Filters
Zoek in resultaten
Filter klasse
  • CSIOCh
  • CSIOJ
  • nations cup
  • CSIOY
  • Alles weergeven
Filter klasse
  • 1.30m
  • 1.40m
  • 1.40
  • 1.45m
  • Alles weergeven

Evenement: Dutch Youngster Festival

Ruiter: Ludovica Luna Moggi

Paard: Devlin K

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 07:02

Preview (gratis)

Ruiter: Caro-Belle De Hornois

Paard: Indianapolis

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 07:04

Preview (gratis)

Ruiter: Emilia Housen

Paard: Flicka

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 07:05

Preview (gratis)

Ruiter: Anneliese Aitken

Paard: Mhs Walk The Line

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 07:06

Preview (gratis)

Ruiter: Lies Malisart

Paard: Charismo C

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 07:08

Preview (gratis)

Ruiter: Alia Knack

Paard: Faible Lafayette

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 07:09

Preview (gratis)

Ruiter: Lilli Collee

Paard: Barry Brown Escaille

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 07:11

Preview (gratis)

Ruiter: Jerome Schmidt

Paard: Jatropha

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 07:13

Preview (gratis)

Ruiter: Aliki Rotsaert

Paard: Comme D Api Vd Hacienda

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 07:15

Preview (gratis)

Ruiter: Lily Engelsman

Paard: Rusedski II

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 07:17

Preview (gratis)

Ruiter: Maxime Anquetin

Paard: Rebecca De Lepine

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 07:18

Preview (gratis)

Ruiter: Oliver Fletcher

Paard: Dahar

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 07:20

Preview (gratis)

Ruiter: Lukas Weiler

Paard: Cosmo 49

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 07:21

Preview (gratis)

Ruiter: Jules Orsolini

Paard: Zazoe

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 07:23

Preview (gratis)

Ruiter: Pablo Valle Espinedo

Paard: Utopie Les Hauts

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 07:25

Preview (gratis)

Ruiter: Martina Simoni

Paard: California Blue

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 07:27

Preview (gratis)

Ruiter: Ludovica Goess-Saurau

Paard: Omane Des Faux

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 07:28

Preview (gratis)

Ruiter: Scott Discours

Paard: Frauke

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 07:30

Preview (gratis)

Ruiter: Alejandra Botin Lehm

Paard: Quindira Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 07:31

Preview (gratis)

Ruiter: Meike Zwartjens

Paard: Gaillard De La Pomme

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 07:33

Preview (gratis)

Ruiter: Cejay Joosten

Paard: Sagnol

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 07:35

Preview (gratis)

Ruiter: Petra Bertazzi

Paard: Shila Delle Schiave

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 07:36

Preview (gratis)

Ruiter: Giulia Bertolla

Paard: Ti Lann Du Up Of Heritage

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 07:38

Preview (gratis)

Ruiter: Lilly Landgren

Paard: Aquarius O

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 07:40

Preview (gratis)

Ruiter: Hannah Barker

Paard: Cartouche II

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 07:41

Preview (gratis)

Ruiter: Linde Van Boxstael

Paard: Cadidja Van T Arkelhof

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 07:43

Preview (gratis)

Ruiter: Ella Quigley

Paard: F

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 07:45

Preview (gratis)

Ruiter: Klara Goess-Saurau

Paard: Lalme Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 07:47

Preview (gratis)

Ruiter: Elias Hohler

Paard: Concordia K

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 07:49

Preview (gratis)

Ruiter: Lia Koller

Paard: Grand Amour

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 07:50

Preview (gratis)

Ruiter: Alice Laine

Paard: Decantos V/D Vrendt

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 07:52

Preview (gratis)

Ruiter: Isabell Carlstedt

Paard: Sandy

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 07:54

Preview (gratis)

Ruiter: Emma Johansson

Paard: Elm Rose

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 07:55

Preview (gratis)

Ruiter: Emma Szabo

Paard: Black Point Iv

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 07:57

Preview (gratis)

Ruiter: Marine Lebas

Paard: Vi Aye Py Daz

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 07:59

Preview (gratis)

Ruiter: Maxime Hazebroek

Paard: Jartelle V.D. Thijshoeve

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 08:00

Preview (gratis)

Ruiter: Laura Micol Boni

Paard: Cote Dor

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 08:02

Preview (gratis)

Ruiter: Angel Tough

Paard: Callumbus

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 08:04

Preview (gratis)

Ruiter: Nikita Cheung

Paard: Quintina Van De Laarseheide Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 08:11

Preview (gratis)

Ruiter: Lynn Müller

Paard: Elysse Lb

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 08:13

Preview (gratis)

Ruiter: Jodie Burchmore Eames

Paard: Casti Aneira

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 08:14

Preview (gratis)

Ruiter: Holly Truelove

Paard: Golly Girl

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 08:17

Preview (gratis)

Ruiter: Pietro Meucci

Paard: Zenit Di San Patrignano

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 08:19

Preview (gratis)

Ruiter: Irene van den Hof

Paard: Estelle

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 08:21

Preview (gratis)

Ruiter: Margherita Fiorelli

Paard: Cargo O H

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 08:23

Preview (gratis)

Ruiter: Anthony Philippaerts

Paard: Certain vd Begijnakker

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 08:24

Preview (gratis)

Ruiter: Johanna Beckmann

Paard: Quintess 12

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 08:26

Preview (gratis)

Ruiter: Matilda Lanni

Paard: Newbridges Master Brown

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 08:30

Preview (gratis)

Ruiter: Martina Ferrari

Paard: Trustin

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 08:32

Preview (gratis)

Ruiter: Ana Fernandez De Velasco Arroyo

Paard: Quelebelle Dugery

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 08:34

Preview (gratis)

Ruiter: Hanna Schreder

Paard: Nasowas 4

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 08:36

Preview (gratis)

Ruiter: Sarah Haldimann

Paard: Zondela

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 08:38

Preview (gratis)

Ruiter: Sarah Schluchter

Paard: Dubrovnik

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 08:39

Preview (gratis)

Ruiter: Bo Chiara Gröning

Paard: Cocolino 5

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 08:41

Preview (gratis)

Ruiter: Laura Wortmann

Paard: Chuckleberry

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 08:42

Preview (gratis)

Ruiter: David Gorton-Hülgerth

Paard: Estoril

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 08:44

Preview (gratis)

Ruiter: Ludovica Luna Moggi

Paard: Torino

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 08:46

Preview (gratis)

Ruiter: Caro-Belle De Hornois

Paard: Idyllis L

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 08:47

Preview (gratis)

Ruiter: Emilia Housen

Paard: Kongsberg Hh Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 08:49

Preview (gratis)

Ruiter: Femke te Woerd

Paard: Princess Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 08:51

Preview (gratis)

Ruiter: Anneliese Aitken

Paard: Zorland

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 08:52

Preview (gratis)

Ruiter: Lies Malisart

Paard: Kato

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 08:54

Preview (gratis)

Ruiter: Alia Knack

Paard: Campari Vii

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 08:55

Preview (gratis)

Ruiter: Lilli Collee

Paard: Contefina

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 08:57

Preview (gratis)

Ruiter: Jerome Schmidt

Paard: Etoille

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 08:58

Preview (gratis)

Ruiter: Aliki Rotsaert

Paard: Jacinto Dwerse Hagen

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 09:01

Preview (gratis)

Ruiter: Elisa Chimirri

Paard: Concardo

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 09:02

Preview (gratis)

Ruiter: Lily Engelsman

Paard: Whipped Cream

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 09:04

Preview (gratis)

Ruiter: Maxime Anquetin

Paard: Hero

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 09:06

Preview (gratis)

Ruiter: Sophia Lindler-Göndör

Paard: Mini Cooper 6

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 09:07

Preview (gratis)

Ruiter: Lukas Weiler

Paard: Chimmey

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 09:11

Preview (gratis)

Ruiter: Jules Orsolini

Paard: Roxane Des Etisses

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 09:13

Preview (gratis)

Ruiter: Pablo Valle Espinedo

Paard: Danthe Rdps

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 09:15

Preview (gratis)

Ruiter: Martina Simoni

Paard: Jazier Vant Eigenlo

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 09:16

Preview (gratis)

Ruiter: prize ceremony

Paard: Onbekend

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOCh

Rubriek: 1.30m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 09:21

Preview (gratis)

Ruiter: Alessandro Orlandi

Paard: For N

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 09:49

Preview (gratis)

Ruiter: Rowen van de Mheen

Paard: Q Verdi

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 09:51

Preview (gratis)

Ruiter: Kamilla Ladefoged Rasmussen

Paard: Errando

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 09:53

Preview (gratis)

Ruiter: Isabel Starke

Paard: George Clooney 6

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 09:55

Preview (gratis)

Ruiter: Joanna Szabo

Paard: Psg Sir

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 09:57

Preview (gratis)

Ruiter: Erik Preben Strand

Paard: Indoletto

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 09:59

Preview (gratis)

Ruiter: Julia Hallberg

Paard: Rolex

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 10:01

Preview (gratis)

Ruiter: Clement Gras

Paard: Tip Top Daix

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 10:03

Preview (gratis)

Ruiter: Jodie Hall Mcateer

Paard: Coquin De Coquerie Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 10:05

Preview (gratis)

Ruiter: Juan Fernandez Rey

Paard: Tambour Delle

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 10:07

Preview (gratis)

Ruiter: Calvin Bockmann

Paard: Carvella Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 10:09

Preview (gratis)

Ruiter: Thibeau Spits

Paard: Jacobien Dwerse Hagen

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 10:11

Preview (gratis)

Ruiter: Olimpia Bargagni

Paard: Jespere Van Ter Pamelen

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 10:13

Preview (gratis)

Ruiter: Laurie Touw

Paard: Carel Van Donderen

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 10:15

Preview (gratis)

Ruiter: Emilie Mosegaard Christiansen

Paard: Serupgaards Corona

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 10:17

Preview (gratis)

Ruiter: Johanna Biber

Paard: Lenny Kravitz 16

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 10:19

Preview (gratis)

Ruiter: Gillian Benzoni

Paard: Caresse Des Sources

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 10:21

Preview (gratis)

Ruiter: Mikkel Flam

Paard: Cannibal Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 10:23

Preview (gratis)

Ruiter: Clara Lindgren

Paard: Naomi

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 10:25

Preview (gratis)

Ruiter: Sara Brionne

Paard: Mister Chayottes Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 10:27

Preview (gratis)

Ruiter: William Fletcher

Paard: Glory Rose

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 10:29

Preview (gratis)

Ruiter: Jacobo Ussia De Garay

Paard: Zieragonda II

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 10:30

Preview (gratis)

Ruiter: Alessia Arrigo Zazadze

Paard: Ncs Chicos Junior

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 10:32

Preview (gratis)

Ruiter: Tobias Kuhlage

Paard: Last Knight Lacar

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 10:34

Preview (gratis)

Ruiter: Claire Putters

Paard: Fa Belle Van Sombeke

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 10:36

Preview (gratis)

Ruiter: Valerio Mosca

Paard: Goldstar

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 10:45

Preview (gratis)

Ruiter: Sven Peters

Paard: Channel

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 10:47

Preview (gratis)

Ruiter: Michelle Lassen

Paard: Cevin

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 10:49

Preview (gratis)

Ruiter: Marie Christine Sebesta

Paard: Jps Winzerin

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 10:52

Preview (gratis)

Ruiter: Alexandra Amar

Paard: Fardon

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 10:54

Preview (gratis)

Ruiter: Maria Louise Kingsrød

Paard: Clarkes Ferro

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 10:56

Preview (gratis)

Ruiter: Janelle Larsson

Paard: Staralme Esc Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 10:58

Preview (gratis)

Ruiter: Nina Mallevaey

Paard: Vendredi un Prince

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 11:00

Preview (gratis)

Ruiter: Jack Whitaker

Paard: Street Hassle

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 11:02

Preview (gratis)

Ruiter: Diego Ramos Maneiro

Paard: Caddington 4

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 11:03

Preview (gratis)

Ruiter: Eylül Karaduman

Paard: Cherry Ann

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 11:05

Preview (gratis)

Ruiter: Kathrin Stolmeijer

Paard: Chica Del Aire

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 11:07

Preview (gratis)

Ruiter: Arnaud Gaublomme

Paard: Corale Van T Glemhof

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 11:09

Preview (gratis)

Ruiter: Neri Pieraccini

Paard: Sorpresa Della Favorita

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 11:11

Preview (gratis)

Ruiter: Niels Kersten

Paard: Can Win

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 11:12

Preview (gratis)

Ruiter: Christine Thirup Christensen

Paard: Lui Viton

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 11:15

Preview (gratis)

Ruiter: Dominik Juffinger

Paard: Redley Kerfontaine

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 11:16

Preview (gratis)

Ruiter: Matias Larocca

Paard: Gde Matrix

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 11:18

Preview (gratis)

Ruiter: Emma Brauti

Paard: Show Off

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 11:21

Preview (gratis)

Ruiter: Axelina Pettersson Häggström

Paard: Evita

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 11:22

Preview (gratis)

Ruiter: Laura Klein

Paard: Schweps Du Soutrait

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 11:24

Preview (gratis)

Ruiter: Harry Charles

Paard: Vivaldi Du Dom

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 11:26

Preview (gratis)

Ruiter: Olivia Díaz Bañon

Paard: El Paciente De Sauco

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 11:28

Preview (gratis)

Ruiter: Taha Yedikardes

Paard: Condino 29

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 11:30

Preview (gratis)

Ruiter: Max Haunhorst

Paard: Crueger

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 11:31

Preview (gratis)

Ruiter: Simon Morssinkhof

Paard: Perigrosso

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 11:33

Preview (gratis)

Ruiter: Rowen van de Mheen

Paard: Q Verdi

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 11:52

Preview (gratis)

Ruiter: Calvin Bockmann

Paard: Carvella Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 11:56

Preview (gratis)

Ruiter: Kamilla Ladefoged Rasmussen

Paard: Errando

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 11:58

Preview (gratis)

Ruiter: Thibeau Spits

Paard: Jacobien Dwerse Hagen

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 12:00

Preview (gratis)

Ruiter: Jodie Hall Mcateer

Paard: Coquin De Coquerie Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 12:02

Preview (gratis)

Ruiter: Laurie Touw

Paard: Carel Van Donderen

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 12:03

Preview (gratis)

Ruiter: Alessia Arrigo Zazadze

Paard: Ncs Chicos Junior

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 12:06

Preview (gratis)

Ruiter: Mikkel Flam

Paard: Cannibal Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 12:08

Preview (gratis)

Ruiter: Tobias Kuhlage

Paard: Last Knight Lacar

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 12:10

Preview (gratis)

Ruiter: Emilie Mosegaard Christiansen

Paard: Serupgaards Corona

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 12:12

Preview (gratis)

Ruiter: Claire Putters

Paard: Fa Belle Van Sombeke

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 12:14

Preview (gratis)

Ruiter: William Fletcher

Paard: Glory Rose

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 12:16

Preview (gratis)

Ruiter: Eylül Karaduman

Paard: Cherry Ann

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 12:20

Preview (gratis)

Ruiter: Maria Louise Kingsrød

Paard: Clarkes Ferro

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 12:22

Preview (gratis)

Ruiter: Kathrin Stolmeijer

Paard: Chica Del Aire

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 12:23

Preview (gratis)

Ruiter: Michelle Lassen

Paard: Cevin

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 12:25

Preview (gratis)

Ruiter: Arnaud Gaublomme

Paard: Corale Van T Glemhof

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 12:27

Preview (gratis)

Ruiter: Niels Kersten

Paard: Can Win

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 12:31

Preview (gratis)

Ruiter: Taha Yedikardes

Paard: Condino 29

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 12:33

Preview (gratis)

Ruiter: Emma Brauti

Paard: Show Off

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 12:35

Preview (gratis)

Ruiter: Harry Charles

Paard: Vivaldi Du Dom

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 12:43

Preview (gratis)

Ruiter: prize ceremony

Paard: Onbekend

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 12:58

Preview (gratis)

Ruiter: prize ceremony

Paard: Onbekend

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 13:01

Preview (gratis)

Ruiter: Iris Hakvoort

Paard: Athena

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 13:12

Preview (gratis)

Ruiter: Thibault Philippaerts

Paard: Jaimi van Dorperheide

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 13:13

Preview (gratis)

Ruiter: Mel Thijssen

Paard: Ambler Gambler

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 13:15

Preview (gratis)

Ruiter: Caroline Schaarup-Kjær

Paard: Sigurd

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 13:17

Preview (gratis)

Ruiter: Molly Downes

Paard: Roxy

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 13:19

Preview (gratis)

Ruiter: Mira Høidal

Paard: Hoidals Epos

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 13:21

Preview (gratis)

Ruiter: Lars Kersten

Paard: Dobbey

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 13:24

Preview (gratis)

Ruiter: Elsa Johansson

Paard: Amazing

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 13:26

Preview (gratis)

Ruiter: Tom Schellekens

Paard: Dubai

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 13:29

Preview (gratis)

Ruiter: Lotte Teuns

Paard: Excellent III

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 13:31

Preview (gratis)

Ruiter: Jessica Vonach

Paard: Emely

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 13:32

Preview (gratis)

Ruiter: Melissa Ambrosetti

Paard: Zico Vdm

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 13:34

Preview (gratis)

Ruiter: Paris Morssinkhof

Paard: Billy Dinero

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 13:35

Preview (gratis)

Ruiter: Allana Clutterbuck

Paard: Urlevent Du Bary

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 14:07

Preview (gratis)

Ruiter: Sarah Bonnet De Cazalet

Paard: Drag Du Buisson Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 14:08

Preview (gratis)

Ruiter: Beau Schuttelaar

Paard: Caretino

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 14:10

Preview (gratis)

Ruiter: Kobe Hendrix

Paard: Galoubet Fravanca

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 14:12

Preview (gratis)

Ruiter: Jade Real Del Sarte

Paard: Caruno

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 14:14

Preview (gratis)

Ruiter: Alejandro Sánchez Mehlkopf

Paard: Dream Boy Me

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 14:16

Preview (gratis)

Ruiter: Theo Chulia Leduc

Paard: Petit Chateau

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 14:17

Preview (gratis)

Ruiter: Ines Hernández Yanguas

Paard: Eternity

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 14:19

Preview (gratis)

Ruiter: Gilles Nuytens

Paard: Jade S

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 14:21

Preview (gratis)

Ruiter: Tom Schellekens

Paard: Dena-Sienne

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 14:47

Preview (gratis)

Ruiter: Lotte Teuns

Paard: Audi´s Contento

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 14:48

Preview (gratis)

Ruiter: Giulia Colosimo

Paard: Figo Van Den Blauwaert

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 14:30

Preview (gratis)

Ruiter: Hessel Hoekstra

Paard: Qstar

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 14:31

Preview (gratis)

Ruiter: Iris Hakvoort

Paard: Don´t Tell Me What To Do

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 14:33

Preview (gratis)

Ruiter: Thibault Philippaerts

Paard: D Cancarra A.C.

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 14:35

Preview (gratis)

Ruiter: Bas Moerings

Paard: Fasther

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 13:37

Preview (gratis)

Ruiter: Benjamin Palatsi

Paard: Bakti Du Sudre

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 13:39

Preview (gratis)

Ruiter: Jordan Gann

Paard: Lakeland Dancer

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 13:40

Preview (gratis)

Ruiter: Joseph Stockdale

Paard: Gunner

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 13:42

Preview (gratis)

Ruiter: Isabelle George

Paard: Sts Lloyd

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 13:44

Preview (gratis)

Ruiter: Elike Morsink

Paard: Dakina II

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 13:46

Preview (gratis)

Ruiter: Raphael Schrakmann

Paard: Carpalo

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 13:47

Preview (gratis)

Ruiter: Cora Hirn

Paard: Bluffing Spirit

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 13:49

Preview (gratis)

Ruiter: Britt Wiefferink

Paard: Brunetti 2

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 13:51

Preview (gratis)

Ruiter: Sienna Charles

Paard: Chaitanya 2

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 13:53

Preview (gratis)

Ruiter: Stella Marchese

Paard: Evita Sg Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 13:56

Preview (gratis)

Ruiter: Dylan Ringot

Paard: Tip Top Des Vans

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 13:58

Preview (gratis)

Ruiter: Iris Michels

Paard: Adidetje

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 14:00

Preview (gratis)

Ruiter: Robin Bril

Paard: Balou Puissant

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 14:02

Preview (gratis)

Ruiter: Claudia Morsink

Paard: Carthino Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 14:03

Preview (gratis)

Ruiter: Emma Haag

Paard: Di Luca NL

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 14:05

Preview (gratis)

Ruiter: Mel Thijssen

Paard: Batistuta

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 14:36

Preview (gratis)

Ruiter: Caroline Schaarup-Kjær

Paard: Jean Darc

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 14:38

Preview (gratis)

Ruiter: Molly Downes

Paard: Samoa

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 14:40

Preview (gratis)

Ruiter: Mira Høidal

Paard: Shelby

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 14:41

Preview (gratis)

Ruiter: Sara Appelqvist

Paard: Brenda Lee

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 14:43

Preview (gratis)

Ruiter: Lars Kersten

Paard: H-Cassino

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 14:45

Preview (gratis)

Ruiter: Melissa Ambrosetti

Paard: Mad Max De La Folgore

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 14:50

Preview (gratis)

Ruiter: Bas Moerings

Paard: Fosther

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 14:52

Preview (gratis)

Ruiter: Claire Putters

Paard: Copain De Muze

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 14:54

Preview (gratis)

Ruiter: Simon Morssinkhof

Paard: Bubsylon

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 14:56

Preview (gratis)

Ruiter: Isabel Starke

Paard: Effe

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 14:58

Preview (gratis)

Ruiter: Dominik Juffinger

Paard: Neugschwents Lady Sandro

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 15:00

Preview (gratis)

Ruiter: Maria Louise Kingsrød

Paard: Evita H

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 15:01

Preview (gratis)

Ruiter: Max Haunhorst

Paard: Chaccara

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 15:05

Preview (gratis)

Ruiter: Mikkel Flam

Paard: Duchesse De La Pomme

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 15:07

Preview (gratis)

Ruiter: William Fletcher

Paard: Everytime Anywhere B

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 15:09

Preview (gratis)

Ruiter: Kathrin Stolmeijer

Paard: Dree Boekens Starleader

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 15:10

Preview (gratis)

Ruiter: Jodie Hall Mcateer

Paard: Colette

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 15:12

Preview (gratis)

Ruiter: Valerio Mosca

Paard: Bikkel Oh

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 15:13

Preview (gratis)

Ruiter: Rowen van de Mheen

Paard: Action P

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 15:15

Preview (gratis)

Ruiter: Sara Brionne

Paard: Comete De Canteloup Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 15:17

Preview (gratis)

Ruiter: Neri Pieraccini

Paard: Quajongen Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 15:19

Preview (gratis)

Ruiter: Tobias Kuhlage

Paard: Coronella

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 15:20

Preview (gratis)

Ruiter: Thibeau Spits

Paard: Juragold Bormes

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 15:22

Preview (gratis)

Ruiter: Axelina Pettersson Häggström

Paard: Boyzon St Tropez

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 15:24

Preview (gratis)

Ruiter: Johanna Biber

Paard: Chiquina Colada

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 15:25

Preview (gratis)

Ruiter: Calvin Böckmann

Paard: Ladylover 6

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 15:27

Preview (gratis)

Ruiter: Marie Christine Sebesta

Paard: Kara Luna 2

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 15:29

Preview (gratis)

Ruiter: Jack Whitaker

Paard: Valentin R

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 15:31

Preview (gratis)

Ruiter: Alexandra Amar

Paard: Tant D´espoir Lindenhof Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 15:33

Preview (gratis)

Ruiter: Sven Peters

Paard: Fiesta

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 15:34

Preview (gratis)

Ruiter: 10 minutes

Paard: Break

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOJ

Rubriek: 1.40

Datum: 08-06-2017

Tijd: 15:39

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Hoogenraat

Paard: Caesar

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 16:07

Preview (gratis)

Ruiter: Chelsea Skelton

Paard: Caramba

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 16:09

Preview (gratis)

Ruiter: Patricia Juane Borreguero

Paard: Cintia

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 16:11

Preview (gratis)

Ruiter: Dimme Dhaese

Paard: Ilias VanT Vlasmeer

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 16:13

Preview (gratis)

Ruiter: Sofie Ekestubbe

Paard: Bilexa

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 16:14

Preview (gratis)

Ruiter: Sofie Yderstræde Bucka

Paard: Champion De Quidam Rv

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 16:18

Preview (gratis)

Ruiter: Johanna Huesmann

Paard: Amity B.

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 16:20

Preview (gratis)

Ruiter: Megane Moissonnier

Paard: Saratoga Bois Margot

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 16:22

Preview (gratis)

Ruiter: Cathrine Jerring

Paard: Cest Moi

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 16:24

Preview (gratis)

Ruiter: Simone Buhofer

Paard: Flying Girl

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 16:25

Preview (gratis)

Ruiter: Josefina Goess-Saurau

Paard: Phantastic 2

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 16:27

Preview (gratis)

Ruiter: Matias Alvaro

Paard: Tempo Des Brieres

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 16:29

Preview (gratis)

Ruiter: Lisa Nooren

Paard: Hocus Pocus De Muze

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 16:31

Preview (gratis)

Ruiter: Leonie Aitkenhead

Paard: Clane K

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 16:33

Preview (gratis)

Ruiter: Patricia Miret

Paard: Hinneke Van Het Eelshof

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 16:34

Preview (gratis)

Ruiter: Roy Hanlon

Paard: Granit Van Het Roelhof

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 16:36

Preview (gratis)

Ruiter: Gabriel Lithander

Paard: Highborn Van Het Kastanjehof

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 16:38

Preview (gratis)

Ruiter: Cathrine Møller

Paard: Silvaner D C

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 16:40

Preview (gratis)

Ruiter: Julius Reinacher

Paard: Capri 86

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 16:42

Preview (gratis)

Ruiter: Damien De Chambord

Paard: Tam Tam Du Valon

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 16:44

Preview (gratis)

Ruiter: Caroline L Oestereng

Paard: Storm 16

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 16:46

Preview (gratis)

Ruiter: Henri Sturzenegger

Paard: Cronos II

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 16:48

Preview (gratis)

Ruiter: Alessandra Reich

Paard: Bario Van T Martendonkerf

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 16:50

Preview (gratis)

Ruiter: Francesca Chiatti

Paard: Lukrecie

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 16:51

Preview (gratis)

Ruiter: Bunoit Moeskops

Paard: Hilton De Mereyt

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 17:31

Preview (gratis)

Ruiter: Alice Tapper

Paard: Doge Dogelito

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 17:32

Preview (gratis)

Ruiter: Melissa Fobian

Paard: Calvin K

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 17:34

Preview (gratis)

Ruiter: Lars Volmer

Paard: Luis P

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 17:36

Preview (gratis)

Ruiter: Paul Delforge

Paard: Casillias N89 Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 17:38

Preview (gratis)

Ruiter: Nadja Havnegjerde

Paard: Dynamique Dml

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 17:40

Preview (gratis)

Ruiter: Emilie Paillot

Paard: Caja

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 17:42

Preview (gratis)

Ruiter: Felix Koller

Paard: Captain Future 3

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 17:44

Preview (gratis)

Ruiter: Michele Previtali

Paard: Lagerfeld 19

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 17:46

Preview (gratis)

Ruiter: Chelsea Skelton

Paard: Caramba

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 18:02

Preview (gratis)

Ruiter: Johanna Huesmann

Paard: Amity B.

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 18:04

Preview (gratis)

Ruiter: Dimme Dhaese

Paard: Ilias VanT Vlasmeer

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 18:06

Preview (gratis)

Ruiter: Megane Moissonnier

Paard: Saratoga Bois Margot

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 18:08

Preview (gratis)

Ruiter: Matias Alvaro

Paard: Tempo Des Brieres

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 18:09

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Hoogenraat

Paard: Caesar

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 18:11

Preview (gratis)

Ruiter: Thomas Arendsen Raedt

Paard: Why Not

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 17:01

Preview (gratis)

Ruiter: Taisie De Gruchy

Paard: Winner Of Picobello Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 17:03

Preview (gratis)

Ruiter: Carlota Miret

Paard: Ubine Jambo M

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 17:05

Preview (gratis)

Ruiter: Neal Vanderwegen

Paard: Isidor J.H.Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 17:07

Preview (gratis)

Ruiter: Julia Dahnelius

Paard: Diva St

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 17:09

Preview (gratis)

Ruiter: Konstantin Deeken Künnemann

Paard: Aks Crowney

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 17:11

Preview (gratis)

Ruiter: Justine Tebbel

Paard: Lady Like 46

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 17:12

Preview (gratis)

Ruiter: Thibault Lacrevaz

Paard: Tom Druffosse

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 17:14

Preview (gratis)

Ruiter: Emilie Bjoner

Paard: Carmina VanT Castanea Hof

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 17:16

Preview (gratis)

Ruiter: Pauline Zoller

Paard: Barbarella

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 17:19

Preview (gratis)

Ruiter: Lorenz Chwoyka

Paard: Calamiros

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 17:21

Preview (gratis)

Ruiter: Alessandra Fuzzi

Paard: Rmf Tequila

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 17:23

Preview (gratis)

Ruiter: Jens van Grunsven

Paard: Cika

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 17:25

Preview (gratis)

Ruiter: Millie Allen

Paard: Balou Star

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 17:27

Preview (gratis)

Ruiter: Pedro Fernando Mateos Rodriguez

Paard: Apriamo Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 17:29

Preview (gratis)

Ruiter: Leonie Aitkenhead

Paard: Clane K

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 18:13

Preview (gratis)

Ruiter: Julius Reinacher

Paard: Capri 86

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 18:15

Preview (gratis)

Ruiter: Roy Hanlon

Paard: Granit Van Het Roelhof

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 18:17

Preview (gratis)

Ruiter: Damien De Chambord

Paard: Tam Tam Du Valon

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 18:19

Preview (gratis)

Ruiter: Francesca Chiatti

Paard: Lukrecie

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 18:20

Preview (gratis)

Ruiter: Lisa Nooren

Paard: Hocus Pocus De Muze

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 18:22

Preview (gratis)

Ruiter: Onbekend

Paard: Onbekend

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 18:24

Preview (gratis)

Ruiter: Justine Tebbel

Paard: Lady Like 46

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 18:26

Preview (gratis)

Ruiter: Onbekend

Paard: Onbekend

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 18:28

Preview (gratis)

Ruiter: Thibault Lacrevaz

Paard: Tom Druffosse

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 18:29

Preview (gratis)

Ruiter: Alessandra Fuzzi

Paard: Rmf Tequila

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 18:31

Preview (gratis)

Ruiter: Thomas Arendsen Raedt

Paard: Why Not

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 18:33

Preview (gratis)

Ruiter: Millie Allen

Paard: Balou Star

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 18:35

Preview (gratis)

Ruiter: Lars Volmer

Paard: Luis P

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 18:37

Preview (gratis)

Ruiter: Onbekend

Paard: Onbekend

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 18:39

Preview (gratis)

Ruiter: Paul Delforge

Paard: Casillias N89 Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 18:40

Preview (gratis)

Ruiter: Michele Previtali

Paard: Lagerfeld 19

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 18:42

Preview (gratis)

Ruiter: Jens van Grunsven

Paard: Cika

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 18:45

Preview (gratis)

Ruiter: prize ceremony

Paard: Onbekend

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 18:58

Preview (gratis)

Ruiter: prize ceremony bikes

Paard: nn

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: nations cup

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 19:01

Preview (gratis)

Ruiter: Kars Bonhof

Paard: Casina 15

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOY

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 19:13

Preview (gratis)

Ruiter: Sophie Schoonwater

Paard: Carizzo Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOY

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 19:15

Preview (gratis)

Ruiter: Christin Wascher

Paard: Queen Waltraud

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOY

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 19:17

Preview (gratis)

Ruiter: Luis Fernandez Rey

Paard: Esperanto Van Paemel

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOY

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 19:19

Preview (gratis)

Ruiter: Kaylee Heijnen

Paard: Jarnac V/D Dennehoeve

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOY

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 19:21

Preview (gratis)

Ruiter: Emiel Richter

Paard: Sundance

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOY

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 19:23

Preview (gratis)

Ruiter: Lisa Everts

Paard: Captain Morgan

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOY

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 19:25

Preview (gratis)

Ruiter: Marlies Pepping

Paard: Downing Street

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOY

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 19:27

Preview (gratis)

Ruiter: Tressy Muhr

Paard: nn

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOY

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 19:29

Preview (gratis)

Ruiter: Tobias Bremermann

Paard: nn

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOY

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 19:31

Preview (gratis)

Ruiter: Zoe Smith

Paard: nn

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOY

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 19:33

Preview (gratis)

Ruiter: Leontine Bruin

Paard: nn

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOY

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 19:35

Preview (gratis)

Ruiter: Harry Charles

Paard: Sieco

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOY

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 19:36

Preview (gratis)

Ruiter: Serra Yedikardes

Paard: Atleet

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOY

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 19:37

Preview (gratis)

Ruiter: Jean Xhemal

Paard: Reine De Maucourt

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOY

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 19:40

Preview (gratis)

Ruiter: Theresa Dietz

Paard: Carefino

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOY

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 19:42

Preview (gratis)

Ruiter: Axelle Windels

Paard: Argentina Vm

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOY

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 19:44

Preview (gratis)

Ruiter: Berber Dijkman

Paard: Quidor Rose

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOY

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 19:46

Preview (gratis)

Ruiter: Bianca Gresele

Paard: Amarillo

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOY

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 19:48

Preview (gratis)

Ruiter: Martine Ottesen

Paard: Hypoliet Vd Koelaar

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOY

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 19:53

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Hoogenraat

Paard: Contessa

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOY

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 19:55

Preview (gratis)

Ruiter: Leonie Aitkenhead

Paard: D.Millfield Darin

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOY

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 19:57

Preview (gratis)

Ruiter: Alice Tapper

Paard: Quincy

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOY

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 19:59

Preview (gratis)

Ruiter: Thibault Lacrevaz

Paard: Vincy De Beau Presage

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOY

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 20:00

Preview (gratis)

Ruiter: Millie Allen

Paard: Lowellie

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOY

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 20:02

Preview (gratis)

Ruiter: Kars Bonhof

Paard: Zentos

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOY

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 20:06

Preview (gratis)

Ruiter: Sophie Schoonwater

Paard: Walter V

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOY

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 20:08

Preview (gratis)

Ruiter: Tressy Muhr

Paard: Elias

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOY

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 20:10

Preview (gratis)

Ruiter: Lars Volmer

Paard: Maja H

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOY

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 20:13

Preview (gratis)

Ruiter: Simone Buhofer

Paard: Riosco

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOY

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 20:14

Preview (gratis)

Ruiter: Julia Dahnelius

Paard: One Inverness

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOY

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 20:16

Preview (gratis)

Ruiter: Paul Delforge

Paard: Uschka Du Tassier

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOY

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 20:18

Preview (gratis)

Ruiter: Sofie Yderstræde Bucka

Paard: El Ninjo Van De Kwade Heyde

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOY

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 20:20

Preview (gratis)

Ruiter: Chelsea Skelton

Paard: Millfield Baloney

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOY

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 20:22

Preview (gratis)

Ruiter: Neal Vanderwegen

Paard: Leon Jh Z

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOY

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 20:25

Preview (gratis)

Ruiter: Damien De Chambord

Paard: Viti De Longa

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOY

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 20:27

Preview (gratis)

Ruiter: Justine Tebbel

Paard: Light Star 4

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOY

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 20:29

Preview (gratis)

Ruiter: Felix Koller

Paard: Cort 2

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOY

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 20:30

Preview (gratis)

Ruiter: Emilie Paillot

Paard: New Curtis

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOY

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 20:32

Preview (gratis)

Ruiter: Dimme Dhaese

Paard: Santos

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOY

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 20:33

Preview (gratis)

Ruiter: Onbekend

Paard: Onbekend

Evenement: Dutch Youngster Festival

Klasse: CSIOY

Rubriek: 1.45m

Datum: 08-06-2017

Tijd: 20:41

Preview (gratis)