Filters
Zoek in resultaten
Filter klasse
  • Juniors team competition
  • Children Prelimitary competition
  • Children Preminary Competition
  • Part 2
  • Alles weergeven
Filter klasse
  • 2nd part
  • b
  • B
  • Youngriders Team Competition
  • Alles weergeven

Evenement: FEI European Dressage Championship

Ruiter: Cornelia T Pettersson

Paard: Final Cut

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Juniors team competition

Rubriek: 2nd part

Datum: 10-08-2017

Tijd: 07:06

Preview (gratis)

Ruiter: Sem Stiemer

Paard: Waldemar

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Juniors team competition

Rubriek: 2nd part

Datum: 10-08-2017

Tijd: 07:13

Preview (gratis)

Ruiter: Onbekend

Paard: Linus K

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Juniors team competition

Rubriek: 2nd part

Datum: 10-08-2017

Tijd: 07:21

Preview (gratis)

Ruiter: Maddy Whelan

Paard: Monsieur Pomerol

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Juniors team competition

Rubriek: 2nd part

Datum: 10-08-2017

Tijd: 07:25

Preview (gratis)

Ruiter: Lotta Sundberg

Paard: Amadeus

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Juniors team competition

Rubriek: 2nd part

Datum: 10-08-2017

Tijd: 07:36

Preview (gratis)

Ruiter: Anna Hrudkova

Paard: Zidane

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Juniors team competition

Rubriek: 2nd part

Datum: 10-08-2017

Tijd: 07:44

Preview (gratis)

Ruiter: Anna Wojtkowska

Paard: Pascal

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Juniors team competition

Rubriek: 2nd part

Datum: 10-08-2017

Tijd: 07:52

Preview (gratis)

Ruiter: Ramona Schmid

Paard: Kelly Sue

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Juniors team competition

Rubriek: 2nd part

Datum: 10-08-2017

Tijd: 08:00

Preview (gratis)

Ruiter: Camilla Andersen

Paard: Rafaella K

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Juniors team competition

Rubriek: 2nd part

Datum: 10-08-2017

Tijd: 08:07

Preview (gratis)

Ruiter: Onbekend

Paard: Fay

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Juniors team competition

Rubriek: 2nd part

Datum: 10-08-2017

Tijd: 08:15

Preview (gratis)

Ruiter: Laura Luyten

Paard: Dark Chocolate

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Juniors team competition

Rubriek: 2nd part

Datum: 10-08-2017

Tijd: 08:30

Preview (gratis)

Ruiter: Aliaksandra Sazonava

Paard: Toronto

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Juniors team competition

Rubriek: 2nd part

Datum: 10-08-2017

Tijd: 08:40

Preview (gratis)

Ruiter: Dalma Torma

Paard: Symphonie L

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Juniors team competition

Rubriek: 2nd part

Datum: 10-08-2017

Tijd: 09:01

Preview (gratis)

Ruiter: Elisabeth Struve Fjornes

Paard: Maserati

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Juniors team competition

Rubriek: 2nd part

Datum: 10-08-2017

Tijd: 09:12

Preview (gratis)

Ruiter: Victoria Wurzinger

Paard: Bvlgari

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Juniors team competition

Rubriek: 2nd part

Datum: 10-08-2017

Tijd: 09:19

Preview (gratis)

Ruiter: Lea Bonifay

Paard: Timor

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Juniors team competition

Rubriek: 2nd part

Datum: 10-08-2017

Tijd: 09:27

Preview (gratis)

Ruiter: Evelina Soderstrom

Paard: Weihenstephaner

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Juniors team competition

Rubriek: 2nd part

Datum: 10-08-2017

Tijd: 09:43

Preview (gratis)

Ruiter: Daphne van Peperstraten

Paard: Greenpoint-s Cupido

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Juniors team competition

Rubriek: 2nd part

Datum: 10-08-2017

Tijd: 09:52

Preview (gratis)

Ruiter: Linda Erbe

Paard: Fierro

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Juniors team competition

Rubriek: 2nd part

Datum: 10-08-2017

Tijd: 09:59

Preview (gratis)

Ruiter: Jade Ellery

Paard: Porsche-s Eloy

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Juniors team competition

Rubriek: 2nd part

Datum: 10-08-2017

Tijd: 10:06

Preview (gratis)

Ruiter: Ida-Lotte Peltoniemi

Paard: Poirot

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Juniors team competition

Rubriek: 2nd part

Datum: 10-08-2017

Tijd: 10:13

Preview (gratis)

Ruiter: Eva Vavrikova

Paard: Belle Ennie

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Juniors team competition

Rubriek: 2nd part

Datum: 10-08-2017

Tijd: 10:23

Preview (gratis)

Ruiter: Oliver Weston

Paard: Ibis

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Juniors team competition

Rubriek: 2nd part

Datum: 10-08-2017

Tijd: 10:30

Preview (gratis)

Ruiter: Leonie Guerra

Paard: Atnon

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Juniors team competition

Rubriek: 2nd part

Datum: 10-08-2017

Tijd: 10:56

Preview (gratis)

Ruiter: Karoline Rohmann

Paard: Noosa Melody

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Juniors team competition

Rubriek: 2nd part

Datum: 10-08-2017

Tijd: 11:04

Preview (gratis)

Ruiter: Alba Abollo Fontela

Paard: Elvillar CS

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Juniors team competition

Rubriek: 2nd part

Datum: 10-08-2017

Tijd: 11:12

Preview (gratis)

Ruiter: Onbekend

Paard: Lauda

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Juniors team competition

Rubriek: 2nd part

Datum: 10-08-2017

Tijd: 11:22

Preview (gratis)

Ruiter: Suraya Hendrikx

Paard: Dear Friend 2

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Juniors team competition

Rubriek: 2nd part

Datum: 10-08-2017

Tijd: 11:29

Preview (gratis)

Ruiter: Berill Szoke Toth

Paard: Donna Romma

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Juniors team competition

Rubriek: 2nd part

Datum: 10-08-2017

Tijd: 11:35

Preview (gratis)

Ruiter: Christine Falbach

Paard: Ravell-s Herkules

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Juniors team competition

Rubriek: 2nd part

Datum: 10-08-2017

Tijd: 11:43

Preview (gratis)

Ruiter: Nicola Louise Ahorner

Paard: Robbespiere

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Juniors team competition

Rubriek: 2nd part

Datum: 10-08-2017

Tijd: 11:50

Preview (gratis)

Ruiter: Julia Kryvoruchko

Paard: Crumel

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Juniors team competition

Rubriek: 2nd part

Datum: 10-08-2017

Tijd: 11:57

Preview (gratis)

Ruiter: Capucine Noel

Paard: Soleil Noir Vom Rosenhof

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Juniors team competition

Rubriek: 2nd part

Datum: 10-08-2017

Tijd: 12:05

Preview (gratis)

Ruiter: Alice Campanella

Paard: Chin Chan K

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Juniors team competition

Rubriek: 2nd part

Datum: 10-08-2017

Tijd: 12:13

Preview (gratis)

Ruiter: Emma-Lou Becca

Paard: Komet 282

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Juniors team competition

Rubriek: 2nd part

Datum: 10-08-2017

Tijd: 12:21

Preview (gratis)

Ruiter: Leon Aschauer

Paard: Wellensteyn

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Children Prelimitary competition

Rubriek: 2nd part

Datum: 10-08-2017

Tijd: 12:48

Preview (gratis)

Ruiter: Enora de Vienne

Paard: Verden dHanovre

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Children Prelimitary competition

Rubriek: b

Datum: 10-08-2017

Tijd: 12:54

Preview (gratis)

Ruiter: Onbekend

Paard: Ronaldinyo

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Children Prelimitary competition

Rubriek: b

Datum: 10-08-2017

Tijd: 13:00

Preview (gratis)

Ruiter: Sofie Thonhauser

Paard: Dioptas

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Children Prelimitary competition

Rubriek: b

Datum: 10-08-2017

Tijd: 13:05

Preview (gratis)

Ruiter: Hanna Hoffer

Paard: Ferrari 6

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Children Prelimitary competition

Rubriek: b

Datum: 10-08-2017

Tijd: 13:10

Preview (gratis)

Ruiter: Andrea Neri

Paard: Raffaldo

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Children Prelimitary competition

Rubriek: b

Datum: 10-08-2017

Tijd: 13:16

Preview (gratis)

Ruiter: Araceli Pons Sole

Paard: Mejorano V

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Children Prelimitary competition

Rubriek: b

Datum: 10-08-2017

Tijd: 13:25

Preview (gratis)

Ruiter: Sanne van der Pols

Paard: Excellentie

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Children Prelimitary competition

Rubriek: b

Datum: 10-08-2017

Tijd: 13:31

Preview (gratis)

Ruiter: Lara van Nek

Paard: Fariska

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Children Prelimitary competition

Rubriek: b

Datum: 10-08-2017

Tijd: 13:37

Preview (gratis)

Ruiter: Chiel van Bedaf

Paard: Bonds Painting

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Children Prelimitary competition

Rubriek: b

Datum: 10-08-2017

Tijd: 13:43

Preview (gratis)

Ruiter: Asya Eksioglu

Paard: Undercover Mojito

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Children Prelimitary competition

Rubriek: b

Datum: 10-08-2017

Tijd: 13:49

Preview (gratis)

Ruiter: Camille Calibet

Paard: Arrow K

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Children Prelimitary competition

Rubriek: b

Datum: 10-08-2017

Tijd: 14:10

Preview (gratis)

Ruiter: Sara Balogh

Paard: Varisto

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Children Prelimitary competition

Rubriek: b

Datum: 10-08-2017

Tijd: 14:23

Preview (gratis)

Ruiter: Lily Louisa Payne

Paard: Beckhouse Cancara

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Children Prelimitary competition

Rubriek: b

Datum: 10-08-2017

Tijd: 14:29

Preview (gratis)

Ruiter: Eliska Skrivanova

Paard: Velvet

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Children Prelimitary competition

Rubriek: b

Datum: 10-08-2017

Tijd: 14:34

Preview (gratis)

Ruiter: Borbala Berczi

Paard: Don Felice 4

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Children Prelimitary competition

Rubriek: b

Datum: 10-08-2017

Tijd: 14:39

Preview (gratis)

Ruiter: Afonso Bibi Morgado Sousa

Paard: Firme

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Children Prelimitary competition

Rubriek: b

Datum: 10-08-2017

Tijd: 14:45

Preview (gratis)

Ruiter: Onbekend

Paard: Schuermanns Hit

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Children Prelimitary competition

Rubriek: b

Datum: 10-08-2017

Tijd: 14:50

Preview (gratis)

Ruiter: Caterina Neri

Paard: Ruby

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Children Prelimitary competition

Rubriek: b

Datum: 10-08-2017

Tijd: 14:56

Preview (gratis)

Ruiter: Andrea Montoya Martinez

Paard: Real Meyer

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Children Prelimitary competition

Rubriek: b

Datum: 10-08-2017

Tijd: 15:03

Preview (gratis)

Ruiter: Daniela Knutsson

Paard: Tracy Chapman

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Children Preminary Competition

Rubriek: B

Datum: 10-08-2017

Tijd: 15:33

Preview (gratis)

Ruiter: Moa Stenman

Paard: A. My Pleasure Sow

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Children Preminary Competition

Rubriek: B

Datum: 10-08-2017

Tijd: 15:38

Preview (gratis)

Ruiter: Onbekend

Paard: Terrano

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Children Preminary Competition

Rubriek: B

Datum: 10-08-2017

Tijd: 15:44

Preview (gratis)

Ruiter: Jessica Castro Cachinero

Paard: Indiferent

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Children Preminary Competition

Rubriek: B

Datum: 10-08-2017

Tijd: 15:50

Preview (gratis)

Ruiter: Nikola Feherova

Paard: Vabantos

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Children Preminary Competition

Rubriek: B

Datum: 10-08-2017

Tijd: 15:56

Preview (gratis)

Ruiter: Mathilde Juglaret

Paard: Scarletto

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Children Preminary Competition

Rubriek: B

Datum: 10-08-2017

Tijd: 16:02

Preview (gratis)

Ruiter: Sanne Buijs

Paard: Happy Feet

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Children Preminary Competition

Rubriek: B

Datum: 10-08-2017

Tijd: 16:08

Preview (gratis)

Ruiter: Onbekend

Paard: Shania

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Children Preminary Competition

Rubriek: B

Datum: 10-08-2017

Tijd: 16:16

Preview (gratis)

Ruiter: Rita Laura Nagy

Paard: Fame

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Children Preminary Competition

Rubriek: B

Datum: 10-08-2017

Tijd: 16:21

Preview (gratis)

Ruiter: Bruno Cid Romero

Paard: Brentana

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Children Preminary Competition

Rubriek: B

Datum: 10-08-2017

Tijd: 16:28

Preview (gratis)

Ruiter: Katharina Fadrany

Paard: Laureen 3

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Children Preminary Competition

Rubriek: B

Datum: 10-08-2017

Tijd: 16:34

Preview (gratis)

Ruiter: Sofie Andersson

Paard: Csi

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Part 2

Rubriek: Youngriders Team Competition

Datum: 10-08-2017

Tijd: 16:57

Preview (gratis)

Ruiter: Florentina-Gisi Lorenz

Paard: Coco Procol Harum

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Part 2

Rubriek: Youngriders Team Competition

Datum: 10-08-2017

Tijd: 17:05

Preview (gratis)

Ruiter: Naomi Winnewisser

Paard: Fuerst Rousseau

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Part 2

Rubriek: Youngriders Team Competition

Datum: 10-08-2017

Tijd: 17:12

Preview (gratis)

Ruiter: Semmieke Rothenberger

Paard: Geisha

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Part 2

Rubriek: Youngriders Team Competition

Datum: 10-08-2017

Tijd: 17:20

Preview (gratis)

Ruiter: Ksenia Ershova

Paard: Kabriolet

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Part 2

Rubriek: Youngriders Team Competition

Datum: 10-08-2017

Tijd: 17:28

Preview (gratis)

Ruiter: Jamina Gysels

Paard: Zico

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Part 2

Rubriek: Youngriders Team Competition

Datum: 10-08-2017

Tijd: 17:36

Preview (gratis)

Ruiter: Helena Liholt Gulli

Paard: Tobajo Picez

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Part 2

Rubriek: Youngriders Team Competition

Datum: 10-08-2017

Tijd: 17:42

Preview (gratis)

Ruiter: Anezka Zajicova

Paard: Stasia EG

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Part 2

Rubriek: Youngriders Team Competition

Datum: 10-08-2017

Tijd: 17:50

Preview (gratis)

Ruiter: Pernille Pilborg

Paard: Hoelgaards Armani

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Part 2

Rubriek: Youngriders Team Competition

Datum: 10-08-2017

Tijd: 18:00

Preview (gratis)

Ruiter: Laura Ivanova

Paard: Radamira

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Part 2

Rubriek: Youngriders Team Competition

Datum: 10-08-2017

Tijd: 18:08

Preview (gratis)

Ruiter: Jasmien de Koeyer

Paard: Esperanza

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Part 2

Rubriek: Youngriders Team Competition

Datum: 10-08-2017

Tijd: 18:17

Preview (gratis)

Ruiter: Prize Ceremony

Paard: Onbekend

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Part 2

Rubriek: Youngriders Team Competition

Datum: 10-08-2017

Tijd: 18:29

Preview (gratis)

Ruiter: Reka Zengo

Paard: Ronaldinho 12

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Part 2

Rubriek: Youngriders Team Competition

Datum: 10-08-2017

Tijd: 18:42

Preview (gratis)

Ruiter: Charlotte Remy

Paard: Herkules

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Part 2

Rubriek: Youngriders Team Competition

Datum: 10-08-2017

Tijd: 18:50

Preview (gratis)

Ruiter: Varvara Paulenka

Paard: Banavur

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Part 2

Rubriek: Youngriders Team Competition

Datum: 10-08-2017

Tijd: 18:58

Preview (gratis)

Ruiter: Onbekend

Paard: Headmore Delegate

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Part 2

Rubriek: Youngriders Team Competition

Datum: 10-08-2017

Tijd: 19:07

Preview (gratis)

Ruiter: Janni Martikainen

Paard: Cornando VD Cadzandhoeve

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Part 2

Rubriek: Youngriders Team Competition

Datum: 10-08-2017

Tijd: 19:15

Preview (gratis)

Ruiter: Onbekend

Paard: Bacardi Krogsagergaard

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Part 2

Rubriek: Youngriders Team Competition

Datum: 10-08-2017

Tijd: 19:23

Preview (gratis)

Ruiter: Xenia Herta Schumann

Paard: Remidemi

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Part 2

Rubriek: Youngriders Team Competition

Datum: 10-08-2017

Tijd: 19:32

Preview (gratis)

Ruiter: Cecilia Bergakra Berglund

Paard: Primavera

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Part 2

Rubriek: Youngriders Team Competition

Datum: 10-08-2017

Tijd: 19:39

Preview (gratis)

Ruiter: Onbekend

Paard: Dylan 16

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Part 2

Rubriek: Youngriders Team Competition

Datum: 10-08-2017

Tijd: 19:47

Preview (gratis)

Ruiter: Hannah Erbe

Paard: Carlos 609

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Part 2

Rubriek: Youngriders Team Competition

Datum: 10-08-2017

Tijd: 19:57

Preview (gratis)

Ruiter: Aleksandra Maksakova

Paard: Scampalo 6

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Part 2

Rubriek: Youngriders Team Competition

Datum: 10-08-2017

Tijd: 20:04

Preview (gratis)

Ruiter: Hannelore Beckers

Paard: Crack C van het Vijverbos

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Part 2

Rubriek: Youngriders Team Competition

Datum: 10-08-2017

Tijd: 20:23

Preview (gratis)

Ruiter: Alexandra Gamlemshaug Andresen

Paard: Empire B.

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Part 2

Rubriek: Youngriders Team Competition

Datum: 10-08-2017

Tijd: 20:30

Preview (gratis)

Ruiter: Marie-Christine Fuhs

Paard: Perfect Illusion Sjp

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Part 2

Rubriek: Youngriders Team Competition

Datum: 10-08-2017

Tijd: 20:39

Preview (gratis)

Ruiter: Celine Rorbaek Silfen

Paard: Romio Hoejris

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Part 2

Rubriek: Youngriders Team Competition

Datum: 10-08-2017

Tijd: 20:47

Preview (gratis)

Ruiter: Esmee Donkers

Paard: Chaina

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Part 2

Rubriek: Youngriders Team Competition

Datum: 10-08-2017

Tijd: 20:55

Preview (gratis)

Ruiter: Anastasiya Dudkova

Paard: Hofman

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Part 2

Rubriek: Youngriders Team Competition

Datum: 10-08-2017

Tijd: 21:11

Preview (gratis)

Ruiter: Joanna Tragarz

Paard: Harvard K

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Part 2

Rubriek: Youngriders Team Competition

Datum: 10-08-2017

Tijd: 21:19

Preview (gratis)

Ruiter: Charlotte Fry

Paard: Dark Legend

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Part 2

Rubriek: Youngriders Team Competition

Datum: 10-08-2017

Tijd: 21:26

Preview (gratis)

Ruiter: Anna Tallberg

Paard: Fernet

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Part 2

Rubriek: Youngriders Team Competition

Datum: 10-08-2017

Tijd: 21:34

Preview (gratis)

Ruiter: Moises Jover Azuar

Paard: Black Painted Zeldenrust

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Part 2

Rubriek: Youngriders Team Competition

Datum: 10-08-2017

Tijd: 21:41

Preview (gratis)

Ruiter: Lucia Berni

Paard: Ebony

Evenement: FEI European Dressage Championship

Klasse: Part 2

Rubriek: Youngriders Team Competition

Datum: 10-08-2017

Tijd: 21:49

Preview (gratis)