Filters
Zoek in resultaten
Filter klasse
  • Lichte tour Kur op muziek
  • dressuur klasse L1
  • Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs
  • 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs
  • 34
  • B Dressuur progressief 2e gr oep
  • Alles weergeven
Filter klasse
  • 29 gasunie prijs
  • 31
  • 32
  • B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2
  • B Dressuur progressief
  • 35 Schomaker Mannenmode Prijs
  • Alles weergeven

Evenement: Indoor Veendam

Ruiter: Corina Boxem

Paard: Ofichems Zack

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Lichte tour Kur op muziek

Rubriek: 29 gasunie prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 08:43

Preview (gratis)

Ruiter: Megan Geertshuis

Paard: Vinney Boy

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Lichte tour Kur op muziek

Rubriek: 29 gasunie prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 08:53

Preview (gratis)

Ruiter: Chantal de Jonge

Paard: Tour of Duty

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Lichte tour Kur op muziek

Rubriek: 29 gasunie prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 09:00

Preview (gratis)

Ruiter: Lizeth ten Have

Paard: Zeker Weten

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Lichte tour Kur op muziek

Rubriek: 29 gasunie prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 09:35

Preview (gratis)

Ruiter: Marleen Glazenborg

Paard: Ice

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Lichte tour Kur op muziek

Rubriek: 29 gasunie prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 09:53

Preview (gratis)

Ruiter: Corrie van Hoorn

Paard: Zut Alors

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Lichte tour Kur op muziek

Rubriek: 29 gasunie prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 10:03

Preview (gratis)

Ruiter: Ruzenka Berends

Paard: Welham Rk

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: dressuur klasse L1

Rubriek: 31

Datum: 03-01-2010

Tijd: 10:24

Preview (gratis)

Ruiter: Marloes Oosterhof

Paard: Alonso

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: dressuur klasse L1

Rubriek: 31

Datum: 03-01-2010

Tijd: 10:35

Preview (gratis)

Ruiter: Pascal Babtist

Paard: Dollards Zonnekoning C

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: dressuur klasse L1

Rubriek: 31

Datum: 03-01-2010

Tijd: 10:51

Preview (gratis)

Ruiter: Marloes Oosterhof

Paard: Alonso

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: dressuur klasse L1

Rubriek: 31

Datum: 03-01-2010

Tijd: 10:58

Preview (gratis)

Ruiter: Linda Oosterhof

Paard: Zilvia

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: dressuur klasse L1

Rubriek: 31

Datum: 03-01-2010

Tijd: 11:05

Preview (gratis)

Ruiter: Cindy Stooker

Paard: Ayrton

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: dressuur klasse L1

Rubriek: 31

Datum: 03-01-2010

Tijd: 11:11

Preview (gratis)

Ruiter: Cindy Stooker

Paard: Ayrton

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: dressuur klasse L1

Rubriek: 31

Datum: 03-01-2010

Tijd: 11:17

Preview (gratis)

Ruiter: Paulien Zijlstra

Paard: A-Perose

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: dressuur klasse L1

Rubriek: 31

Datum: 03-01-2010

Tijd: 11:23

Preview (gratis)

Ruiter: Annemarie Tiktak

Paard: Wonder Lady

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: dressuur klasse L1

Rubriek: 31

Datum: 03-01-2010

Tijd: 11:30

Preview (gratis)

Ruiter: Liseth Mulder

Paard: Wubbo

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: dressuur klasse L1

Rubriek: 31

Datum: 03-01-2010

Tijd: 11:37

Preview (gratis)

Ruiter: Esther Coenraadts

Paard: Amadeus

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: dressuur klasse L1

Rubriek: 31

Datum: 03-01-2010

Tijd: 11:43

Preview (gratis)

Ruiter: Annemiek Renken

Paard: Terminator

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: dressuur klasse L1

Rubriek: 31

Datum: 03-01-2010

Tijd: 12:48

Preview (gratis)

Ruiter: Nynke van Hoorn

Paard: Alter Ego

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 13:29

Preview (gratis)

Ruiter: Brenda Heeres

Paard: Wallaroo H.

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 13:31

Preview (gratis)

Ruiter: Brenda Heeres

Paard: Wallaroo H.

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 13:34

Preview (gratis)

Ruiter: Jaap Mantingh

Paard: Chico-s Sun

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 13:34

Preview (gratis)

Ruiter: Gerda Dijkstra

Paard: Cuba Libre

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 13:36

Preview (gratis)

Ruiter: Hannah de Winter

Paard: Wis en Warrachtig P

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 13:38

Preview (gratis)

Ruiter: Bernise Everts

Paard: Hunzehoeve Amaretto

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 13:40

Preview (gratis)

Ruiter: Maron Mensinga

Paard: Vdl Amigo

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 13:42

Preview (gratis)

Ruiter: Sonja Vlaar

Paard: Ashville

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 13:44

Preview (gratis)

Ruiter: Amerins de Leeuw

Paard: Quattro Z

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 13:47

Preview (gratis)

Ruiter: Elisah Aarts

Paard: Abe

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 13:49

Preview (gratis)

Ruiter: Elisah Aarts

Paard: Abe

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 13:51

Preview (gratis)

Ruiter: Marc Meijer

Paard: van Gogh

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 13:51

Preview (gratis)

Ruiter: Marc Meijer

Paard: van Gogh

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 13:53

Preview (gratis)

Ruiter: Katja van der Lubbe

Paard: Wayne Rv

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 13:53

Preview (gratis)

Ruiter: Katja van der Lubbe

Paard: Wayne Rv

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 13:55

Preview (gratis)

Ruiter: Vivien Bos

Paard: Vdl April

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 13:55

Preview (gratis)

Ruiter: Katja van der Lubbe

Paard: Wayne Rv

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 13:57

Preview (gratis)

Ruiter: Tjarko Veldman

Paard: Acapitama V

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 13:57

Preview (gratis)

Ruiter: Guido Swart

Paard: Dollard Zakina-s Pride

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 13:59

Preview (gratis)

Ruiter: Simone Benthem

Paard: Orville

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 14:01

Preview (gratis)

Ruiter: Simone Benthem

Paard: Orville

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 14:07

Preview (gratis)

Ruiter: Yvette Sevinga

Paard: Sky

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 14:07

Preview (gratis)

Ruiter: Luck Vos

Paard: Attro

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 14:07

Preview (gratis)

Ruiter: Marissa Holzmuller

Paard: Zemmy

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 14:08

Preview (gratis)

Ruiter: Sandra v-d Velde

Paard: Zarzarrosa

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 14:10

Preview (gratis)

Ruiter: Sandra v-d Velde

Paard: Zarzarrosa

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 14:12

Preview (gratis)

Ruiter: Valerie Rhemrev

Paard: Zilver

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 14:12

Preview (gratis)

Ruiter: Rinske Veldman

Paard: Zoe V

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 14:14

Preview (gratis)

Ruiter: Leslie Zwerver

Paard: Nietnikso

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 14:19

Preview (gratis)

Ruiter: Agnes Kamps

Paard: Amor

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 14:19

Preview (gratis)

Ruiter: Chantal Homans

Paard: Amazing

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 14:22

Preview (gratis)

Ruiter: Agnes Kamps

Paard: Amor

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 14:23

Preview (gratis)

Ruiter: Annet de Vries

Paard: Ubea N

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 14:28

Preview (gratis)

Ruiter: Rianne Jolman

Paard: Zwarovski H. S.

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 14:28

Preview (gratis)

Ruiter: Ninja Gobel

Paard: Wisdom

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 14:30

Preview (gratis)

Ruiter: Maron Mensinga

Paard: Vdl Almonte

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 14:32

Preview (gratis)

Ruiter: Romy Dijkstra

Paard: Zoncordes

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 14:34

Preview (gratis)

Ruiter: Tjarko Veldman

Paard: Hra Waku Waku

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 14:36

Preview (gratis)

Ruiter: Rianne Kugel

Paard: Penny S

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 14:39

Preview (gratis)

Ruiter: Rianne Kugel

Paard: Penny S

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 14:41

Preview (gratis)

Ruiter: Miranda van Dijk

Paard: van Dijk Roofs Zorro

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 14:42

Preview (gratis)

Ruiter: Mieke Timmermans

Paard: Hunzehoeve Aurora

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 14:43

Preview (gratis)

Ruiter: Lizeth ten Have

Paard: Zeker Weten

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 14:48

Preview (gratis)

Ruiter: Jody Grasdijk

Paard: Zorro H

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 14:50

Preview (gratis)

Ruiter: Jessie Meijering

Paard: Ainetty

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 14:52

Preview (gratis)

Ruiter: Jessie Meijering

Paard: Ainetty

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 14:55

Preview (gratis)

Ruiter: Marieke Woldhuis

Paard: Simon

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 14:55

Preview (gratis)

Ruiter: Martine Huismans

Paard: Who-s Limit Vl

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 14:57

Preview (gratis)

Ruiter: Martine Huismans

Paard: Who-s Limit Vl

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 14:59

Preview (gratis)

Ruiter: Henriette Veldsema

Paard: Aphrodite

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 14:59

Preview (gratis)

Ruiter: Liza van Doorn

Paard: Wyrike B

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 15:01

Preview (gratis)

Ruiter: Henriet Poort

Paard: Aphrodite

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 15:02

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Tebbertman

Paard: Zidane

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 15:05

Preview (gratis)

Ruiter: Andre Schut

Paard: Acapulco P

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 15:06

Preview (gratis)

Ruiter: Sofia Pintus

Paard: Pandour

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 15:08

Preview (gratis)

Ruiter: Sofia Pintus

Paard: Pandour

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 15:10

Preview (gratis)

Ruiter: Megan Geertshuis

Paard: Akarla

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 15:10

Preview (gratis)

Ruiter: Megan Geertshuis

Paard: Akarla

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 15:12

Preview (gratis)

Ruiter: Marielle Mellema-Engelkes

Paard: Timber Ge

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 15:12

Preview (gratis)

Ruiter: Janis Boer

Paard: van Dijk Roof-s Oxbow

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 15:18

Preview (gratis)

Ruiter: Gerda Dijkstra

Paard: Cuba Libre

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 15:20

Preview (gratis)

Ruiter: Sonja Vlaar

Paard: Ashville

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 15:21

Preview (gratis)

Ruiter: Katja van der Lubbe

Paard: Wayne Rv

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 15:22

Preview (gratis)

Ruiter: Tjarko Veldman

Paard: Acapitama V

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 15:24

Preview (gratis)

Ruiter: Simone Benthem

Paard: Orville

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 15:25

Preview (gratis)

Ruiter: Sandra v-d Velde

Paard: Zarzarrosa

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 15:27

Preview (gratis)

Ruiter: Annet de Vries

Paard: Ubea N

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 15:29

Preview (gratis)

Ruiter: Martine Huismans

Paard: Who-s Limit Vl

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 15:30

Preview (gratis)

Ruiter: Henriette Veldsema

Paard: Aphrodite

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 15:32

Preview (gratis)

Ruiter: Henriet Poort

Paard: Aphrodite

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 15:33

Preview (gratis)

Ruiter: Sofia Pintus

Paard: Pandour

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 15:34

Preview (gratis)

Ruiter: Sofia Pintus

Paard: Pandour

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 15:36

Preview (gratis)

Ruiter: Megan Geertshuis

Paard: Akarla

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Rubriek: 32

Datum: 03-01-2010

Tijd: 15:36

Preview (gratis)

Ruiter: Chantal Homans

Paard: Zinsky Z

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 16:03

Preview (gratis)

Ruiter: Chantal Homans

Paard: Zinsky Z

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 16:04

Preview (gratis)

Ruiter: Sabine Sypkes

Paard: Angels Devil

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 16:05

Preview (gratis)

Ruiter: Ilona Dijkhoff

Paard: Zorro

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 16:07

Preview (gratis)

Ruiter: Ilona Dijkhoff

Paard: Zorro

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 16:10

Preview (gratis)

Ruiter: Sandra Holzmuller

Paard: S Zingara Talk Z

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 16:10

Preview (gratis)

Ruiter: Vivien Bos

Paard: Vdl Alpha

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 16:14

Preview (gratis)

Ruiter: Rianne de Vries

Paard: Amaretty

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 16:16

Preview (gratis)

Ruiter: Elly Elzinga

Paard: Wanda

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 16:18

Preview (gratis)

Ruiter: Karlijn Veentjer

Paard: Priscilla-Balia

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 16:20

Preview (gratis)

Ruiter: Yvonne van Dijk

Paard: Wesley C

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 16:23

Preview (gratis)

Ruiter: Yvonne van Dijk

Paard: Wesley C

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 16:25

Preview (gratis)

Ruiter: Miranda van Dijk

Paard: van Dijk Roofs Charly

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 16:29

Preview (gratis)

Ruiter: Miranda van Dijk

Paard: van Dijk Roofs Charly

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 16:32

Preview (gratis)

Ruiter: Karin Blanke

Paard: le Shaentii Du Biercamp

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 16:32

Preview (gratis)

Ruiter: Gerard Sterenberg

Paard: Axe

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 16:35

Preview (gratis)

Ruiter: Mieke Timmermans

Paard: Hunzehoeve Asrael

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 16:38

Preview (gratis)

Ruiter: Mieke Timmermans

Paard: Hunzehoeve Asrael

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 16:39

Preview (gratis)

Ruiter: Ronald Klok

Paard: Alexander

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 16:42

Preview (gratis)

Ruiter: Linda Delger

Paard: Wannadoo

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 16:44

Preview (gratis)

Ruiter: Linda Delger

Paard: Wannadoo

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 16:46

Preview (gratis)

Ruiter: Linda Delger

Paard: Wannadoo

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 16:48

Preview (gratis)

Ruiter: Linda Delger

Paard: Wannadoo

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 16:51

Preview (gratis)

Ruiter: Guido Swart

Paard: Grevings Amulet de Marsch

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 16:52

Preview (gratis)

Ruiter: Susanne Vegter

Paard: Navigator

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 16:54

Preview (gratis)

Ruiter: Susanne Vegter

Paard: Navigator

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 16:56

Preview (gratis)

Ruiter: Marc Meijer

Paard: Wubbo

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 16:58

Preview (gratis)

Ruiter: Marc Meijer

Paard: Wubbo

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 17:00

Preview (gratis)

Ruiter: Marc Meijer

Paard: Wubbo

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 17:02

Preview (gratis)

Ruiter: Marc Meijer

Paard: Wubbo

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 17:02

Preview (gratis)

Ruiter: Marc Meijer

Paard: Wubbo

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 17:04

Preview (gratis)

Ruiter: Gerard Sterenberg

Paard: Alaska

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 17:06

Preview (gratis)

Ruiter: Vivien Bos

Paard: Vdl Ahosveros

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 17:08

Preview (gratis)

Ruiter: Vivien Bos

Paard: Vdl Ahosveros

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 17:10

Preview (gratis)

Ruiter: Vivien Bos

Paard: Vdl Ahosveros

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 17:12

Preview (gratis)

Ruiter: Tjarko Veldman

Paard: Chocotoff V

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 17:13

Preview (gratis)

Ruiter: Harriet Schuringa

Paard: Utah

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 17:14

Preview (gratis)

Ruiter: Harriet Schuringa

Paard: Utah

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 17:16

Preview (gratis)

Ruiter: Harriet Schuringa

Paard: Utah

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 17:18

Preview (gratis)

Ruiter: Annelous Groenwold

Paard: Zoya Lady Smh

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 17:19

Preview (gratis)

Ruiter: Annelous Groenwold

Paard: Zoya Lady Smh

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 17:21

Preview (gratis)

Ruiter: Annelous Groenwold

Paard: Zoya Lady Smh

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 17:21

Preview (gratis)

Ruiter: Alida Muller

Paard: Rosaly

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 17:23

Preview (gratis)

Ruiter: Alida Muller

Paard: Rosaly

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 17:25

Preview (gratis)

Ruiter: Alida Muller

Paard: Rosaly

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 17:28

Preview (gratis)

Ruiter: Alida Muller

Paard: Rosaly

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 17:29

Preview (gratis)

Ruiter: Jenneke Smit

Paard: S. Zelusiena

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 17:34

Preview (gratis)

Ruiter: Mieke Timmermans

Paard: Hunzehoeve Armani

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 17:35

Preview (gratis)

Ruiter: Sofia Pintus

Paard: Colino N.

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 17:37

Preview (gratis)

Ruiter: Martine Huismans

Paard: Zet Zet Vl

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 17:39

Preview (gratis)

Ruiter: Lennard Vink

Paard: NN2

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 17:41

Preview (gratis)

Ruiter: Trea Veenstra

Paard: Nairobi

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 17:44

Preview (gratis)

Ruiter: Henriette Veldsema

Paard: Amolga

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 17:46

Preview (gratis)

Ruiter: Henriet Poort

Paard: Magic Dream P

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 17:48

Preview (gratis)

Ruiter: Denise Thoma

Paard: Zoprito

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 17:50

Preview (gratis)

Ruiter: Henriette de Groot

Paard: Cellini

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 17:52

Preview (gratis)

Ruiter: Henriette de Groot

Paard: Cellini

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 17:55

Preview (gratis)

Ruiter: Henriette de Groot

Paard: Cellini

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 17:57

Preview (gratis)

Ruiter: Gerdien de Vries

Paard: Kamparie

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 17:58

Preview (gratis)

Ruiter: Gerdien de Vries

Paard: Kamparie

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 17:59

Preview (gratis)

Ruiter: Linda Delger

Paard: Wannadoo

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 17:59

Preview (gratis)

Ruiter: Susanne Vegter

Paard: Navigator

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 18:00

Preview (gratis)

Ruiter: Laurens Hartman

Paard: Ascari

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 18:02

Preview (gratis)

Ruiter: Maron Mensinga

Paard: Vdl Aberlino H

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 18:03

Preview (gratis)

Ruiter: Sonja Vlaar

Paard: Zador

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 18:05

Preview (gratis)

Ruiter: Annelous Groenwold

Paard: Zoya Lady Smh

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 18:06

Preview (gratis)

Ruiter: Elisah Aarts

Paard: Adonis

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 18:08

Preview (gratis)

Ruiter: Liza van Doorn

Paard: Whishbridge B

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 18:09

Preview (gratis)

Ruiter: Andre Schut

Paard: Apart P

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 18:11

Preview (gratis)

Ruiter: Mieke Timmermans

Paard: Hunzehoeve Armani

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 18:12

Preview (gratis)

Ruiter: Mieke Timmermans

Paard: Hunzehoeve Armani

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 18:14

Preview (gratis)

Ruiter: Martine Huismans

Paard: Zet Zet Vl

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 18:14

Preview (gratis)

Ruiter: Martine Huismans

Paard: Zet Zet Vl

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Rubriek: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Datum: 03-01-2010

Tijd: 18:57

Preview (gratis)

Ruiter: Rianne Jolman

Paard: Zwarovski H. S.

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:11

Preview (gratis)

Ruiter: Ninja Gobel

Paard: Wisdom

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:13

Preview (gratis)

Ruiter: Romy Dijkstra

Paard: Zoncordes

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:14

Preview (gratis)

Ruiter: Romy Dijkstra

Paard: Zoncordes

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:16

Preview (gratis)

Ruiter: Tjarko Veldman

Paard: Hra Waku Waku

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:16

Preview (gratis)

Ruiter: Rianne Kugel

Paard: Penny S

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:17

Preview (gratis)

Ruiter: Miranda van Dijk

Paard: Apricate

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:19

Preview (gratis)

Ruiter: Mieke Timmermans

Paard: Hunzehoeve Aurora

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:21

Preview (gratis)

Ruiter: Marieke de Vreeze

Paard: Zilvano Talk Z

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:23

Preview (gratis)

Ruiter: Marieke de Vreeze

Paard: Zilvano Talk Z

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:25

Preview (gratis)

Ruiter: Lizeth ten Have

Paard: Zeker Weten

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:25

Preview (gratis)

Ruiter: Jessie Meijering

Paard: Ainetty

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:27

Preview (gratis)

Ruiter: Marieke Woldhuis

Paard: Simon

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:29

Preview (gratis)

Ruiter: Martine Huismans

Paard: Zet Zet Vl

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:30

Preview (gratis)

Ruiter: Martine Huismans

Paard: Zet Zet Vl

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:33

Preview (gratis)

Ruiter: Henriette Veldsema

Paard: Aphrodite

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:33

Preview (gratis)

Ruiter: Liza van Doorn

Paard: Wyrike B

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:34

Preview (gratis)

Ruiter: Liza van Doorn

Paard: Wyrike B

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:36

Preview (gratis)

Ruiter: Henriet Poort

Paard: Aphrodite

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:36

Preview (gratis)

Ruiter: Henriet Poort

Paard: Aphrodite

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:37

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Tebbertman

Paard: Zidane

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:38

Preview (gratis)

Ruiter: Henriet Poort

Paard: Aphrodite

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:39

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Tebbertman

Paard: Zidane

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:39

Preview (gratis)

Ruiter: Andre Schut

Paard: Acapulco P

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:40

Preview (gratis)

Ruiter: Andre Schut

Paard: Acapulco P

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:42

Preview (gratis)

Ruiter: Sofia Pintus

Paard: Pandour

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:42

Preview (gratis)

Ruiter: Megan Geertshuis

Paard: Akarla

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:44

Preview (gratis)

Ruiter: Megan Geertshuis

Paard: Akarla

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:45

Preview (gratis)

Ruiter: Marielle Mellema-Engelkes

Paard: Timber Ge

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:46

Preview (gratis)

Ruiter: Marielle Mellema-Engelkes

Paard: Timber Ge

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:47

Preview (gratis)

Ruiter: Janis Boer

Paard: van Dijk Roof-s Oxbow

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:48

Preview (gratis)

Ruiter: Nynke van Hoorn

Paard: Alter Ego

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:49

Preview (gratis)

Ruiter: Brenda Heeres

Paard: Wallaroo H.

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:51

Preview (gratis)

Ruiter: Jaap Mantingh

Paard: Chico-s Sun

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:52

Preview (gratis)

Ruiter: Jaap Mantingh

Paard: Chico-s Sun

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:53

Preview (gratis)

Ruiter: Romy Dijkstra

Paard: Cuba Libre

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:53

Preview (gratis)

Ruiter: Romy Dijkstra

Paard: Cuba Libre

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:55

Preview (gratis)

Ruiter: Hannah de Winter

Paard: Wis en Warrachtig P

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:55

Preview (gratis)

Ruiter: Hannah de Winter

Paard: Wis en Warrachtig P

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:57

Preview (gratis)

Ruiter: Bernise Everts

Paard: Hunzehoeve Amaretto

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:57

Preview (gratis)

Ruiter: Maron Mensinga

Paard: Vdl Amigo

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:58

Preview (gratis)

Ruiter: Maron Mensinga

Paard: Vdl Amigo

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 19:59

Preview (gratis)

Ruiter: Sonja Vlaar

Paard: Ashville

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 20:00

Preview (gratis)

Ruiter: Amerins de Leeuw

Paard: Quattro Z

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 20:03

Preview (gratis)

Ruiter: Amerins de Leeuw

Paard: Quattro Z

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 20:05

Preview (gratis)

Ruiter: Elisah Aarts

Paard: Abe

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 20:05

Preview (gratis)

Ruiter: Elisah Aarts

Paard: Abe

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 20:07

Preview (gratis)

Ruiter: Marc Meijer

Paard: van Gogh

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 20:07

Preview (gratis)

Ruiter: Sonja Vlaar

Paard: Ashville

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 20:08

Preview (gratis)

Ruiter: Sonja Vlaar

Paard: Ashville

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 20:10

Preview (gratis)

Ruiter: Tjarko Veldman

Paard: Acapitama V

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 20:10

Preview (gratis)

Ruiter: Tjarko Veldman

Paard: Acapitama V

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 20:12

Preview (gratis)

Ruiter: Guido Swart

Paard: Dollard Zakina-s Pride

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 20:12

Preview (gratis)

Ruiter: Simone Benthem

Paard: Orville

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 20:13

Preview (gratis)

Ruiter: Yvette Sevinga

Paard: Sky

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 20:19

Preview (gratis)

Ruiter: Yvette Sevinga

Paard: Sky

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: 34

Rubriek: B Dressuur progressief

Datum: 03-01-2010

Tijd: 20:40

Preview (gratis)

Ruiter: Guido Swart

Paard: Grevings Amulet de Marsch

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 20:43

Preview (gratis)

Ruiter: Susanne Vegter

Paard: Navigator

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 20:45

Preview (gratis)

Ruiter: Marielle Mellema-Engelkes

Paard: Wembley M

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 20:46

Preview (gratis)

Ruiter: Marc Meijer

Paard: Wubbo

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 20:47

Preview (gratis)

Ruiter: Laurens Hartman

Paard: Ascari

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 20:50

Preview (gratis)

Ruiter: Jaap Mantingh

Paard: Zidane

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 20:51

Preview (gratis)

Ruiter: Gerard Sterenberg

Paard: Alaska

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 20:52

Preview (gratis)

Ruiter: Maron Mensinga

Paard: Vdl Arizona

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 20:54

Preview (gratis)

Ruiter: Annemiek Koekoek

Paard: Wondergirl K

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 20:55

Preview (gratis)

Ruiter: Annemiek Koekoek

Paard: Wondergirl K

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 20:57

Preview (gratis)

Ruiter: Tjarko Veldman

Paard: Chocotoff V

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 20:57

Preview (gratis)

Ruiter: Harriet Schuringa

Paard: Utah

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 20:58

Preview (gratis)

Ruiter: Sonja Vlaar

Paard: Zador

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 21:00

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis Meijer

Paard: Apfelkorn

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 21:02

Preview (gratis)

Ruiter: Romy Dijkstra

Paard: Adonis

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 21:04

Preview (gratis)

Ruiter: Agnes Kamps

Paard: Alonka

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 21:05

Preview (gratis)

Ruiter: Liza van Doorn

Paard: Whishbridge B

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 21:06

Preview (gratis)

Ruiter: Andre Schut

Paard: Apart P

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 21:08

Preview (gratis)

Ruiter: Jenneke Smit

Paard: S. Zelusiena

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 21:09

Preview (gratis)

Ruiter: Mieke Timmermans

Paard: Hunzehoeve Armani

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 21:11

Preview (gratis)

Ruiter: Sofia Pintus

Paard: Colino N.

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 21:12

Preview (gratis)

Ruiter: Martine Huismans

Paard: Who-s Limit Vl

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 21:14

Preview (gratis)

Ruiter: Lennard Vink

Paard: Ali Baba

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 21:16

Preview (gratis)

Ruiter: Lennard Vink

Paard: Ali Baba

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 21:18

Preview (gratis)

Ruiter: Henriette Veldsema

Paard: Amolga

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 21:18

Preview (gratis)

Ruiter: Henriet Poort

Paard: Magic Dream P

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 21:19

Preview (gratis)

Ruiter: Denise Thoma

Paard: Zoprito

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 21:22

Preview (gratis)

Ruiter: Henriette de Groot

Paard: Cellini

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 21:24

Preview (gratis)

Ruiter: Sabine Sypkes

Paard: Angels Devil

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 21:26

Preview (gratis)

Ruiter: Ilona Dijkhoff

Paard: Zorro

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 21:27

Preview (gratis)

Ruiter: Sandra Holzmuller

Paard: S Zingara Talk Z

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 21:29

Preview (gratis)

Ruiter: Vivien Bos

Paard: VDL Argentina

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 21:30

Preview (gratis)

Ruiter: Lizeth ten Have

Paard: Upgrade

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 21:32

Preview (gratis)

Ruiter: Rianne de Vries

Paard: Amaretty

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 21:34

Preview (gratis)

Ruiter: Elly Elzinga

Paard: Wanda

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 21:36

Preview (gratis)

Ruiter: Karlijn Veentjer

Paard: Priscilla-Balia

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 21:38

Preview (gratis)

Ruiter: Marieke Bremer

Paard: Wise Guy

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 21:40

Preview (gratis)

Ruiter: Miranda van Dijk

Paard: van Dijk Roofs Charly

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 21:41

Preview (gratis)

Ruiter: Marjan Poort

Paard: Unicum P

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 21:43

Preview (gratis)

Ruiter: Gerard Sterenberg

Paard: Axe

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 21:45

Preview (gratis)

Ruiter: Mieke Timmermans

Paard: Hunzehoeve Asrael

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 21:47

Preview (gratis)

Ruiter: Gerdien de Vries

Paard: Kamparie

Evenement: Indoor Veendam

Klasse: B Dressuur progressief 2e gr oep

Rubriek: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Datum: 03-01-2010

Tijd: 21:56

Preview (gratis)