Filters
Zoek in resultaten
Filter klasse
  • Wessels Vetker Stable Prize
  • Van der Kolk Infra Prize
  • Bouwbedrijf Van de Mheen Prize
  • Paardenkliniek De Watermolen Prize
  • Koppelman Hoveniers Prize
  • Paardenkliniek de watermolen prize
  • Alles weergeven
Filter klasse
  • 1.20m
  • 1.30m
  • Alles weergeven

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Ruiter: Charlotte Houston

Paard: Ewald

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Wessels Vetker Stable Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 08:29

Preview (gratis)

Ruiter: Mia-Charlotte Becker

Paard: Moorlands Carthago

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Wessels Vetker Stable Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 08:31

Preview (gratis)

Ruiter: Sönke Fallenberg

Paard: High Noon 48

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Wessels Vetker Stable Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 08:32

Preview (gratis)

Ruiter: Pam Nieuwenhuis

Paard: Zeppe Van De Ijsseldijk

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Wessels Vetker Stable Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 08:34

Preview (gratis)

Ruiter: Tom Schellekens

Paard: Excellent

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Wessels Vetker Stable Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 08:36

Preview (gratis)

Ruiter: Benedetta Failla

Paard: Mister Tagoat

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Wessels Vetker Stable Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 08:38

Preview (gratis)

Ruiter: Charlotte Kuijpers

Paard: Fostymanav/h Trichelhof

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Wessels Vetker Stable Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 08:39

Preview (gratis)

Ruiter: Leonie Catherine Hampe

Paard: Escada 127

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Wessels Vetker Stable Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 08:41

Preview (gratis)

Ruiter: Madee Schuttenbeld

Paard: Giorgio

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Wessels Vetker Stable Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 08:43

Preview (gratis)

Ruiter: Savannah Brandes

Paard: Bosvalleis Tiego

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Wessels Vetker Stable Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 08:45

Preview (gratis)

Ruiter: Martina Giordano

Paard: Carlton Wonder

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Wessels Vetker Stable Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 08:47

Preview (gratis)

Ruiter: Jamie Schlief

Paard: Kleber Du Hardrais

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Wessels Vetker Stable Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 08:49

Preview (gratis)

Ruiter: Tania van Leeuwen

Paard: Fedusa Eb

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Wessels Vetker Stable Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 08:50

Preview (gratis)

Ruiter: Tatum Scheich

Paard: Casanova Boy

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Wessels Vetker Stable Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 08:52

Preview (gratis)

Ruiter: Bibi van Gehlen

Paard: Mercurius

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Wessels Vetker Stable Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 08:54

Preview (gratis)

Ruiter: Ludovica Goess-Saurau

Paard: Lilly Vanilly

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Wessels Vetker Stable Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 08:56

Preview (gratis)

Ruiter: Hanna Cecilie Wicklund

Paard: Ismarboy

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Wessels Vetker Stable Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 08:58

Preview (gratis)

Ruiter: Merel Albertema

Paard: Casino Royal

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Wessels Vetker Stable Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 09:00

Preview (gratis)

Ruiter: Jennifer Jonkers

Paard: Keruhl

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Wessels Vetker Stable Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 09:02

Preview (gratis)

Ruiter: Margaretha Schirm

Paard: Everest Albert

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Wessels Vetker Stable Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 09:05

Preview (gratis)

Ruiter: Madeleine Lien

Paard: Girls Knight

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Wessels Vetker Stable Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 09:07

Preview (gratis)

Ruiter: Iris Zwienenberg

Paard: Kerwin Van Orchid

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Wessels Vetker Stable Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 09:09

Preview (gratis)

Ruiter: Alice Eriksson

Paard: Noblesse Oblige

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Wessels Vetker Stable Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 09:10

Preview (gratis)

Ruiter: Alice Jakobs

Paard: Cha Cha Cha

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Wessels Vetker Stable Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 09:12

Preview (gratis)

Ruiter: Elike Morsink

Paard: Anouk

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Wessels Vetker Stable Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 09:14

Preview (gratis)

Ruiter: Cheyenne Hopkins

Paard: Mr. Tabby T

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Wessels Vetker Stable Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 09:17

Preview (gratis)

Ruiter: Cedric-Niklas Triebsch

Paard: Kenneth 4

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Wessels Vetker Stable Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 09:18

Preview (gratis)

Ruiter: Karlijn Stemerdink

Paard: Grangewood Dolly

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Wessels Vetker Stable Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 09:20

Preview (gratis)

Ruiter: Sofia Manzetti

Paard: Deesje

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Wessels Vetker Stable Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 09:23

Preview (gratis)

Ruiter: Charlotte Houston

Paard: Sweet Whispers

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Wessels Vetker Stable Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 09:25

Preview (gratis)

Ruiter: Mia-Charlotte Becker

Paard: Christoph Columbus 3

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Wessels Vetker Stable Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 09:27

Preview (gratis)

Ruiter: prize ceremony

Paard: Onbekend

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Wessels Vetker Stable Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 09:33

Preview (gratis)

Ruiter: Aleyna Irten

Paard: Cuantago Bel Z

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Van der Kolk Infra Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 09:56

Preview (gratis)

Ruiter: Elias Hohler

Paard: Zeemeermin

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Van der Kolk Infra Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 09:58

Preview (gratis)

Ruiter: Antoni Draga

Paard: Kara van t Glemhof

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Van der Kolk Infra Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 10:00

Preview (gratis)

Ruiter: Madee Schuttenbeld

Paard: Vayrenta

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Van der Kolk Infra Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 10:01

Preview (gratis)

Ruiter: Martina Ferrari

Paard: Piti

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Van der Kolk Infra Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 10:03

Preview (gratis)

Ruiter: Cristobal Peris Jensen

Paard: Darly F

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Van der Kolk Infra Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 10:05

Preview (gratis)

Ruiter: Hanna Cecilie Wicklund

Paard: Capich

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Van der Kolk Infra Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 10:07

Preview (gratis)

Ruiter: Joel Torstenson

Paard: Filip

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Van der Kolk Infra Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 10:09

Preview (gratis)

Ruiter: Gilles Nuytens

Paard: Halla V/H Kluizebos

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Van der Kolk Infra Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 10:10

Preview (gratis)

Ruiter: Vittoria Fenaroli

Paard: Ungaro Du Hequet

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Van der Kolk Infra Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 10:13

Preview (gratis)

Ruiter: Victoria Elbers

Paard: Santa Monica 40

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Van der Kolk Infra Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 10:15

Preview (gratis)

Ruiter: Frederik Geue

Paard: Cashmere Touch

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Van der Kolk Infra Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 10:16

Preview (gratis)

Ruiter: Luis Mompo Calabuig

Paard: Cleopatra

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Van der Kolk Infra Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 10:18

Preview (gratis)

Ruiter: Anabelle Heffron

Paard: Calvade Vd Pikkerie Z

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Van der Kolk Infra Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 10:20

Preview (gratis)

Ruiter: Michelle Cranning Hillgren

Paard: Blue Captain

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Van der Kolk Infra Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 10:22

Preview (gratis)

Ruiter: Luna Sogoric

Paard: La Paula

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Van der Kolk Infra Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 10:24

Preview (gratis)

Ruiter: Noa Grevinga

Paard: Bart

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Van der Kolk Infra Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 10:26

Preview (gratis)

Ruiter: Aleyna Irten

Paard: Lord Of The Rings N

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Van der Kolk Infra Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 10:28

Preview (gratis)

Ruiter: Milla Lou Jany Polizzi

Paard: Lapsus

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Van der Kolk Infra Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 10:30

Preview (gratis)

Ruiter: Price ceremony

Paard: Onbekend

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Van der Kolk Infra Prize

Rubriek: 1.20m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 10:38

Preview (gratis)

Ruiter: Jamie Schlief

Paard: Tamar

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Bouwbedrijf Van de Mheen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 11:30

Preview (gratis)

Ruiter: Abbie Sweetnam

Paard: Dynamite Spartacus

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Bouwbedrijf Van de Mheen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 11:32

Preview (gratis)

Ruiter: Michelle Cranning Hillgren

Paard: Wischin Chin M

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Bouwbedrijf Van de Mheen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 11:34

Preview (gratis)

Ruiter: Max Sebrechts

Paard: Kilmullen Olympic Cruise

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Bouwbedrijf Van de Mheen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 11:37

Preview (gratis)

Ruiter: Max Sillforts

Paard: Onbekend

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Bouwbedrijf Van de Mheen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 11:39

Preview (gratis)

Ruiter: Elike Morsink

Paard: Flame

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Bouwbedrijf Van de Mheen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 11:42

Preview (gratis)

Ruiter: Karlijn Stemerdink

Paard: Troublemaker

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Bouwbedrijf Van de Mheen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 11:44

Preview (gratis)

Ruiter: Milja Esser

Paard: Bente

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Bouwbedrijf Van de Mheen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 11:45

Preview (gratis)

Ruiter: Benedetta Failla

Paard: Ashlair Lady

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Bouwbedrijf Van de Mheen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 11:47

Preview (gratis)

Ruiter: Gilles Nuytens

Paard: Millview Storm

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Bouwbedrijf Van de Mheen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 11:48

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Jacobs

Paard: Picasso

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Bouwbedrijf Van de Mheen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 11:51

Preview (gratis)

Ruiter: Camilla Mortensen

Paard: Kadans Van Orchid s

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Bouwbedrijf Van de Mheen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 11:53

Preview (gratis)

Ruiter: Elize van de Mheen

Paard: Gregory 55

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Bouwbedrijf Van de Mheen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 11:55

Preview (gratis)

Ruiter: Harry Allen

Paard: Acapella Z

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Bouwbedrijf Van de Mheen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 11:58

Preview (gratis)

Ruiter: Thibeau Spits

Paard: Cleostrade

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Bouwbedrijf Van de Mheen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 12:00

Preview (gratis)

Ruiter: Johnna Bergfeldt

Paard: Dawn Godess

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Bouwbedrijf Van de Mheen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 12:01

Preview (gratis)

Ruiter: Camilla Mainardi

Paard: Reve De La Boal

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Bouwbedrijf Van de Mheen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 12:04

Preview (gratis)

Ruiter: Charlotte Kuijpers

Paard: Cooper

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Bouwbedrijf Van de Mheen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 12:05

Preview (gratis)

Ruiter: Tom Schellekens

Paard: Gieltje

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Bouwbedrijf Van de Mheen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 12:08

Preview (gratis)

Ruiter: Rowen van de Mheen

Paard: Quaprice D astree

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Bouwbedrijf Van de Mheen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 12:10

Preview (gratis)

Ruiter: Ingemar Hammarström

Paard: Ocean Des As

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Bouwbedrijf Van de Mheen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 12:12

Preview (gratis)

Ruiter: Oisin Aylward

Paard: Coppenagh Tom Sparrow

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Bouwbedrijf Van de Mheen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 12:14

Preview (gratis)

Ruiter: Sara Morucci

Paard: The Whispering Bush

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Bouwbedrijf Van de Mheen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 12:16

Preview (gratis)

Ruiter: Lavinia Paliani

Paard: Ocean Aengus Dun

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Bouwbedrijf Van de Mheen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 12:18

Preview (gratis)

Ruiter: Julia Engelsman

Paard: Blackwoodland Rock

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Bouwbedrijf Van de Mheen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 12:20

Preview (gratis)

Ruiter: Aurora Pellizzaro

Paard: Dooneens Peach Schnapps

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Bouwbedrijf Van de Mheen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 12:22

Preview (gratis)

Ruiter: Iris Zwienenberg

Paard: Black Magic

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Bouwbedrijf Van de Mheen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 12:23

Preview (gratis)

Ruiter: Sonke Fallenberg

Paard: For Fun Tf

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Bouwbedrijf Van de Mheen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 12:25

Preview (gratis)

Ruiter: Jamie Schlief

Paard: Tamar

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Bouwbedrijf Van de Mheen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 12:35

Preview (gratis)

Ruiter: Abbie Sweetnam

Paard: Dynamite Spartacus

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Bouwbedrijf Van de Mheen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 12:36

Preview (gratis)

Ruiter: Michelle Cranning Hillgren

Paard: Wischin Chin M

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Bouwbedrijf Van de Mheen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 12:38

Preview (gratis)

Ruiter: Johnna Bergfeldt

Paard: Dawn Godess

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Bouwbedrijf Van de Mheen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 12:39

Preview (gratis)

Ruiter: Ingemar Hammarström

Paard: Ocean Des As

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Bouwbedrijf Van de Mheen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 12:40

Preview (gratis)

Ruiter: Oisin Aylward

Paard: Coppenagh Tom Sparrow

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Bouwbedrijf Van de Mheen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 12:42

Preview (gratis)

Ruiter: Oisin Aylward

Paard: Coppenagh Tom Sparrow

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Bouwbedrijf Van de Mheen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 12:52

Preview (gratis)

Ruiter: Ingemar Hammarström

Paard: Cascara Rn

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek De Watermolen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 13:30

Preview (gratis)

Ruiter: Milla Lou Jany Polizzi

Paard: Qara Mai

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek De Watermolen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 13:32

Preview (gratis)

Ruiter: Victoria Elbers

Paard: Sterling Silver 2

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek De Watermolen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 13:34

Preview (gratis)

Ruiter: Madee Schuttenbeld

Paard: Bonheur

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek De Watermolen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 13:37

Preview (gratis)

Ruiter: Sally Carina Zwiener

Paard: Cindy Crawford

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek De Watermolen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 13:39

Preview (gratis)

Ruiter: Gilles Nuytens

Paard: Mama Mia Picobello Z

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek De Watermolen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 13:41

Preview (gratis)

Ruiter: Jacobo Ussia De Garay

Paard: Chess

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek De Watermolen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 13:43

Preview (gratis)

Ruiter: Felicia Lang

Paard: Fonda B

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek De Watermolen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 13:45

Preview (gratis)

Ruiter: Leonardo Poli

Paard: Eucharis

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek De Watermolen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 13:48

Preview (gratis)

Ruiter: Alexander Gerdener

Paard: Imagine 12

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek De Watermolen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 13:49

Preview (gratis)

Ruiter: Pam Nieuwenhuis

Paard: Athene

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek De Watermolen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 13:52

Preview (gratis)

Ruiter: Klara Goess-Saurau

Paard: Lillifee

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek De Watermolen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 13:54

Preview (gratis)

Ruiter: Maxime Hazebroek

Paard: Varmen

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek De Watermolen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 13:55

Preview (gratis)

Ruiter: Sandra Lange Fraile

Paard: Lugana S

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek De Watermolen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 13:57

Preview (gratis)

Ruiter: Alva Stalfors-Korsar

Paard: Mr Bonfire

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek De Watermolen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 14:00

Preview (gratis)

Ruiter: Domenico Carlino

Paard: Spartacus B

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek De Watermolen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 14:02

Preview (gratis)

Ruiter: Viktoria Schmidt

Paard: Sir Douglas 10

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek De Watermolen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 14:04

Preview (gratis)

Ruiter: Beau Schuttelaar

Paard: Caretino

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek De Watermolen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 14:06

Preview (gratis)

Ruiter: Lara Stampler-Ullrich

Paard: Oconnell Street

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek De Watermolen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 14:07

Preview (gratis)

Ruiter: Roy Van Beek

Paard: Una Donna

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek De Watermolen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 14:09

Preview (gratis)

Ruiter: Maya De La Joya Fernandez-Longoria

Paard: Aixa Del Maset

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek De Watermolen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 14:11

Preview (gratis)

Ruiter: Joel Torstenson

Paard: Hidalgo

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek De Watermolen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 14:13

Preview (gratis)

Ruiter: Matteo Orlandi

Paard: Cantiano

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek De Watermolen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 14:16

Preview (gratis)

Ruiter: Elias Hohler

Paard: Concordia K

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek De Watermolen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 14:18

Preview (gratis)

Ruiter: Lysanne Kruizinga

Paard: Elberta Vdk

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek De Watermolen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 14:20

Preview (gratis)

Ruiter: Marie Christine Sebesta

Paard: Kara Luna 2

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek De Watermolen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 14:22

Preview (gratis)

Ruiter: Lena Leonard

Paard: Gloriav/h Kluizebos

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek De Watermolen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 14:24

Preview (gratis)

Ruiter: Diego Ramos Maneiro

Paard: Brisa De Montemeao

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek De Watermolen Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 14:26

Preview (gratis)

Ruiter: Marthe Van Gorp

Paard: Lajolie 3

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Koppelman Hoveniers Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 14:36

Preview (gratis)

Ruiter: Sidra Kuzbari

Paard: Contadino 2

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Koppelman Hoveniers Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 14:38

Preview (gratis)

Ruiter: Cora Hirn

Paard: Bluffing Spirit

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Koppelman Hoveniers Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 14:40

Preview (gratis)

Ruiter: Sanne-Roos Bals

Paard: Alisa 45

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Koppelman Hoveniers Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 14:42

Preview (gratis)

Ruiter: Cristobal Peris Jensen

Paard: Caledo

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Koppelman Hoveniers Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 14:44

Preview (gratis)

Ruiter: Louise Losfeld

Paard: Asjemenou

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Koppelman Hoveniers Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 14:46

Preview (gratis)

Ruiter: Joel Torstenson

Paard: Felix

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Koppelman Hoveniers Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 14:48

Preview (gratis)

Ruiter: Louise Joassin

Paard: Hermanie

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Koppelman Hoveniers Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 14:49

Preview (gratis)

Ruiter: Martina Ferrari

Paard: Trustin

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Koppelman Hoveniers Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 14:51

Preview (gratis)

Ruiter: Sally Carina Zwiener

Paard: Latent H

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Koppelman Hoveniers Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 14:53

Preview (gratis)

Ruiter: price ceremony

Paard: Onbekend

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Koppelman Hoveniers Prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 15:02

Preview (gratis)

Ruiter: Jacobo Ussia De Garay

Paard: Chess

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek de watermolen prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 15:13

Preview (gratis)

Ruiter: Sally Carina Zwiener

Paard: Cindy Crawford

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek de watermolen prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 15:15

Preview (gratis)

Ruiter: Milla Lou Jany Polizzi

Paard: Qara Mai

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek de watermolen prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 15:16

Preview (gratis)

Ruiter: Madee Schuttenbeld

Paard: Bonheur

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek de watermolen prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 15:18

Preview (gratis)

Ruiter: Gilles Nuytens

Paard: Mama Mia Picobello Z

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek de watermolen prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 15:20

Preview (gratis)

Ruiter: Victoria Elbers

Paard: Sterling Silver 2

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek de watermolen prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 15:22

Preview (gratis)

Ruiter: Sandra Lange Fraile

Paard: Lugana S

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek de watermolen prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 15:23

Preview (gratis)

Ruiter: Klara Goess-Saurau

Paard: Lillifee

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek de watermolen prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 15:26

Preview (gratis)

Ruiter: Leonardo Poli

Paard: Eucharis

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek de watermolen prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 15:28

Preview (gratis)

Ruiter: Pam Nieuwenhuis

Paard: Athene

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek de watermolen prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 15:29

Preview (gratis)

Ruiter: Maxime Hazebroek

Paard: Varmen

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek de watermolen prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 15:32

Preview (gratis)

Ruiter: Alexander Gerdener

Paard: Imagine 12

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek de watermolen prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 15:34

Preview (gratis)

Ruiter: Maya De La Joya Fernandez-Longoria

Paard: Aixa Del Maset

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek de watermolen prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 15:36

Preview (gratis)

Ruiter: Lara Stampler-Ullrich

Paard: Oconnell Street

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek de watermolen prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 15:37

Preview (gratis)

Ruiter: Domenico Carlino

Paard: Spartacus B

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek de watermolen prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 15:39

Preview (gratis)

Ruiter: Beau Schuttelaar

Paard: Caretino

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek de watermolen prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 15:41

Preview (gratis)

Ruiter: Roy Van Beek

Paard: Una Donna

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek de watermolen prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 15:43

Preview (gratis)

Ruiter: Viktoria Schmidt

Paard: Sir Douglas 10

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek de watermolen prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 15:44

Preview (gratis)

Ruiter: Diego Ramos Maneiro

Paard: Brisa De Montemeao

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek de watermolen prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 15:46

Preview (gratis)

Ruiter: Marie Christine Sebesta

Paard: Kara Luna 2

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek de watermolen prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 15:49

Preview (gratis)

Ruiter: Matteo Orlandi

Paard: Cantiano

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek de watermolen prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 15:50

Preview (gratis)

Ruiter: Lysanne Kruizinga

Paard: Elberta Vdk

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek de watermolen prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 15:53

Preview (gratis)

Ruiter: Lena Leonard

Paard: Gloriav/h Kluizebos

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek de watermolen prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 15:55

Preview (gratis)

Ruiter: Elias Hohler

Paard: Concordia K

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek de watermolen prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 15:57

Preview (gratis)

Ruiter: price ceremony

Paard: Onbekend

Evenement: Dutch Youngster Festival Wierden

Klasse: Paardenkliniek de watermolen prize

Rubriek: 1.30m

Datum: 05-06-2016

Tijd: 16:14

Preview (gratis)