Filters
Zoek in resultaten
Filter klasse
  • CSIOJ CSIOY
  • Ponies Grand Prix
  • CSIOCH
  • CSIOJ
  • Alles weergeven
Filter klasse
  • 1.35m 1.40m
  • 1.30m
  • 1.40m
  • Alles weergeven

Evenement: Dutch Youngster Festival

Ruiter: Raphael Schrakmann

Paard: Puella

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 08:45

Preview (gratis)

Ruiter: Thibault Philippaerts

Paard: Jaimi van Dorperheide

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 08:47

Preview (gratis)

Ruiter: Mel Thijssen

Paard: Batistuta

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 08:49

Preview (gratis)

Ruiter: William Fletcher

Paard: Glory Rose

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 08:50

Preview (gratis)

Ruiter: Gillian Benzoni

Paard: Cool Classix

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 08:51

Preview (gratis)

Ruiter: Kathrin Stolmeijer

Paard: Dree Boekens Starleader

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 08:53

Preview (gratis)

Ruiter: Jodie Hall Mcateer

Paard: Colette

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 08:54

Preview (gratis)

Ruiter: Cora Hirn

Paard: Bluffing Spirit

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 08:56

Preview (gratis)

Ruiter: Sara Appelqvist

Paard: Brenda Lee

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 08:57

Preview (gratis)

Ruiter: Mira Høidal

Paard: Hoidals Chiara

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 08:59

Preview (gratis)

Ruiter: Stella Marchese

Paard: Wessel

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 09:01

Preview (gratis)

Ruiter: Chelsea Skelton

Paard: Millfield Baloney

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 09:09

Preview (gratis)

Ruiter: Alessandra Reich

Paard: Quatro Rubin

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 09:11

Preview (gratis)

Ruiter: Caroline L Oestereng

Paard: Storm 16

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 09:13

Preview (gratis)

Ruiter: Gilles Nuytens

Paard: Mama Mia Picobello Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 08:01

Preview (gratis)

Ruiter: Mira Høidal

Paard: Hoidals Epos

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 08:03

Preview (gratis)

Ruiter: Britt Wiefferink

Paard: Brunetti 2

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 08:05

Preview (gratis)

Ruiter: Lars Kersten

Paard: Dora De Ness

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 08:07

Preview (gratis)

Ruiter: Clement Gras

Paard: Volga D´altenbach

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 08:09

Preview (gratis)

Ruiter: Thibeau Spits

Paard: Juragold Bormes

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 08:11

Preview (gratis)

Ruiter: Iris Michels

Paard: Adidetje

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 08:13

Preview (gratis)

Ruiter: Lotte Teuns

Paard: Audi´s Contento

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 08:15

Preview (gratis)

Ruiter: Skye Morssinkhof

Paard: El Vigo

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 08:16

Preview (gratis)

Ruiter: Hessel Hoekstra

Paard: Chiricco 2

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 08:18

Preview (gratis)

Ruiter: Kamilla Ladefoged Rasmussen

Paard: Kikanalo

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 08:19

Preview (gratis)

Ruiter: Axelina Pettersson Häggström

Paard: Boyzon St Tropez

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 08:21

Preview (gratis)

Ruiter: Sophie Schoonwater

Paard: Walter V

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 09:15

Preview (gratis)

Ruiter: Julia Dahnelius

Paard: One Inverness

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 09:17

Preview (gratis)

Ruiter: Yo-Ann Kuipers

Paard: Red Bull

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 09:19

Preview (gratis)

Ruiter: Serra Yedikardes

Paard: Atleet

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 09:19

Preview (gratis)

Ruiter: Martine Ottesen

Paard: Hypoliet Vd Koelaar

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 09:21

Preview (gratis)

Ruiter: Pauline Zoller

Paard: Supreme Du Bois Aile

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 09:23

Preview (gratis)

Ruiter: Julius Reinacher

Paard: Goodith

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 09:24

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Hoogenraat

Paard: Contessa

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 09:27

Preview (gratis)

Ruiter: Chelsea Skelton

Paard: Caramba

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 09:29

Preview (gratis)

Ruiter: Alessandra Reich

Paard: Bario Van T Martendonkerf

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 09:29

Preview (gratis)

Ruiter: Caroline L Oestereng

Paard: Carrero

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 09:31

Preview (gratis)

Ruiter: prize ceremony

Paard: Onbekend

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 09:38

Preview (gratis)

Ruiter: Paris Morssinkhof

Paard: Billy Dinero

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 08:23

Preview (gratis)

Ruiter: Beau Schuttelaar

Paard: Drogba

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 08:24

Preview (gratis)

Ruiter: Alexander Housen

Paard: Ivanhoe

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 08:26

Preview (gratis)

Ruiter: Sven Peters

Paard: Fiesta

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 08:28

Preview (gratis)

Ruiter: Niels Kersten

Paard: Checker 47

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 08:30

Preview (gratis)

Ruiter: Simon Morssinkhof

Paard: Notre Star Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 08:32

Preview (gratis)

Ruiter: Christine Thirup Christensen

Paard: Queen Lady Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 08:33

Preview (gratis)

Ruiter: Isabel Starke

Paard: Effe

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 08:35

Preview (gratis)

Ruiter: Jacobo Ussia De Garay

Paard: Vicomte De La Cour

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 08:37

Preview (gratis)

Ruiter: Joseph Stockdale

Paard: Lady Bird

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 08:39

Preview (gratis)

Ruiter: Laurie Touw

Paard: Faran

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 08:41

Preview (gratis)

Ruiter: Michelle Lassen

Paard: Zocker 19

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 08:43

Preview (gratis)

Ruiter: Maria Louise Kingsrød

Paard: Evita H

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ CSIOY

Rubriek: 1.35m 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 08:44

Preview (gratis)

Ruiter: Mandy Mendes Costa

Paard: Qaid De La Seulles

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 10:16

Preview (gratis)

Ruiter: Johanna Beckmann

Paard: Karim Van Orchid S

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 10:18

Preview (gratis)

Ruiter: Charlotte Houston

Paard: Lea Du Genier

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 10:20

Preview (gratis)

Ruiter: Jade Fleur Calaque

Paard: Ghost Rider

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 10:21

Preview (gratis)

Ruiter: Margherita Fiorelli

Paard: Licia Single Cross

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 10:23

Preview (gratis)

Ruiter: Elike Morsink

Paard: Flame

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 10:25

Preview (gratis)

Ruiter: Janelle Larsson

Paard: Prince Of Ladytown

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 10:27

Preview (gratis)

Ruiter: Meike Zwartjens

Paard: Orchids Sea Foam

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 10:28

Preview (gratis)

Ruiter: Lavinia Paliani

Paard: Ocean Aengus Dun

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 10:30

Preview (gratis)

Ruiter: Sofia Manzetti

Paard: Deesje

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 10:32

Preview (gratis)

Ruiter: Liesje Vrolijk

Paard: Starfield Cuchullain

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 10:34

Preview (gratis)

Ruiter: Gaia Mombelloni

Paard: Vales Blue Melody

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 10:36

Preview (gratis)

Ruiter: Julie Thielen

Paard: Tonlyn Bobbys Girl

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 10:38

Preview (gratis)

Ruiter: Hanna Schumacher

Paard: High Dream N

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 10:40

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Jacobs

Paard: La Luna 0189

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 10:42

Preview (gratis)

Ruiter: Enrico van Manen

Paard: Emilinda

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 10:44

Preview (gratis)

Ruiter: Alice Falsaperla

Paard: Apanatschi 78

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 10:45

Preview (gratis)

Ruiter: Hilda Denkert

Paard: Carraig Donn

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 10:47

Preview (gratis)

Ruiter: Sönke Fallenberg

Paard: Don Diabolo 12

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 10:49

Preview (gratis)

Ruiter: Erik Nordström

Paard: Flb Hamlet

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 10:50

Preview (gratis)

Ruiter: Laura Dequevy

Paard: Hazelrock Fizz

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 10:52

Preview (gratis)

Ruiter: Pam Nieuwenhuis

Paard: Zeppe Van De Ijsseldijk

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 10:54

Preview (gratis)

Ruiter: Beau Schuttelaar

Paard: Lexius E Van Het Juxschot

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 10:55

Preview (gratis)

Ruiter: Matteo Orlandi

Paard: Manisha 2

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 11:09

Preview (gratis)

Ruiter: Alexander Housen

Paard: Little Ben Bs

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 11:11

Preview (gratis)

Ruiter: Eleanor Hall Mcateer

Paard: Tixylix

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 11:12

Preview (gratis)

Ruiter: Tahnia Jordan Jones

Paard: Beech Comber

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 11:14

Preview (gratis)

Ruiter: Ciaran Nallon

Paard: Rexter Dor

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 11:16

Preview (gratis)

Ruiter: Cora Hirn

Paard: Miskaun Harvey

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 11:18

Preview (gratis)

Ruiter: Aaron Tijskens

Paard: Superbre De Laloena

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 11:19

Preview (gratis)

Ruiter: Tuva Eriksson

Paard: Miclas Aristocrat

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 11:21

Preview (gratis)

Ruiter: Oliver Fletcher

Paard: Zodianne Van De Doevenbree

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 11:23

Preview (gratis)

Ruiter: Sienna Charles

Paard: Magic Cornflakes

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 11:25

Preview (gratis)

Ruiter: Mart Ijland

Paard: Fantasia

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 11:27

Preview (gratis)

Ruiter: Dylan Ringot

Paard: Cebulons Lamour

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 11:29

Preview (gratis)

Ruiter: Louise Desmaizieres

Paard: Sweety Vertefeuille

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 11:30

Preview (gratis)

Ruiter: Allana Clutterbuck

Paard: Sultan Du Bary

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 11:32

Preview (gratis)

Ruiter: Mia-Charlotte Becker

Paard: Christoph Columbus 3

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 11:34

Preview (gratis)

Ruiter: Leonie Gruber

Paard: Its Libby

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 11:35

Preview (gratis)

Ruiter: Marie Sandell

Paard: Karlos Van Orchids

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 11:37

Preview (gratis)

Ruiter: Lily Freeman-Attwood

Paard: Valmy De Treille

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 11:40

Preview (gratis)

Ruiter: Gilles Nuytens

Paard: Ballyowen Maybell Molly

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 11:42

Preview (gratis)

Ruiter: Valentine Delaveau

Paard: Si Jolly Des Ifs

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 11:43

Preview (gratis)

Ruiter: Ingrid Ravik

Paard: Attyrory Bye Bye Love

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 11:45

Preview (gratis)

Ruiter: Filippa Hellström

Paard: Carnhill Clover Lass

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 11:46

Preview (gratis)

Ruiter: Elize van de Mheen

Paard: Gregory 55

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 11:48

Preview (gratis)

Ruiter: Fraser Reed

Paard: Harry

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 11:50

Preview (gratis)

Ruiter: Charlotte Houston

Paard: Lea Du Genier

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 11:58

Preview (gratis)

Ruiter: Sofia Manzetti

Paard: Deesje

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 12:00

Preview (gratis)

Ruiter: Sönke Fallenberg

Paard: Don Diabolo 12

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 12:01

Preview (gratis)

Ruiter: Abbie Sweetnam

Paard: Dynamite Spartacus

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 12:02

Preview (gratis)

Ruiter: Eleanor Hall Mcateer

Paard: Tixylix

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 12:04

Preview (gratis)

Ruiter: Ciaran Nallon

Paard: Rexter Dor

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 12:05

Preview (gratis)

Ruiter: Cora Hirn

Paard: Miskaun Harvey

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 12:07

Preview (gratis)

Ruiter: Allana Clutterbuck

Paard: Onbekend

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 12:08

Preview (gratis)

Ruiter: Gilles Nuytens

Paard: Ballyowen Maybell Molly

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 12:11

Preview (gratis)

Ruiter: Valentine Delaveau

Paard: Si Jolly Des Ifs

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 12:12

Preview (gratis)

Ruiter: Ingrid Ravik

Paard: Attyrory Bye Bye Love

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 12:14

Preview (gratis)

Ruiter: Filippa Hellström

Paard: Carnhill Clover Lass

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 12:15

Preview (gratis)

Ruiter: Elize van de Mheen

Paard: Gregory 55

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 12:16

Preview (gratis)

Ruiter: prize ceremony

Paard: Onbekend

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: Ponies Grand Prix

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 12:26

Preview (gratis)

Ruiter: Pietro Meucci

Paard: Zenit Di San Patrignano

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 12:47

Preview (gratis)

Ruiter: Lena Binder

Paard: Lancelot Tn

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 12:49

Preview (gratis)

Ruiter: Bo Chiara Gröning

Paard: Cocolino 5

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 12:50

Preview (gratis)

Ruiter: Elisa Chimirri

Paard: Concardo

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 12:52

Preview (gratis)

Ruiter: Giulia Bertolla

Paard: Ti Lann Du Up Of Heritage

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 12:54

Preview (gratis)

Ruiter: Jodie Burchmore Eames

Paard: Casti Aneira

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 12:56

Preview (gratis)

Ruiter: Rocío Martinez Monfort

Paard: Cleopatra

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 12:58

Preview (gratis)

Ruiter: Jocasta Symons

Paard: Concordette Rr

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 12:59

Preview (gratis)

Ruiter: Caro-Belle De Hornois

Paard: Idyllis L

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 13:01

Preview (gratis)

Ruiter: Laura Micol Boni

Paard: Cote D´or

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 13:03

Preview (gratis)

Ruiter: Lies Malisart

Paard: Kato

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 13:05

Preview (gratis)

Ruiter: Margherita Fiorelli

Paard: Cargo O H

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 13:07

Preview (gratis)

Ruiter: Nikita Cheung

Paard: Quintina Van De Laarseheide Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 13:08

Preview (gratis)

Ruiter: Irene van den Hof

Paard: Estelle

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 13:10

Preview (gratis)

Ruiter: Julia Andersson

Paard: Quirado

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 13:12

Preview (gratis)

Ruiter: Pam Nieuwenhuis

Paard: Vendorlux V

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 13:14

Preview (gratis)

Ruiter: Pablo Valle Espinedo

Paard: Utopie Les Hauts

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 13:15

Preview (gratis)

Ruiter: Hanna Schreder

Paard: Nasowas 4

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 13:17

Preview (gratis)

Ruiter: Matilda Lanni

Paard: Newbridge´s Master Brown

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 13:19

Preview (gratis)

Ruiter: Angel Tough

Paard: Callumbus

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 13:21

Preview (gratis)

Ruiter: Alejandra Botin Lehm

Paard: Quindira Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 13:22

Preview (gratis)

Ruiter: Meike Zwartjens

Paard: Gaillard De La Pomme

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 13:24

Preview (gratis)

Ruiter: Sarah Haldimann

Paard: Zondela

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 13:26

Preview (gratis)

Ruiter: Lucas Arvidsson

Paard: Ginde V´T Gestelhof

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 13:28

Preview (gratis)

Ruiter: Laura Wortmann

Paard: Chuckleberry

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 13:29

Preview (gratis)

Ruiter: Lukas Weiler

Paard: Chimmey

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 13:31

Preview (gratis)

Ruiter: Maxime Hazebroek

Paard: Jartelle V.D. Thijshoeve

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 13:33

Preview (gratis)

Ruiter: Alice Laine

Paard: Decantos V/D Vrendt

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 13:35

Preview (gratis)

Ruiter: Anneliese Aitken

Paard: Zorland

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 13:36

Preview (gratis)

Ruiter: Alia Knack

Paard: Campari Vii

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 13:38

Preview (gratis)

Ruiter: Oliver Fletcher

Paard: Dahar

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 13:40

Preview (gratis)

Ruiter: Cejay Joosten

Paard: Sagnol

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 13:41

Preview (gratis)

Ruiter: Jules Orsolini

Paard: Roxane Des Etisses

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 13:43

Preview (gratis)

Ruiter: Lily Engelsman

Paard: Whipped Cream

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 13:45

Preview (gratis)

Ruiter: Emma Szabo

Paard: Black Point Iv

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 13:46

Preview (gratis)

Ruiter: Ella Quigley

Paard: F

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 13:48

Preview (gratis)

Ruiter: Emilia Housen

Paard: Flicka

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 13:50

Preview (gratis)

Ruiter: Martina Ferrari

Paard: Trustin

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 13:51

Preview (gratis)

Ruiter: Maxime Anquetin

Paard: Hero

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 13:59

Preview (gratis)

Ruiter: Klara Goess-Saurau

Paard: L´alme Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 14:01

Preview (gratis)

Ruiter: Jerome Schmidt

Paard: Etoille

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 14:03

Preview (gratis)

Ruiter: Sophia Lindler-Göndör

Paard: Lyra Sp

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 14:04

Preview (gratis)

Ruiter: Isabell Carlstedt

Paard: Sandy

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 14:06

Preview (gratis)

Ruiter: Sarah Schluchter

Paard: Dubrovnik

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 14:08

Preview (gratis)

Ruiter: Ines Esteban Grammont

Paard: Baltimore

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 14:10

Preview (gratis)

Ruiter: Aliki Rotsaert

Paard: Comme D Api Vd Hacienda

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 14:12

Preview (gratis)

Ruiter: Holly Truelove

Paard: Golly Girl

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 14:14

Preview (gratis)

Ruiter: Ludovica Goess-Saurau

Paard: Omane Des Faux

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 14:15

Preview (gratis)

Ruiter: Martina Simoni

Paard: Jazier Van´t Eigenlo

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 14:17

Preview (gratis)

Ruiter: Linde Van Boxstael

Paard: Cadidja Van T Arkelhof

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 14:19

Preview (gratis)

Ruiter: Anna Hästbacka

Paard: Malte

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 14:21

Preview (gratis)

Ruiter: Lia Koller

Paard: Grand Amour

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 14:23

Preview (gratis)

Ruiter: Anthony Philippaerts

Paard: Certain vd Begijnakker

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 14:25

Preview (gratis)

Ruiter: Emma Johansson

Paard: Elm Rose

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 14:26

Preview (gratis)

Ruiter: Petra Bertazzi

Paard: Shila Delle Schiave

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 14:28

Preview (gratis)

Ruiter: Scott Discours

Paard: Frauke

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 14:30

Preview (gratis)

Ruiter: Johanna Beckmann

Paard: Quintess 12

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 14:32

Preview (gratis)

Ruiter: Arvid Dahl

Paard: Oceanhill Coolio

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 14:33

Preview (gratis)

Ruiter: Inigo Lopez De La Osa Franco

Paard: Harley

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 14:35

Preview (gratis)

Ruiter: David Gorton-Hülgerth

Paard: Estoril

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 14:36

Preview (gratis)

Ruiter: Lilli Collee

Paard: Barry Brown Escaille

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 14:38

Preview (gratis)

Ruiter: Lynn Müller

Paard: Elysse Lb

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 14:40

Preview (gratis)

Ruiter: Ana Fernandez De Velasco Arroyo

Paard: Quelebelle Dugery

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 14:42

Preview (gratis)

Ruiter: Lilly Landgren

Paard: Aquarius O

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 14:44

Preview (gratis)

Ruiter: Marine Lebas

Paard: Vi Aye Py D´az

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 14:45

Preview (gratis)

Ruiter: Elias Hohler

Paard: Concordia K

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 14:47

Preview (gratis)

Ruiter: Elisa Chimirri

Paard: Concardo

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 14:58

Preview (gratis)

Ruiter: Giulia Bertolla

Paard: Ti Lann Du Up Of Heritage

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 15:00

Preview (gratis)

Ruiter: Margherita Fiorelli

Paard: Cargo O H

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 15:01

Preview (gratis)

Ruiter: Meike Zwartjens

Paard: Gaillard De La Pomme

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 15:03

Preview (gratis)

Ruiter: Sarah Haldimann

Paard: Zondela

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 15:04

Preview (gratis)

Ruiter: Oliver Fletcher

Paard: Dahar

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 15:05

Preview (gratis)

Ruiter: Cejay Joosten

Paard: Sagnol

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 15:07

Preview (gratis)

Ruiter: Johanna Beckmann

Paard: Quintess 12

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 15:10

Preview (gratis)

Ruiter: Lilli Collee

Paard: Barry Brown Escaille

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 15:11

Preview (gratis)

Ruiter: Lilly Landgren

Paard: Aquarius O

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 15:13

Preview (gratis)

Ruiter: prize ceremony

Paard: Onbekend

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCH

Rubriek: 1.30m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 15:21

Preview (gratis)

Ruiter: Janelle Larsson

Paard: Staralme Esc Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 16:01

Preview (gratis)

Ruiter: Sarah Bonnet De Cazalet

Paard: Drag Du Buisson Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 16:04

Preview (gratis)

Ruiter: Kamilla Ladefoged Rasmussen

Paard: Errando

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 16:05

Preview (gratis)

Ruiter: Ines Hernández Yanguas

Paard: Eternity

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 16:06

Preview (gratis)

Ruiter: Joanna Szabo

Paard: Psg Sir

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 16:09

Preview (gratis)

Ruiter: Elsa Johansson

Paard: Amazing

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 16:10

Preview (gratis)

Ruiter: Juan Fernandez Rey

Paard: Tambour D´elle

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 16:12

Preview (gratis)

Ruiter: Mira Høidal

Paard: Shelby

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 16:14

Preview (gratis)

Ruiter: Stella Marchese

Paard: Evita Sg Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 16:16

Preview (gratis)

Ruiter: Rowen van de Mheen

Paard: Q Verdi

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 16:18

Preview (gratis)

Ruiter: Gillian Benzoni

Paard: Caresse Des Sources

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 16:20

Preview (gratis)

Ruiter: Johanna Biber

Paard: Lenny Kravitz 16

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 16:22

Preview (gratis)

Ruiter: Marie Christine Sebesta

Paard: Jp´s Winzerin

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 16:23

Preview (gratis)

Ruiter: Hessel Hoekstra

Paard: Qstar

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 16:25

Preview (gratis)

Ruiter: Molly Downes

Paard: Samoa

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 16:27

Preview (gratis)

Ruiter: Mel Thijssen

Paard: Ambler Gambler

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 16:29

Preview (gratis)

Ruiter: Robin Bril

Paard: Balou Puissant

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 17:25

Preview (gratis)

Ruiter: Jodie Hall Mcateer

Paard: Coquin De Coquerie Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 17:26

Preview (gratis)

Ruiter: Gilles Nuytens

Paard: Jade S

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 17:28

Preview (gratis)

Ruiter: Laurie Touw

Paard: Carel Van Donderen

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 17:40

Preview (gratis)

Ruiter: Lars Kersten

Paard: Dobbey

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 17:42

Preview (gratis)

Ruiter: Kathrin Stolmeijer

Paard: Chica Del Aire

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 17:43

Preview (gratis)

Ruiter: Jack Whitaker

Paard: Valentin R

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 17:45

Preview (gratis)

Ruiter: Jordan Gann

Paard: Lakeland Dancer

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 17:47

Preview (gratis)

Ruiter: Calvin Böckmann

Paard: Carvella Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 17:49

Preview (gratis)

Ruiter: Olimpia Bargagni

Paard: J´espere Van Ter Pamelen

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 17:51

Preview (gratis)

Ruiter: Nina Mallevaey

Paard: Vendredi un Prince

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 17:52

Preview (gratis)

Ruiter: Paris Morssinkhof

Paard: Bayamo

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 17:54

Preview (gratis)

Ruiter: Isabelle George

Paard: Sts Lloyd

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 17:57

Preview (gratis)

Ruiter: Claudia Morsink

Paard: Carthino Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 17:58

Preview (gratis)

Ruiter: Maria Louise Kingsrød

Paard: Clarkes Ferro

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 18:00

Preview (gratis)

Ruiter: Claire Putters

Paard: Copain De Muze

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 18:02

Preview (gratis)

Ruiter: Emma Brauti

Paard: Show Off

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 18:04

Preview (gratis)

Ruiter: Sienna Charles

Paard: Chaitanya 2

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 18:05

Preview (gratis)

Ruiter: Jade Real Del Sarte

Paard: Caruno

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 18:07

Preview (gratis)

Ruiter: Olivia Díaz Bañon

Paard: El Paciente De Sauco

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 18:09

Preview (gratis)

Ruiter: Alessia Arrigo Zazadze

Paard: Ncs Chicos Junior

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 18:11

Preview (gratis)

Ruiter: Thibeau Spits

Paard: Jacobien Dwerse Hagen

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 18:13

Preview (gratis)

Ruiter: Valerio Mosca

Paard: Goldstar

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 18:15

Preview (gratis)

Ruiter: Simon Morssinkhof

Paard: Bubsylon

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 18:17

Preview (gratis)

Ruiter: Christine Thirup Christensen

Paard: Lui Viton

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 18:18

Preview (gratis)

Ruiter: Sara Brionne

Paard: Mister Chayottes Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 18:20

Preview (gratis)

Ruiter: Max Haunhorst

Paard: Chaccara

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 18:22

Preview (gratis)

Ruiter: Beau Schuttelaar

Paard: Caretino

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 18:24

Preview (gratis)

Ruiter: Laura Klein

Paard: Schweps Du Soutrait

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 18:26

Preview (gratis)

Ruiter: Michelle Lassen

Paard: Cevin

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 18:27

Preview (gratis)

Ruiter: Taha Yedikardes

Paard: Condino 29

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 18:29

Preview (gratis)

Ruiter: Neri Pieraccini

Paard: Sorpresa Della Favorita

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 18:31

Preview (gratis)

Ruiter: Jacobo Ussia De Garay

Paard: Zieragonda II

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 18:33

Preview (gratis)

Ruiter: Kobe Hendrix

Paard: Galoubet Fravanca

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 18:35

Preview (gratis)

Ruiter: Tom Schellekens

Paard: Dena-Sienne

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 18:36

Preview (gratis)

Ruiter: Lotte Teuns

Paard: Excellent III

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 18:38

Preview (gratis)

Ruiter: Julia Hallberg

Paard: Rolex

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 18:40

Preview (gratis)

Ruiter: Arnaud Gaublomme

Paard: Corale Van T Glemhof

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 18:42

Preview (gratis)

Ruiter: Alejandro Sánchez Mehlkopf

Paard: Dream Boy Me

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 18:44

Preview (gratis)

Ruiter: Tobias Kuhlage

Paard: Last Knight Lacar

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 18:45

Preview (gratis)

Ruiter: Harry Charles

Paard: Vivaldi Du Dom

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 18:47

Preview (gratis)

Ruiter: Niels Kersten

Paard: Can Win

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 19:00

Preview (gratis)

Ruiter: Thibault Philippaerts

Paard: D Cancarra A.C.

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 19:01

Preview (gratis)

Ruiter: Jack Whitaker

Paard: Valentin R

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 19:03

Preview (gratis)

Ruiter: Calvin Böckmann

Paard: Carvella Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 19:04

Preview (gratis)

Ruiter: Nina Mallevaey

Paard: Vendredi un Prince

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 19:06

Preview (gratis)

Ruiter: Emma Brauti

Paard: Show Off

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 19:08

Preview (gratis)

Ruiter: Olivia Díaz Bañon

Paard: El Paciente De Sauco

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 19:09

Preview (gratis)

Ruiter: Thibeau Spits

Paard: Jacobien Dwerse Hagen

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 19:10

Preview (gratis)

Ruiter: Sara Brionne

Paard: Mister Chayottes Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 19:12

Preview (gratis)

Ruiter: Max Haunhorst

Paard: Chaccara

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 19:13

Preview (gratis)

Ruiter: Laura Klein

Paard: Schweps Du Soutrait

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 19:15

Preview (gratis)

Ruiter: Harry Charles

Paard: Vivaldi Du Dom

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 19:17

Preview (gratis)

Ruiter: prize ceremony

Paard: Onbekend

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 19:28

Preview (gratis)

Ruiter: Alessandro Orlandi

Paard: For N

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 16:31

Preview (gratis)

Ruiter: Britt Wiefferink

Paard: Alpha VDL

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 16:33

Preview (gratis)

Ruiter: Isabel Starke

Paard: George Clooney 6

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 16:35

Preview (gratis)

Ruiter: Elike Morsink

Paard: Dakina II

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 16:36

Preview (gratis)

Ruiter: Clara Lindgren

Paard: Naomi

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 16:39

Preview (gratis)

Ruiter: Diego Ramos Maneiro

Paard: Caddington 4

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 16:40

Preview (gratis)

Ruiter: Matias Larocca

Paard: Gde Matrix

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 16:42

Preview (gratis)

Ruiter: Raphael Schrakmann

Paard: Carpalo

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 16:44

Preview (gratis)

Ruiter: Bas Moerings

Paard: Fasther

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 16:46

Preview (gratis)

Ruiter: Iris Hakvoort

Paard: Don´t Tell Me What To Do

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 16:48

Preview (gratis)

Ruiter: Sara Appelqvist

Paard: Caponera

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 16:50

Preview (gratis)

Ruiter: Alexandra Amar

Paard: Tant D´espoir Lindenhof Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 16:52

Preview (gratis)

Ruiter: Giulia Colosimo

Paard: Figo Van Den Blauwaert

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 16:53

Preview (gratis)

Ruiter: Dylan Ringot

Paard: Tip Top Des Vans

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 16:56

Preview (gratis)

Ruiter: Emma Haag

Paard: Di Luca NL

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 16:57

Preview (gratis)

Ruiter: Niels Kersten

Paard: Can Win

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 16:59

Preview (gratis)

Ruiter: William Fletcher

Paard: Everytime Anywhere B

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 17:01

Preview (gratis)

Ruiter: Sven Peters

Paard: Channel

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 17:03

Preview (gratis)

Ruiter: Erik Preben Strand

Paard: Indoletto

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 17:05

Preview (gratis)

Ruiter: Clement Gras

Paard: Tip Top D´aix

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 17:06

Preview (gratis)

Ruiter: Joseph Stockdale

Paard: Gunner

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 17:08

Preview (gratis)

Ruiter: Dominik Juffinger

Paard: Redley Kerfontaine

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 17:10

Preview (gratis)

Ruiter: Mikkel Flam

Paard: Duchesse De La Pomme

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 17:12

Preview (gratis)

Ruiter: Caroline Schaarup-Kjær

Paard: Jean Darc

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 17:14

Preview (gratis)

Ruiter: Allana Clutterbuck

Paard: Urlevent Du Bary

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 17:15

Preview (gratis)

Ruiter: Jessica Vonach

Paard: Cartoon 2

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 17:17

Preview (gratis)

Ruiter: Axelina Pettersson Häggström

Paard: Evita

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 17:19

Preview (gratis)

Ruiter: Benjamin Palatsi

Paard: Bakti Du Sudre

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 17:21

Preview (gratis)

Ruiter: Thibault Philippaerts

Paard: D Cancarra A.C.

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 10-06-2017

Tijd: 17:23

Preview (gratis)