Filters
Zoek in resultaten
Filter klasse
  • bouwbedrijf hofman prize
  • slot ruitersport prize
  • Equifond Prize
  • De Paauw Plasticrecycling Prize
  • Alles weergeven
Filter klasse
  • 1.20m
  • 1.35m
  • 1.40m
  • Alles weergeven

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Ruiter: Necmi Eren

Paard: La Touquet

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 08:31

Preview (gratis)

Ruiter: Eveliina Talvio

Paard: Sonyador T

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 08:34

Preview (gratis)

Ruiter: Lotte Teuns

Paard: Excellent III

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 08:36

Preview (gratis)

Ruiter: Amber Elst

Paard: Chanel

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 08:37

Preview (gratis)

Ruiter: Allegra Ieraci

Paard: Linette Hoem

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 08:39

Preview (gratis)

Ruiter: Ralph Slaats

Paard: Dakiro Van Berkenbroeck

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 08:44

Preview (gratis)

Ruiter: Lisa Maria Rauber

Paard: Cyrrus 3

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 08:46

Preview (gratis)

Ruiter: Ahmet Berk Basegmez

Paard: Bmc Angel Rose

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 08:48

Preview (gratis)

Ruiter: Mathias Hazebroek

Paard: Fadesha

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 08:50

Preview (gratis)

Ruiter: Dieter Vermeiren

Paard: Ilias Van Het Hof Ter Velde

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 08:51

Preview (gratis)

Ruiter: Axel Vandoorne

Paard: Indigo

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 08:53

Preview (gratis)

Ruiter: Sven Peters

Paard: Fiesta

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 08:55

Preview (gratis)

Ruiter: Serra Yedikardes

Paard: Atleet

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 08:57

Preview (gratis)

Ruiter: Gaj Riossa

Paard: Quadea

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 08:59

Preview (gratis)

Ruiter: Hugo Wihlmark

Paard: Sicorsky Seaking

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 09:01

Preview (gratis)

Ruiter: Niels Kersten

Paard: Qui Suis Je

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 09:03

Preview (gratis)

Ruiter: Niels Bulthuis

Paard: S.F. Zendo

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 09:05

Preview (gratis)

Ruiter: Nathalie Wickström Bozic

Paard: Hubertus

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 09:07

Preview (gratis)

Ruiter: Emir Kocak

Paard: Contero 8

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 09:09

Preview (gratis)

Ruiter: Iris Hakvoort

Paard: Edison

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 09:11

Preview (gratis)

Ruiter: Julius Reinacher

Paard: Ma Petite 29

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 09:12

Preview (gratis)

Ruiter: Kaylee Heijnen

Paard: Grazia Z

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 09:15

Preview (gratis)

Ruiter: Asli Gulec

Paard: Electric

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 09:17

Preview (gratis)

Ruiter: Amber Meijer

Paard: Km Carrera

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 09:19

Preview (gratis)

Ruiter: Mel Thijssen

Paard: Ambler Gambler

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 09:21

Preview (gratis)

Ruiter: Haytham Gaber

Paard: Washington P

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 09:23

Preview (gratis)

Ruiter: Nina Madirazza

Paard: Grappa Van De Conynenberg

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 09:25

Preview (gratis)

Ruiter: Josefine Nykvist

Paard: Heartache I Am

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 09:27

Preview (gratis)

Ruiter: Robin Bril

Paard: Catherina F

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 09:29

Preview (gratis)

Ruiter: Paloma Barcelo

Paard: Super d Ysieux

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 09:31

Preview (gratis)

Ruiter: Philip Houston

Paard: Sheggy

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 09:33

Preview (gratis)

Ruiter: Britt Wiefferink

Paard: Alpha VDL

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 09:35

Preview (gratis)

Ruiter: Lisa Schranz

Paard: Happy Mood

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 09:37

Preview (gratis)

Ruiter: Sophie Schoonwater

Paard: Walter V

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 09:39

Preview (gratis)

Ruiter: Zayd Kuzbari

Paard: Lucie Kann

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 09:41

Preview (gratis)

Ruiter: Jil Verheij

Paard: Bruminka

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 09:43

Preview (gratis)

Ruiter: Julie Janssen

Paard: Sensu Stricto

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 09:45

Preview (gratis)

Ruiter: Necmi Eren

Paard: Empire 175

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 09:47

Preview (gratis)

Ruiter: Eveliina Talvio

Paard: Spirit T

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 09:49

Preview (gratis)

Ruiter: Henna Vahantila

Paard: Cavaljo

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 09:51

Preview (gratis)

Ruiter: Lotte Teuns

Paard: E.T.

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 09:53

Preview (gratis)

Ruiter: Amber Elst

Paard: Figo van Overis

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 09:55

Preview (gratis)

Ruiter: Mathias Hazebroek

Paard: Chivas

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 09:57

Preview (gratis)

Ruiter: Nathalie Mengers

Paard: Onbekend

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 09:59

Preview (gratis)

Ruiter: prize ceremony

Paard: Onbekend

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 10:05

Preview (gratis)

Ruiter: Ebba Falkenklev

Paard: Duchesse Van De Zuuthoeve

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: slot ruitersport prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 10:40

Preview (gratis)

Ruiter: Yentl Baert

Paard: Ayamonte Bg Z

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: slot ruitersport prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 10:43

Preview (gratis)

Ruiter: Anna Wilks

Paard: Jezebel

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: slot ruitersport prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 10:45

Preview (gratis)

Ruiter: Nadja Havnegjerde

Paard: Libel G

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: slot ruitersport prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 10:47

Preview (gratis)

Ruiter: Johanna Talvio

Paard: Chelsea

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: slot ruitersport prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 10:49

Preview (gratis)

Ruiter: Amelie Koppenberg

Paard: Cecil 13

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: slot ruitersport prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 10:51

Preview (gratis)

Ruiter: Sanne Thijssen

Paard: It s Me

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: slot ruitersport prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 10:53

Preview (gratis)

Ruiter: Marie Schulze Topphoff

Paard: Safira 24

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: slot ruitersport prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 10:55

Preview (gratis)

Ruiter: Callum Tusler

Paard: Convinced I Am

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: slot ruitersport prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 10:57

Preview (gratis)

Ruiter: Melanie Athina Reiter

Paard: En Rico

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: slot ruitersport prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 10:59

Preview (gratis)

Ruiter: Iker Jauregi Apraiz

Paard: Siolisco

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: slot ruitersport prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 11:00

Preview (gratis)

Ruiter: Tim-Uwe Hoffmann

Paard: Canton 5

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: slot ruitersport prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 11:02

Preview (gratis)

Ruiter: Aimee Jones

Paard: Lilly 483

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: slot ruitersport prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 11:04

Preview (gratis)

Ruiter: Siril Sonsteby

Paard: Grand Balou 4

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: slot ruitersport prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 11:06

Preview (gratis)

Ruiter: Marine Lenoble

Paard: Capo

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: slot ruitersport prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 11:08

Preview (gratis)

Ruiter: Matias Alvaro

Paard: Diamantsleutel

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: slot ruitersport prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 11:09

Preview (gratis)

Ruiter: Demi van Grunsven

Paard: Tinka s Hope

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: slot ruitersport prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 11:11

Preview (gratis)

Ruiter: Katarina Bork

Paard: Alonsa S

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: slot ruitersport prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 11:13

Preview (gratis)

Ruiter: Stephanie Nordh

Paard: Winterberg B

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: slot ruitersport prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 11:15

Preview (gratis)

Ruiter: Filippo Garzilli

Paard: Harmattan Del T

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: slot ruitersport prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 11:17

Preview (gratis)

Ruiter: Pieter De Brabandere

Paard: Wonderboy Marckhoeve

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: slot ruitersport prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 11:19

Preview (gratis)

Ruiter: Sara Salom Abeldo

Paard: Clear Concert

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: slot ruitersport prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 11:21

Preview (gratis)

Ruiter: Insa Strothmann

Paard: Utah 17

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: slot ruitersport prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 11:22

Preview (gratis)

Ruiter: Lisa Nooren

Paard: VDL Groep Flying Saucer

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: slot ruitersport prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 11:24

Preview (gratis)

Ruiter: Lisa Everts

Paard: Dame Blanche

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: slot ruitersport prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 11:27

Preview (gratis)

Ruiter: Stella Rohlcke

Paard: Holliday Klg

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: slot ruitersport prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 11:28

Preview (gratis)

Ruiter: Oguz Dalmis

Paard: Naitiri

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: slot ruitersport prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 11:30

Preview (gratis)

Ruiter: Ebba Falkenklev

Paard: Motown Ek

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: slot ruitersport prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 11:32

Preview (gratis)

Ruiter: Yentl Baert

Paard: Just Nice Van Het Indihof

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: slot ruitersport prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 11:34

Preview (gratis)

Ruiter: Anna Wilks

Paard: Collonella Z

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: slot ruitersport prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 11:36

Preview (gratis)

Ruiter: Nadja Havnegjerde

Paard: Dynamique Dml

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: slot ruitersport prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 11:52

Preview (gratis)

Ruiter: Ines Aoufi

Paard: Transavia

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 12:30

Preview (gratis)

Ruiter: Gaj Riossa

Paard: Samurai 501

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 12:33

Preview (gratis)

Ruiter: Niels Kersten

Paard: Union De Flandre

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 12:35

Preview (gratis)

Ruiter: Dominik Juffinger

Paard: Copido 2

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 12:36

Preview (gratis)

Ruiter: Laurie Touw

Paard: Cilienthya

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 12:38

Preview (gratis)

Ruiter: Louise Van Laer

Paard: Canny Blue

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 12:41

Preview (gratis)

Ruiter: Max Haunhorst

Paard: Charis 24

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 12:42

Preview (gratis)

Ruiter: Max Haunhorst

Paard: Campitello 5

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 12:44

Preview (gratis)

Ruiter: Mel Thijssen

Paard: Wishkarla

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 12:46

Preview (gratis)

Ruiter: Karoline Lien

Paard: Billy Buttercup

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 12:47

Preview (gratis)

Ruiter: Ignazio Uboldi

Paard: Alibi Des Bergeries

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 12:49

Preview (gratis)

Ruiter: Valerio Mosca

Paard: Quantana 10

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 12:51

Preview (gratis)

Ruiter: Paloma Barcelo

Paard: For Winning Tr

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 12:53

Preview (gratis)

Ruiter: Veronique Morsink

Paard: Entrepeneur

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 12:54

Preview (gratis)

Ruiter: Lars Kersten

Paard: Van Gogh VLS

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 12:56

Preview (gratis)

Ruiter: Sjoerd Kommers

Paard: Don Nabab

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 12:58

Preview (gratis)

Ruiter: Otti Verdu Vidal

Paard: Twiggy Ka

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 13:00

Preview (gratis)

Ruiter: Luigi Del Prete

Paard: L.B. Castello

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 13:02

Preview (gratis)

Ruiter: Zoe Osterhoff

Paard: Castella R

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 13:04

Preview (gratis)

Ruiter: Johanna Sixt

Paard: Halla Von Der Wart

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 13:08

Preview (gratis)

Ruiter: Ralph Slaats

Paard: Liberty Antara

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 13:10

Preview (gratis)

Ruiter: Andrea Falk

Paard: Gamiro

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 13:11

Preview (gratis)

Ruiter: Lisa Maria Räuber

Paard: Cuyano

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 13:13

Preview (gratis)

Ruiter: Carlos Lange Fraile

Paard: Soraya Rouge

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 13:15

Preview (gratis)

Ruiter: Dieter Vermeiren

Paard: Faletta De Dwerse Hagen

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 13:17

Preview (gratis)

Ruiter: Leonard Platzer

Paard: Nausica Tame

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 13:19

Preview (gratis)

Ruiter: Axel Vandoorne

Paard: Divine Louise

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 13:20

Preview (gratis)

Ruiter: Gemma Aparicio Perez

Paard: Flinstons Van Meyershoeve

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 13:22

Preview (gratis)

Ruiter: Henry Delfs

Paard: Carrington D

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 13:24

Preview (gratis)

Ruiter: Sven Peters

Paard: Channel

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 13:25

Preview (gratis)

Ruiter: Ines Hernandez Yanguas

Paard: Wyoming

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 13:27

Preview (gratis)

Ruiter: Hugo Wihlmark

Paard: Carthago 67

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 13:29

Preview (gratis)

Ruiter: Hessel Hoekstra

Paard: Qstar

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 13:41

Preview (gratis)

Ruiter: Niels Bulthuis

Paard: Pina Colada

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 13:43

Preview (gratis)

Ruiter: Nathalie Wickström Bozic

Paard: Little Willie John

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 13:45

Preview (gratis)

Ruiter: Francois Spinelli

Paard: Casablanka

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 13:46

Preview (gratis)

Ruiter: Iris Hakvoort

Paard: Don t Tell Me What To Do

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 13:48

Preview (gratis)

Ruiter: Ivo Busscher

Paard: Capri

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 13:50

Preview (gratis)

Ruiter: Julius Reinacher

Paard: Capri 86

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 13:52

Preview (gratis)

Ruiter: Kaylee Heijnen

Paard: Chanel V/D Laarseheide Z

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 13:54

Preview (gratis)

Ruiter: Asli Gulec

Paard: Flower II

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 13:55

Preview (gratis)

Ruiter: Lena Amalie Knutsen

Paard: Emilia Jolie Jb

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 13:58

Preview (gratis)

Ruiter: Amber Meijer

Paard: Urban Hero

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 14:00

Preview (gratis)

Ruiter: Mikkel Flam

Paard: Rr Lord Of Rings

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 14:02

Preview (gratis)

Ruiter: Josefine Nykvist

Paard: Lara

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 14:04

Preview (gratis)

Ruiter: Anouk Vos

Paard: Example

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 14:06

Preview (gratis)

Ruiter: Robin Bril

Paard: Balou Puissant

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 14:08

Preview (gratis)

Ruiter: Lorenzo Triarico

Paard: Daylight Van De Veldmolen

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 14:12

Preview (gratis)

Ruiter: Jorge Tomas Duato

Paard: Brianca

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 14:14

Preview (gratis)

Ruiter: Tommaso Gerardi

Paard: Venusz

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 14:16

Preview (gratis)

Ruiter: Lotte Teuns

Paard: La Vida Loca 9

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 14:18

Preview (gratis)

Ruiter: Philip Houston

Paard: Chalanda

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 14:19

Preview (gratis)

Ruiter: Erik Preben Strand

Paard: Indoletto

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 14:22

Preview (gratis)

Ruiter: Britt Wiefferink

Paard: Brunetti 2

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 14:23

Preview (gratis)

Ruiter: Lars Kuster

Paard: Kantunaro

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 14:26

Preview (gratis)

Ruiter: Lisa Schranz

Paard: Quantus 12

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 14:27

Preview (gratis)

Ruiter: Mathias Hazebroek

Paard: Hanibal

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 14:29

Preview (gratis)

Ruiter: Marlies Pepping

Paard: Downing Street

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 14:31

Preview (gratis)

Ruiter: Sophie Schoonwater

Paard: Carizzo Z

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 14:34

Preview (gratis)

Ruiter: Julie Janssen

Paard: Zabrina

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 14:36

Preview (gratis)

Ruiter: Zayd Kuzbari

Paard: Lionell 19

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 14:37

Preview (gratis)

Ruiter: Amke Bekhuis

Paard: Zuidpool II

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 14:40

Preview (gratis)

Ruiter: Allegra Ieraci

Paard: Granada

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 14:41

Preview (gratis)

Ruiter: Johanna Biber

Paard: Chiquina Colada

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 14:43

Preview (gratis)

Ruiter: Laura Giannetti

Paard: Centrov/h Schaarbroeck

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 14:54

Preview (gratis)

Ruiter: Mathilde Kristine Kalland

Paard: Tulipan

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 14:56

Preview (gratis)

Ruiter: Denize van der Poel

Paard: Wiske

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 14:58

Preview (gratis)

Ruiter: Emelie Hugoson-Feldt

Paard: Tornesch 1042

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 15:00

Preview (gratis)

Ruiter: Coen Kerbert

Paard: Georgia

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 15:02

Preview (gratis)

Ruiter: Henna Vahantila

Paard: Zino

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 15:04

Preview (gratis)

Ruiter: Ines Aoufi

Paard: Catch Me Des Flaches

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 15:05

Preview (gratis)

Ruiter: Gaj Riossa

Paard: Dakota

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 15:07

Preview (gratis)

Ruiter: Niels Kersten

Paard: Carefull

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 15:09

Preview (gratis)

Ruiter: Simon Morssinkhof

Paard: Notre Star Z

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 15:11

Preview (gratis)

Ruiter: Josta van Straaten

Paard: Dabelle S

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 15:13

Preview (gratis)

Ruiter: Dominik Juffinger

Paard: Neugschwents Lady Sandro

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 15:14

Preview (gratis)

Ruiter: Laurie Touw

Paard: Carel Van Donderen

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 15:16

Preview (gratis)

Ruiter: Louise Van Laer

Paard: Idalgo Van De Boslandhoeve

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 15:18

Preview (gratis)

Ruiter: Max Haunhorst

Paard: Campitello 5

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 15:20

Preview (gratis)

Ruiter: Mel Thijssen

Paard: Batistuta

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 15:21

Preview (gratis)

Ruiter: Karoline Lien

Paard: Castlefield Jess

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 15:23

Preview (gratis)

Ruiter: Ignazio Uboldi

Paard: Dakata Vd Knuffel

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 15:25

Preview (gratis)

Ruiter: Valerio Mosca

Paard: Goldstar

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 15:26

Preview (gratis)

Ruiter: Paloma Barcelo

Paard: Tarpan

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 15:28

Preview (gratis)

Ruiter: Veronique Morsink

Paard: Dakina II

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 15:30

Preview (gratis)

Ruiter: Lars Kersten

Paard: Isarus Van De Vijf Eiken D 11

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 15:32

Preview (gratis)

Ruiter: Sjoerd Kommers

Paard: Champetter

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 15:34

Preview (gratis)

Ruiter: Otti Verdu Vidal

Paard: Hera Van T Hof Van Eversem

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 15:35

Preview (gratis)

Ruiter: Luigi Del Prete

Paard: Cheringo Maris Z

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 15:37

Preview (gratis)

Ruiter: Zoe Osterhoff

Paard: Qatar 3

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 15:39

Preview (gratis)

Ruiter: Jil Verheij

Paard: Alandra

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 15:41

Preview (gratis)

Ruiter: Johanna Sixt

Paard: Koh I Noor

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 15:43

Preview (gratis)

Ruiter: Ralph Slaats

Paard: K Class Z

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 15:45

Preview (gratis)

Ruiter: Andrea Falk

Paard: Evolution

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 15:46

Preview (gratis)

Ruiter: Lisa Maria Rauber

Paard: Portos De La Cense

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 15:48

Preview (gratis)

Ruiter: Carlos Lange Fraile

Paard: Flying Pleasure

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 15:50

Preview (gratis)

Ruiter: Dieter Vermeiren

Paard: Kingston Town 111 Z

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 15:52

Preview (gratis)

Ruiter: Leonard Platzer

Paard: Bario Van T Martendonkerf

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 15:53

Preview (gratis)

Ruiter: Axel Vandoorne

Paard: Fighting Bravour Vd Basquita

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 15:55

Preview (gratis)

Ruiter: Henry Delfs

Paard: D Consuela

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 15:57

Preview (gratis)

Ruiter: Simon Morssinkhof

Paard: Gines Van De Klunderd

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 15:59

Preview (gratis)

Ruiter: prize ceremony

Paard: Onbekend

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 16:06

Preview (gratis)

Ruiter: Felix Koller

Paard: Cornet s Castello

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 16:38

Preview (gratis)

Ruiter: Kevin Jochems

Paard: Flugel Van T Palmenhof

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 16:40

Preview (gratis)

Ruiter: Emma Falk

Paard: Snowball

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 16:42

Preview (gratis)

Ruiter: Marine Lenoble

Paard: Cap Diamond D hof Ten Bos

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 16:43

Preview (gratis)

Ruiter: Josefina Goess-Saurau

Paard: Phantastic 2

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 16:48

Preview (gratis)

Ruiter: Caroline L Oestereng

Paard: Storm 16

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 16:50

Preview (gratis)

Ruiter: Nicola Pohl

Paard: Walona 15

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 16:52

Preview (gratis)

Ruiter: Aurora Wachek Hansen

Paard: Jovinal

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 16:54

Preview (gratis)

Ruiter: Chelsea Skelton

Paard: Caramba

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 16:56

Preview (gratis)

Ruiter: Jarno van Erp

Paard: Bon Giorno Go

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 16:58

Preview (gratis)

Ruiter: Selim Can Guney

Paard: Calantus 4

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 17:00

Preview (gratis)

Ruiter: Melanie Athina Reiter

Paard: Elias

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 17:02

Preview (gratis)

Ruiter: Emelie Gronberg

Paard: Under Cover

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 17:03

Preview (gratis)

Ruiter: Yentl Baert

Paard: Fantast Van Het Indihof

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 17:05

Preview (gratis)

Ruiter: Theo Simpson

Paard: Touch Of Chilli

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 17:07

Preview (gratis)

Ruiter: Iker Jauregi Apraiz

Paard: Rubis De Cormeiles

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 17:09

Preview (gratis)

Ruiter: Tim-Uwe Hoffmann

Paard: Casta Lee

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 17:11

Preview (gratis)

Ruiter: Niels Knape

Paard: Suarez

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 17:12

Preview (gratis)

Ruiter: Aimee Jones

Paard: Never Last

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 17:14

Preview (gratis)

Ruiter: Siril Sonsteby

Paard: Giga Star De Tiji

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 17:17

Preview (gratis)

Ruiter: Matias Alvaro

Paard: Black Pearl

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 17:18

Preview (gratis)

Ruiter: Demi van Grunsven

Paard: Querida

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 17:20

Preview (gratis)

Ruiter: Millie Allen

Paard: Balou Star

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 17:22

Preview (gratis)

Ruiter: Anna Wilks

Paard: Undicci

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 17:24

Preview (gratis)

Ruiter: Carolina Cerrini

Paard: Gwuina Van Berimar

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 17:26

Preview (gratis)

Ruiter: Valeria Michelangeli

Paard: Uran

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 17:28

Preview (gratis)

Ruiter: Katarina Bork

Paard: Evidemment

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 17:29

Preview (gratis)

Ruiter: Lena Brugger

Paard: Ulysse d en Haut

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 17:40

Preview (gratis)

Ruiter: Adeleine Mazarino

Paard: Gini Van Het Broekdal

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 17:44

Preview (gratis)

Ruiter: Cathrine Jerring

Paard: C est Moi

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 17:46

Preview (gratis)

Ruiter: Filippo Garzilli

Paard: Adelscot

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 17:47

Preview (gratis)

Ruiter: Boy-Adrian Van Gelderen

Paard: Davis Z

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 17:49

Preview (gratis)

Ruiter: Lisa Nooren

Paard: Hocus Pocus De Muze

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 17:51

Preview (gratis)

Ruiter: Lisa Everts

Paard: Archem B

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 17:54

Preview (gratis)

Ruiter: Stella Rohlcke

Paard: Crimson

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 17:55

Preview (gratis)

Ruiter: Carola Wegener

Paard: Magic Montendra

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 17:57

Preview (gratis)

Ruiter: Camilla Franci

Paard: Festo Van Paemel

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 17:59

Preview (gratis)

Ruiter: Nadja Johansen

Paard: Naomi 302

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 18:01

Preview (gratis)

Ruiter: Nadja Havnegjerde

Paard: Come On Done Z

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 18:02

Preview (gratis)

Ruiter: Johanna Talvio

Paard: Cydonia

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 18:04

Preview (gratis)

Ruiter: Amy Inglis

Paard: Every Way

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 18:06

Preview (gratis)

Ruiter: Sanne Thijssen

Paard: Con Quidam Rb

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 18:08

Preview (gratis)

Ruiter: Ebba Falkenklev

Paard: Didit

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 18:10

Preview (gratis)

Ruiter: Felix Koller

Paard: Cort 2

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 18:12

Preview (gratis)

Ruiter: Kevin Jochems

Paard: Zanzibar

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 18:14

Preview (gratis)

Ruiter: Emma Falk

Paard: Surfer s Paradise

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 18:16

Preview (gratis)

Ruiter: Marine Lenoble

Paard: Bugsy Malone D hof Ten Bos

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 18:18

Preview (gratis)

Ruiter: Josefina Goess-Saurau

Paard: Liliput 8

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 18:19

Preview (gratis)

Ruiter: Caroline L Oestereng

Paard: Carrero

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 18:21

Preview (gratis)

Ruiter: Nicola Pohl

Paard: Bibenbreaker

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 18:23

Preview (gratis)

Ruiter: Pieter De Brabandere

Paard: Honey Van De Dorpshoeve

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 18:25

Preview (gratis)

Ruiter: Aurora Wachek Hansen

Paard: Athena 144

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 18:27

Preview (gratis)

Ruiter: Chelsea Skelton

Paard: Millfield Baloney

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 18:29

Preview (gratis)

Ruiter: Jarno van Erp

Paard: Al Capone

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 18:31

Preview (gratis)

Ruiter: prize ceremony

Paard: Onbekend

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: De Paauw Plasticrecycling Prize

Rubriek: 1.40m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 18:38

Preview (gratis)

Ruiter: Lisa Everts

Paard: Dame Blanche

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: slot ruitersport prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 11:27

Preview (gratis)

Ruiter: Robin Bril

Paard: Balou Puissant

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Equifond Prize

Rubriek: 1.35m

Datum: 01-06-2016

Tijd: 14:08

Preview (gratis)