Filters
Zoek in resultaten
Filter klasse
  • 6 and 7 year horses
  • 1.30m
  • 1.35m
  • 1.40m
  • finale klasse B L M Z ZZ
  • six bar
  • Alles weergeven
Filter klasse
  • Desktop Prijs
  • Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs
  • Husa Prijs
  • Gasunie Prijs
  • finale klasse B L M Z ZZ
  • six bar
  • Alles weergeven

Evenement: IICH Groningen

Ruiter: Bart Haselbekke

Paard: Luziana

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 10:01

Preview (gratis)

Ruiter: James Robert Billington

Paard: Vdl Farona

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 10:03

Preview (gratis)

Ruiter: Marianne Boerema

Paard: Dollard s Fabian Hbc

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 10:05

Preview (gratis)

Ruiter: Aniek Diks

Paard: Fame

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 10:07

Preview (gratis)

Ruiter: Thomas Brandt

Paard: Cardinale 22

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 10:09

Preview (gratis)

Ruiter: Sander Geerink

Paard: Francesco

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 10:11

Preview (gratis)

Ruiter: Sergey Khomashko

Paard: Flachau

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 10:13

Preview (gratis)

Ruiter: Elmar van Hoorn

Paard: Fabricio

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 10:15

Preview (gratis)

Ruiter: Rianne Visscher

Paard: Ofichem s Finn

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 10:17

Preview (gratis)

Ruiter: Tim Franssen

Paard: Fherraro

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 10:19

Preview (gratis)

Ruiter: Christopher Kläsener

Paard: Florida J.W.B.

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 10:21

Preview (gratis)

Ruiter: Clarissa Crotta

Paard: Cantulos

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 10:23

Preview (gratis)

Ruiter: Renate Beuving

Paard: Especiale

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 10:28

Preview (gratis)

Ruiter: Maureen Bonder

Paard: Elon

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 10:32

Preview (gratis)

Ruiter: Andreas Ripke

Paard: Castros

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 10:35

Preview (gratis)

Ruiter: Lennard de Boer

Paard: Estherp

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 10:37

Preview (gratis)

Ruiter: Sabrina van Rijswijk

Paard: Jackson vd Bisschop

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 10:39

Preview (gratis)

Ruiter: Peter Geerink

Paard: Elrado

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 10:41

Preview (gratis)

Ruiter: Jasmijn Kloet

Paard: Elita

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 10:43

Preview (gratis)

Ruiter: Balasz Krucso

Paard: Leonidas 129

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 10:45

Preview (gratis)

Ruiter: Leon Thijssen

Paard: Punjab

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 10:48

Preview (gratis)

Ruiter: Sam Polleunis

Paard: Jewel

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 10:50

Preview (gratis)

Ruiter: Andreas Schou

Paard: Eurvette

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 10:52

Preview (gratis)

Ruiter: Dieter Smitz

Paard: Relaxa 2

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 10:54

Preview (gratis)

Ruiter: Gerd Sosath

Paard: Casirus

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 10:56

Preview (gratis)

Ruiter: Marianne Boerema

Paard: Dollards Elleluja Vdk

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 10:57

Preview (gratis)

Ruiter: Rolf Moormann

Paard: Clintina 4

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 11:00

Preview (gratis)

Ruiter: Janna Sunnanväder

Paard: Easy Boy 23

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 11:02

Preview (gratis)

Ruiter: Clarissa Crotta

Paard: Charco

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 11:04

Preview (gratis)

Ruiter: Suzanne Tepper

Paard: Km Euphoria

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 11:06

Preview (gratis)

Ruiter: Andreas Ripke

Paard: Coranos

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 11:08

Preview (gratis)

Ruiter: Aniek Diks

Paard: Emil

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 11:10

Preview (gratis)

Ruiter: Rianne Visscher

Paard: Ofichem s Edelrose

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 11:12

Preview (gratis)

Ruiter: Katharina Wulfers

Paard: Esmeralda 124

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 11:14

Preview (gratis)

Ruiter: Annelies Vorsselmans

Paard: Emir R

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 11:17

Preview (gratis)

Ruiter: Ellen Zwijnenberg

Paard: Etcetera

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 11:18

Preview (gratis)

Ruiter: Jur Vrieling

Paard: Quality Fz

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 11:20

Preview (gratis)

Ruiter: Jannike West

Paard: Deauville van Overis Z

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 11:23

Preview (gratis)

Ruiter: Elmar van Hoorn

Paard: Epson

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 11:25

Preview (gratis)

Ruiter: Maureen Bonder

Paard: Erma

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 11:26

Preview (gratis)

Ruiter: Sanne Thijssen

Paard: Stippel

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 11:28

Preview (gratis)

Ruiter: Albert Zoer

Paard: Evita

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 11:30

Preview (gratis)

Ruiter: Alberto Zorzi

Paard: Josephine van de Bisschop

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 11:32

Preview (gratis)

Ruiter: Sabrina van Rijswijk

Paard: Joris vd Bisschop

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 6 and 7 year horses

Rubriek: Desktop Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 11:34

Preview (gratis)

Ruiter: Thomas Brandt

Paard: Caricia H

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 12:19

Preview (gratis)

Ruiter: Gerd Sosath

Paard: Barcza

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 12:21

Preview (gratis)

Ruiter: Frederik B. Seim

Paard: Cassano S

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 12:23

Preview (gratis)

Ruiter: Luisa Bahrs

Paard: Grace 368

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 12:25

Preview (gratis)

Ruiter: Suzanne Tepper

Paard: Icarus van de Kalevallei

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 12:27

Preview (gratis)

Ruiter: Cecilie Hatteland

Paard: Gulio van de Koelaar

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 12:29

Preview (gratis)

Ruiter: James Robert Billington

Paard: Luimstras Denia

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 12:31

Preview (gratis)

Ruiter: Nicole Botma

Paard: Veraleen

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 12:33

Preview (gratis)

Ruiter: Marianne Boerema

Paard: Dollards Channel

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 12:35

Preview (gratis)

Ruiter: Martin Sterk

Paard: Beauwaniki Wh

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 12:37

Preview (gratis)

Ruiter: Ellen Zwijnenberg

Paard: Divollette van Beek

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 12:39

Preview (gratis)

Ruiter: Gianmaria Morreale

Paard: Quantico 14

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 12:40

Preview (gratis)

Ruiter: Mathilda Karlsson

Paard: Ad Quantina

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 12:42

Preview (gratis)

Ruiter: Sergey Khomashko

Paard: Deister S

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 12:44

Preview (gratis)

Ruiter: Ben Schroder

Paard: Dexter R

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 12:46

Preview (gratis)

Ruiter: Aggelos Touloupis

Paard: Bonaventura 3

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 12:47

Preview (gratis)

Ruiter: Hartwig Rohde

Paard: Havingas Amigo

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 12:49

Preview (gratis)

Ruiter: Nicole Persson

Paard: Ticino 61

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 12:51

Preview (gratis)

Ruiter: Dieter Smitz

Paard: Donald 550

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 12:53

Preview (gratis)

Ruiter: Sanne Thijssen

Paard: Bomea B

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 12:55

Preview (gratis)

Ruiter: Nynke de Vries

Paard: Easter Boy

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 12:57

Preview (gratis)

Ruiter: Tim Franssen

Paard: Joli Coeur M-Y

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 12:59

Preview (gratis)

Ruiter: Remco Been

Paard: Casper XXI

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 13:01

Preview (gratis)

Ruiter: Balasz Krucso

Paard: Chivas

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 13:01

Preview (gratis)

Ruiter: Sabrina van Rijswijk

Paard: Homer de Muze

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 13:04

Preview (gratis)

Ruiter: Andreas Ripke

Paard: Chili Con Peper

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 13:06

Preview (gratis)

Ruiter: Aniek Diks

Paard: Zamba P.

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 13:07

Preview (gratis)

Ruiter: Alberto Zorzi

Paard: Mezzaluna Tok

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 13:10

Preview (gratis)

Ruiter: Wiljan Laarakkers

Paard: Codermie Z

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 13:17

Preview (gratis)

Ruiter: Maureen Bonder

Paard: Velcaro

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 13:19

Preview (gratis)

Ruiter: Katharina Offel

Paard: Con Air Z

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 13:21

Preview (gratis)

Ruiter: Annelies Vorsselmans

Paard: Courage

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 13:23

Preview (gratis)

Ruiter: Jennifer Goddard

Paard: Vdl Debora S

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 13:25

Preview (gratis)

Ruiter: Robbin Robijn

Paard: Twin Twin Rv

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 13:27

Preview (gratis)

Ruiter: Elmar van Hoorn

Paard: Dakota van Schuttershof

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 13:29

Preview (gratis)

Ruiter: Andreas Erni

Paard: Paris

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 13:31

Preview (gratis)

Ruiter: Andre Ferreira

Paard: Cetaldine Wh

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 13:33

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Havinga

Paard: Example

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 13:36

Preview (gratis)

Ruiter: Renate Beuving

Paard: Desteny

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 13:38

Preview (gratis)

Ruiter: Peter Geerink

Paard: Culina 3

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 13:40

Preview (gratis)

Ruiter: Nadja Kristoffersen

Paard: Cayus

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 13:42

Preview (gratis)

Ruiter: Sander Geerink

Paard: Colandro 4

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 13:44

Preview (gratis)

Ruiter: Amanda Slagter

Paard: Discover

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 13:46

Preview (gratis)

Ruiter: Rob Wiering

Paard: Alieone

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 13:47

Preview (gratis)

Ruiter: Bart Haselbekke

Paard: Dorus

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 13:49

Preview (gratis)

Ruiter: Katharina Wulfers

Paard: Canamera

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 13:51

Preview (gratis)

Ruiter: Beaudine Hollemans

Paard: Bella Diva Rb

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 13:53

Preview (gratis)

Ruiter: Alexa Stais

Paard: DSP Crashman

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 13:55

Preview (gratis)

Ruiter: Harrie Wiering

Paard: Dolcevita

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 13:57

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Vos

Paard: Crescendo

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 13:59

Preview (gratis)

Ruiter: Albert Zoer

Paard: Edorette

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 14:01

Preview (gratis)

Ruiter: Romy Froma

Paard: Bolieone

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 14:03

Preview (gratis)

Ruiter: Dries Dekkers

Paard: Buzzlines Tornado IV

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 14:05

Preview (gratis)

Ruiter: Chantal Regter

Paard: Bengel Sfn

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 14:06

Preview (gratis)

Ruiter: Jasper Kools

Paard: Bamboucha

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 14:08

Preview (gratis)

Ruiter: Leon Thijssen

Paard: Aken Utopia

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 14:10

Preview (gratis)

Ruiter: Cecilie Hatteland

Paard: Gulio van de Koelaar

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 14:21

Preview (gratis)

Ruiter: Marianne Boerema

Paard: Dollards Channel

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 14:23

Preview (gratis)

Ruiter: Ellen Zwijnenberg

Paard: Divollette van Beek

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 14:24

Preview (gratis)

Ruiter: Sergey Khomashko

Paard: Deister S

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 14:26

Preview (gratis)

Ruiter: Ben Schroder

Paard: Dexter R

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 14:27

Preview (gratis)

Ruiter: Aggelos Touloupis

Paard: Bonaventura 3

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 14:28

Preview (gratis)

Ruiter: Hartwig Rohde

Paard: Havingas Amigo

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 14:30

Preview (gratis)

Ruiter: Sanne Thijssen

Paard: Bomea B

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 14:32

Preview (gratis)

Ruiter: Tim Franssen

Paard: Joli Coeur M-Y

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 14:34

Preview (gratis)

Ruiter: Aniek Diks

Paard: Zamba P.

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 14:35

Preview (gratis)

Ruiter: Andreas Erni

Paard: Paris

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 14:37

Preview (gratis)

Ruiter: Harrie Wiering

Paard: Dolcevita

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 14:39

Preview (gratis)

Ruiter: Bart Haselbekke

Paard: Dorus

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 14:40

Preview (gratis)

Ruiter: Katharina Wulfers

Paard: Canamera

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 14:42

Preview (gratis)

Ruiter: Harrie Wiering

Paard: Dolcevita

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 14:44

Preview (gratis)

Ruiter: Dries Dekkers

Paard: Buzzlines Tornado IV

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 14:45

Preview (gratis)

Ruiter: Chantal Regter

Paard: Bengel Sfn

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.30m

Rubriek: Aanemersbedrijf Oosterhuis Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 14:47

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Arend Bouwhuizen

Paard: Boogie Woogie

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 15:23

Preview (gratis)

Ruiter: Cecilie Hatteland

Paard: Becordia

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 15:25

Preview (gratis)

Ruiter: Emil Hallundbaek

Paard: Early Morning Mist

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 15:26

Preview (gratis)

Ruiter: Alexa Stais

Paard: Never Too Late

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 15:28

Preview (gratis)

Ruiter: Marianne Boerema

Paard: Casablanca

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 15:30

Preview (gratis)

Ruiter: Hartwig Rohde

Paard: Havingas Armando

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 15:32

Preview (gratis)

Ruiter: Lennard de Boer

Paard: Bonea Field

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 15:34

Preview (gratis)

Ruiter: Nicole Persson

Paard: Wiesielottie

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 15:35

Preview (gratis)

Ruiter: Nicole Botma

Paard: Dollards Abu Dhabi Cjs

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 15:37

Preview (gratis)

Ruiter: Rana Dalenoord

Paard: Waligra H

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 15:39

Preview (gratis)

Ruiter: Christopher Kläsener

Paard: Queen Luca

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 15:40

Preview (gratis)

Ruiter: Andre Ferreira

Paard: Dannemarit P

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 15:42

Preview (gratis)

Ruiter: Bart Haselbekke

Paard: Ivan R

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 15:44

Preview (gratis)

Ruiter: Betram Allen

Paard: Belmonde

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 15:46

Preview (gratis)

Ruiter: Leon Thijssen

Paard: Ambler Gambler

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 15:48

Preview (gratis)

Ruiter: Thomas Brandt

Paard: Canturo 6

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 15:50

Preview (gratis)

Ruiter: Jennifer Goddard

Paard: Ungaro de la Hot Couture

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 15:51

Preview (gratis)

Ruiter: Ben Schroder

Paard: Don Diego

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 15:54

Preview (gratis)

Ruiter: Annelies Vorsselmans

Paard: Ceterna

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 15:56

Preview (gratis)

Ruiter: Sergey Khomashko

Paard: Copasetic

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 15:57

Preview (gratis)

Ruiter: Rolf Moormann

Paard: Samba de Janeiro 3

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 15:59

Preview (gratis)

Ruiter: Remco Been

Paard: Songe Blue Des Vatys

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 16:01

Preview (gratis)

Ruiter: Clarissa Crotta

Paard: Stalypsa

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 16:03

Preview (gratis)

Ruiter: Elmar van Hoorn

Paard: Darius de W.

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 16:05

Preview (gratis)

Ruiter: Martijn van Geel

Paard: Woodland Vl

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 16:07

Preview (gratis)

Ruiter: Peter Geerink

Paard: Crespo Vdl

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 16:08

Preview (gratis)

Ruiter: Harrie Wiering

Paard: Zentos

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 16:10

Preview (gratis)

Ruiter: Mathilda Karlsson

Paard: Zafrina VA

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 16:12

Preview (gratis)

Ruiter: Suus Kuyten

Paard: Dakota Du Buisson Z

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 16:22

Preview (gratis)

Ruiter: Amber Meijer

Paard: Km Carrera

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 16:24

Preview (gratis)

Ruiter: James Robert Billington

Paard: Doklahoma Vdl

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 16:26

Preview (gratis)

Ruiter: Marleen Schutte

Paard: Alfonso

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 16:27

Preview (gratis)

Ruiter: Rob Wiering

Paard: Dee Dee

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 16:29

Preview (gratis)

Ruiter: Chantal Regter

Paard: Bucefalus

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 16:31

Preview (gratis)

Ruiter: Andreas Erni

Paard: Charity 41

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 16:33

Preview (gratis)

Ruiter: Sanne Thijssen

Paard: Barichello

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 16:34

Preview (gratis)

Ruiter: Dries Dekkers

Paard: Hippos van de Rostal

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 16:36

Preview (gratis)

Ruiter: Ellen Zwijnenberg

Paard: Con Corrado

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 16:38

Preview (gratis)

Ruiter: Katharina Offel

Paard: Cornetiero

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 16:40

Preview (gratis)

Ruiter: Aniek Diks

Paard: Zamba P.

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 16:42

Preview (gratis)

Ruiter: Aggelos Touloupis

Paard: News From Inniskeen

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 16:44

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Havinga

Paard: Bacardi

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 16:45

Preview (gratis)

Ruiter: Maureen Bonder

Paard: Velcaro

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 16:47

Preview (gratis)

Ruiter: Nadja Kristoffersen

Paard: Casiamo

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 16:48

Preview (gratis)

Ruiter: Albert Zoer

Paard: Aranka

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 16:51

Preview (gratis)

Ruiter: Andreas Schou

Paard: Royal Butterfly

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 16:52

Preview (gratis)

Ruiter: Wiljan Laarakkers

Paard: Nerono Z

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 16:54

Preview (gratis)

Ruiter: Balasz Krucso

Paard: Flash Gordon 30

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 16:56

Preview (gratis)

Ruiter: Sander Geerink

Paard: Dezimodo

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 16:58

Preview (gratis)

Ruiter: Alberto Zorzi

Paard: Airline R

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 17:00

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Vos

Paard: Vdl Zapatero

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 17:02

Preview (gratis)

Ruiter: Dieter Smitz

Paard: Dollar Cash

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 17:03

Preview (gratis)

Ruiter: Luisa Bahrs

Paard: Coueur de Lion 24

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 17:05

Preview (gratis)

Ruiter: Janna Sunnanväder

Paard: Cumbela

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 17:07

Preview (gratis)

Ruiter: Andreas Ripke

Paard: Lasse III

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 17:09

Preview (gratis)

Ruiter: Katharina Wulfers

Paard: Havingas Barco van der Valckenborg

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.35m

Rubriek: Husa Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 17:11

Preview (gratis)

Ruiter: Sander Geerink

Paard: Robinson

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 18:04

Preview (gratis)

Ruiter: Andreas Ripke

Paard: Zecilie

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 18:07

Preview (gratis)

Ruiter: Suzanne Tepper

Paard: Dyango Vdl

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 18:09

Preview (gratis)

Ruiter: Jasper Kools

Paard: Chatto 4

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 18:11

Preview (gratis)

Ruiter: Janna Sunnanväder

Paard: Quinta 74

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 18:13

Preview (gratis)

Ruiter: Sabrina van Rijswijk

Paard: Zomodo P

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 18:14

Preview (gratis)

Ruiter: Dieter Smitz

Paard: Nemo 327

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 18:16

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Vos

Paard: Carat

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 18:18

Preview (gratis)

Ruiter: Alberto Zorzi

Paard: Ramiro Cruise

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 18:20

Preview (gratis)

Ruiter: Balasz Krucso

Paard: Chamroi

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 18:21

Preview (gratis)

Ruiter: Wiljan Laarakkers

Paard: Chilly

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 18:23

Preview (gratis)

Ruiter: Andreas Schou

Paard: Allstar

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 18:25

Preview (gratis)

Ruiter: Albert Zoer

Paard: Heechhiem s Cancun Vdm

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 18:27

Preview (gratis)

Ruiter: Aggelos Touloupis

Paard: Liconto Del Pierre

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 18:28

Preview (gratis)

Ruiter: Aniek Diks

Paard: Winston-Jumper R

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 18:30

Preview (gratis)

Ruiter: Katharina Offel

Paard: High Voltage SB

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 18:32

Preview (gratis)

Ruiter: Ellen Zwijnenberg

Paard: Boncetto

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 18:34

Preview (gratis)

Ruiter: Dries Dekkers

Paard: D&J Havanna

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 18:35

Preview (gratis)

Ruiter: Sanne Thijssen

Paard: Ulena

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 18:37

Preview (gratis)

Ruiter: Chantal Regter

Paard: Calvia

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 18:39

Preview (gratis)

Ruiter: Marleen Schutte

Paard: Carmel

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 18:41

Preview (gratis)

Ruiter: Renate Beuving

Paard: Berona

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 18:43

Preview (gratis)

Ruiter: James Robert Billington

Paard: Baltic Vdl

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 18:45

Preview (gratis)

Ruiter: Suus Kuyten

Paard: Osaka

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 18:47

Preview (gratis)

Ruiter: Mathilda Karlsson

Paard: Lancetti

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 18:48

Preview (gratis)

Ruiter: Harrie Wiering

Paard: Swanenberg Ijzer Groep World Wide

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 18:50

Preview (gratis)

Ruiter: Thomas Brandt

Paard: Akonit S

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 19:00

Preview (gratis)

Ruiter: Jannike West

Paard: Nintender

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 19:01

Preview (gratis)

Ruiter: Brad Cunningham

Paard: Kiwi Cruiser

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 19:03

Preview (gratis)

Ruiter: Nynke de Vries

Paard: Brego R n B

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 19:05

Preview (gratis)

Ruiter: Clarissa Crotta

Paard: Con Pleasure

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 19:07

Preview (gratis)

Ruiter: Remco Been

Paard: Vdl Holland vd Bisschop

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 19:09

Preview (gratis)

Ruiter: Rolf Moormann

Paard: Kangano

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 19:11

Preview (gratis)

Ruiter: Shanice Roozeboom

Paard: Abrinosa

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 19:13

Preview (gratis)

Ruiter: Annelies Vorsselmans

Paard: Hermes de Mariposa

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 19:15

Preview (gratis)

Ruiter: Leon Thijssen

Paard: Captain Cooper

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 19:17

Preview (gratis)

Ruiter: Betram Allen

Paard: Dino

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 19:19

Preview (gratis)

Ruiter: Jur Vrieling

Paard: Arezzo Vdl

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 19:21

Preview (gratis)

Ruiter: Sam Polleunis

Paard: Okidoki van t Gelutt Z

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 19:22

Preview (gratis)

Ruiter: Christopher Kläsener

Paard: Zippit

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 19:24

Preview (gratis)

Ruiter: Nicole Persson

Paard: Balounito

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 19:26

Preview (gratis)

Ruiter: Lennard de Boer

Paard: Davidoff

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 19:28

Preview (gratis)

Ruiter: Hartwig Rohde

Paard: Havinga s Balando

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 19:30

Preview (gratis)

Ruiter: Marianne Boerema

Paard: Wakey-Wakey

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 19:32

Preview (gratis)

Ruiter: Alexa Stais

Paard: Continuo 2

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 19:34

Preview (gratis)

Ruiter: Tim Franssen

Paard: Deauville

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 19:36

Preview (gratis)

Ruiter: Emil Hallundbaek

Paard: Catoki

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 19:37

Preview (gratis)

Ruiter: Cecilie Hatteland

Paard: Vesta III

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 19:39

Preview (gratis)

Ruiter: Priscilla Klink

Paard: Banagro

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 19:42

Preview (gratis)

Ruiter: Gerd Sosath

Paard: Candora

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 19:43

Preview (gratis)

Ruiter: Andreas Erni

Paard: Cape Canaveral 5

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 19:45

Preview (gratis)

Ruiter: Andreas Schou

Paard: Allstar

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 19:56

Preview (gratis)

Ruiter: Albert Zoer

Paard: Heechhiem s Cancun Vdm

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 19:57

Preview (gratis)

Ruiter: Aniek Diks

Paard: Winston-Jumper R

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 19:59

Preview (gratis)

Ruiter: Harrie Wiering

Paard: Swanenberg Ijzer Groep World Wide

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 20:01

Preview (gratis)

Ruiter: Clarissa Crotta

Paard: Con Pleasure

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 20:02

Preview (gratis)

Ruiter: Sam Polleunis

Paard: Okidoki van t Gelutt Z

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 20:04

Preview (gratis)

Ruiter: Christopher Kläsener

Paard: Zippit

Evenement: IICH Groningen

Klasse: 1.40m

Rubriek: Gasunie Prijs

Datum: 08-01-2016

Tijd: 20:06

Preview (gratis)

Ruiter: Dorien Pardijs-Baas

Paard: Fair Play

Evenement: IICH Groningen

Klasse: finale klasse B L M Z ZZ

Rubriek: finale klasse B L M Z ZZ

Datum: 08-01-2016

Tijd: 20:45

Preview (gratis)

Ruiter: Marsha Schutte

Paard: Erania

Evenement: IICH Groningen

Klasse: finale klasse B L M Z ZZ

Rubriek: finale klasse B L M Z ZZ

Datum: 08-01-2016

Tijd: 20:46

Preview (gratis)

Ruiter: Corina Coenen

Paard: Gannelotte V

Evenement: IICH Groningen

Klasse: finale klasse B L M Z ZZ

Rubriek: finale klasse B L M Z ZZ

Datum: 08-01-2016

Tijd: 20:47

Preview (gratis)

Ruiter: Gerjanne van den Belt

Paard: Esprit

Evenement: IICH Groningen

Klasse: finale klasse B L M Z ZZ

Rubriek: finale klasse B L M Z ZZ

Datum: 08-01-2016

Tijd: 20:49

Preview (gratis)

Ruiter: Lysanne Kruizinga

Paard: Fireball Es

Evenement: IICH Groningen

Klasse: finale klasse B L M Z ZZ

Rubriek: finale klasse B L M Z ZZ

Datum: 08-01-2016

Tijd: 20:50

Preview (gratis)

Ruiter: Chiara Oldeagterhuis

Paard: Domino

Evenement: IICH Groningen

Klasse: finale klasse B L M Z ZZ

Rubriek: finale klasse B L M Z ZZ

Datum: 08-01-2016

Tijd: 20:52

Preview (gratis)

Ruiter: Xanne Sluyter

Paard: Felicita

Evenement: IICH Groningen

Klasse: finale klasse B L M Z ZZ

Rubriek: finale klasse B L M Z ZZ

Datum: 08-01-2016

Tijd: 20:56

Preview (gratis)

Ruiter: Sharon Glazenburg

Paard: Wubana

Evenement: IICH Groningen

Klasse: finale klasse B L M Z ZZ

Rubriek: finale klasse B L M Z ZZ

Datum: 08-01-2016

Tijd: 20:57

Preview (gratis)

Ruiter: Savanna van den Hof

Paard: Anemone-s Celebrity

Evenement: IICH Groningen

Klasse: finale klasse B L M Z ZZ

Rubriek: finale klasse B L M Z ZZ

Datum: 08-01-2016

Tijd: 20:59

Preview (gratis)

Ruiter: Anne Bakker

Paard: F. Umonia-V

Evenement: IICH Groningen

Klasse: finale klasse B L M Z ZZ

Rubriek: finale klasse B L M Z ZZ

Datum: 08-01-2016

Tijd: 21:00

Preview (gratis)

Ruiter: Amber Kamphuis

Paard: Empty Spaces

Evenement: IICH Groningen

Klasse: finale klasse B L M Z ZZ

Rubriek: finale klasse B L M Z ZZ

Datum: 08-01-2016

Tijd: 21:02

Preview (gratis)

Ruiter: Melissa Postma

Paard: Sensation

Evenement: IICH Groningen

Klasse: finale klasse B L M Z ZZ

Rubriek: finale klasse B L M Z ZZ

Datum: 08-01-2016

Tijd: 21:04

Preview (gratis)

Ruiter: Robbin Robijn

Paard: Gorlitz

Evenement: IICH Groningen

Klasse: finale klasse B L M Z ZZ

Rubriek: finale klasse B L M Z ZZ

Datum: 08-01-2016

Tijd: 21:04

Preview (gratis)

Ruiter: Amanda Slagter

Paard: Anouk S.H.

Evenement: IICH Groningen

Klasse: finale klasse B L M Z ZZ

Rubriek: finale klasse B L M Z ZZ

Datum: 08-01-2016

Tijd: 21:08

Preview (gratis)

Ruiter: Renate Beuving

Paard: Especiale

Evenement: IICH Groningen

Klasse: finale klasse B L M Z ZZ

Rubriek: finale klasse B L M Z ZZ

Datum: 08-01-2016

Tijd: 21:10

Preview (gratis)

Ruiter: Henk Hooge

Paard: Urlando

Evenement: IICH Groningen

Klasse: finale klasse B L M Z ZZ

Rubriek: finale klasse B L M Z ZZ

Datum: 08-01-2016

Tijd: 21:11

Preview (gratis)

Ruiter: Miranda Harke

Paard: Edelboy

Evenement: IICH Groningen

Klasse: finale klasse B L M Z ZZ

Rubriek: finale klasse B L M Z ZZ

Datum: 08-01-2016

Tijd: 21:13

Preview (gratis)

Ruiter: Xanne Sluyter

Paard: Diesel 10 P. S.

Evenement: IICH Groningen

Klasse: finale klasse B L M Z ZZ

Rubriek: finale klasse B L M Z ZZ

Datum: 08-01-2016

Tijd: 21:14

Preview (gratis)

Ruiter: Marianne Boerema

Paard: Valentio

Evenement: IICH Groningen

Klasse: finale klasse B L M Z ZZ

Rubriek: finale klasse B L M Z ZZ

Datum: 08-01-2016

Tijd: 21:18

Preview (gratis)

Ruiter: Amanda Slagter

Paard: A Splash Of Class

Evenement: IICH Groningen

Klasse: finale klasse B L M Z ZZ

Rubriek: finale klasse B L M Z ZZ

Datum: 08-01-2016

Tijd: 21:21

Preview (gratis)

Ruiter: Dorien Pardijs-Baas

Paard: Fair Play

Evenement: IICH Groningen

Klasse: finale klasse B L M Z ZZ

Rubriek: finale klasse B L M Z ZZ

Datum: 08-01-2016

Tijd: 21:29

Preview (gratis)

Ruiter: Marsha Schutte

Paard: Erania

Evenement: IICH Groningen

Klasse: finale klasse B L M Z ZZ

Rubriek: finale klasse B L M Z ZZ

Datum: 08-01-2016

Tijd: 21:30

Preview (gratis)

Ruiter: Corina Coenen

Paard: Gannelotte V

Evenement: IICH Groningen

Klasse: finale klasse B L M Z ZZ

Rubriek: finale klasse B L M Z ZZ

Datum: 08-01-2016

Tijd: 21:32

Preview (gratis)

Ruiter: Xanne Sluyter

Paard: Felicita

Evenement: IICH Groningen

Klasse: finale klasse B L M Z ZZ

Rubriek: finale klasse B L M Z ZZ

Datum: 08-01-2016

Tijd: 21:35

Preview (gratis)

Ruiter: Sharon Glazenburg

Paard: Wubana

Evenement: IICH Groningen

Klasse: finale klasse B L M Z ZZ

Rubriek: finale klasse B L M Z ZZ

Datum: 08-01-2016

Tijd: 21:36

Preview (gratis)

Ruiter: Savanna van den Hof

Paard: Anemone-s Celebrity

Evenement: IICH Groningen

Klasse: finale klasse B L M Z ZZ

Rubriek: finale klasse B L M Z ZZ

Datum: 08-01-2016

Tijd: 21:37

Preview (gratis)

Ruiter: Anne Bakker

Paard: F. Umonia-V

Evenement: IICH Groningen

Klasse: finale klasse B L M Z ZZ

Rubriek: finale klasse B L M Z ZZ

Datum: 08-01-2016

Tijd: 21:39

Preview (gratis)

Ruiter: Robbin Robijn

Paard: Gorlitz

Evenement: IICH Groningen

Klasse: finale klasse B L M Z ZZ

Rubriek: finale klasse B L M Z ZZ

Datum: 08-01-2016

Tijd: 21:40

Preview (gratis)

Ruiter: Amanda Slagter

Paard: Anouk S.H.

Evenement: IICH Groningen

Klasse: finale klasse B L M Z ZZ

Rubriek: finale klasse B L M Z ZZ

Datum: 08-01-2016

Tijd: 21:43

Preview (gratis)

Ruiter: Renate Beuving

Paard: Especiale

Evenement: IICH Groningen

Klasse: finale klasse B L M Z ZZ

Rubriek: finale klasse B L M Z ZZ

Datum: 08-01-2016

Tijd: 21:45

Preview (gratis)

Ruiter: Henk Hooge

Paard: Urlando

Evenement: IICH Groningen

Klasse: finale klasse B L M Z ZZ

Rubriek: finale klasse B L M Z ZZ

Datum: 08-01-2016

Tijd: 21:46

Preview (gratis)

Ruiter: Amanda Slagter

Paard: A Splash Of Class

Evenement: IICH Groningen

Klasse: finale klasse B L M Z ZZ

Rubriek: finale klasse B L M Z ZZ

Datum: 08-01-2016

Tijd: 21:50

Preview (gratis)

Ruiter: Andre Ferreira

Paard: Dannemarit P

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 22:29

Preview (gratis)

Ruiter: Sander Geerink

Paard: Dezimodo

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 22:30

Preview (gratis)

Ruiter: Emil Hallundbaek

Paard: Stakkato Dream

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 22:31

Preview (gratis)

Ruiter: Alexa Stais

Paard: Continuo 2

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 22:32

Preview (gratis)

Ruiter: Remco Been

Paard: Songe Blue Des Vatys

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 22:36

Preview (gratis)

Ruiter: Sabrina van Rijswijk

Paard: Homer de Muze

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 22:37

Preview (gratis)

Ruiter: Dries Dekkers

Paard: Hippos van de Rostal

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 22:39

Preview (gratis)

Ruiter: Leon Thijssen

Paard: Captain Cooper

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 22:40

Preview (gratis)

Ruiter: Thomas Brandt

Paard: Canturo 6

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 22:41

Preview (gratis)

Ruiter: Wiljan Laarakkers

Paard: Codermie Z

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 22:42

Preview (gratis)

Ruiter: Aggelos Touloupis

Paard: Bonaventura 3

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 22:43

Preview (gratis)

Ruiter: Nicole Persson

Paard: Ticino 61

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 22:44

Preview (gratis)

Ruiter: Ellen Zwijnenberg

Paard: Con Corrado

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 22:46

Preview (gratis)

Ruiter: Sanne Thijssen

Paard: Barichello

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 22:47

Preview (gratis)

Ruiter: Andre Ferreira

Paard: Dannemarit P

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 22:53

Preview (gratis)

Ruiter: Sander Geerink

Paard: Dezimodo

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 22:54

Preview (gratis)

Ruiter: Emil Hallundbaek

Paard: Stakkato Dream

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 22:54

Preview (gratis)

Ruiter: Alexa Stais

Paard: Continuo 2

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 22:55

Preview (gratis)

Ruiter: Remco Been

Paard: Songe Blue Des Vatys

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 22:56

Preview (gratis)

Ruiter: Dieter Smitz

Paard: Dollar Cash

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 22:57

Preview (gratis)

Ruiter: Betram Allen

Paard: Cheese WZ

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 22:58

Preview (gratis)

Ruiter: Sabrina van Rijswijk

Paard: Homer de Muze

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 22:58

Preview (gratis)

Ruiter: Dries Dekkers

Paard: Hippos van de Rostal

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 22:59

Preview (gratis)

Ruiter: Leon Thijssen

Paard: Captain Cooper

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 23:00

Preview (gratis)

Ruiter: Thomas Brandt

Paard: Canturo 6

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 23:01

Preview (gratis)

Ruiter: Wiljan Laarakkers

Paard: Codermie Z

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 23:01

Preview (gratis)

Ruiter: Aggelos Touloupis

Paard: Bonaventura 3

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 23:02

Preview (gratis)

Ruiter: Nicole Persson

Paard: Ticino 61

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 23:03

Preview (gratis)

Ruiter: Ellen Zwijnenberg

Paard: Con Corrado

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 23:04

Preview (gratis)

Ruiter: Sanne Thijssen

Paard: Barichello

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 23:05

Preview (gratis)

Ruiter: Andre Ferreira

Paard: Dannemarit P

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 23:08

Preview (gratis)

Ruiter: Sander Geerink

Paard: Dezimodo

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 23:09

Preview (gratis)

Ruiter: Emil Hallundbaek

Paard: Stakkato Dream

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 23:10

Preview (gratis)

Ruiter: Remco Been

Paard: Songe Blue Des Vatys

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 23:11

Preview (gratis)

Ruiter: Dieter Smitz

Paard: Dollar Cash

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 23:12

Preview (gratis)

Ruiter: Betram Allen

Paard: Cheese WZ

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 23:13

Preview (gratis)

Ruiter: Sabrina van Rijswijk

Paard: Homer de Muze

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 23:14

Preview (gratis)

Ruiter: Dries Dekkers

Paard: Hippos van de Rostal

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 23:15

Preview (gratis)

Ruiter: Leon Thijssen

Paard: Captain Cooper

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 23:16

Preview (gratis)

Ruiter: Thomas Brandt

Paard: Canturo 6

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 23:17

Preview (gratis)

Ruiter: Wiljan Laarakkers

Paard: Codermie Z

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 23:18

Preview (gratis)

Ruiter: Aggelos Touloupis

Paard: Bonaventura 3

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 23:18

Preview (gratis)

Ruiter: Nicole Persson

Paard: Ticino 61

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 23:20

Preview (gratis)

Ruiter: Ellen Zwijnenberg

Paard: Con Corrado

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 23:21

Preview (gratis)

Ruiter: Sanne Thijssen

Paard: Barichello

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 23:22

Preview (gratis)

Ruiter: Remco Been

Paard: Songe Blue Des Vatys

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 23:25

Preview (gratis)

Ruiter: Dieter Smitz

Paard: Dollar Cash

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 23:25

Preview (gratis)

Ruiter: Betram Allen

Paard: Cheese WZ

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 23:26

Preview (gratis)

Ruiter: Leon Thijssen

Paard: Captain Cooper

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 23:27

Preview (gratis)

Ruiter: Aggelos Touloupis

Paard: Bonaventura 3

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 23:29

Preview (gratis)

Ruiter: Nicole Persson

Paard: Ticino 61

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 23:30

Preview (gratis)

Ruiter: Ellen Zwijnenberg

Paard: Con Corrado

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 23:31

Preview (gratis)

Ruiter: Sanne Thijssen

Paard: Barichello

Evenement: IICH Groningen

Klasse: six bar

Rubriek: six bar

Datum: 08-01-2016

Tijd: 23:33

Preview (gratis)