Filters
Zoek in resultaten
Filter klasse
  • 1.30m
  • 1.35m
  • 1.40m
  • Alles weergeven
Filter klasse
  • Bouwbedrijf hofman Prize
  • Stal Wessel Vetker Prize
  • Machinefabriek Boessenkool prize
  • Hotel Sallandse Heuvelrug Prize
  • Alles weergeven

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Ruiter: Laura Luusua

Paard: Quite Earb

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.30m

Rubriek: Bouwbedrijf hofman Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 08:29

Preview (gratis)

Ruiter: Micky Van De Oetelaar

Paard: Davados VDL

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.30m

Rubriek: Bouwbedrijf hofman Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 08:31

Preview (gratis)

Ruiter: Rosa Schrot

Paard: Celpik

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.30m

Rubriek: Bouwbedrijf hofman Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 08:33

Preview (gratis)

Ruiter: Josefina Goess-saurau

Paard: Siec Castillo

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.30m

Rubriek: Bouwbedrijf hofman Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 08:35

Preview (gratis)

Ruiter: Axel Vandoorne

Paard: Gigi Bravour Van De Basquita

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.30m

Rubriek: Bouwbedrijf hofman Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 08:36

Preview (gratis)

Ruiter: Claudine Van Duffel

Paard: Ilusie Q Fvd

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.30m

Rubriek: Bouwbedrijf hofman Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 08:38

Preview (gratis)

Ruiter: Louise Van Laer

Paard: Canny Blue

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.30m

Rubriek: Bouwbedrijf hofman Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 08:40

Preview (gratis)

Ruiter: Paloma Barcelo

Paard: Tarpan

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.30m

Rubriek: Bouwbedrijf hofman Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 08:42

Preview (gratis)

Ruiter: Lalie Saclier

Paard: Thales Dadriers

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.30m

Rubriek: Bouwbedrijf hofman Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 08:44

Preview (gratis)

Ruiter: Tressy Muhr

Paard: Haya Vant Suybrouck

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.30m

Rubriek: Bouwbedrijf hofman Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 08:46

Preview (gratis)

Ruiter: Frederike Staack

Paard: Caitoki

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.30m

Rubriek: Bouwbedrijf hofman Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 08:48

Preview (gratis)

Ruiter: Leonie Krieg

Paard: Champerlo

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.30m

Rubriek: Bouwbedrijf hofman Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 08:50

Preview (gratis)

Ruiter: Philip Koch

Paard: Cees 5

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.30m

Rubriek: Bouwbedrijf hofman Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 08:51

Preview (gratis)

Ruiter: Teike Carstensen

Paard: Zuerich 4

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.30m

Rubriek: Bouwbedrijf hofman Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 08:53

Preview (gratis)

Ruiter: Theresa Ripke

Paard: Valeska 96

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.30m

Rubriek: Bouwbedrijf hofman Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 08:55

Preview (gratis)

Ruiter: Zoe Osterhoff

Paard: Amadeus

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.30m

Rubriek: Bouwbedrijf hofman Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 08:57

Preview (gratis)

Ruiter: Emiel Richter

Paard: Calgary 64

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.30m

Rubriek: Bouwbedrijf hofman Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 08:59

Preview (gratis)

Ruiter: Kars Bonhof

Paard: Cupidor

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.30m

Rubriek: Bouwbedrijf hofman Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 09:01

Preview (gratis)

Ruiter: Leontine Bruin

Paard: Eternity SB

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.30m

Rubriek: Bouwbedrijf hofman Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 09:03

Preview (gratis)

Ruiter: Sven Peters

Paard: Channel

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.30m

Rubriek: Bouwbedrijf hofman Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 09:05

Preview (gratis)

Ruiter: Teddy Van De Rijt

Paard: Dollydot

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.30m

Rubriek: Bouwbedrijf hofman Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 09:07

Preview (gratis)

Ruiter: Elif Ozsahin

Paard: Diego Costa

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.30m

Rubriek: Bouwbedrijf hofman Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 09:09

Preview (gratis)

Ruiter: Serra Yedikardes

Paard: Atleet

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.30m

Rubriek: Bouwbedrijf hofman Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 09:11

Preview (gratis)

Ruiter: Laurie Touw

Paard: Cilienthya

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.30m

Rubriek: Bouwbedrijf hofman Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 09:13

Preview (gratis)

Ruiter: Charlotte Backe

Paard: Landio

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.30m

Rubriek: Bouwbedrijf hofman Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 09:15

Preview (gratis)

Ruiter: Laura Luusua

Paard: Daranco

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.30m

Rubriek: Bouwbedrijf hofman Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 09:17

Preview (gratis)

Ruiter: Micky Van De Oetelaar

Paard: Anjou

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.30m

Rubriek: Bouwbedrijf hofman Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 09:19

Preview (gratis)

Ruiter: Laura Klaphake

Paard: Cinsey

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Stal Wessel Vetker Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 10:13

Preview (gratis)

Ruiter: Sanne Thijssen

Paard: Warette

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Stal Wessel Vetker Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 10:16

Preview (gratis)

Ruiter: Jarno Van Erp

Paard: Crescendo Go

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Stal Wessel Vetker Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 10:17

Preview (gratis)

Ruiter: Jesper Romp

Paard: Givenchy Du Werfat

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Stal Wessel Vetker Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 10:19

Preview (gratis)

Ruiter: Alessandra Reich

Paard: Quatro Rubin

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Stal Wessel Vetker Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 10:21

Preview (gratis)

Ruiter: Bart Van Der Maat

Paard: Dalton

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Stal Wessel Vetker Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 10:23

Preview (gratis)

Ruiter: Joanna Parkinson

Paard: Inch Allah Db

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Stal Wessel Vetker Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 10:25

Preview (gratis)

Ruiter: Johanna Talvio

Paard: Chelsea

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Stal Wessel Vetker Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 10:27

Preview (gratis)

Ruiter: Kaya Lüthi

Paard: Can Win

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Stal Wessel Vetker Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 10:30

Preview (gratis)

Ruiter: Pieter Kenis

Paard: Issica T

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Stal Wessel Vetker Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 10:31

Preview (gratis)

Ruiter: Valerie Wick

Paard: Pitchoune De Mourocq

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Stal Wessel Vetker Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 10:33

Preview (gratis)

Ruiter: Lea-florentina Kohl

Paard: Seigneur De Semilly

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Stal Wessel Vetker Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 10:35

Preview (gratis)

Ruiter: Victoire Martin

Paard: Casey Calhou

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Stal Wessel Vetker Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 10:36

Preview (gratis)

Ruiter: Guido Klatte

Paard: Qinghai

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Stal Wessel Vetker Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 10:38

Preview (gratis)

Ruiter: Maxime Couderc

Paard: Ultrachic De Charmois

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Stal Wessel Vetker Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 10:40

Preview (gratis)

Ruiter: Dries Dekkers

Paard: Buzzlines Tornado Iv

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Stal Wessel Vetker Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 10:42

Preview (gratis)

Ruiter: Jens Van Grunsven

Paard: Whisper

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Stal Wessel Vetker Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 10:45

Preview (gratis)

Ruiter: Gauthier Mercenier

Paard: Cheltto Z

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Stal Wessel Vetker Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 10:46

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Bril

Paard: Toronto V

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Stal Wessel Vetker Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 10:48

Preview (gratis)

Ruiter: Micky Morssinkhof

Paard: Care For Love

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Stal Wessel Vetker Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 10:50

Preview (gratis)

Ruiter: Nicola Pohl

Paard: Last Minute 60

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Stal Wessel Vetker Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 10:52

Preview (gratis)

Ruiter: Zoi Snels

Paard: Starpower Tn

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Stal Wessel Vetker Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 10:54

Preview (gratis)

Ruiter: Filippo Garzilli

Paard: Jamaica Selvaggia

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Stal Wessel Vetker Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 10:56

Preview (gratis)

Ruiter: Noëlle van der Velde

Paard: Zidane le Sursaut

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Stal Wessel Vetker Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 10:58

Preview (gratis)

Ruiter: Dmytro Kostyk

Paard: Zam V

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Stal Wessel Vetker Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 11:00

Preview (gratis)

Ruiter: Sanne Thijssen

Paard: Con Quidam Rb

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Stal Wessel Vetker Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 11:02

Preview (gratis)

Ruiter: Jarno Van Erp

Paard: Al Capone

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Stal Wessel Vetker Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 11:04

Preview (gratis)

Ruiter: Jesper Romp

Paard: Barista SFN

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Stal Wessel Vetker Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 11:07

Preview (gratis)

Ruiter: Alessandra Reich

Paard: Quartz De Preuilly

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Stal Wessel Vetker Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 11:09

Preview (gratis)

Ruiter: Bart Van Der Maat

Paard: Beauminka

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Stal Wessel Vetker Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 11:11

Preview (gratis)

Ruiter: Amke Bekhuis

Paard: Brunetti 2

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 11:59

Preview (gratis)

Ruiter: Luigi Del Prete

Paard: Cheringo Maris Z

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 12:01

Preview (gratis)

Ruiter: Lisa Maria Räuber

Paard: Cyrrus 3

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 12:03

Preview (gratis)

Ruiter: Damien De Chambord

Paard: Playboy De St Simeon

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 12:04

Preview (gratis)

Ruiter: Justine Tebbel

Paard: Grundig Baltimore

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 12:06

Preview (gratis)

Ruiter: Megane Moissonnier

Paard: Shampagne Batilly

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 12:08

Preview (gratis)

Ruiter: Josta Van Straaten

Paard: Romantika S

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 12:10

Preview (gratis)

Ruiter: Sofie Ekestubbe

Paard: Caskojs Maneater

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 12:11

Preview (gratis)

Ruiter: Johanna Sixt

Paard: Nobilio V D Wart

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 12:13

Preview (gratis)

Ruiter: Vanessa-Joy Nägele

Paard: Curitiba B

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 12:14

Preview (gratis)

Ruiter: Charlotte Spaas Levallois

Paard: Geronimo Van Berkenbroeck

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 12:16

Preview (gratis)

Ruiter: Paloma Barcelo

Paard: Romance Du Criolo

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 12:18

Preview (gratis)

Ruiter: Pieter De Brabandere

Paard: Dalton Van De Dorpshoeve

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 12:20

Preview (gratis)

Ruiter: Synne Ljosland

Paard: Quela Vg

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 12:21

Preview (gratis)

Ruiter: Carmen Edwards

Paard: Zarissa

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 12:23

Preview (gratis)

Ruiter: Ralph Slaats

Paard: Liberty Antara

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 12:25

Preview (gratis)

Ruiter: Kelly Jochems

Paard: Zelena

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 12:27

Preview (gratis)

Ruiter: Max De Mol

Paard: Clapello Oh

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 12:29

Preview (gratis)

Ruiter: Axel Vandoorne

Paard: Baileys Louis

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 12:33

Preview (gratis)

Ruiter: Leonard Platzer

Paard: Nausica Tame

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 12:34

Preview (gratis)

Ruiter: Carlos Lange Fraile

Paard: Lugana S

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 12:36

Preview (gratis)

Ruiter: Emilie Bjoner

Paard: Auberville

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 12:38

Preview (gratis)

Ruiter: Vicky Helthuis

Paard: Chappeau

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 12:40

Preview (gratis)

Ruiter: Harry Charles

Paard: Vivaldi Du Dom

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 12:41

Preview (gratis)

Ruiter: Carlota Miret

Paard: Dublesse Van T Gestelhof

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 12:43

Preview (gratis)

Ruiter: Adnan Onur

Paard: Www Molenheide Nl

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 12:45

Preview (gratis)

Ruiter: Julia Dahnelius

Paard: Highness

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 12:46

Preview (gratis)

Ruiter: Lalie Saclier

Paard: Quebec Un Prince

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 12:48

Preview (gratis)

Ruiter: Leontine Bruin

Paard: Colino

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 12:50

Preview (gratis)

Ruiter: Charlotte Backe

Paard: Watch Out

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 12:52

Preview (gratis)

Ruiter: Francisco Caba

Paard: Alcea Rosea

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 12:53

Preview (gratis)

Ruiter: Faye Adams

Paard: Zozo Cl

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 12:57

Preview (gratis)

Ruiter: Simon Morssinkhof

Paard: Vaciende

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 13:08

Preview (gratis)

Ruiter: Teike Carstensen

Paard: Cara Mia 85

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 13:09

Preview (gratis)

Ruiter: Pheline Ahlmann

Paard: Quanto Fino

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 13:11

Preview (gratis)

Ruiter: Eveliina Talvio

Paard: Spirit T

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 13:12

Preview (gratis)

Ruiter: Alice Tapper

Paard: Quincy

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 13:14

Preview (gratis)

Ruiter: Teddy Van De Rijt

Paard: Zazou

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 13:16

Preview (gratis)

Ruiter: Camille Conde Ferreira

Paard: Sagha

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 13:18

Preview (gratis)

Ruiter: Josefina Goess-saurau

Paard: Liliput 8

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 13:19

Preview (gratis)

Ruiter: Rosa Schrot

Paard: Takuma T

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 13:21

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Murphy

Paard: Del Fuego

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 13:23

Preview (gratis)

Ruiter: Philip Koch

Paard: Cracker Jack 5

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 13:25

Preview (gratis)

Ruiter: Emiel Richter

Paard: Sundance

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 13:27

Preview (gratis)

Ruiter: Kobe Hendrix

Paard: Galoubet Fravanca

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 13:28

Preview (gratis)

Ruiter: Oleksandr Prodan

Paard: Rachel 60

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 13:30

Preview (gratis)

Ruiter: Nicolas Giordano

Paard: Libero

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 13:31

Preview (gratis)

Ruiter: Zoe Osterhoff

Paard: Quasi Fomia Z

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 13:33

Preview (gratis)

Ruiter: Kostiantyn Boiarko

Paard: Wodan

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 13:35

Preview (gratis)

Ruiter: Isabell Eklöf

Paard: Wizard V

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 13:37

Preview (gratis)

Ruiter: Ties Rothstegge

Paard: Nosebreaker

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 13:38

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Bernasconi

Paard: Corrada J

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 13:40

Preview (gratis)

Ruiter: Micky Van De Oetelaar

Paard: Dorus

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 13:42

Preview (gratis)

Ruiter: Louise Van Laer

Paard: Iselle van Orshof

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 13:44

Preview (gratis)

Ruiter: Kine Salomon Knutsvik

Paard: Capoeira Z

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 13:45

Preview (gratis)

Ruiter: Francesco Correddu

Paard: Necofix

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 13:47

Preview (gratis)

Ruiter: Sofia Grobberio

Paard: Cassius Clay

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 13:48

Preview (gratis)

Ruiter: Michele Previtali

Paard: Varon Ohesseln

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 13:50

Preview (gratis)

Ruiter: Claudine Van Duffel

Paard: Don Gouan

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 13:52

Preview (gratis)

Ruiter: Kateryna Klymets

Paard: Chathago

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 13:54

Preview (gratis)

Ruiter: Antonia Pettersson Häggström

Paard: Boyzon St Tropez

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 13:55

Preview (gratis)

Ruiter: Kaylee Heijnen

Paard: Chanel v.d. Laarseheide Z

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 13:58

Preview (gratis)

Ruiter: Jodie Hall Mcateer

Paard: Dazzle Ii

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 13:59

Preview (gratis)

Ruiter: Theresa Ripke

Paard: Calmado

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 14:01

Preview (gratis)

Ruiter: Enrique Martínez De Vallejo

Paard: Nidor Du Parc

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 14:03

Preview (gratis)

Ruiter: Ottilia Lundgren

Paard: Heechhiems Ottawa

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 14:13

Preview (gratis)

Ruiter: Frederike Staack

Paard: Terra K

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 14:15

Preview (gratis)

Ruiter: Tressy Muhr

Paard: Talma Delle

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 14:17

Preview (gratis)

Ruiter: John Antell

Paard: Quite Magic

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 14:19

Preview (gratis)

Ruiter: Maartje Verberckmoes

Paard: Cous Cous

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 14:20

Preview (gratis)

Ruiter: Leonie Krieg

Paard: Quicklana

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 14:22

Preview (gratis)

Ruiter: Vanessa Matzka

Paard: Bacardi 17

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 14:23

Preview (gratis)

Ruiter: Laura Luusua

Paard: Arena Uk Lando

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 14:24

Preview (gratis)

Ruiter: Kars Bonhof

Paard: Tennessee V Z

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 14:27

Preview (gratis)

Ruiter: Philip Houston

Paard: Chalanda

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 14:28

Preview (gratis)

Ruiter: Amke Bekhuis

Paard: Primeval What Exclusive

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 14:30

Preview (gratis)

Ruiter: Luigi Del Prete

Paard: L.B. Castello

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 14:32

Preview (gratis)

Ruiter: Lisa Maria Räuber

Paard: Portos De La Cense

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 14:33

Preview (gratis)

Ruiter: Damien De Chambord

Paard: Chaplino Alia

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 14:35

Preview (gratis)

Ruiter: Justine Tebbel

Paard: Casa Ciara

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 14:37

Preview (gratis)

Ruiter: Megane Moissonnier

Paard: Queffelec Drop

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 14:39

Preview (gratis)

Ruiter: Josta Van Straaten

Paard: Bolivia S

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 14:40

Preview (gratis)

Ruiter: Sofie Ekestubbe

Paard: Bilexa

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 14:42

Preview (gratis)

Ruiter: Johanna Sixt

Paard: Anturio

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 14:44

Preview (gratis)

Ruiter: Vanessa-Joy Nägele

Paard: Energie Des Trois Bouleaux

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 14:46

Preview (gratis)

Ruiter: Charlotte Spaas Levallois

Paard: Eblesse Vh Scheefkasteel

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 14:47

Preview (gratis)

Ruiter: Paloma Barcelo

Paard: Super D Ysieux

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 14:49

Preview (gratis)

Ruiter: Pieter De Brabandere

Paard: Wonderboy Marckhoeve

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 14:50

Preview (gratis)

Ruiter: Synne Ljosland

Paard: Hope

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 14:52

Preview (gratis)

Ruiter: Carmen Edwards

Paard: Bow House Secret

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 14:54

Preview (gratis)

Ruiter: Ralph Slaats

Paard: Dakiro Van Berkenbroeck

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 14:55

Preview (gratis)

Ruiter: Kelly Jochems

Paard: Bontendro

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 14:59

Preview (gratis)

Ruiter: Max De Mol

Paard: Quinken

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 15:01

Preview (gratis)

Ruiter: Pernille Susaas Holt

Paard: Leoville

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 15:03

Preview (gratis)

Ruiter: Axel Vandoorne

Paard: Divine Louise

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 15:04

Preview (gratis)

Ruiter: Leonard Platzer

Paard: Bario Van T Martendonkerf

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 15:06

Preview (gratis)

Ruiter: Carlos Lange Fraile

Paard: Flying Pleasure

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 15:08

Preview (gratis)

Ruiter: Philip Houston

Paard: Kannella

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.35m

Rubriek: Machinefabriek Boessenkool prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 15:09

Preview (gratis)

Ruiter: Elisa Baldazzi

Paard: Diablo

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.40m

Rubriek: Hotel Sallandse Heuvelrug Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 16:00

Preview (gratis)

Ruiter: Jens Van Grunsven

Paard: Whizz Bb

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.40m

Rubriek: Hotel Sallandse Heuvelrug Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 16:02

Preview (gratis)

Ruiter: Giorgio Bianchi

Paard: Quinelza Z

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.40m

Rubriek: Hotel Sallandse Heuvelrug Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 16:04

Preview (gratis)

Ruiter: Nicola Pohl

Paard: Walona 15

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.40m

Rubriek: Hotel Sallandse Heuvelrug Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 16:06

Preview (gratis)

Ruiter: Alessandra Reich

Paard: U Mijnheer

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.40m

Rubriek: Hotel Sallandse Heuvelrug Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 16:09

Preview (gratis)

Ruiter: Flaminia Rosati

Paard: Estee Vb

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.40m

Rubriek: Hotel Sallandse Heuvelrug Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 16:11

Preview (gratis)

Ruiter: Kaya Lüthi

Paard: Wilane

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.40m

Rubriek: Hotel Sallandse Heuvelrug Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 16:12

Preview (gratis)

Ruiter: Matias Alvaro

Paard: Black Pearl

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.40m

Rubriek: Hotel Sallandse Heuvelrug Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 16:14

Preview (gratis)

Ruiter: Pieter Kenis

Paard: Grey Van De Castanoschans

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.40m

Rubriek: Hotel Sallandse Heuvelrug Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 16:16

Preview (gratis)

Ruiter: Dries Dekkers

Paard: D&j Havanna

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.40m

Rubriek: Hotel Sallandse Heuvelrug Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 16:17

Preview (gratis)

Ruiter: Vittoria Olivieri

Paard: Grossino

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.40m

Rubriek: Hotel Sallandse Heuvelrug Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 16:19

Preview (gratis)

Ruiter: Christophe Leutenez

Paard: Esteny Van De Herkkant

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.40m

Rubriek: Hotel Sallandse Heuvelrug Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 16:21

Preview (gratis)

Ruiter: Joanna Parkinson

Paard: Golden Magic C

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.40m

Rubriek: Hotel Sallandse Heuvelrug Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 16:22

Preview (gratis)

Ruiter: Zoi Snels

Paard: Quality Time TN

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.40m

Rubriek: Hotel Sallandse Heuvelrug Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 16:24

Preview (gratis)

Ruiter: Filippo Garzilli

Paard: Adelscot

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.40m

Rubriek: Hotel Sallandse Heuvelrug Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 16:26

Preview (gratis)

Ruiter: Lola de Braekeleer

Paard: A lAmour de Longpre

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.40m

Rubriek: Hotel Sallandse Heuvelrug Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 16:28

Preview (gratis)

Ruiter: Gauthier Mercenier

Paard: Upper Class Hero

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.40m

Rubriek: Hotel Sallandse Heuvelrug Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 16:30

Preview (gratis)

Ruiter: Sanne Thijssen

Paard: Wishkarla

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.40m

Rubriek: Hotel Sallandse Heuvelrug Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 16:32

Preview (gratis)

Ruiter: Basile Rubio

Paard: Rowan

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.40m

Rubriek: Hotel Sallandse Heuvelrug Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 16:34

Preview (gratis)

Ruiter: Jesper Romp

Paard: Qualif De Thurin

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.40m

Rubriek: Hotel Sallandse Heuvelrug Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 16:36

Preview (gratis)

Ruiter: Maxime Couderc

Paard: Polissonne Des Neyes

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.40m

Rubriek: Hotel Sallandse Heuvelrug Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 16:37

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Bril

Paard: Baco

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.40m

Rubriek: Hotel Sallandse Heuvelrug Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 16:39

Preview (gratis)

Ruiter: Jarno Van Erp

Paard: Baldewijn

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.40m

Rubriek: Hotel Sallandse Heuvelrug Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 16:41

Preview (gratis)

Ruiter: Tobias Bremermann

Paard: Quintino B

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.40m

Rubriek: Hotel Sallandse Heuvelrug Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 16:43

Preview (gratis)

Ruiter: Tanguy Dobremez

Paard: Psyche De Virton

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.40m

Rubriek: Hotel Sallandse Heuvelrug Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 16:45

Preview (gratis)

Ruiter: Jules Carnejac

Paard: Oselia De Locjean

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.40m

Rubriek: Hotel Sallandse Heuvelrug Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 16:47

Preview (gratis)

Ruiter: Victoire Martin

Paard: Viper Van Huize Ruisdael

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.40m

Rubriek: Hotel Sallandse Heuvelrug Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 16:49

Preview (gratis)

Ruiter: Valerie Wick

Paard: Gijon Van Den Hunsberg

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.40m

Rubriek: Hotel Sallandse Heuvelrug Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 16:51

Preview (gratis)

Ruiter: Louis Bernast

Paard: Rebelle Du Barquet

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.40m

Rubriek: Hotel Sallandse Heuvelrug Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 16:52

Preview (gratis)

Ruiter: Bart Van Der Maat

Paard: Java Kvarnas

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.40m

Rubriek: Hotel Sallandse Heuvelrug Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 16:54

Preview (gratis)

Ruiter: Guido Klatte

Paard: Coolio 23

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.40m

Rubriek: Hotel Sallandse Heuvelrug Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 16:56

Preview (gratis)

Ruiter: Micky Morssinkhof

Paard: Camonyak

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.40m

Rubriek: Hotel Sallandse Heuvelrug Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 16:57

Preview (gratis)

Ruiter: Elisa Baldazzi

Paard: Navalo De Granlieu

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.40m

Rubriek: Hotel Sallandse Heuvelrug Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 16:59

Preview (gratis)

Ruiter: Jens Van Grunsven

Paard: Cika

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.40m

Rubriek: Hotel Sallandse Heuvelrug Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 17:01

Preview (gratis)

Ruiter: Giorgio Bianchi

Paard: Qandy De Lermitage

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.40m

Rubriek: Hotel Sallandse Heuvelrug Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 17:03

Preview (gratis)

Ruiter: Nicola Pohl

Paard: Cheers Imenta

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.40m

Rubriek: Hotel Sallandse Heuvelrug Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 17:04

Preview (gratis)

Ruiter: Noëlle van der Velde

Paard: Bukato

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: 1.40m

Rubriek: Hotel Sallandse Heuvelrug Prize

Datum: 03-06-2015

Tijd: 17:06

Preview (gratis)