Filters
Zoek in resultaten
Filter klasse
  • Klasse ZZ
  • Z
  • Nationaal
  • Etten-Leur
  • Alles weergeven
Filter klasse
  • Groep
  • Finale
  • Grote Prijs van Etten-Leur
  • Team springen
  • Alles weergeven

Evenement: Jumping Etten Leur

Ruiter: Siebe Kramer

Paard: Victoire

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 08:15

Preview (gratis)

Ruiter: Anoek van der Pluijm

Paard: Argus

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 08:16

Preview (gratis)

Ruiter: Mark Martens

Paard: Ginger

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 08:18

Preview (gratis)

Ruiter: Anouk de Ruijter

Paard: TomTom

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 08:20

Preview (gratis)

Ruiter: Tom Fonken

Paard: Highwell

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 08:22

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis Evertse

Paard: Vivaldi

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 08:24

Preview (gratis)

Ruiter: Martijn Verpoort

Paard: Wizzerd

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 08:25

Preview (gratis)

Ruiter: Anne-Liza - Makkinga

Paard: Virgil

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 08:27

Preview (gratis)

Ruiter: Rogier Linssen

Paard: Centolibero

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 08:29

Preview (gratis)

Ruiter: Marit Haarr Skollerud

Paard: Ulena

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 08:32

Preview (gratis)

Ruiter: Efe Siyahi

Paard: Lanuvio

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 08:33

Preview (gratis)

Ruiter: Nick van der Graaf

Paard: Tiffany Bb

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 08:35

Preview (gratis)

Ruiter: John Steeghs

Paard: Chesterfield

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 08:37

Preview (gratis)

Ruiter: Tim Hendrix

Paard: Chantre

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 08:39

Preview (gratis)

Ruiter: Maikel Roggen

Paard: Caluna s Unlimited

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 08:41

Preview (gratis)

Ruiter: Bart de Bruijn

Paard: Tycoon

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 08:44

Preview (gratis)

Ruiter: Erik van der Vleuten

Paard: Vdl Groep Calypso

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 08:46

Preview (gratis)

Ruiter: Dominique Greeve

Paard: Broere Uticka

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 08:48

Preview (gratis)

Ruiter: Roosje Brouwer

Paard: Wienna

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 08:50

Preview (gratis)

Ruiter: Mathilde Pluim

Paard: Vienna T

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 08:52

Preview (gratis)

Ruiter: Jeroen Bruens

Paard: Willem

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 08:54

Preview (gratis)

Ruiter: Bas Knijff

Paard: Codac-independende

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 08:58

Preview (gratis)

Ruiter: Rens Rovers

Paard: Cokira

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 08:58

Preview (gratis)

Ruiter: Jack Neefs

Paard: Blom s Viraine

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 09:00

Preview (gratis)

Ruiter: Louise Sawell

Paard: Winner

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 09:02

Preview (gratis)

Ruiter: Joep Raijmakers

Paard: van Schijndel s Patrick

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 09:04

Preview (gratis)

Ruiter: Lucille Billet

Paard: Venitano Bs

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 09:05

Preview (gratis)

Ruiter: Sofie Coomans

Paard: Untime M

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 09:07

Preview (gratis)

Ruiter: Rob Wiering

Paard: Leandra

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 09:09

Preview (gratis)

Ruiter: Koen Leemans

Paard: Dopharma s Nn

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 09:12

Preview (gratis)

Ruiter: Mark Martens

Paard: Chiara

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 09:14

Preview (gratis)

Ruiter: Jack Ansems

Paard: Toepolev

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 09:16

Preview (gratis)

Ruiter: Anouk de Ruijter

Paard: Cakilly

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 09:17

Preview (gratis)

Ruiter: Tom Fonken

Paard: Contiki Z

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 09:20

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis Evertse

Paard: Chamber

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 09:23

Preview (gratis)

Ruiter: Martijn Verpoort

Paard: Voque

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 09:25

Preview (gratis)

Ruiter: Rogier Linssen

Paard: Tosca

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 09:27

Preview (gratis)

Ruiter: Anne-Liza - Makkinga

Paard: Boeve s Montreux

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 09:28

Preview (gratis)

Ruiter: John Steeghs

Paard: Apollo

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 09:30

Preview (gratis)

Ruiter: Tim Hendrix

Paard: Vickstar As

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 09:31

Preview (gratis)

Ruiter: Bart de Bruijn

Paard: Whitney

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 09:34

Preview (gratis)

Ruiter: Roosje Brouwer

Paard: Nikon s Lisalba Haka

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 09:36

Preview (gratis)

Ruiter: Marit Haarr Skollerud

Paard: Valvarja

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 09:38

Preview (gratis)

Ruiter: Efe Siyahi

Paard: Cavalier

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 09:39

Preview (gratis)

Ruiter: Erik van der Vleuten

Paard: VDL Groep Canneliena

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 09:43

Preview (gratis)

Ruiter: Anoek van der Pluijm

Paard: Silvy

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 09:45

Preview (gratis)

Ruiter: Siebe Kramer

Paard: Future s Dream

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 09:46

Preview (gratis)

Ruiter: Maikel Roggen

Paard: Caluna s Rendez Vous

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 09:48

Preview (gratis)

Ruiter: Maikel van der Vleuten

Paard: Tatoo

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 09:50

Preview (gratis)

Ruiter: Dominique Greeve

Paard: Broere Pacific

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Klasse ZZ

Rubriek: Groep

Datum: 06-06-2010

Tijd: 09:52

Preview (gratis)

Ruiter: Anouk Schreurs

Paard: Lourdes

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 10:45

Preview (gratis)

Ruiter: Mitchel Sonneveld

Paard: Warinda

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 10:48

Preview (gratis)

Ruiter: Patrick Grielens

Paard: Coco t Laerhof Z

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 10:49

Preview (gratis)

Ruiter: Carolein van de Plasse

Paard: Deltamossel Jantje

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 10:51

Preview (gratis)

Ruiter: Anoek van der Pluijm

Paard: Armani

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 10:54

Preview (gratis)

Ruiter: Rob Wiering

Paard: Ulaan

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 10:56

Preview (gratis)

Ruiter: Jean Pierre Gulickx

Paard: Blom s Ticarlos

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 10:58

Preview (gratis)

Ruiter: Albert Testers

Paard: Wiske

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 10:59

Preview (gratis)

Ruiter: Doron Kuipers

Paard: Anelca d eversen

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 11:02

Preview (gratis)

Ruiter: Bianca Schoenmakers

Paard: Zammetje

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 11:03

Preview (gratis)

Ruiter: Nick van den Broek

Paard: Flying Dutchman

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 11:05

Preview (gratis)

Ruiter: Roosje Brouwer

Paard: XXL

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 11:07

Preview (gratis)

Ruiter: Koen Leemans

Paard: Dopharma s Corna Z

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 11:12

Preview (gratis)

Ruiter: Anne-marie Verheij

Paard: Wiske

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 11:13

Preview (gratis)

Ruiter: astrid van der poel

Paard: Silvio

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 11:15

Preview (gratis)

Ruiter: Katty King

Paard: Tornike

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 11:18

Preview (gratis)

Ruiter: Anne-Liza - Makkinga

Paard: Boeve s Salinger

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 11:20

Preview (gratis)

Ruiter: Bobby Klootwijk

Paard: Ultimo de Laubry

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 11:22

Preview (gratis)

Ruiter: Patrick Lemmen

Paard: Cambito van de Helle

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 11:23

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis Schalekamp

Paard: Valentino

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 11:25

Preview (gratis)

Ruiter: Joost van Bijsterveldt

Paard: Wolvina

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 11:26

Preview (gratis)

Ruiter: Louise Sawell

Paard: Audi s Radja

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 11:30

Preview (gratis)

Ruiter: Mark Martens

Paard: Baldeur

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 11:30

Preview (gratis)

Ruiter: Joost Martens

Paard: Axum

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 11:32

Preview (gratis)

Ruiter: Emile Brouwer

Paard: Rvo s Uutje

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 11:35

Preview (gratis)

Ruiter: Ilse Aben

Paard: Universal Four

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 11:36

Preview (gratis)

Ruiter: Geert Moerings

Paard: Vesteher

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 11:38

Preview (gratis)

Ruiter: Mitchel Sonneveld

Paard: Whoterspoon

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 11:40

Preview (gratis)

Ruiter: Anoek van der Pluijm

Paard: Cilka Z

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 11:42

Preview (gratis)

Ruiter: Anoek van der Pluijm

Paard: Cilka Z

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 11:42

Preview (gratis)

Ruiter: Rob Wiering

Paard: Ophelia

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 11:44

Preview (gratis)

Ruiter: Bas van Opstal

Paard: twister

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 11:46

Preview (gratis)

Ruiter: Rob de Bruijn

Paard: Costa Del Sol

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 11:48

Preview (gratis)

Ruiter: Evelyn Sander

Paard: Go Rocket

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 11:50

Preview (gratis)

Ruiter: Wil Schellekens

Paard: IJzermolen s Chella Z

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 11:52

Preview (gratis)

Ruiter: Roosje Brouwer

Paard: Won Ton Ton

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 11:54

Preview (gratis)

Ruiter: Siebe Kramer

Paard: Win Chin

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 11:56

Preview (gratis)

Ruiter: Doron Kuipers

Paard: Crown Z

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 11:58

Preview (gratis)

Ruiter: Koen Leemans

Paard: Dopharma s Urette

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 12:00

Preview (gratis)

Ruiter: Jack Neefs

Paard: Blom s Wervel

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 12:02

Preview (gratis)

Ruiter: Bram van der Pluijm

Paard: Vicks

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 12:03

Preview (gratis)

Ruiter: Alex Vincentius

Paard: Zadarijke

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 12:05

Preview (gratis)

Ruiter: Katty King

Paard: Clinten Toltien Z

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 12:07

Preview (gratis)

Ruiter: Jelmer Hoekstra

Paard: Pavarotti

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 12:08

Preview (gratis)

Ruiter: Jean Pierre Gulickx

Paard: Blom s Ticarlos

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 12:17

Preview (gratis)

Ruiter: Bianca Schoenmakers

Paard: Wulisina

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 12:17

Preview (gratis)

Ruiter: Doron Kuipers

Paard: Anelca d eversen

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 12:18

Preview (gratis)

Ruiter: Koen Leemans

Paard: Dopharma s Corna Z

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 12:22

Preview (gratis)

Ruiter: Anne-marie Verheij

Paard: Wiske

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 12:23

Preview (gratis)

Ruiter: Anne-Liza - Makkinga

Paard: Boeve s Salinger

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 12:25

Preview (gratis)

Ruiter: Bobby Klootwijk

Paard: Ultimo de Laubry

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 12:27

Preview (gratis)

Ruiter: Louise Sawell

Paard: Audi s Radja

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 12:28

Preview (gratis)

Ruiter: Ilse Aben

Paard: Universal Four

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 12:30

Preview (gratis)

Ruiter: Mitchel Sonneveld

Paard: Whoterspoon

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 12:34

Preview (gratis)

Ruiter: Evelyn Sander

Paard: Go Rocket

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 12:34

Preview (gratis)

Ruiter: Wil Schellekens

Paard: IJzermolen s Chella Z

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 12:35

Preview (gratis)

Ruiter: Roosje Brouwer

Paard: Won Ton Ton

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 12:37

Preview (gratis)

Ruiter: Jack Neefs

Paard: Blom s Wervel

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 12:40

Preview (gratis)

Ruiter: Katty King

Paard: Clinten Toltien Z

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 12:42

Preview (gratis)

Ruiter: Bianca Schoenmakers

Paard: Wulisina

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Z

Rubriek: Finale

Datum: 06-06-2010

Tijd: 12:44

Preview (gratis)

Ruiter: Erik van der Vleuten

Paard: Terma

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 13:38

Preview (gratis)

Ruiter: Anouk Kort

Paard: Parodie

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 13:40

Preview (gratis)

Ruiter: Tim Franssen

Paard: Baja

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 13:43

Preview (gratis)

Ruiter: Maikel van der Vleuten

Paard: Unique

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 13:44

Preview (gratis)

Ruiter: Doron Kuipers

Paard: Tendor Fortuna

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 13:46

Preview (gratis)

Ruiter: Dominique Greeve

Paard: Broere Wing

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 13:49

Preview (gratis)

Ruiter: Martijn Verpoort

Paard: Valentino

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 13:50

Preview (gratis)

Ruiter: Evelyn Sander

Paard: Silver Creek

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 13:53

Preview (gratis)

Ruiter: Joy Lammers

Paard: T-sellie

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 13:55

Preview (gratis)

Ruiter: Ad van Beek

Paard: Blitz Du Marais Dd

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 13:57

Preview (gratis)

Ruiter: Joost Martens

Paard: Covia Z

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 13:59

Preview (gratis)

Ruiter: Cody Auer

Paard: Timo

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 14:01

Preview (gratis)

Ruiter: Anne van Vulpen

Paard: Scarlito

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 14:04

Preview (gratis)

Ruiter: Koen Leemans

Paard: Dopharma-s Tella

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 14:07

Preview (gratis)

Ruiter: Patrick Lemmen

Paard: Zippo Z

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 14:09

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis Evertse

Paard: Voyeur

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 14:11

Preview (gratis)

Ruiter: Leon Kuijpers

Paard: Markeers Victorie

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 14:13

Preview (gratis)

Ruiter: Rogier Linssen

Paard: Vital

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 14:15

Preview (gratis)

Ruiter: Siebe Kramer

Paard: Richelle

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 14:17

Preview (gratis)

Ruiter: Kevin Olsmeijer

Paard: Viceroy T

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 14:19

Preview (gratis)

Ruiter: Anouk de Ruijter

Paard: Wilson

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 14:21

Preview (gratis)

Ruiter: Mark Jespers

Paard: Pomme-lady

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 14:25

Preview (gratis)

Ruiter: Ruben Lamers

Paard: Verona Hoendrikerveld

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 14:27

Preview (gratis)

Ruiter: Bas Knijff

Paard: Veni Vidi Vici

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 14:29

Preview (gratis)

Ruiter: Jack Neefs

Paard: Blom-s Orient de L-espace

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 14:34

Preview (gratis)

Ruiter: Wil Schellekens

Paard: Sharmeta

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 14:36

Preview (gratis)

Ruiter: Sabrina van Rijswijk

Paard: Laos

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 14:38

Preview (gratis)

Ruiter: Mirjam Schamper - de Visser

Paard: Sonheur

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 14:40

Preview (gratis)

Ruiter: Mark Martens

Paard: L-imepratric

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 14:42

Preview (gratis)

Ruiter: Patricia Greeve

Paard: Cento-s Candide Bb

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 14:55

Preview (gratis)

Ruiter: Louise Sawell

Paard: Audi-s Allouette va het Lambroeck

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 14:57

Preview (gratis)

Ruiter: Jeroen Bruens

Paard: Urcolando

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 14:59

Preview (gratis)

Ruiter: Marit Haarr Skollerud

Paard: Untouchable

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 15:01

Preview (gratis)

Ruiter: Roosje Brouwer

Paard: Sjannet

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 15:03

Preview (gratis)

Ruiter: Boy Peels

Paard: Charlina van de Laarse Heide

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 15:05

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis Schalekamp

Paard: Querubi

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 15:06

Preview (gratis)

Ruiter: Bram van der Pluijm

Paard: Kalix

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 15:09

Preview (gratis)

Ruiter: Carolein van de Plasse

Paard: Deltamossel So Lovely

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 15:11

Preview (gratis)

Ruiter: Pieter Rutten

Paard: Vasco

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 15:15

Preview (gratis)

Ruiter: Jack Ansems

Paard: Wilkina

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 15:19

Preview (gratis)

Ruiter: Tim Hendrix

Paard: Tenessee

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 15:21

Preview (gratis)

Ruiter: Erik van der Vleuten

Paard: Cardento

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 15:23

Preview (gratis)

Ruiter: Anouk Kort

Paard: Verdi-s Falstaff Wonderland

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 15:26

Preview (gratis)

Ruiter: Maikel van der Vleuten

Paard: VDL Groep Veumonia

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 15:30

Preview (gratis)

Ruiter: Anne-Liza - Makkinga

Paard: Boeve-s Junetty

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 15:32

Preview (gratis)

Ruiter: Tim Franssen

Paard: Clever Girl

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 15:32

Preview (gratis)

Ruiter: Dominique Greeve

Paard: Broere Palermo

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 15:34

Preview (gratis)

Ruiter: Koen Leemans

Paard: Dopharma-s Uncle Sam

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 15:36

Preview (gratis)

Ruiter: Ad van Beek

Paard: Unky Bunky

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 15:39

Preview (gratis)

Ruiter: Anne van Vulpen

Paard: Sharon

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 15:41

Preview (gratis)

Ruiter: Rogier Linssen

Paard: Olaf

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 15:43

Preview (gratis)

Ruiter: Siebe Kramer

Paard: van Meta

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 15:45

Preview (gratis)

Ruiter: Joost Martens

Paard: Zappel

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 15:47

Preview (gratis)

Ruiter: Patrick Lemmen

Paard: Chinzana Vd Helle

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 15:49

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis Evertse

Paard: Better Times

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 15:51

Preview (gratis)

Ruiter: Anouk de Ruijter

Paard: Vaillante

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 15:53

Preview (gratis)

Ruiter: Kevin Olsmeijer

Paard: Upstairs

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 16:01

Preview (gratis)

Ruiter: Doron Kuipers

Paard: Tendor Fortuna

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 16:03

Preview (gratis)

Ruiter: Cody Auer

Paard: Timo

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 16:04

Preview (gratis)

Ruiter: Patrick Lemmen

Paard: Zippo Z

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 16:05

Preview (gratis)

Ruiter: Ruben Lamers

Paard: Verona Hoendrikerveld

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 16:07

Preview (gratis)

Ruiter: Pieter Rutten

Paard: Vasco

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 16:08

Preview (gratis)

Ruiter: Anne-Liza - Makkinga

Paard: Boeve-s Junetty

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 16:11

Preview (gratis)

Ruiter: Anouk Kort

Paard: Verdi-s Falstaff Wonderland

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 16:12

Preview (gratis)

Ruiter: Patrick Lemmen

Paard: Chinzana Vd Helle

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 16:15

Preview (gratis)

Ruiter: Anouk de Ruijter

Paard: Vaillante

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 16:17

Preview (gratis)

Ruiter: Silfit Tuigpaarden competitie

Paard: onbekend

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Nationaal

Rubriek: Grote Prijs van Etten-Leur

Datum: 06-06-2010

Tijd: 16:51

Preview (gratis)

Ruiter: Albert Testers Rob Wiering Anne-Liza Makkinga

Paard: Wiske Versace Boeve-s Montreux

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 17:23

Preview (gratis)

Ruiter: Rob de Bruijn Zoi Snels Jack Neefs

Paard: Blom-s Zwing This Lux Blom-s Vivaldi

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 17:24

Preview (gratis)

Ruiter: Bianca Schoenmakers Mitchel Sonneveld Jack Ansems

Paard: Vendola Visette Toepolev Village Wonder

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 17:26

Preview (gratis)

Ruiter: Kees Lips Bart Schouwenaars Maxime van der Eijken

Paard: Ruttchen Durvalo d Atom Miss Expo

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 17:28

Preview (gratis)

Ruiter: Rob Heijligers Patrick Lemmen Pascal Uytendaal

Paard: Isabel Zippo Z Chanti

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 17:29

Preview (gratis)

Ruiter: Evelyn Sander Bram van de Pluijm Tim Franssen

Paard: Vital Touch Samba L Wienus

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 17:31

Preview (gratis)

Ruiter: Joost van Bijsterveldt Tom Fonken Wil Schellekens

Paard: Wolvina Contiki Verano-Tetti

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 17:33

Preview (gratis)

Ruiter: Dominique Greeve Patricia Greeve Pieter Rutten

Paard: Broere Uticka Cento s Candide Bb Vasco

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 17:34

Preview (gratis)

Ruiter: Koen Leemans Mark Martens Joep Raijmakers

Paard: Dopharma-s Uraniet Ginger van Schijndel-s Patrick

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 17:36

Preview (gratis)

Ruiter: Kaspar Hallster Boy Peels Leon Kuijpers

Paard: Bessemeinds Quinault Upstream Markeers Victorie

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 17:38

Preview (gratis)

Ruiter: Ruben Lamers Inge van den Bosch Anouk Kort

Paard: Ventje Madoc Tjambika

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 17:40

Preview (gratis)

Ruiter: Imke Kort Nick van de Broek Bas Knijff

Paard: Amaai Buffalo Codac-Independence

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 17:42

Preview (gratis)

Ruiter: Sabrina van Rijswijk Siebe Kramer Anne van Vulpen

Paard: Baloscha Win Chin Sharon

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 17:44

Preview (gratis)

Ruiter: Jean Pierre Gulickx Bart Gommeren Geert Moerings

Paard: Blom-s Ticarlos Deltamossel Dynamite Vesther

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 17:45

Preview (gratis)

Ruiter: Lenard de Boer Rens Rovers Mark Jespers

Paard: Duc Zoindoctro Collorado

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 17:47

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis Schallekamp Doron Kuijpers Maikel van de Vleuten

Paard: Valentino Crown Z Tatoo

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 17:51

Preview (gratis)

Ruiter: Albert Testers Rob Wiering Anne-Liza Makkinga

Paard: Wiske Versace Boeve-s Montreux

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 17:52

Preview (gratis)

Ruiter: Rob de Bruijn Zoi Snels Jack Neefs

Paard: Blom-s Zwing This Lux Blom-s Vivaldi

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 17:54

Preview (gratis)

Ruiter: Bianca Schoenmakers Mitchel Sonneveld Jack Ansems

Paard: Vendola Visette Toepolev Village Wonder

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 17:56

Preview (gratis)

Ruiter: Kees Lips Bart Schouwenaars Maxime van der Eijken

Paard: Ruttchen Durvalo d Atom Miss Expo

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 17:57

Preview (gratis)

Ruiter: Rob Heijligers Patrick Lemmen Pascal Uytendaal

Paard: Isabel Zippo Z Chanti

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 17:59

Preview (gratis)

Ruiter: Evelyn Sander Bram van de Pluijm Tim Franssen

Paard: Vital Touch Samba L Wienus

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 18:01

Preview (gratis)

Ruiter: Joost van Bijsterveldt Tom Fonken Wil Schellekens

Paard: Wolvina Contiki Verano-Tetti

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 18:03

Preview (gratis)

Ruiter: Dominique Greeve Patricia Greeve Pieter Rutten

Paard: Broere Uticka Cento s Candide Bb Vasco

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 18:04

Preview (gratis)

Ruiter: Koen Leemans Mark Martens Joep Raijmakers

Paard: Dopharma-s Uraniet Ginger van Schijndel-s Patrick

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 18:06

Preview (gratis)

Ruiter: Kaspar Hallster Boy Peels Leon Kuijpers

Paard: Bessemeinds Quinault Upstream Markeers Victorie

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 18:08

Preview (gratis)

Ruiter: Ruben Lamers Inge van den Bosch Anouk Kort

Paard: Ventje Madoc Tjambika

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 18:10

Preview (gratis)

Ruiter: Imke Kort Nick van de Broek Bas Knijff

Paard: Amaai Buffalo Codac-Independence

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 18:12

Preview (gratis)

Ruiter: Jean Pierre Gulickx Bart Gommeren Geert Moerings

Paard: Blom-s Ticarlos Deltamossel Dynamite Vesther

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 18:15

Preview (gratis)

Ruiter: Lenard de Boer Rens Rovers Mark Jespers

Paard: Duc Zoindoctro Collorado

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 18:17

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis Schallekamp Doron Kuijpers Maikel van de Vleuten

Paard: Valentino Crown Z Tatoo

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 18:20

Preview (gratis)

Ruiter: Albert Testers Rob Wiering Anne-Liza Makkinga

Paard: Wiske Versace Boeve-s Montreux

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 18:22

Preview (gratis)

Ruiter: Rob de Bruijn Zoi Snels Jack Neefs

Paard: Blom-s Zwing This Lux Blom-s Vivaldi

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 18:24

Preview (gratis)

Ruiter: Bianca Schoenmakers Mitchel Sonneveld Jack Ansems

Paard: Vendola Visette Toepolev Village Wonder

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 18:26

Preview (gratis)

Ruiter: Rob Heijligers Patrick Lemmen Pascal Uytendaal

Paard: Isabel Zippo Z Chanti

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 18:29

Preview (gratis)

Ruiter: Evelyn Sander Bram van de Pluijm Tim Franssen

Paard: Vital Touch Samba L Wienus

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 18:32

Preview (gratis)

Ruiter: Joost van Bijsterveldt Tom Fonken Wil Schellekens

Paard: Wolvina Contiki Verano-Tetti

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 18:33

Preview (gratis)

Ruiter: Dominique Greeve Patricia Greeve Pieter Rutten

Paard: Broere Uticka Cento s Candide Bb Vasco

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 18:35

Preview (gratis)

Ruiter: Koen Leemans Mark Martens Joep Raijmakers

Paard: Dopharma-s Uraniet Ginger van Schijndel-s Patrick

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 18:37

Preview (gratis)

Ruiter: Kaspar Hallster Boy Peels Leon Kuijpers

Paard: Bessemeinds Quinault Upstream Markeers Victorie

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 18:39

Preview (gratis)

Ruiter: Ruben Lamers Inge van den Bosch Anouk Kort

Paard: Ventje Madoc Tjambika

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 18:40

Preview (gratis)

Ruiter: Sabrina van Rijswijk Siebe Kramer Anne van Vulpen

Paard: Baloscha Win Chin Sharon

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 18:43

Preview (gratis)

Ruiter: Jean Pierre Gulickx Bart Gommeren Geert Moerings

Paard: Blom-s Ticarlos Deltamossel Dynamite Vesther

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 18:45

Preview (gratis)

Ruiter: Lenard de Boer Rens Rovers Mark Jespers

Paard: Duc Zoindoctro Collorado

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 18:47

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis Schallekamp Doron Kuijpers Maikel van de Vleuten

Paard: Valentino Crown Z Tatoo

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 19:00

Preview (gratis)

Ruiter: Bianca Schoenmakers Mitchel Sonneveld Jack Ansems

Paard: Vendola Visette Toepolev Village Wonder

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 19:04

Preview (gratis)

Ruiter: Sabrina van Rijswijk Siebe Kramer Anne van Vulpen

Paard: Baloscha Win Chin Sharon

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 19:05

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis Schallekamp Doron Kuijpers Maikel van de Vleuten

Paard: Valentino Crown Z Tatoo

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 19:07

Preview (gratis)

Ruiter: Dominique Greeve Patricia Greeve Pieter Rutten

Paard: Broere Uticka Cento s Candide Bb Vasco

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 19:08

Preview (gratis)

Ruiter: Kaspar Hallster Boy Peels Leon Kuijpers

Paard: Bessemeinds Quinault Upstream Markeers Victorie

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 19:10

Preview (gratis)

Ruiter: Bianca Schoenmakers Mitchel Sonneveld Jack Ansems

Paard: Vendola Visette Toepolev Village Wonder

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 19:12

Preview (gratis)

Ruiter: Sabrina van Rijswijk Siebe Kramer Anne van Vulpen

Paard: Baloscha Win Chin Sharon

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 19:13

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis Schallekamp Doron Kuijpers Maikel van de Vleuten

Paard: Valentino Crown Z Tatoo

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 19:15

Preview (gratis)

Ruiter: Dominique Greeve Patricia Greeve Pieter Rutten

Paard: Broere Uticka Cento s Candide Bb Vasco

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 19:16

Preview (gratis)

Ruiter: Kaspar Hallster Boy Peels Leon Kuijpers

Paard: Bessemeinds Quinault Upstream Markeers Victorie

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 19:17

Preview (gratis)

Ruiter: Bianca Schoenmakers Mitchel Sonneveld Jack Ansems

Paard: Vendola Visette Toepolev Village Wonder

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 19:19

Preview (gratis)

Ruiter: Sabrina van Rijswijk Siebe Kramer Anne van Vulpen

Paard: Baloscha Win Chin Sharon

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 19:21

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis Schallekamp Doron Kuijpers Maikel van de Vleuten

Paard: Valentino Crown Z Tatoo

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 19:23

Preview (gratis)

Ruiter: Dominique Greeve Patricia Greeve Pieter Rutten

Paard: Broere Uticka Cento s Candide Bb Vasco

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 19:24

Preview (gratis)

Ruiter: Kaspar Hallster Boy Peels Leon Kuijpers

Paard: Bessemeinds Quinault Upstream Markeers Victorie

Evenement: Jumping Etten Leur

Klasse: Etten-Leur

Rubriek: Team springen

Datum: 06-06-2010

Tijd: 19:25

Preview (gratis)