evenement: Concours Delft

Klasse: finale pony s

Rubriek: finale pony s

Datum: 11-06-2016

Tijd: 17:17

Preview (gratis)

Ruiter: Lotte Van Santvliet

Paard: Breitling

Evenement: Concours Delft

Klasse: finale pony s

Rubriek: finale pony s

Datum: 11-06-2016

Tijd: 17:27

Preview (gratis)

Ruiter: Fleur Holleman

Paard: Venery Dew-drop

Evenement: Concours Delft

Klasse: finale pony s

Rubriek: finale pony s

Datum: 11-06-2016

Tijd: 17:29

Preview (gratis)

Ruiter: Luca Schuller

Paard: Scapa Sb

Evenement: Concours Delft

Klasse: finale pony s

Rubriek: finale pony s

Datum: 11-06-2016

Tijd: 17:30

Preview (gratis)

Ruiter: Lotte Van Santvliet

Paard: Nibor

Evenement: Concours Delft

Klasse: finale pony s

Rubriek: finale pony s

Datum: 11-06-2016

Tijd: 17:33

Preview (gratis)

Ruiter: price ceremony

Paard: Onbekend

Evenement: Concours Delft

Klasse: finale pony s

Rubriek: finale pony s

Datum: 11-06-2016

Tijd: 17:40

Preview (gratis)

Ruiter: Guusje Gaasbeek

Paard: Mervyn

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 18:06

Preview (gratis)

Ruiter: Puck Greve

Paard: Ramiro

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 18:08

Preview (gratis)

Ruiter: Lilly Linnen

Paard: Orchids Porcia

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 18:11

Preview (gratis)

Ruiter: Nicky Mulder

Paard: Heit

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 18:13

Preview (gratis)

Ruiter: Kiki Carpay

Paard: Safirah

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 18:14

Preview (gratis)

Ruiter: Merel Pronk

Paard: Lady Jane

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 18:16

Preview (gratis)

Ruiter: Romy Melief

Paard: JayJay

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 18:19

Preview (gratis)

Ruiter: Charlie Driessens

Paard: Demi

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 18:20

Preview (gratis)

Ruiter: Gwen van Leent

Paard: Robbie

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 18:23

Preview (gratis)

Ruiter: Caitlyn Krijger

Paard: Her Lucky Bella

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 18:24

Preview (gratis)

Ruiter: Kyra Bezemer

Paard: Djaimy

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 18:26

Preview (gratis)

Ruiter: Pollie Gaasbeek

Paard: Candy

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 18:27

Preview (gratis)

Ruiter: Chantal Kelly

Paard: Happy Girl

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 18:28

Preview (gratis)

Ruiter: Cleo Struijk

Paard: Flash

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 18:30

Preview (gratis)

Ruiter: Roos van Oosten

Paard: Darco

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 18:32

Preview (gratis)

Ruiter: Roxy Bergwerff

Paard: Cupido

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 18:34

Preview (gratis)

Ruiter: Megan Visser

Paard: Bril Smurf

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 18:36

Preview (gratis)

Ruiter: Anouk Hoogendijk

Paard: Freedom

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 18:38

Preview (gratis)

Ruiter: Iris van Rooij

Paard: Spook Smurf

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 18:39

Preview (gratis)

Ruiter: Meady van der Zwet

Paard: Animo

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 18:42

Preview (gratis)

Ruiter: Ellen van Weely

Paard: Olio

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 18:43

Preview (gratis)

Ruiter: Alisha van Doorne

Paard: Selena

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 18:45

Preview (gratis)

Ruiter: Isabelle Roepel

Paard: Vannico

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 18:46

Preview (gratis)

Ruiter: Gigi van Leeuwen

Paard: Myandoer

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 18:48

Preview (gratis)

Ruiter: Dominique van Vreden

Paard: Happy Girl

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 18:49

Preview (gratis)

Ruiter: Nina Monasso

Paard: Swen

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 18:51

Preview (gratis)

Ruiter: Linda van Vliet

Paard: Zoe of the Fairplay

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 18:54

Preview (gratis)

Ruiter: Jolie Schaling

Paard: Mad Max

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 18:55

Preview (gratis)

Ruiter: Melissa Keuken

Paard: Vincidor

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 18:56

Preview (gratis)

Ruiter: Sophie van Tol

Paard: Storm

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 18:59

Preview (gratis)

Ruiter: Jill van de Helder

Paard: Gino

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 19:02

Preview (gratis)

Ruiter: Gitty Switzar

Paard: Fleur

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 19:05

Preview (gratis)

Ruiter: Pricilla Meijer

Paard: Jip

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 19:06

Preview (gratis)

Ruiter: Yoos ter Steeg

Paard: Fleur

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 19:08

Preview (gratis)

Ruiter: Sanne Lansbergen

Paard: Macho

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 19:10

Preview (gratis)

Ruiter: Angel Vogelezang

Paard: Lola

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 19:12

Preview (gratis)

Ruiter: Hanna Karlsson

Paard: Makron

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 19:13

Preview (gratis)

Ruiter: Estelle Slingerland

Paard: Baron Lugher D Tavallo

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 19:15

Preview (gratis)

Ruiter: Jenny Eigenraam

Paard: Nisse

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 19:16

Preview (gratis)

Ruiter: Zassa Visser

Paard: Jana

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 19:18

Preview (gratis)

Ruiter: Leyla Hendriks

Paard: Viersprongs Fiever

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 19:22

Preview (gratis)

Ruiter: Sam de Koning

Paard: Oranjehoeves Vivano

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 19:23

Preview (gratis)

Ruiter: Carlijn Roepel

Paard: M&M

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 19:25

Preview (gratis)

Ruiter: Livia Miranda

Paard: Cordina

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 19:27

Preview (gratis)

Ruiter: Roxanne Wismeijer

Paard: Berkzicht Florent

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 19:29

Preview (gratis)

Ruiter: Kelly Schipper

Paard: Snoopy

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 19:30

Preview (gratis)

Ruiter: Jasmijn Frerichs

Paard: Solaris Justice

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 19:32

Preview (gratis)

Ruiter: Gina Gerrets

Paard: Little Star

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 19:33

Preview (gratis)

Ruiter: Sterre de Wijs

Paard: Camilla

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 19:35

Preview (gratis)

Ruiter: Tijn Blaauw

Paard: Hunter

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 19:36

Preview (gratis)

Ruiter: Maxime Kelly

Paard: Firenze DSH

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 19:38

Preview (gratis)

Ruiter: Marrit Bos

Paard: Zambo

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 19:39

Preview (gratis)

Ruiter: Leo Meijer

Paard: Up to Date

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 19:41

Preview (gratis)

Ruiter: Knud van Bergum

Paard: Heihoeves Nick

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 19:43

Preview (gratis)

Ruiter: Anouk Ursem

Paard: Carmillo II

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 19:44

Preview (gratis)

Ruiter: Senna Everse

Paard: Bravado

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 19:46

Preview (gratis)

Ruiter: Brenda van Marion

Paard: Don

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 19:48

Preview (gratis)

Ruiter: Lisanne Hoogendoorn

Paard: Nepal

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 19:49

Preview (gratis)

Ruiter: Els van Waalwijk

Paard: Eddy

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 19:51

Preview (gratis)

Ruiter: Shara Mackay

Paard: Blache

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 19:52

Preview (gratis)

Ruiter: Lesley van de Zwaan

Paard: Chanel

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 19:54

Preview (gratis)

Ruiter: Britt van Wageningen

Paard: Dangelo

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 19:56

Preview (gratis)

Ruiter: Laura Endeveld

Paard: Superman

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 19:57

Preview (gratis)

Ruiter: Kaylee Obrebski

Paard: Balou

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 19:59

Preview (gratis)

Ruiter: Michelle de Keijzer

Paard: Saletto

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 20:00

Preview (gratis)

Ruiter: Daphne Meeuwsen

Paard: Virginia V

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 20:02

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Holstege

Paard: Cinta

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 20:04

Preview (gratis)

Ruiter: Tamara Lokker

Paard: Bandito

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 20:06

Preview (gratis)

Ruiter: Lois Evers

Paard: IMTO Benelux George Clooney

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 20:08

Preview (gratis)

Ruiter: Tifanny de Jong

Paard: Grand Fleur

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 20:09

Preview (gratis)

Ruiter: Bowien Fastenau

Paard: Sam

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 20:14

Preview (gratis)

Ruiter: Mandy Saarloos

Paard: Chaira

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 20:16

Preview (gratis)

Ruiter: Marloes Postema

Paard: Corvette

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 20:17

Preview (gratis)

Ruiter: Noortje Kooter

Paard: Jillz

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 20:18

Preview (gratis)

Ruiter: Sara Karlsson

Paard: Harley van t Breezerhof

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 20:20

Preview (gratis)

Ruiter: Alyssa van de Wal

Paard: Faith

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 20:21

Preview (gratis)

Ruiter: Abbeny Boot

Paard: Fairplay

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 20:23

Preview (gratis)

Ruiter: Lianne Ophorst

Paard: Aprillus

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 20:24

Preview (gratis)

Ruiter: Britt de Hoog

Paard: Emingo

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 20:26

Preview (gratis)

Ruiter: Sophia Suiker

Paard: Virginia

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 20:28

Preview (gratis)

Ruiter: Lianne Duijndam

Paard: Balder

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 20:29

Preview (gratis)

Ruiter: Chayenne de Jong

Paard: Ninas Dream Day

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 20:31

Preview (gratis)

Ruiter: Cayra van Duivenbode

Paard: Di Ricardo

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 20:32

Preview (gratis)

Ruiter: Kelly Maas

Paard: Penny

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 20:34

Preview (gratis)

Ruiter: Emma van Tussenbroek

Paard: Etoile

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 20:36

Preview (gratis)

Ruiter: Lianne Korevaar

Paard: Ziolieta

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 20:37

Preview (gratis)

Ruiter: Noell Heil

Paard: Derano

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 20:39

Preview (gratis)

Ruiter: Youri Boon

Paard: Grote Smurf

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 20:40

Preview (gratis)

Ruiter: Marije van Riet

Paard: Val dIsere

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 20:42

Preview (gratis)

Ruiter: Danique Carton

Paard: Baron

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 20:44

Preview (gratis)

Ruiter: Anne Heijdra

Paard: Brit

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 20:45

Preview (gratis)

Ruiter: Fleur van Oosten

Paard: Jappeloup

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 20:46

Preview (gratis)

Ruiter: Senna Fluit

Paard: Orchids Zodiac

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 20:49

Preview (gratis)

Ruiter: Robin Pappers

Paard: Misty

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 20:50

Preview (gratis)

Ruiter: Kirsten Duijvestijn

Paard: Diva

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 20:55

Preview (gratis)

Ruiter: Elise de Vries

Paard: Huckleberry Finn

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 20:56

Preview (gratis)

Ruiter: Noortje van Gulik

Paard: Faloma

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 20:58

Preview (gratis)

Ruiter: Rosanne van der Dussen

Paard: Cyloma

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 20:59

Preview (gratis)

Ruiter: Tim Kegge

Paard: To be Perfect

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 21:01

Preview (gratis)

Ruiter: Jennifer Brinkman

Paard: Layla

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 21:03

Preview (gratis)

Ruiter: Daan Janmaat

Paard: Centrumspits

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 21:04

Preview (gratis)

Ruiter: Annet Arts

Paard: Zildegune

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 21:06

Preview (gratis)

Ruiter: Melissa de Wilde

Paard: Baltimore

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 21:07

Preview (gratis)

Ruiter: Sam de Ridder

Paard: Zandor

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 21:09

Preview (gratis)

Ruiter: Desmond Krijgsman

Paard: Super Smurf

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 21:11

Preview (gratis)

Ruiter: Elaine Pen

Paard: Blue Nile

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 21:15

Preview (gratis)

Ruiter: Babette Peters

Paard: Balance

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 21:17

Preview (gratis)

Ruiter: Naomi Muller

Paard: Final Touch

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 21:19

Preview (gratis)

Ruiter: Lilly Linnen

Paard: Orchids Porcia

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 21:30

Preview (gratis)

Ruiter: Merel Pronk

Paard: Lady Jane

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 21:31

Preview (gratis)

Ruiter: Chantal Kelly

Paard: Happy Girl

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 21:34

Preview (gratis)

Ruiter: Roos van Oosten

Paard: Darco

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 21:36

Preview (gratis)

Ruiter: Dominique van Vreden

Paard: Happy Girl

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 21:39

Preview (gratis)

Ruiter: Juliette Waard

Paard: Teun

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 21:41

Preview (gratis)

Ruiter: Jolie Schaling

Paard: Mad Max

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 21:43

Preview (gratis)

Ruiter: Tijn Blaauw

Paard: Hunter

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 21:45

Preview (gratis)

Ruiter: Tifanny de Jong

Paard: Grand Fleur

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 21:46

Preview (gratis)

Ruiter: Lisanne Hoogendoorn

Paard: Nepal

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 21:48

Preview (gratis)

Ruiter: Chayenne de Jong

Paard: Ninas Dream Day

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 21:50

Preview (gratis)

Ruiter: Fleur van Oosten

Paard: Jappeloup

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 21:53

Preview (gratis)

Ruiter: Price ceremony

Paard: nn

Evenement: Concours Delft

Klasse: team springen

Rubriek: team springen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 22:12

Preview (gratis)

Ruiter: Bobbi Hulsenbeck

Paard: Hazelhorst Rex

Evenement: Concours Delft

Klasse: Pony s Klasse Z ZZ

Rubriek: 1e parcours 2 fasen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 11:27

Preview (gratis)

Ruiter: Marloes Postema

Paard: Valentina Z

Evenement: Concours Delft

Klasse: Pony s Klasse Z ZZ

Rubriek: 1e parcours 2 fasen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 11:20

Preview (gratis)

Ruiter: Bobbi Hulsenbeck

Paard: Hazelhorst Rex

Evenement: Concours Delft

Klasse: Pony s Klasse Z ZZ

Rubriek: 1e parcours 2 fasen

Datum: 11-06-2016

Tijd: 11:27

Preview (gratis)

Ruiter: price ceremony

Paard: Onbekend

Evenement: Concours Delft

Klasse: finale pony s

Rubriek: finale pony s

Datum: 11-06-2016

Tijd: 17:17

Preview (gratis)