LOGIN  
LOGIN REGISTER
Filters
Search in results
Filter class
  • paarden Z jacht 13.30 uur
  • klas Z
  • klasse Z
  • M
  • klasse Z 2 fasen - kleine finale Z + ZZ
  • klasse M springen finale 19.00 uur
  • Springconcours klasse Z - Klassiek - Finale
  • springconcours klasse ZZ- klassiek- Finale
  • Alles weergeven
Filter class
  • gemeente Obdam prijs
  • kinderen
  • nn
  • kleine finale
  • D-Com Automatisering Prijs
  • Dagblad van het Noorden-prijs
  • Meertens meubelen prijs
  • Alles weergeven

Event: Indoor Veendam

Rider: Robert Havinga

Horse: Lm Murphy

Event: Indoor Veendam

Class: paarden Z jacht 13.30 uur

Category: gemeente Obdam prijs

Date: 03-01-2012

Time: 14:03

Preview (free)

Rider: Maureen Bonder

Horse: Wednesday

Event: Indoor Veendam

Class: paarden Z jacht 13.30 uur

Category: gemeente Obdam prijs

Date: 03-01-2012

Time: 14:05

Preview (free)

Rider: Age Flapper

Horse: Vucley

Event: Indoor Veendam

Class: paarden Z jacht 13.30 uur

Category: gemeente Obdam prijs

Date: 03-01-2012

Time: 14:06

Preview (free)

Rider: Marriet Hoekstra

Horse: Zorro

Event: Indoor Veendam

Class: paarden Z jacht 13.30 uur

Category: gemeente Obdam prijs

Date: 03-01-2012

Time: 14:08

Preview (free)

Rider: Martine Gramsbergen-Hoekstra

Horse: Zamolia

Event: Indoor Veendam

Class: paarden Z jacht 13.30 uur

Category: gemeente Obdam prijs

Date: 03-01-2012

Time: 14:10

Preview (free)

Rider: Henk Frederiks

Horse: Armagnac

Event: Indoor Veendam

Class: paarden Z jacht 13.30 uur

Category: gemeente Obdam prijs

Date: 03-01-2012

Time: 14:11

Preview (free)

Rider: Janneke van Noord

Horse: Antonov

Event: Indoor Veendam

Class: paarden Z jacht 13.30 uur

Category: gemeente Obdam prijs

Date: 03-01-2012

Time: 14:13

Preview (free)

Rider: Bram van der Pluijm

Horse: First Devision

Event: Indoor Veendam

Class: paarden Z jacht 13.30 uur

Category: gemeente Obdam prijs

Date: 03-01-2012

Time: 14:14

Preview (free)

Rider: Jur Vrieling

Horse: Vdl Zirocco Blue

Event: Indoor Veendam

Class: paarden Z jacht 13.30 uur

Category: gemeente Obdam prijs

Date: 03-01-2012

Time: 14:16

Preview (free)

Rider: Daan van Geel

Horse: B Bommel

Event: Indoor Veendam

Class: paarden Z jacht 13.30 uur

Category: gemeente Obdam prijs

Date: 03-01-2012

Time: 14:18

Preview (free)

Rider: Jan Burema

Horse: Zazza de W

Event: Indoor Veendam

Class: paarden Z jacht 13.30 uur

Category: gemeente Obdam prijs

Date: 03-01-2012

Time: 14:19

Preview (free)

Rider: Samantha Bos

Horse: Balou Girl

Event: Indoor Veendam

Class: paarden Z jacht 13.30 uur

Category: gemeente Obdam prijs

Date: 03-01-2012

Time: 14:21

Preview (free)

Rider: Marleen Schutte

Horse: Usere

Event: Indoor Veendam

Class: paarden Z jacht 13.30 uur

Category: gemeente Obdam prijs

Date: 03-01-2012

Time: 14:23

Preview (free)

Rider: Henri Stegeman

Horse: Abitibi Blues

Event: Indoor Veendam

Class: paarden Z jacht 13.30 uur

Category: gemeente Obdam prijs

Date: 03-01-2012

Time: 14:24

Preview (free)

Rider: Suzanne Tepper

Horse: Ashville

Event: Indoor Veendam

Class: paarden Z jacht 13.30 uur

Category: gemeente Obdam prijs

Date: 03-01-2012

Time: 14:26

Preview (free)

Rider: Robert Roordink

Horse: As Usual P.S.

Event: Indoor Veendam

Class: paarden Z jacht 13.30 uur

Category: gemeente Obdam prijs

Date: 03-01-2012

Time: 14:28

Preview (free)

Rider: Jeroen Broek

Horse: Unitron

Event: Indoor Veendam

Class: paarden Z jacht 13.30 uur

Category: gemeente Obdam prijs

Date: 03-01-2012

Time: 14:29

Preview (free)

Rider: Jan Burema

Horse: Sunetra

Event: Indoor Veendam

Class: paarden Z jacht 13.30 uur

Category: gemeente Obdam prijs

Date: 03-01-2012

Time: 14:32

Preview (free)

Rider: Age Flapper

Horse: Appeloupe

Event: Indoor Veendam

Class: paarden Z jacht 13.30 uur

Category: gemeente Obdam prijs

Date: 03-01-2012

Time: 14:34

Preview (free)

Rider: Maureen Bonder

Horse: Tivoli

Event: Indoor Veendam

Class: paarden Z jacht 13.30 uur

Category: gemeente Obdam prijs

Date: 03-01-2012

Time: 14:35

Preview (free)

Rider: Marleen Schutte

Horse: Chicowara

Event: Indoor Veendam

Class: paarden Z jacht 13.30 uur

Category: gemeente Obdam prijs

Date: 03-01-2012

Time: 14:37

Preview (free)

Rider: Daan van Geel

Horse: Atanja

Event: Indoor Veendam

Class: paarden Z jacht 13.30 uur

Category: gemeente Obdam prijs

Date: 03-01-2012

Time: 14:39

Preview (free)

Rider: Sophie Arends

Horse: Temptation

Event: Indoor Veendam

Class: paarden Z jacht 13.30 uur

Category: gemeente Obdam prijs

Date: 03-01-2012

Time: 14:40

Preview (free)

Rider: Janneke van Noord

Horse: Fandango van Het Bildeken

Event: Indoor Veendam

Class: paarden Z jacht 13.30 uur

Category: gemeente Obdam prijs

Date: 03-01-2012

Time: 14:42

Preview (free)

Rider: Henri Stegeman

Horse: Aminka

Event: Indoor Veendam

Class: paarden Z jacht 13.30 uur

Category: gemeente Obdam prijs

Date: 03-01-2012

Time: 14:44

Preview (free)

Rider: Marriet Hoekstra

Horse: Aristo

Event: Indoor Veendam

Class: paarden Z jacht 13.30 uur

Category: gemeente Obdam prijs

Date: 03-01-2012

Time: 14:45

Preview (free)

Rider: Nynke de Vries

Horse: Arthos

Event: Indoor Veendam

Class: paarden Z jacht 13.30 uur

Category: gemeente Obdam prijs

Date: 03-01-2012

Time: 14:47

Preview (free)

Rider: Tom Werkman

Horse: Attent

Event: Indoor Veendam

Class: paarden Z jacht 13.30 uur

Category: gemeente Obdam prijs

Date: 03-01-2012

Time: 14:49

Preview (free)

Rider: Maaike van der Veen

Horse: Wunderbar

Event: Indoor Veendam

Class: paarden Z jacht 13.30 uur

Category: gemeente Obdam prijs

Date: 03-01-2012

Time: 14:50

Preview (free)

Rider: Mareille van Geel-Schroder

Horse: Eurocommerce Nevada

Event: Indoor Veendam

Class: klas Z

Category: kinderen

Date: 03-01-2012

Time: 15:08

Preview (free)

Rider: Jeroen Broek

Horse: Dollar Girl

Event: Indoor Veendam

Class: klasse Z

Category: nn

Date: 03-01-2012

Time: 15:17

Preview (free)

Rider: Shanice Roozeboom

Horse: Windsor

Event: Indoor Veendam

Class: klasse Z

Category: nn

Date: 03-01-2012

Time: 15:19

Preview (free)

Rider: Geert Moerings

Horse: Vesther

Event: Indoor Veendam

Class: klasse Z

Category: nn

Date: 03-01-2012

Time: 15:20

Preview (free)

Rider: Henri Stegeman

Horse: Waronetta

Event: Indoor Veendam

Class: klasse Z

Category: nn

Date: 03-01-2012

Time: 15:22

Preview (free)

Rider: Bram van der Pluijm

Horse: Windiega

Event: Indoor Veendam

Class: klasse Z

Category: nn

Date: 03-01-2012

Time: 15:23

Preview (free)

Rider: Robert Roordink

Horse: Hunzehoeve What-s Up

Event: Indoor Veendam

Class: klasse Z

Category: nn

Date: 03-01-2012

Time: 15:25

Preview (free)

Rider: Peter Smid

Horse: Flying Dutchman

Event: Indoor Veendam

Class: klasse Z

Category: nn

Date: 03-01-2012

Time: 15:26

Preview (free)

Rider: Tessa Hoeksema

Horse: Warandasj R.

Event: Indoor Veendam

Class: klasse Z

Category: nn

Date: 03-01-2012

Time: 15:28

Preview (free)

Rider: Jur Vrieling

Horse: Vdl Zavall

Event: Indoor Veendam

Class: klasse Z

Category: nn

Date: 03-01-2012

Time: 15:30

Preview (free)

Rider: Ella Huizinga

Horse: Vina

Event: Indoor Veendam

Class: klasse Z

Category: nn

Date: 03-01-2012

Time: 15:31

Preview (free)

Rider: Yvonne van Dijk

Horse: Gulf-s Pleasure

Event: Indoor Veendam

Class: klasse Z

Category: nn

Date: 03-01-2012

Time: 15:33

Preview (free)

Rider: onbekend

Horse: onbekend

Event: Indoor Veendam

Class: klasse Z

Category: nn

Date: 03-01-2012

Time: 15:34

Preview (free)

Rider: Janneke van Noord

Horse: Zomar

Event: Indoor Veendam

Class: klasse Z

Category: nn

Date: 03-01-2012

Time: 15:36

Preview (free)

Rider: Romy Dijkstra

Horse: Wayne Rooney

Event: Indoor Veendam

Class: klasse Z

Category: nn

Date: 03-01-2012

Time: 15:38

Preview (free)

Rider: Shanice Roozeboom

Horse: Zidane

Event: Indoor Veendam

Class: klasse Z

Category: nn

Date: 03-01-2012

Time: 15:40

Preview (free)

Rider: Marleen Schutte

Horse: Wellus

Event: Indoor Veendam

Class: klasse Z

Category: nn

Date: 03-01-2012

Time: 15:41

Preview (free)

Rider: Hilde Woudstra

Horse: Titania

Event: Indoor Veendam

Class: klasse Z

Category: nn

Date: 03-01-2012

Time: 15:43

Preview (free)

Rider: Lyanne Venema

Horse: Galypso

Event: Indoor Veendam

Class: M

Category: kleine finale

Date: 03-01-2012

Time: 16:19

Preview (free)

Rider: Jan Burema

Horse: Zidane

Event: Indoor Veendam

Class: M

Category: kleine finale

Date: 03-01-2012

Time: 16:20

Preview (free)

Rider: Michiel Soethout

Horse: Zalola

Event: Indoor Veendam

Class: M

Category: kleine finale

Date: 03-01-2012

Time: 16:22

Preview (free)

Rider: Nynke de Vries

Horse: Apell Wh

Event: Indoor Veendam

Class: M

Category: kleine finale

Date: 03-01-2012

Time: 16:24

Preview (free)

Rider: Rianty Zwart

Horse: Aphrodite

Event: Indoor Veendam

Class: M

Category: kleine finale

Date: 03-01-2012

Time: 16:25

Preview (free)

Rider: Hilde Woudstra

Horse: Adios

Event: Indoor Veendam

Class: M

Category: kleine finale

Date: 03-01-2012

Time: 16:27

Preview (free)

Rider: Daan van Geel

Horse: Baron

Event: Indoor Veendam

Class: M

Category: kleine finale

Date: 03-01-2012

Time: 16:29

Preview (free)

Rider: Nathalie Onrust

Horse: Seatlle Oran

Event: Indoor Veendam

Class: M

Category: kleine finale

Date: 03-01-2012

Time: 16:31

Preview (free)

Rider: Niels Fabrie

Horse: August Utopia

Event: Indoor Veendam

Class: M

Category: kleine finale

Date: 03-01-2012

Time: 16:32

Preview (free)

Rider: Nicole Botma

Horse: Blizzard Cjs

Event: Indoor Veendam

Class: M

Category: kleine finale

Date: 03-01-2012

Time: 16:34

Preview (free)

Rider: Kirsten Kuik

Horse: Andorra S

Event: Indoor Veendam

Class: M

Category: kleine finale

Date: 03-01-2012

Time: 16:35

Preview (free)

Rider: Henri Stegeman

Horse: Bugatti

Event: Indoor Veendam

Class: M

Category: kleine finale

Date: 03-01-2012

Time: 16:37

Preview (free)

Rider: Dennis Dijkerman

Horse: Barnaby

Event: Indoor Veendam

Class: M

Category: kleine finale

Date: 03-01-2012

Time: 16:39

Preview (free)

Rider: Robert Roordink

Horse: Bakatosa

Event: Indoor Veendam

Class: M

Category: kleine finale

Date: 03-01-2012

Time: 16:41

Preview (free)

Rider: Yindee van Wanrooij

Horse: Alonsa S

Event: Indoor Veendam

Class: M

Category: kleine finale

Date: 03-01-2012

Time: 16:43

Preview (free)

Rider: Hayke Helthuis

Horse: Sainte - Foy

Event: Indoor Veendam

Class: M

Category: kleine finale

Date: 03-01-2012

Time: 16:44

Preview (free)

Rider: onbekendonbekend onbekend

Horse: onbekend

Event: Indoor Veendam

Class: M

Category: kleine finale

Date: 03-01-2012

Time: 16:46

Preview (free)

Rider: Bas Theeuwes

Horse: Dopharma-s Zadin

Event: Indoor Veendam

Class: M

Category: kleine finale

Date: 03-01-2012

Time: 16:48

Preview (free)

Rider: Dennis Meijer

Horse: van Gogh

Event: Indoor Veendam

Class: M

Category: kleine finale

Date: 03-01-2012

Time: 16:49

Preview (free)

Rider: Liza van Doorn

Horse: Wyrike B

Event: Indoor Veendam

Class: M

Category: kleine finale

Date: 03-01-2012

Time: 16:51

Preview (free)

Rider: Nynke de Vries

Horse: Brego R-n B

Event: Indoor Veendam

Class: M

Category: kleine finale

Date: 03-01-2012

Time: 16:52

Preview (free)

Rider: Ella Huizinga

Horse: Valandina

Event: Indoor Veendam

Class: M

Category: kleine finale

Date: 03-01-2012

Time: 16:54

Preview (free)

Rider: Eric ten Cate

Horse: Boris

Event: Indoor Veendam

Class: M

Category: kleine finale

Date: 03-01-2012

Time: 16:56

Preview (free)

Rider: Geert Moerings

Horse: Blisther

Event: Indoor Veendam

Class: M

Category: kleine finale

Date: 03-01-2012

Time: 16:58

Preview (free)

Rider: Semanuel Heringa

Horse: Zopento C

Event: Indoor Veendam

Class: M

Category: kleine finale

Date: 03-01-2012

Time: 17:00

Preview (free)

Rider: Frans Burgers

Horse: V. Aarle-s Allstar

Event: Indoor Veendam

Class: M

Category: kleine finale

Date: 03-01-2012

Time: 17:02

Preview (free)

Rider: Shanice Roozeboom

Horse: Aykos

Event: Indoor Veendam

Class: klasse Z 2 fasen - kleine finale Z + ZZ

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 17:48

Preview (free)

Rider: Jan Burema

Horse: Zazza de W

Event: Indoor Veendam

Class: klasse Z 2 fasen - kleine finale Z + ZZ

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 17:50

Preview (free)

Rider: Martine Gramsbergen-Hoekstra

Horse: Zamolia

Event: Indoor Veendam

Class: klasse Z 2 fasen - kleine finale Z + ZZ

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 17:51

Preview (free)

Rider: Peter Helms

Horse: Zidane

Event: Indoor Veendam

Class: klasse Z 2 fasen - kleine finale Z + ZZ

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 17:53

Preview (free)

Rider: Nynke de Vries

Horse: Arthos

Event: Indoor Veendam

Class: klasse Z 2 fasen - kleine finale Z + ZZ

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 17:56

Preview (free)

Rider: Age Flapper

Horse: Appeloupe

Event: Indoor Veendam

Class: klasse Z 2 fasen - kleine finale Z + ZZ

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 17:58

Preview (free)

Rider: Saskia Deknatel

Horse: Wembley

Event: Indoor Veendam

Class: klasse Z 2 fasen - kleine finale Z + ZZ

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 18:01

Preview (free)

Rider: Tessa Hoeksema

Horse: Twilight H.

Event: Indoor Veendam

Class: klasse Z 2 fasen - kleine finale Z + ZZ

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 18:02

Preview (free)

Rider: Rianty Zwart

Horse: Winner

Event: Indoor Veendam

Class: klasse Z 2 fasen - kleine finale Z + ZZ

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 18:04

Preview (free)

Rider: Daan van Geel

Horse: Gringo

Event: Indoor Veendam

Class: klasse M springen finale 19.00 uur

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 19:01

Preview (free)

Rider: Pia Brinkman

Horse: Ziggy

Event: Indoor Veendam

Class: klasse M springen finale 19.00 uur

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 19:03

Preview (free)

Rider: Bas Theeuwes

Horse: Dopharma-s Ariginn

Event: Indoor Veendam

Class: klasse M springen finale 19.00 uur

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 19:05

Preview (free)

Rider: Marian Lunsche

Horse: Zoloma

Event: Indoor Veendam

Class: klasse M springen finale 19.00 uur

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 19:07

Preview (free)

Rider: Frans Burgers

Horse: Zamaika

Event: Indoor Veendam

Class: klasse M springen finale 19.00 uur

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 19:09

Preview (free)

Rider: Jan Burema

Horse: Bonzai

Event: Indoor Veendam

Class: klasse M springen finale 19.00 uur

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 19:11

Preview (free)

Rider: Reinske Wassenaar

Horse: Mona Lisa

Event: Indoor Veendam

Class: klasse M springen finale 19.00 uur

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 19:13

Preview (free)

Rider: Maaike van der Haar

Horse: Anouk S.H.

Event: Indoor Veendam

Class: klasse M springen finale 19.00 uur

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 19:15

Preview (free)

Rider: Shanice Roozeboom

Horse: Auburn Luna

Event: Indoor Veendam

Class: klasse M springen finale 19.00 uur

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 19:17

Preview (free)

Rider: Jan Dolfing

Horse: Amorka

Event: Indoor Veendam

Class: klasse M springen finale 19.00 uur

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 19:19

Preview (free)

Rider: Karel Kramer

Horse: Lorenzo

Event: Indoor Veendam

Class: klasse M springen finale 19.00 uur

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 19:21

Preview (free)

Rider: Nicole Botma

Horse: Dollards Broker Cjs

Event: Indoor Veendam

Class: klasse M springen finale 19.00 uur

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 19:24

Preview (free)

Rider: Tjarko Veldman

Horse: Acapitama V

Event: Indoor Veendam

Class: klasse M springen finale 19.00 uur

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 19:26

Preview (free)

Rider: John van Zanten

Horse: Aldero

Event: Indoor Veendam

Class: klasse M springen finale 19.00 uur

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 19:28

Preview (free)

Rider: Robert Dinkela

Horse: Zedelina

Event: Indoor Veendam

Class: klasse M springen finale 19.00 uur

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 19:30

Preview (free)

Rider: Geert Moerings

Horse: Bardesther

Event: Indoor Veendam

Class: klasse M springen finale 19.00 uur

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 19:32

Preview (free)

Rider: Robert Roordink

Horse: Basco

Event: Indoor Veendam

Class: klasse M springen finale 19.00 uur

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 19:34

Preview (free)

Rider: Martijn Veenstra

Horse: Luimstra-s Beyou

Event: Indoor Veendam

Class: klasse M springen finale 19.00 uur

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 19:37

Preview (free)

Rider: Mareille van Geel-Schroder

Horse: Brayn

Event: Indoor Veendam

Class: klasse M springen finale 19.00 uur

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 19:39

Preview (free)

Rider: Amanda Slagter

Horse: Vienna

Event: Indoor Veendam

Class: klasse M springen finale 19.00 uur

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 19:41

Preview (free)

Rider: Erik Derking

Horse: Whiskey Orange

Event: Indoor Veendam

Class: klasse M springen finale 19.00 uur

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 19:42

Preview (free)

Rider: Job Oldenziel

Horse: Ofichems Inspector Morse

Event: Indoor Veendam

Class: klasse M springen finale 19.00 uur

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 19:44

Preview (free)

Rider: Vicky Helthuis

Horse: Apricate

Event: Indoor Veendam

Class: klasse M springen finale 19.00 uur

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 19:47

Preview (free)

Rider: Daan van Geel

Horse: Bastiaan

Event: Indoor Veendam

Class: klasse M springen finale 19.00 uur

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 19:49

Preview (free)

Rider: Pia Brinkman

Horse: Bobke

Event: Indoor Veendam

Class: klasse M springen finale 19.00 uur

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 19:51

Preview (free)

Rider: Marriet Hoekstra

Horse: Anzell

Event: Indoor Veendam

Class: klasse M springen finale 19.00 uur

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 19:53

Preview (free)

Rider: Renate Beuving

Horse: Vasco

Event: Indoor Veendam

Class: klasse M springen finale 19.00 uur

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 19:55

Preview (free)

Rider: Marian Lunsche

Horse: Applaus

Event: Indoor Veendam

Class: klasse M springen finale 19.00 uur

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 19:57

Preview (free)

Rider: Weite Oldenziel

Horse: White Rush

Event: Indoor Veendam

Class: klasse M springen finale 19.00 uur

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 20:00

Preview (free)

Rider: Eric ten Cate

Horse: Bleu Sky

Event: Indoor Veendam

Class: klasse M springen finale 19.00 uur

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 20:01

Preview (free)

Rider: Shanice Roozeboom

Horse: Avanches

Event: Indoor Veendam

Class: klasse M springen finale 19.00 uur

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 20:03

Preview (free)

Rider: Bas Theeuwes

Horse: Dopharma-s Ariginn

Event: Indoor Veendam

Class: klasse M springen finale 19.00 uur

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 20:09

Preview (free)

Rider: Marian Lunsche

Horse: Zoloma

Event: Indoor Veendam

Class: klasse M springen finale 19.00 uur

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 20:11

Preview (free)

Rider: Frans Burgers

Horse: Zamaika

Event: Indoor Veendam

Class: klasse M springen finale 19.00 uur

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 20:12

Preview (free)

Rider: Geert Moerings

Horse: Bardesther

Event: Indoor Veendam

Class: klasse M springen finale 19.00 uur

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 20:14

Preview (free)

Rider: Mareille van Geel-Schroder

Horse: Brayn

Event: Indoor Veendam

Class: klasse M springen finale 19.00 uur

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 20:15

Preview (free)

Rider: Marriet Hoekstra

Horse: Anzell

Event: Indoor Veendam

Class: klasse M springen finale 19.00 uur

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 20:16

Preview (free)

Rider: Renate Beuving

Horse: Vasco

Event: Indoor Veendam

Class: klasse M springen finale 19.00 uur

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 20:26

Preview (free)

Rider: Show ponnie, koets, motor

Horse: Show ponnie, koets, motor

Event: Indoor Veendam

Class: klasse M springen finale 19.00 uur

Category: D-Com Automatisering Prijs

Date: 03-01-2012

Time: 20:47

Preview (free)

Rider: Bert Wierts

Horse: Wanado

Event: Indoor Veendam

Class: Springconcours klasse Z - Klassiek - Finale

Category: Dagblad van het Noorden-prijs

Date: 03-01-2012

Time: 21:07

Preview (free)

Rider: Suzanne Tepper

Horse: Vdl Warlock

Event: Indoor Veendam

Class: Springconcours klasse Z - Klassiek - Finale

Category: Dagblad van het Noorden-prijs

Date: 03-01-2012

Time: 21:09

Preview (free)

Rider: Bas Theeuwes

Horse: Dopharma-s Aran

Event: Indoor Veendam

Class: Springconcours klasse Z - Klassiek - Finale

Category: Dagblad van het Noorden-prijs

Date: 03-01-2012

Time: 21:11

Preview (free)

Rider: Daan van Geel

Horse: Atanja

Event: Indoor Veendam

Class: Springconcours klasse Z - Klassiek - Finale

Category: Dagblad van het Noorden-prijs

Date: 03-01-2012

Time: 21:12

Preview (free)

Rider: Vicky Helthuis

Horse: Utility

Event: Indoor Veendam

Class: Springconcours klasse Z - Klassiek - Finale

Category: Dagblad van het Noorden-prijs

Date: 03-01-2012

Time: 21:15

Preview (free)

Rider: Aafke Timmermans

Horse: Wincaja

Event: Indoor Veendam

Class: Springconcours klasse Z - Klassiek - Finale

Category: Dagblad van het Noorden-prijs

Date: 03-01-2012

Time: 21:17

Preview (free)

Rider: Jan Burema

Horse: Sunetra

Event: Indoor Veendam

Class: Springconcours klasse Z - Klassiek - Finale

Category: Dagblad van het Noorden-prijs

Date: 03-01-2012

Time: 21:19

Preview (free)

Rider: Tom Werkman

Horse: Attent

Event: Indoor Veendam

Class: Springconcours klasse Z - Klassiek - Finale

Category: Dagblad van het Noorden-prijs

Date: 03-01-2012

Time: 21:20

Preview (free)

Rider: Martijn Veenstra

Horse: Luimstra-s Adea

Event: Indoor Veendam

Class: Springconcours klasse Z - Klassiek - Finale

Category: Dagblad van het Noorden-prijs

Date: 03-01-2012

Time: 21:22

Preview (free)

Rider: Pia Brinkman

Horse: Zillah

Event: Indoor Veendam

Class: Springconcours klasse Z - Klassiek - Finale

Category: Dagblad van het Noorden-prijs

Date: 03-01-2012

Time: 21:24

Preview (free)

Rider: Jur Vrieling

Horse: Vdl Zirocco Blue

Event: Indoor Veendam

Class: Springconcours klasse Z - Klassiek - Finale

Category: Dagblad van het Noorden-prijs

Date: 03-01-2012

Time: 21:26

Preview (free)

Rider: Maaike van der Veen

Horse: Wunderbar

Event: Indoor Veendam

Class: Springconcours klasse Z - Klassiek - Finale

Category: Dagblad van het Noorden-prijs

Date: 03-01-2012

Time: 21:27

Preview (free)

Rider: Suzanne Tepper

Horse: Ashville

Event: Indoor Veendam

Class: Springconcours klasse Z - Klassiek - Finale

Category: Dagblad van het Noorden-prijs

Date: 03-01-2012

Time: 21:30

Preview (free)

Rider: Age Flapper

Horse: Vucley

Event: Indoor Veendam

Class: Springconcours klasse Z - Klassiek - Finale

Category: Dagblad van het Noorden-prijs

Date: 03-01-2012

Time: 21:32

Preview (free)

Rider: John van Zanten

Horse: Mini Cooper

Event: Indoor Veendam

Class: Springconcours klasse Z - Klassiek - Finale

Category: Dagblad van het Noorden-prijs

Date: 03-01-2012

Time: 21:34

Preview (free)

Rider: Robert Roordink

Horse: As Usual P.S.

Event: Indoor Veendam

Class: Springconcours klasse Z - Klassiek - Finale

Category: Dagblad van het Noorden-prijs

Date: 03-01-2012

Time: 21:36

Preview (free)

Rider: Martijn Veenstra

Horse: Luimstra-s Adea

Event: Indoor Veendam

Class: Springconcours klasse Z - Klassiek - Finale

Category: Dagblad van het Noorden-prijs

Date: 03-01-2012

Time: 21:41

Preview (free)

Rider: Pia Brinkman

Horse: Zillah

Event: Indoor Veendam

Class: Springconcours klasse Z - Klassiek - Finale

Category: Dagblad van het Noorden-prijs

Date: 03-01-2012

Time: 21:43

Preview (free)

Rider: Suzanne Tepper

Horse: Vdl Warlock

Event: Indoor Veendam

Class: Springconcours klasse Z - Klassiek - Finale

Category: Dagblad van het Noorden-prijs

Date: 03-01-2012

Time: 21:45

Preview (free)

Rider: Jur Vrieling

Horse: Vdl Zirocco Blue

Event: Indoor Veendam

Class: Springconcours klasse Z - Klassiek - Finale

Category: Dagblad van het Noorden-prijs

Date: 03-01-2012

Time: 21:46

Preview (free)

Rider: Eric ten Cate

Horse: Vera Lyn

Event: Indoor Veendam

Class: springconcours klasse ZZ- klassiek- Finale

Category: Meertens meubelen prijs

Date: 03-01-2012

Time: 22:08

Preview (free)

Rider: Marian Lunsche

Horse: Whatever

Event: Indoor Veendam

Class: springconcours klasse ZZ- klassiek- Finale

Category: Meertens meubelen prijs

Date: 03-01-2012

Time: 22:11

Preview (free)

Rider: Shanice Roozeboom

Horse: Zidane

Event: Indoor Veendam

Class: springconcours klasse ZZ- klassiek- Finale

Category: Meertens meubelen prijs

Date: 03-01-2012

Time: 22:13

Preview (free)

Rider: Jos Hazelhoff

Horse: Victoria

Event: Indoor Veendam

Class: springconcours klasse ZZ- klassiek- Finale

Category: Meertens meubelen prijs

Date: 03-01-2012

Time: 22:14

Preview (free)

Rider: Robert Roordink

Horse: Hunzehoeve What-s Up

Event: Indoor Veendam

Class: springconcours klasse ZZ- klassiek- Finale

Category: Meertens meubelen prijs

Date: 03-01-2012

Time: 22:16

Preview (free)

Rider: Romy Dijkstra

Horse: Wayne Rooney

Event: Indoor Veendam

Class: springconcours klasse ZZ- klassiek- Finale

Category: Meertens meubelen prijs

Date: 03-01-2012

Time: 22:18

Preview (free)

Rider: Luck Vos

Horse: Sanderino

Event: Indoor Veendam

Class: springconcours klasse ZZ- klassiek- Finale

Category: Meertens meubelen prijs

Date: 03-01-2012

Time: 22:20

Preview (free)

Rider: Ella Huizinga

Horse: Vina

Event: Indoor Veendam

Class: springconcours klasse ZZ- klassiek- Finale

Category: Meertens meubelen prijs

Date: 03-01-2012

Time: 22:22

Preview (free)

Rider: Tessa Hoeksema

Horse: Warandasj R.

Event: Indoor Veendam

Class: springconcours klasse ZZ- klassiek- Finale

Category: Meertens meubelen prijs

Date: 03-01-2012

Time: 22:24

Preview (free)

Rider: Jur Vrieling

Horse: Vdl Zavall

Event: Indoor Veendam

Class: springconcours klasse ZZ- klassiek- Finale

Category: Meertens meubelen prijs

Date: 03-01-2012

Time: 22:25

Preview (free)

Rider: Mareille van Geel-Schroder

Horse: Eurocommerce Nevada

Event: Indoor Veendam

Class: springconcours klasse ZZ- klassiek- Finale

Category: Meertens meubelen prijs

Date: 03-01-2012

Time: 22:28

Preview (free)

Rider: Eric ten Cate

Horse: Vhamanta

Event: Indoor Veendam

Class: springconcours klasse ZZ- klassiek- Finale

Category: Meertens meubelen prijs

Date: 03-01-2012

Time: 22:30

Preview (free)

Rider: Yvonne van Dijk

Horse: Gulf-s Pleasure

Event: Indoor Veendam

Class: springconcours klasse ZZ- klassiek- Finale

Category: Meertens meubelen prijs

Date: 03-01-2012

Time: 22:31

Preview (free)

Rider: Marian Lunsche

Horse: Tygo

Event: Indoor Veendam

Class: springconcours klasse ZZ- klassiek- Finale

Category: Meertens meubelen prijs

Date: 03-01-2012

Time: 22:33

Preview (free)

Rider: Shanice Roozeboom

Horse: Windsor

Event: Indoor Veendam

Class: springconcours klasse ZZ- klassiek- Finale

Category: Meertens meubelen prijs

Date: 03-01-2012

Time: 22:35

Preview (free)

Rider: Eric ten Cate

Horse: Vera Lyn

Event: Indoor Veendam

Class: springconcours klasse ZZ- klassiek- Finale

Category: Meertens meubelen prijs

Date: 03-01-2012

Time: 22:42

Preview (free)

Rider: Ella Huizinga

Horse: Vina

Event: Indoor Veendam

Class: springconcours klasse ZZ- klassiek- Finale

Category: Meertens meubelen prijs

Date: 03-01-2012

Time: 22:44

Preview (free)

Rider: Shanice Roozeboom

Horse: Windsor

Event: Indoor Veendam

Class: springconcours klasse ZZ- klassiek- Finale

Category: Meertens meubelen prijs

Date: 03-01-2012

Time: 22:46

Preview (free)