LOGIN  
LOGIN REGISTER
Filters
Search in results
Filter class
  • Lichte tour Kur op muziek
  • dressuur klasse L1
  • Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs
  • 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs
  • 34
  • B Dressuur progressief 2e gr oep
  • Alles weergeven
Filter class
  • 29 gasunie prijs
  • 31
  • 32
  • B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2
  • B Dressuur progressief
  • 35 Schomaker Mannenmode Prijs
  • Alles weergeven

Event: Indoor Veendam

Rider: Corina Boxem

Horse: Ofichems Zack

Event: Indoor Veendam

Class: Lichte tour Kur op muziek

Category: 29 gasunie prijs

Date: 03-01-2010

Time: 08:43

Preview (free)

Rider: Megan Geertshuis

Horse: Vinney Boy

Event: Indoor Veendam

Class: Lichte tour Kur op muziek

Category: 29 gasunie prijs

Date: 03-01-2010

Time: 08:53

Preview (free)

Rider: Chantal de Jonge

Horse: Tour of Duty

Event: Indoor Veendam

Class: Lichte tour Kur op muziek

Category: 29 gasunie prijs

Date: 03-01-2010

Time: 09:00

Preview (free)

Rider: Lizeth ten Have

Horse: Zeker Weten

Event: Indoor Veendam

Class: Lichte tour Kur op muziek

Category: 29 gasunie prijs

Date: 03-01-2010

Time: 09:35

Preview (free)

Rider: Marleen Glazenborg

Horse: Ice

Event: Indoor Veendam

Class: Lichte tour Kur op muziek

Category: 29 gasunie prijs

Date: 03-01-2010

Time: 09:53

Preview (free)

Rider: Corrie van Hoorn

Horse: Zut Alors

Event: Indoor Veendam

Class: Lichte tour Kur op muziek

Category: 29 gasunie prijs

Date: 03-01-2010

Time: 10:03

Preview (free)

Rider: Ruzenka Berends

Horse: Welham Rk

Event: Indoor Veendam

Class: dressuur klasse L1

Category: 31

Date: 03-01-2010

Time: 10:24

Preview (free)

Rider: Marloes Oosterhof

Horse: Alonso

Event: Indoor Veendam

Class: dressuur klasse L1

Category: 31

Date: 03-01-2010

Time: 10:35

Preview (free)

Rider: Pascal Babtist

Horse: Dollards Zonnekoning C

Event: Indoor Veendam

Class: dressuur klasse L1

Category: 31

Date: 03-01-2010

Time: 10:51

Preview (free)

Rider: Marloes Oosterhof

Horse: Alonso

Event: Indoor Veendam

Class: dressuur klasse L1

Category: 31

Date: 03-01-2010

Time: 10:58

Preview (free)

Rider: Linda Oosterhof

Horse: Zilvia

Event: Indoor Veendam

Class: dressuur klasse L1

Category: 31

Date: 03-01-2010

Time: 11:05

Preview (free)

Rider: Cindy Stooker

Horse: Ayrton

Event: Indoor Veendam

Class: dressuur klasse L1

Category: 31

Date: 03-01-2010

Time: 11:11

Preview (free)

Rider: Cindy Stooker

Horse: Ayrton

Event: Indoor Veendam

Class: dressuur klasse L1

Category: 31

Date: 03-01-2010

Time: 11:17

Preview (free)

Rider: Paulien Zijlstra

Horse: A-Perose

Event: Indoor Veendam

Class: dressuur klasse L1

Category: 31

Date: 03-01-2010

Time: 11:23

Preview (free)

Rider: Annemarie Tiktak

Horse: Wonder Lady

Event: Indoor Veendam

Class: dressuur klasse L1

Category: 31

Date: 03-01-2010

Time: 11:30

Preview (free)

Rider: Liseth Mulder

Horse: Wubbo

Event: Indoor Veendam

Class: dressuur klasse L1

Category: 31

Date: 03-01-2010

Time: 11:37

Preview (free)

Rider: Esther Coenraadts

Horse: Amadeus

Event: Indoor Veendam

Class: dressuur klasse L1

Category: 31

Date: 03-01-2010

Time: 11:43

Preview (free)

Rider: Annemiek Renken

Horse: Terminator

Event: Indoor Veendam

Class: dressuur klasse L1

Category: 31

Date: 03-01-2010

Time: 12:48

Preview (free)

Rider: Nynke van Hoorn

Horse: Alter Ego

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 13:29

Preview (free)

Rider: Brenda Heeres

Horse: Wallaroo H.

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 13:31

Preview (free)

Rider: Brenda Heeres

Horse: Wallaroo H.

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 13:34

Preview (free)

Rider: Jaap Mantingh

Horse: Chico-s Sun

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 13:34

Preview (free)

Rider: Gerda Dijkstra

Horse: Cuba Libre

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 13:36

Preview (free)

Rider: Hannah de Winter

Horse: Wis en Warrachtig P

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 13:38

Preview (free)

Rider: Bernise Everts

Horse: Hunzehoeve Amaretto

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 13:40

Preview (free)

Rider: Maron Mensinga

Horse: Vdl Amigo

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 13:42

Preview (free)

Rider: Sonja Vlaar

Horse: Ashville

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 13:44

Preview (free)

Rider: Amerins de Leeuw

Horse: Quattro Z

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 13:47

Preview (free)

Rider: Elisah Aarts

Horse: Abe

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 13:49

Preview (free)

Rider: Elisah Aarts

Horse: Abe

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 13:51

Preview (free)

Rider: Marc Meijer

Horse: van Gogh

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 13:51

Preview (free)

Rider: Marc Meijer

Horse: van Gogh

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 13:53

Preview (free)

Rider: Katja van der Lubbe

Horse: Wayne Rv

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 13:53

Preview (free)

Rider: Katja van der Lubbe

Horse: Wayne Rv

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 13:55

Preview (free)

Rider: Vivien Bos

Horse: Vdl April

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 13:55

Preview (free)

Rider: Katja van der Lubbe

Horse: Wayne Rv

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 13:57

Preview (free)

Rider: Tjarko Veldman

Horse: Acapitama V

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 13:57

Preview (free)

Rider: Guido Swart

Horse: Dollard Zakina-s Pride

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 13:59

Preview (free)

Rider: Simone Benthem

Horse: Orville

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 14:01

Preview (free)

Rider: Simone Benthem

Horse: Orville

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 14:07

Preview (free)

Rider: Yvette Sevinga

Horse: Sky

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 14:07

Preview (free)

Rider: Luck Vos

Horse: Attro

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 14:07

Preview (free)

Rider: Marissa Holzmuller

Horse: Zemmy

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 14:08

Preview (free)

Rider: Sandra v-d Velde

Horse: Zarzarrosa

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 14:10

Preview (free)

Rider: Sandra v-d Velde

Horse: Zarzarrosa

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 14:12

Preview (free)

Rider: Valerie Rhemrev

Horse: Zilver

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 14:12

Preview (free)

Rider: Rinske Veldman

Horse: Zoe V

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 14:14

Preview (free)

Rider: Leslie Zwerver

Horse: Nietnikso

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 14:19

Preview (free)

Rider: Agnes Kamps

Horse: Amor

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 14:19

Preview (free)

Rider: Chantal Homans

Horse: Amazing

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 14:22

Preview (free)

Rider: Agnes Kamps

Horse: Amor

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 14:23

Preview (free)

Rider: Annet de Vries

Horse: Ubea N

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 14:28

Preview (free)

Rider: Rianne Jolman

Horse: Zwarovski H. S.

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 14:28

Preview (free)

Rider: Ninja Gobel

Horse: Wisdom

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 14:30

Preview (free)

Rider: Maron Mensinga

Horse: Vdl Almonte

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 14:32

Preview (free)

Rider: Romy Dijkstra

Horse: Zoncordes

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 14:34

Preview (free)

Rider: Tjarko Veldman

Horse: Hra Waku Waku

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 14:36

Preview (free)

Rider: Rianne Kugel

Horse: Penny S

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 14:39

Preview (free)

Rider: Rianne Kugel

Horse: Penny S

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 14:41

Preview (free)

Rider: Miranda van Dijk

Horse: van Dijk Roofs Zorro

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 14:42

Preview (free)

Rider: Mieke Timmermans

Horse: Hunzehoeve Aurora

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 14:43

Preview (free)

Rider: Lizeth ten Have

Horse: Zeker Weten

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 14:48

Preview (free)

Rider: Jody Grasdijk

Horse: Zorro H

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 14:50

Preview (free)

Rider: Jessie Meijering

Horse: Ainetty

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 14:52

Preview (free)

Rider: Jessie Meijering

Horse: Ainetty

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 14:55

Preview (free)

Rider: Marieke Woldhuis

Horse: Simon

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 14:55

Preview (free)

Rider: Martine Huismans

Horse: Who-s Limit Vl

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 14:57

Preview (free)

Rider: Martine Huismans

Horse: Who-s Limit Vl

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 14:59

Preview (free)

Rider: Henriette Veldsema

Horse: Aphrodite

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 14:59

Preview (free)

Rider: Liza van Doorn

Horse: Wyrike B

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 15:01

Preview (free)

Rider: Henriet Poort

Horse: Aphrodite

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 15:02

Preview (free)

Rider: Kim Tebbertman

Horse: Zidane

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 15:05

Preview (free)

Rider: Andre Schut

Horse: Acapulco P

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 15:06

Preview (free)

Rider: Sofia Pintus

Horse: Pandour

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 15:08

Preview (free)

Rider: Sofia Pintus

Horse: Pandour

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 15:10

Preview (free)

Rider: Megan Geertshuis

Horse: Akarla

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 15:10

Preview (free)

Rider: Megan Geertshuis

Horse: Akarla

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 15:12

Preview (free)

Rider: Marielle Mellema-Engelkes

Horse: Timber Ge

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 15:12

Preview (free)

Rider: Janis Boer

Horse: van Dijk Roof-s Oxbow

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 15:18

Preview (free)

Rider: Gerda Dijkstra

Horse: Cuba Libre

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 15:20

Preview (free)

Rider: Sonja Vlaar

Horse: Ashville

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 15:21

Preview (free)

Rider: Katja van der Lubbe

Horse: Wayne Rv

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 15:22

Preview (free)

Rider: Tjarko Veldman

Horse: Acapitama V

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 15:24

Preview (free)

Rider: Simone Benthem

Horse: Orville

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 15:25

Preview (free)

Rider: Sandra v-d Velde

Horse: Zarzarrosa

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 15:27

Preview (free)

Rider: Annet de Vries

Horse: Ubea N

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 15:29

Preview (free)

Rider: Martine Huismans

Horse: Who-s Limit Vl

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 15:30

Preview (free)

Rider: Henriette Veldsema

Horse: Aphrodite

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 15:32

Preview (free)

Rider: Henriet Poort

Horse: Aphrodite

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 15:33

Preview (free)

Rider: Sofia Pintus

Horse: Pandour

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 15:34

Preview (free)

Rider: Sofia Pintus

Horse: Pandour

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 15:36

Preview (free)

Rider: Megan Geertshuis

Horse: Akarla

Event: Indoor Veendam

Class: Dierenkliniek Noord-Nederland Prijs

Category: 32

Date: 03-01-2010

Time: 15:36

Preview (free)

Rider: Chantal Homans

Horse: Zinsky Z

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 16:03

Preview (free)

Rider: Chantal Homans

Horse: Zinsky Z

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 16:04

Preview (free)

Rider: Sabine Sypkes

Horse: Angels Devil

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 16:05

Preview (free)

Rider: Ilona Dijkhoff

Horse: Zorro

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 16:07

Preview (free)

Rider: Ilona Dijkhoff

Horse: Zorro

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 16:10

Preview (free)

Rider: Sandra Holzmuller

Horse: S Zingara Talk Z

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 16:10

Preview (free)

Rider: Vivien Bos

Horse: Vdl Alpha

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 16:14

Preview (free)

Rider: Rianne de Vries

Horse: Amaretty

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 16:16

Preview (free)

Rider: Elly Elzinga

Horse: Wanda

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 16:18

Preview (free)

Rider: Karlijn Veentjer

Horse: Priscilla-Balia

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 16:20

Preview (free)

Rider: Yvonne van Dijk

Horse: Wesley C

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 16:23

Preview (free)

Rider: Yvonne van Dijk

Horse: Wesley C

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 16:25

Preview (free)

Rider: Miranda van Dijk

Horse: van Dijk Roofs Charly

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 16:29

Preview (free)

Rider: Miranda van Dijk

Horse: van Dijk Roofs Charly

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 16:32

Preview (free)

Rider: Karin Blanke

Horse: le Shaentii Du Biercamp

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 16:32

Preview (free)

Rider: Gerard Sterenberg

Horse: Axe

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 16:35

Preview (free)

Rider: Mieke Timmermans

Horse: Hunzehoeve Asrael

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 16:38

Preview (free)

Rider: Mieke Timmermans

Horse: Hunzehoeve Asrael

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 16:39

Preview (free)

Rider: Ronald Klok

Horse: Alexander

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 16:42

Preview (free)

Rider: Linda Delger

Horse: Wannadoo

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 16:44

Preview (free)

Rider: Linda Delger

Horse: Wannadoo

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 16:46

Preview (free)

Rider: Linda Delger

Horse: Wannadoo

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 16:48

Preview (free)

Rider: Linda Delger

Horse: Wannadoo

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 16:51

Preview (free)

Rider: Guido Swart

Horse: Grevings Amulet de Marsch

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 16:52

Preview (free)

Rider: Susanne Vegter

Horse: Navigator

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 16:54

Preview (free)

Rider: Susanne Vegter

Horse: Navigator

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 16:56

Preview (free)

Rider: Marc Meijer

Horse: Wubbo

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 16:58

Preview (free)

Rider: Marc Meijer

Horse: Wubbo

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 17:00

Preview (free)

Rider: Marc Meijer

Horse: Wubbo

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 17:02

Preview (free)

Rider: Marc Meijer

Horse: Wubbo

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 17:02

Preview (free)

Rider: Marc Meijer

Horse: Wubbo

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 17:04

Preview (free)

Rider: Gerard Sterenberg

Horse: Alaska

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 17:06

Preview (free)

Rider: Vivien Bos

Horse: Vdl Ahosveros

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 17:08

Preview (free)

Rider: Vivien Bos

Horse: Vdl Ahosveros

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 17:10

Preview (free)

Rider: Vivien Bos

Horse: Vdl Ahosveros

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 17:12

Preview (free)

Rider: Tjarko Veldman

Horse: Chocotoff V

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 17:13

Preview (free)

Rider: Harriet Schuringa

Horse: Utah

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 17:14

Preview (free)

Rider: Harriet Schuringa

Horse: Utah

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 17:16

Preview (free)

Rider: Harriet Schuringa

Horse: Utah

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 17:18

Preview (free)

Rider: Annelous Groenwold

Horse: Zoya Lady Smh

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 17:19

Preview (free)

Rider: Annelous Groenwold

Horse: Zoya Lady Smh

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 17:21

Preview (free)

Rider: Annelous Groenwold

Horse: Zoya Lady Smh

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 17:21

Preview (free)

Rider: Alida Muller

Horse: Rosaly

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 17:23

Preview (free)

Rider: Alida Muller

Horse: Rosaly

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 17:25

Preview (free)

Rider: Alida Muller

Horse: Rosaly

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 17:28

Preview (free)

Rider: Alida Muller

Horse: Rosaly

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 17:29

Preview (free)

Rider: Jenneke Smit

Horse: S. Zelusiena

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 17:34

Preview (free)

Rider: Mieke Timmermans

Horse: Hunzehoeve Armani

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 17:35

Preview (free)

Rider: Sofia Pintus

Horse: Colino N.

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 17:37

Preview (free)

Rider: Martine Huismans

Horse: Zet Zet Vl

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 17:39

Preview (free)

Rider: Lennard Vink

Horse: NN2

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 17:41

Preview (free)

Rider: Trea Veenstra

Horse: Nairobi

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 17:44

Preview (free)

Rider: Henriette Veldsema

Horse: Amolga

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 17:46

Preview (free)

Rider: Henriet Poort

Horse: Magic Dream P

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 17:48

Preview (free)

Rider: Denise Thoma

Horse: Zoprito

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 17:50

Preview (free)

Rider: Henriette de Groot

Horse: Cellini

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 17:52

Preview (free)

Rider: Henriette de Groot

Horse: Cellini

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 17:55

Preview (free)

Rider: Henriette de Groot

Horse: Cellini

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 17:57

Preview (free)

Rider: Gerdien de Vries

Horse: Kamparie

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 17:58

Preview (free)

Rider: Gerdien de Vries

Horse: Kamparie

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 17:59

Preview (free)

Rider: Linda Delger

Horse: Wannadoo

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 17:59

Preview (free)

Rider: Susanne Vegter

Horse: Navigator

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 18:00

Preview (free)

Rider: Laurens Hartman

Horse: Ascari

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 18:02

Preview (free)

Rider: Maron Mensinga

Horse: Vdl Aberlino H

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 18:03

Preview (free)

Rider: Sonja Vlaar

Horse: Zador

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 18:05

Preview (free)

Rider: Annelous Groenwold

Horse: Zoya Lady Smh

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 18:06

Preview (free)

Rider: Elisah Aarts

Horse: Adonis

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 18:08

Preview (free)

Rider: Liza van Doorn

Horse: Whishbridge B

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 18:09

Preview (free)

Rider: Andre Schut

Horse: Apart P

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 18:11

Preview (free)

Rider: Mieke Timmermans

Horse: Hunzehoeve Armani

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 18:12

Preview (free)

Rider: Mieke Timmermans

Horse: Hunzehoeve Armani

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 18:14

Preview (free)

Rider: Martine Huismans

Horse: Zet Zet Vl

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 18:14

Preview (free)

Rider: Martine Huismans

Horse: Zet Zet Vl

Event: Indoor Veendam

Class: 33 VFB Machine fabriek Veendam Prijs

Category: B Dressuur Klassiek met Barage Groep 2

Date: 03-01-2010

Time: 18:57

Preview (free)

Rider: Rianne Jolman

Horse: Zwarovski H. S.

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:11

Preview (free)

Rider: Ninja Gobel

Horse: Wisdom

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:13

Preview (free)

Rider: Romy Dijkstra

Horse: Zoncordes

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:14

Preview (free)

Rider: Romy Dijkstra

Horse: Zoncordes

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:16

Preview (free)

Rider: Tjarko Veldman

Horse: Hra Waku Waku

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:16

Preview (free)

Rider: Rianne Kugel

Horse: Penny S

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:17

Preview (free)

Rider: Miranda van Dijk

Horse: Apricate

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:19

Preview (free)

Rider: Mieke Timmermans

Horse: Hunzehoeve Aurora

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:21

Preview (free)

Rider: Marieke de Vreeze

Horse: Zilvano Talk Z

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:23

Preview (free)

Rider: Marieke de Vreeze

Horse: Zilvano Talk Z

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:25

Preview (free)

Rider: Lizeth ten Have

Horse: Zeker Weten

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:25

Preview (free)

Rider: Jessie Meijering

Horse: Ainetty

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:27

Preview (free)

Rider: Marieke Woldhuis

Horse: Simon

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:29

Preview (free)

Rider: Martine Huismans

Horse: Zet Zet Vl

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:30

Preview (free)

Rider: Martine Huismans

Horse: Zet Zet Vl

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:33

Preview (free)

Rider: Henriette Veldsema

Horse: Aphrodite

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:33

Preview (free)

Rider: Liza van Doorn

Horse: Wyrike B

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:34

Preview (free)

Rider: Liza van Doorn

Horse: Wyrike B

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:36

Preview (free)

Rider: Henriet Poort

Horse: Aphrodite

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:36

Preview (free)

Rider: Henriet Poort

Horse: Aphrodite

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:37

Preview (free)

Rider: Kim Tebbertman

Horse: Zidane

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:38

Preview (free)

Rider: Henriet Poort

Horse: Aphrodite

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:39

Preview (free)

Rider: Kim Tebbertman

Horse: Zidane

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:39

Preview (free)

Rider: Andre Schut

Horse: Acapulco P

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:40

Preview (free)

Rider: Andre Schut

Horse: Acapulco P

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:42

Preview (free)

Rider: Sofia Pintus

Horse: Pandour

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:42

Preview (free)

Rider: Megan Geertshuis

Horse: Akarla

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:44

Preview (free)

Rider: Megan Geertshuis

Horse: Akarla

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:45

Preview (free)

Rider: Marielle Mellema-Engelkes

Horse: Timber Ge

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:46

Preview (free)

Rider: Marielle Mellema-Engelkes

Horse: Timber Ge

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:47

Preview (free)

Rider: Janis Boer

Horse: van Dijk Roof-s Oxbow

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:48

Preview (free)

Rider: Nynke van Hoorn

Horse: Alter Ego

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:49

Preview (free)

Rider: Brenda Heeres

Horse: Wallaroo H.

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:51

Preview (free)

Rider: Jaap Mantingh

Horse: Chico-s Sun

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:52

Preview (free)

Rider: Jaap Mantingh

Horse: Chico-s Sun

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:53

Preview (free)

Rider: Romy Dijkstra

Horse: Cuba Libre

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:53

Preview (free)

Rider: Romy Dijkstra

Horse: Cuba Libre

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:55

Preview (free)

Rider: Hannah de Winter

Horse: Wis en Warrachtig P

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:55

Preview (free)

Rider: Hannah de Winter

Horse: Wis en Warrachtig P

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:57

Preview (free)

Rider: Bernise Everts

Horse: Hunzehoeve Amaretto

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:57

Preview (free)

Rider: Maron Mensinga

Horse: Vdl Amigo

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:58

Preview (free)

Rider: Maron Mensinga

Horse: Vdl Amigo

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 19:59

Preview (free)

Rider: Sonja Vlaar

Horse: Ashville

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 20:00

Preview (free)

Rider: Amerins de Leeuw

Horse: Quattro Z

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 20:03

Preview (free)

Rider: Amerins de Leeuw

Horse: Quattro Z

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 20:05

Preview (free)

Rider: Elisah Aarts

Horse: Abe

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 20:05

Preview (free)

Rider: Elisah Aarts

Horse: Abe

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 20:07

Preview (free)

Rider: Marc Meijer

Horse: van Gogh

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 20:07

Preview (free)

Rider: Sonja Vlaar

Horse: Ashville

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 20:08

Preview (free)

Rider: Sonja Vlaar

Horse: Ashville

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 20:10

Preview (free)

Rider: Tjarko Veldman

Horse: Acapitama V

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 20:10

Preview (free)

Rider: Tjarko Veldman

Horse: Acapitama V

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 20:12

Preview (free)

Rider: Guido Swart

Horse: Dollard Zakina-s Pride

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 20:12

Preview (free)

Rider: Simone Benthem

Horse: Orville

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 20:13

Preview (free)

Rider: Yvette Sevinga

Horse: Sky

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 20:19

Preview (free)

Rider: Yvette Sevinga

Horse: Sky

Event: Indoor Veendam

Class: 34

Category: B Dressuur progressief

Date: 03-01-2010

Time: 20:40

Preview (free)

Rider: Guido Swart

Horse: Grevings Amulet de Marsch

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 20:43

Preview (free)

Rider: Susanne Vegter

Horse: Navigator

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 20:45

Preview (free)

Rider: Marielle Mellema-Engelkes

Horse: Wembley M

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 20:46

Preview (free)

Rider: Marc Meijer

Horse: Wubbo

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 20:47

Preview (free)

Rider: Laurens Hartman

Horse: Ascari

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 20:50

Preview (free)

Rider: Jaap Mantingh

Horse: Zidane

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 20:51

Preview (free)

Rider: Gerard Sterenberg

Horse: Alaska

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 20:52

Preview (free)

Rider: Maron Mensinga

Horse: Vdl Arizona

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 20:54

Preview (free)

Rider: Annemiek Koekoek

Horse: Wondergirl K

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 20:55

Preview (free)

Rider: Annemiek Koekoek

Horse: Wondergirl K

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 20:57

Preview (free)

Rider: Tjarko Veldman

Horse: Chocotoff V

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 20:57

Preview (free)

Rider: Harriet Schuringa

Horse: Utah

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 20:58

Preview (free)

Rider: Sonja Vlaar

Horse: Zador

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 21:00

Preview (free)

Rider: Dennis Meijer

Horse: Apfelkorn

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 21:02

Preview (free)

Rider: Romy Dijkstra

Horse: Adonis

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 21:04

Preview (free)

Rider: Agnes Kamps

Horse: Alonka

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 21:05

Preview (free)

Rider: Liza van Doorn

Horse: Whishbridge B

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 21:06

Preview (free)

Rider: Andre Schut

Horse: Apart P

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 21:08

Preview (free)

Rider: Jenneke Smit

Horse: S. Zelusiena

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 21:09

Preview (free)

Rider: Mieke Timmermans

Horse: Hunzehoeve Armani

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 21:11

Preview (free)

Rider: Sofia Pintus

Horse: Colino N.

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 21:12

Preview (free)

Rider: Martine Huismans

Horse: Who-s Limit Vl

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 21:14

Preview (free)

Rider: Lennard Vink

Horse: Ali Baba

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 21:16

Preview (free)

Rider: Lennard Vink

Horse: Ali Baba

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 21:18

Preview (free)

Rider: Henriette Veldsema

Horse: Amolga

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 21:18

Preview (free)

Rider: Henriet Poort

Horse: Magic Dream P

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 21:19

Preview (free)

Rider: Denise Thoma

Horse: Zoprito

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 21:22

Preview (free)

Rider: Henriette de Groot

Horse: Cellini

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 21:24

Preview (free)

Rider: Sabine Sypkes

Horse: Angels Devil

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 21:26

Preview (free)

Rider: Ilona Dijkhoff

Horse: Zorro

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 21:27

Preview (free)

Rider: Sandra Holzmuller

Horse: S Zingara Talk Z

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 21:29

Preview (free)

Rider: Vivien Bos

Horse: VDL Argentina

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 21:30

Preview (free)

Rider: Lizeth ten Have

Horse: Upgrade

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 21:32

Preview (free)

Rider: Rianne de Vries

Horse: Amaretty

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 21:34

Preview (free)

Rider: Elly Elzinga

Horse: Wanda

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 21:36

Preview (free)

Rider: Karlijn Veentjer

Horse: Priscilla-Balia

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 21:38

Preview (free)

Rider: Marieke Bremer

Horse: Wise Guy

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 21:40

Preview (free)

Rider: Miranda van Dijk

Horse: van Dijk Roofs Charly

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 21:41

Preview (free)

Rider: Marjan Poort

Horse: Unicum P

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 21:43

Preview (free)

Rider: Gerard Sterenberg

Horse: Axe

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 21:45

Preview (free)

Rider: Mieke Timmermans

Horse: Hunzehoeve Asrael

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 21:47

Preview (free)

Rider: Gerdien de Vries

Horse: Kamparie

Event: Indoor Veendam

Class: B Dressuur progressief 2e gr oep

Category: 35 Schomaker Mannenmode Prijs

Date: 03-01-2010

Time: 21:56

Preview (free)