Filters
Zoek in resultaten
Filter klasse
  • finale klasse L
  • Finale klasse M
  • Grote Prijs
  • Finale klasse Z
  • Alles weergeven
Filter klasse
  • fin?ale klasse L
  • Finale klasse M
  • Grote Prijs
  • Finale klasse Z
  • Alles weergeven

Evenement: PSC Den Goubergh

Ruiter: MISCHA EVERSE - VD KRAATS

Paard: FARNO D OR

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 08:59

Preview (gratis)

Ruiter: SANDER NABER

Paard: FABREGAS

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 09:01

Preview (gratis)

Ruiter: SANTA STEINBERGA

Paard: EVITA

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 09:10

Preview (gratis)

Ruiter: AMALIE BLOCH JOHNSEN

Paard: ESIMODO

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 09:12

Preview (gratis)

Ruiter: DHAEYERE TOM

Paard: JE T ADORE NON STOP

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 09:14

Preview (gratis)

Ruiter: MARIA JØRGENSEN

Paard: KORNET

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 09:15

Preview (gratis)

Ruiter: MISCHA EVERSE - VD KRAATS

Paard: FARNO D OR

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 08:59

Preview (gratis)

Ruiter: SANDER NABER

Paard: FABREGAS

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 09:01

Preview (gratis)

Ruiter: SANTA STEINBERGA

Paard: EVITA

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 09:10

Preview (gratis)

Ruiter: AMALIE BLOCH JOHNSEN

Paard: ESIMODO

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 09:12

Preview (gratis)

Ruiter: DHAEYERE TOM

Paard: JE T ADORE NON STOP

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 09:14

Preview (gratis)

Ruiter: MARIA JØRGENSEN

Paard: KORNET

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 09:15

Preview (gratis)

Ruiter: LEONIE JONKERS

Paard: FLASH

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 09:17

Preview (gratis)

Ruiter: EMILE BROUWER

Paard: EGWINUS SB

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 09:18

Preview (gratis)

Ruiter: JANSSENS JORDY

Paard: HEARTBEAT J J Z

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 09:20

Preview (gratis)

Ruiter: LÉON BARENDREGT

Paard: CITTA

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 09:21

Preview (gratis)

Ruiter: SVEN LAEVERS

Paard: BEST EVER

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 09:23

Preview (gratis)

Ruiter: RUBEN VAN KALSBEEK

Paard: DEEN S ZAKATOS ROSE

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 09:24

Preview (gratis)

Ruiter: SAMANTHA BOS

Paard: EEN SIJGJE

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 09:26

Preview (gratis)

Ruiter: GURO ASKELAND

Paard: FELICIA

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 09:27

Preview (gratis)

Ruiter: TAMARA KLOP

Paard: BITCOIN

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 09:29

Preview (gratis)

Ruiter: FRANCO GARAVAGLIA

Paard: CAMILLA Z

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 09:31

Preview (gratis)

Ruiter: HELMA VAN THIEL

Paard: DE UNO

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 09:32

Preview (gratis)

Ruiter: BART LIPS

Paard: DADDYCOOL GO

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 09:34

Preview (gratis)

Ruiter: MAIKEL VAN MIERLO

Paard: FOLLOW UP

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 10:05

Preview (gratis)

Ruiter: GLENN KNOESTER

Paard: EVERTON

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 10:07

Preview (gratis)

Ruiter: LANDER DE BRUYN

Paard: KYOTO VAN HET LAMBROECK

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 10:08

Preview (gratis)

Ruiter: DAAN VAN GEEL

Paard: FERNANDO

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 10:09

Preview (gratis)

Ruiter: IMKE KORT

Paard: CRONINI

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 10:11

Preview (gratis)

Ruiter: JANNEKE VAN NOORD

Paard: FLOWERBOMB

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 10:12

Preview (gratis)

Ruiter: LARS SLAGTER

Paard: VIENNA

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 10:39

Preview (gratis)

Ruiter: SACHA DE WIT

Paard: CLYDE

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 10:40

Preview (gratis)

Ruiter: MAURO SOETEMAN

Paard: QUIBUS VAN LANDZICHT Z

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 10:41

Preview (gratis)

Ruiter: FLEUR VAN EIJDEN

Paard: LIMARO

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 10:43

Preview (gratis)

Ruiter: VALERIE VAN NIEUWENHUYZEN

Paard: BLOM S FLINSTERING

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 10:45

Preview (gratis)

Ruiter: KELLY JOCHEMS

Paard: COCOBLUE

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 10:46

Preview (gratis)

Ruiter: MARIA JØRGENSEN

Paard: KORNET

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 10:48

Preview (gratis)

Ruiter: EMILE BROUWER

Paard: EGWINUS SB

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 10:49

Preview (gratis)

Ruiter: LÉON BARENDREGT

Paard: CITTA

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 10:51

Preview (gratis)

Ruiter: GURO ASKELAND

Paard: FELICIA

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 10:52

Preview (gratis)

Ruiter: TAMARA KLOP

Paard: BITCOIN

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 10:54

Preview (gratis)

Ruiter: FRANCO GARAVAGLIA

Paard: CAMILLA Z

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 10:55

Preview (gratis)

Ruiter: MAIKEL VAN MIERLO

Paard: FEARLESS

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 10:57

Preview (gratis)

Ruiter: BAS VAN OPSTAL

Paard: EXCELLENT

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 10:58

Preview (gratis)

Ruiter: BART LIPS

Paard: FEDDEBEZI SW

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 11:38

Preview (gratis)

Ruiter: AMBER ELST

Paard: CHANEL

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 11:39

Preview (gratis)

Ruiter: MAIKEL VAN MIERLO

Paard: EUROPE

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 11:41

Preview (gratis)

Ruiter: NURI DIJKS

Paard: SHAKIRA

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 11:43

Preview (gratis)

Ruiter: AXELLE DRUYTS

Paard: BOALT GRANDANTO

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 11:44

Preview (gratis)

Ruiter: ANOUK VAN DER VELDE

Paard: JULIUS TWINKELING

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 11:46

Preview (gratis)

Ruiter: JEANETTE CORBEEK

Paard: AVEC MOI

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 11:48

Preview (gratis)

Ruiter: BART DE BRUIJN

Paard: DOM PERRIGNON

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 11:50

Preview (gratis)

Ruiter: KELLY JOCHEMS

Paard: QUIBUS

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 11:52

Preview (gratis)

Ruiter: SANDER NABER

Paard: ELLINGTON

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 11:54

Preview (gratis)

Ruiter: MISCHA EVERSE - VD KRAATS

Paard: KERWIN VAN T ROOSAKKER

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 11:55

Preview (gratis)

Ruiter: DAAN VAN GEEL

Paard: FIRST LENTE

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 11:57

Preview (gratis)

Ruiter: SARAH DUGGAN

Paard: FAISERSTERN VD ELSAKKER

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 11:59

Preview (gratis)

Ruiter: LANDER DE BRUYN

Paard: JOLANDER VAN HET KLOOSTERHOF

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 12:01

Preview (gratis)

Ruiter: GLENN KNOESTER

Paard: FEBOS ZAMIRO

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 12:02

Preview (gratis)

Ruiter: JULIAN KRAAIJ

Paard: AMARETTO

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 12:04

Preview (gratis)

Ruiter: MISCHA EVERSE - VD KRAATS

Paard: STAKKATO STAR

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 09:35

Preview (gratis)

Ruiter: MAIKEL VAN MIERLO

Paard: FOLLOW UP

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 09:38

Preview (gratis)

Ruiter: BAS VAN OPSTAL

Paard: EXCELLENT

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 09:39

Preview (gratis)

Ruiter: BEN BEEVERS

Paard: KELLY

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 09:41

Preview (gratis)

Ruiter: GLENN KNOESTER

Paard: TALOUBET S GIPSY KZ

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 09:42

Preview (gratis)

Ruiter: DAAN VAN GEEL

Paard: FRESCO H

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 09:44

Preview (gratis)

Ruiter: CHRISTY DICTUS

Paard: CHARMING Z

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 09:45

Preview (gratis)

Ruiter: ANK VAN DONGEN

Paard: FAUVE

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 09:47

Preview (gratis)

Ruiter: CLAIRE PUTTERS

Paard: TORNADO

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 09:48

Preview (gratis)

Ruiter: SANTA STEINBERGA

Paard: GRISSOM Z

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 10:00

Preview (gratis)

Ruiter: SVEN LAEVERS

Paard: CANTALOUPPE SECOND LIFE Z

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 10:02

Preview (gratis)

Ruiter: BART LIPS

Paard: CELINE Z

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 10:03

Preview (gratis)

Ruiter: VIVIAN VAN DER MAAT

Paard: EASY

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 12:06

Preview (gratis)

Ruiter: BILLY BILLET

Paard: WOMANHOOD BS

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 12:07

Preview (gratis)

Ruiter: JULIE BOONEN

Paard: QUIRRAS TWINKELING Z

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 12:09

Preview (gratis)

Ruiter: MANON VAN DER SLUIS

Paard: FLORENCE

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 12:11

Preview (gratis)

Ruiter: HELMA VAN THIEL

Paard: ARNE T

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 12:15

Preview (gratis)

Ruiter: MIEKE ZOETELIEF

Paard: GAESBEKER FLASH

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 12:17

Preview (gratis)

Ruiter: ANNE-MARIE POELS

Paard: FLASH

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 12:19

Preview (gratis)

Ruiter: CAMILLA HAUKJEM

Paard: CHICCO

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 12:20

Preview (gratis)

Ruiter: TESSA HOEKSEMA

Paard: EASYBOY H

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 12:22

Preview (gratis)

Ruiter: TESSA HOEKSEMA

Paard: EASYBOY H

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 12:23

Preview (gratis)

Ruiter: VERA HEYMS

Paard: EL GANADOR G

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 12:25

Preview (gratis)

Ruiter: AMANDA SLAGTER

Paard: ANOUK SH

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 12:26

Preview (gratis)

Ruiter: LEONIE JONKERS

Paard: FINDIRA

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 12:27

Preview (gratis)

Ruiter: MICHELLE DE LEEUW

Paard: DIMAGGIO

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 12:29

Preview (gratis)

Ruiter: BEN BEEVERS

Paard: JENNY

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 12:31

Preview (gratis)

Ruiter: JANSSENS JORDY

Paard: BRENDA JJ

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 12:33

Preview (gratis)

Ruiter: RAMI AAMA

Paard: WHY NOT

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 12:35

Preview (gratis)

Ruiter: GURO ASKELAND

Paard: COLMIRA

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Grote Prijs

Rubriek: Grote Prijs

Datum: 29-11-2015

Tijd: 17:50

Preview (gratis)

Ruiter: JOAQUIN TENAO

Paard: URBIS

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 12:37

Preview (gratis)

Ruiter: PATRICK NORTIER

Paard: CABRIO

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 12:39

Preview (gratis)

Ruiter: AURORA HANSEN

Paard: ATHENA 144

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 12:40

Preview (gratis)

Ruiter: CONSTANCA AMEIDA FERNANDES

Paard: ZZ TOP Z

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 12:42

Preview (gratis)

Ruiter: VANDERGEETEN CHARLINE

Paard: ATTACK Z

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 12:44

Preview (gratis)

Ruiter: DHAEYERE TOM

Paard: JAMES VD OUDE HEIHOEF

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 12:46

Preview (gratis)

Ruiter: BAS VAN OPSTAL

Paard: CARISTO

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 12:47

Preview (gratis)

Ruiter: FRANKA VAN DER LOUW

Paard: FREEK

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 12:49

Preview (gratis)

Ruiter: PRISCILLA KLINK

Paard: COLETTE

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 12:50

Preview (gratis)

Ruiter: GURO ASKELAND

Paard: GALLIANTB 3

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 12:52

Preview (gratis)

Ruiter: DENNIS SCHALEKAMP

Paard: RIWALS VALENTINO

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 12:53

Preview (gratis)

Ruiter: ELIAS ARTOUL

Paard: KAPRICE Z

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 12:54

Preview (gratis)

Ruiter: BART LIPS

Paard: DILAINE VAN DE SMOCKELAER

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 12:56

Preview (gratis)

Ruiter: AMBER ELST

Paard: FIGO VAN OVERIS

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 12:58

Preview (gratis)

Ruiter: MAIKEL VAN MIERLO

Paard: EDELMANFEE

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 13:00

Preview (gratis)

Ruiter: NURI DIJKS

Paard: CYPRESS HILL

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 13:02

Preview (gratis)

Ruiter: AXELLE DRUYTS

Paard: ELLEXA DE NUIT

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 13:04

Preview (gratis)

Ruiter: NOELLE VAN DER VELDE

Paard: Q EN Q

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 13:06

Preview (gratis)

Ruiter: ANOUK VAN DER VELDE

Paard: BERNESSE

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 13:07

Preview (gratis)

Ruiter: JEANETTE CORBEEK

Paard: ETERNAL FLAME

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 13:09

Preview (gratis)

Ruiter: BART DE BRUIJN

Paard: CUPIDO

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 13:12

Preview (gratis)

Ruiter: KELLY JOCHEMS

Paard: FLYING JACKIE

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 13:13

Preview (gratis)

Ruiter: SANDER NABER

Paard: APG EVERLASTING LOVE

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 13:15

Preview (gratis)

Ruiter: MISCHA EVERSE - VD KRAATS

Paard: FINOLA

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 13:17

Preview (gratis)

Ruiter: DAAN VAN GEEL

Paard: FREETIME

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 13:18

Preview (gratis)

Ruiter: SARAH DUGGAN

Paard: FUNKY VD ELSAKKER

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 13:20

Preview (gratis)

Ruiter: GLENN KNOESTER

Paard: ENIKI

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 13:22

Preview (gratis)

Ruiter: JULIAN KRAAIJ

Paard: SO WHAT

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 13:24

Preview (gratis)

Ruiter: VIVIAN VAN DER MAAT

Paard: ANEMONES PAPILLON W

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 13:25

Preview (gratis)

Ruiter: ANNE MARIE POELS

Paard: EDIAMO

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 13:30

Preview (gratis)

Ruiter: MAIKEL VAN MIERLO

Paard: EDELMANFEE

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 13:41

Preview (gratis)

Ruiter: BART DE BRUIJN

Paard: DOM PERRIGNON

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 13:43

Preview (gratis)

Ruiter: MISCHA EVERSE - VD KRAATS

Paard: KERWIN VAN T ROOSAKKER

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 13:44

Preview (gratis)

Ruiter: JULIAN KRAAIJ

Paard: AMARETTO

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 13:46

Preview (gratis)

Ruiter: camilla Haukjem

Paard: chicco

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 13:47

Preview (gratis)

Ruiter: JEANETTE CORBEEK

Paard: BALUGA

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Grote Prijs

Rubriek: Grote Prijs

Datum: 29-11-2015

Tijd: 17:52

Preview (gratis)

Ruiter: VIVIAN VAN DER MAAT

Paard: EASY

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 13:48

Preview (gratis)

Ruiter: LEONIE JONKERS

Paard: FINDIRA

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 13:50

Preview (gratis)

Ruiter: AURORA HANSEN

Paard: ATHENA 144

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 13:51

Preview (gratis)

Ruiter: CONSTANCA AMEIDA FERNANDES

Paard: ZZ TOP Z

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 13:53

Preview (gratis)

Ruiter: BAS VAN OPSTAL

Paard: CARISTO

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 13:54

Preview (gratis)

Ruiter: DENNIS SCHALEKAMP

Paard: RIWALS VALENTINO

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 13:56

Preview (gratis)

Ruiter: MAIKEL VAN MIERLO

Paard: EDELMANFEE

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 13:57

Preview (gratis)

Ruiter: AXELLE DRUYTS

Paard: ELLEXA DE NUIT

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse M

Rubriek: Finale klasse M

Datum: 29-11-2015

Tijd: 13:59

Preview (gratis)

Ruiter: JEANINE SCHEP

Paard: GRAVIN

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 14:36

Preview (gratis)

Ruiter: SJOERD KOMMERS

Paard: DON NABAB

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 14:38

Preview (gratis)

Ruiter: BART LIPS

Paard: CHOUFF Z

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 14:40

Preview (gratis)

Ruiter: AMANDA SLAGTER

Paard: A SPLASH OF CLASS

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 14:42

Preview (gratis)

Ruiter: BLISS ITAY

Paard: DIABLEUR

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 14:44

Preview (gratis)

Ruiter: KELLY JOCHEMS

Paard: BONTENDRO

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 14:45

Preview (gratis)

Ruiter: HILDE WOUDSTRA

Paard: BINJA

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 14:47

Preview (gratis)

Ruiter: NICOLE BOTMA

Paard: VERALEEN

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 14:49

Preview (gratis)

Ruiter: CONSTANCA AMEIDA FERNANDES

Paard: JOLI COEUR

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 14:50

Preview (gratis)

Ruiter: BRAM VAN DER PLUIJM

Paard: COSMO

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 14:52

Preview (gratis)

Ruiter: JEANETTE CORBEEK

Paard: BUGATTI

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 14:54

Preview (gratis)

Ruiter: THIJS KALKDIJK

Paard: ZAMIRA

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 14:56

Preview (gratis)

Ruiter: DAAN VAN GEEL

Paard: ENJOY

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 14:57

Preview (gratis)

Ruiter: MANON VAN DER SLUIS

Paard: BENGEL

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 14:59

Preview (gratis)

Ruiter: BART DE BRUIJN

Paard: BEAUMONDE

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 15:01

Preview (gratis)

Ruiter: MAIKEL VAN MIERLO

Paard: EARLY

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 15:03

Preview (gratis)

Ruiter: ANNE MARIE POELS

Paard: ED HARDY

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 15:05

Preview (gratis)

Ruiter: LOTTE TEUNS

Paard: LA VIDA LOCA

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 15:07

Preview (gratis)

Ruiter: JULIAN KRAAIJ

Paard: CANALINO

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 15:08

Preview (gratis)

Ruiter: LUCILLE BILLET

Paard: CIOLGA BS

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 15:10

Preview (gratis)

Ruiter: NICOLE EGGENS

Paard: AMIE D OR

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 15:12

Preview (gratis)

Ruiter: AXELLE DRUYTS

Paard: CENTURIO HO

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 15:14

Preview (gratis)

Ruiter: TIM FRANSSEN

Paard: WISKEMANN Z

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 15:16

Preview (gratis)

Ruiter: JOCHEM THIJSSEN

Paard: BARDALL M

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 15:18

Preview (gratis)

Ruiter: JENS VAN DER MEER

Paard: CASSANOVA

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 15:19

Preview (gratis)

Ruiter: BOBBIE BARY

Paard: DOUBLE BEE

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 15:21

Preview (gratis)

Ruiter: NURI DIJKS

Paard: HISAURA VAN ´T HEIKE

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 15:23

Preview (gratis)

Ruiter: SAMANTHA BOS

Paard: EMINEM

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 15:25

Preview (gratis)

Ruiter: MIEKE ZOETELIEF

Paard: CAROLIN

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 15:27

Preview (gratis)

Ruiter: ELIAS ARTOUL

Paard: VA TOUT

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 15:28

Preview (gratis)

Ruiter: TAMARA KLOP

Paard: AMARANTHOS

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 15:30

Preview (gratis)

Ruiter: TESSA HOEKSEMA

Paard: ZANDRINO M

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 15:32

Preview (gratis)

Ruiter: CLAIRE PUTTERS

Paard: CHRISTAINVILLE

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 15:34

Preview (gratis)

Ruiter: JOAQUIN TENAO

Paard: ALL DAY ALL NIGHT

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 15:36

Preview (gratis)

Ruiter: DANNY WILLEMS

Paard: QUASY ADELHEID Z

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 15:38

Preview (gratis)

Ruiter: FRANKA VAN DER LOUW

Paard: DENVER

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 15:39

Preview (gratis)

Ruiter: AURORA HANSEN

Paard: JOVINAL

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 15:41

Preview (gratis)

Ruiter: MAURICE VAN VLIET

Paard: HEERLIJKEHUISJES BONDIRO

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 15:43

Preview (gratis)

Ruiter: AMALIE BLOCH JOHNSEN

Paard: PHONENICZ

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 15:45

Preview (gratis)

Ruiter: GLENN KNOESTER

Paard: EMPIRE KV

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 15:47

Preview (gratis)

Ruiter: NOELLE VAN DER VELDE

Paard: ATOMIC SITTE

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 15:49

Preview (gratis)

Ruiter: PRISCILLA KLINK

Paard: ZIDANE

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 15:50

Preview (gratis)

Ruiter: DHAEYERE TOM

Paard: IONA VD OUDE HEIHOEF

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 15:52

Preview (gratis)

Ruiter: BAS KNIJFF

Paard: EKARLUS BH

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 15:53

Preview (gratis)

Ruiter: PASCAL UYTENDAAL

Paard: DOUBLE BLUE

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 15:55

Preview (gratis)

Ruiter: SJOERD KOMMERS

Paard: ELISEBALIA

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 15:57

Preview (gratis)

Ruiter: BART LIPS

Paard: HURSULO

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 15:59

Preview (gratis)

Ruiter: AMANDA SLAGTER

Paard: DISCOVER

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 16:02

Preview (gratis)

Ruiter: BLISS ITAY

Paard: EXIT OF ICE Z

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 16:03

Preview (gratis)

Ruiter: KELLY JOCHEMS

Paard: CLASSY Z

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 16:05

Preview (gratis)

Ruiter: NICOLE BOTMA

Paard: DISCOVERY

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 16:07

Preview (gratis)

Ruiter: CONSTANCA AMEIDA FERNANDES

Paard: CICCIOLINA

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 16:09

Preview (gratis)

Ruiter: BRAM VAN DER PLUIJM

Paard: CHICAGO GO

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 16:11

Preview (gratis)

Ruiter: JEANETTE CORBEEK

Paard: COCO CHANEL

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 16:13

Preview (gratis)

Ruiter: THIJS KALKDIJK

Paard: CHIPIE VAN DE HELLE

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 16:14

Preview (gratis)

Ruiter: DAAN VAN GEEL

Paard: ESCOBAR

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 16:16

Preview (gratis)

Ruiter: BART DE BRUIJN

Paard: DOUBLE BEE

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 16:18

Preview (gratis)

Ruiter: MAIKEL VAN MIERLO

Paard: DANCING BOY

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 16:20

Preview (gratis)

Ruiter: ANNE MARIE POELS

Paard: CELVIN

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 16:22

Preview (gratis)

Ruiter: JULIAN KRAAIJ

Paard: BAS UTOPIA DEYS

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 16:24

Preview (gratis)

Ruiter: BEN BEEVERS

Paard: ISORA

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 16:26

Preview (gratis)

Ruiter: BLISS ITAY

Paard: EXIT OF ICE Z

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 16:37

Preview (gratis)

Ruiter: KELLY JOCHEMS

Paard: BONTENDRO

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 16:38

Preview (gratis)

Ruiter: MAIKEL VAN MIERLO

Paard: DANCING BOY

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 16:40

Preview (gratis)

Ruiter: ANNE MARIE POELS

Paard: ED HARDY

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 16:42

Preview (gratis)

Ruiter: LOTTE TEUNS

Paard: LA VIDA LOCA

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 16:43

Preview (gratis)

Ruiter: AXELLE DRUYTS

Paard: CENTURIO HO

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 16:45

Preview (gratis)

Ruiter: NURI DIJKS

Paard: HISAURA VAN ´T HEIKE

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 16:47

Preview (gratis)

Ruiter: CLAIRE PUTTERS

Paard: CHRISTAINVILLE

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 16:48

Preview (gratis)

Ruiter: CLAIRE PUTTERS

Paard: CHRISTAINVILLE

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 16:50

Preview (gratis)

Ruiter: AURORA HANSEN

Paard: JOVINAL

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 16:51

Preview (gratis)

Ruiter: GLENN KNOESTER

Paard: EMPIRE KV

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 16:53

Preview (gratis)

Ruiter: BART DE BRUIJN

Paard: DOUBLE BEE

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 16:54

Preview (gratis)

Ruiter: BLISS ITAY

Paard: DIABLEUR

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 16:57

Preview (gratis)

Ruiter: MAIKEL VAN MIERLO

Paard: EARLY

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Finale klasse Z

Rubriek: Finale klasse Z

Datum: 29-11-2015

Tijd: 16:59

Preview (gratis)

Ruiter: ANNE-MARIE POELS

Paard: IPPON VH REBELSHOF

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Grote Prijs

Rubriek: Grote Prijs

Datum: 29-11-2015

Tijd: 17:55

Preview (gratis)

Ruiter: JOAQUIN TENAO

Paard: HADOCK

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Grote Prijs

Rubriek: Grote Prijs

Datum: 29-11-2015

Tijd: 17:57

Preview (gratis)

Ruiter: PASCAL UYTENDAAL

Paard: COGNAC DU VLIST Z

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Grote Prijs

Rubriek: Grote Prijs

Datum: 29-11-2015

Tijd: 17:59

Preview (gratis)

Ruiter: IMKE KORT

Paard: CAPPUCCINO

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Grote Prijs

Rubriek: Grote Prijs

Datum: 29-11-2015

Tijd: 18:01

Preview (gratis)

Ruiter: LUCILLE BILLET

Paard: CAROLINA BS

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Grote Prijs

Rubriek: Grote Prijs

Datum: 29-11-2015

Tijd: 18:03

Preview (gratis)

Ruiter: MANON VAN DER SLUIS

Paard: CALGARY

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Grote Prijs

Rubriek: Grote Prijs

Datum: 29-11-2015

Tijd: 18:05

Preview (gratis)

Ruiter: NICOLE BOTMA

Paard: DOLLARDS ABU DHABI CJS

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Grote Prijs

Rubriek: Grote Prijs

Datum: 29-11-2015

Tijd: 18:07

Preview (gratis)

Ruiter: BART LIPS

Paard: BENT

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Grote Prijs

Rubriek: Grote Prijs

Datum: 29-11-2015

Tijd: 18:09

Preview (gratis)

Ruiter: LANDER DE BRUYN

Paard: UNICSTAR DE COURCY

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Grote Prijs

Rubriek: Grote Prijs

Datum: 29-11-2015

Tijd: 18:11

Preview (gratis)

Ruiter: TIM FRANSSEN

Paard: DEAUVILLE

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Grote Prijs

Rubriek: Grote Prijs

Datum: 29-11-2015

Tijd: 18:13

Preview (gratis)

Ruiter: BOBBIE BARY

Paard: VAN DER WIELS VULCAN

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Grote Prijs

Rubriek: Grote Prijs

Datum: 29-11-2015

Tijd: 18:15

Preview (gratis)

Ruiter: SHANICE ROOZEBOOM

Paard: ABRINOSA

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Grote Prijs

Rubriek: Grote Prijs

Datum: 29-11-2015

Tijd: 18:17

Preview (gratis)

Ruiter: DANNY WILLEMS

Paard: CRYSTAL

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Grote Prijs

Rubriek: Grote Prijs

Datum: 29-11-2015

Tijd: 18:20

Preview (gratis)

Ruiter: NOELLE VAN DER VELDE

Paard: ANDORRA

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Grote Prijs

Rubriek: Grote Prijs

Datum: 29-11-2015

Tijd: 18:22

Preview (gratis)

Ruiter: SAMANTHA BOS

Paard: BEASLEY G

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Grote Prijs

Rubriek: Grote Prijs

Datum: 29-11-2015

Tijd: 18:23

Preview (gratis)

Ruiter: TESSA HOEKSEMA

Paard: BIACCI R

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Grote Prijs

Rubriek: Grote Prijs

Datum: 29-11-2015

Tijd: 18:25

Preview (gratis)

Ruiter: KELLY JOCHEMS

Paard: ZELENA

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Grote Prijs

Rubriek: Grote Prijs

Datum: 29-11-2015

Tijd: 18:27

Preview (gratis)

Ruiter: SJOERD KOMMERS

Paard: CHAMPETTER

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Grote Prijs

Rubriek: Grote Prijs

Datum: 29-11-2015

Tijd: 18:29

Preview (gratis)

Ruiter: VALERIE VAN NIEUWENHUYZEN

Paard: ASCATANO Z

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Grote Prijs

Rubriek: Grote Prijs

Datum: 29-11-2015

Tijd: 18:31

Preview (gratis)

Ruiter: LEONIE JONKERS

Paard: BERGHGRAAF

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Grote Prijs

Rubriek: Grote Prijs

Datum: 29-11-2015

Tijd: 18:33

Preview (gratis)

Ruiter: SANDER NABER

Paard: DAMORKUS RE

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Grote Prijs

Rubriek: Grote Prijs

Datum: 29-11-2015

Tijd: 18:34

Preview (gratis)

Ruiter: BRAM VAN DER PLUIJM

Paard: KINGDOM COME

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Grote Prijs

Rubriek: Grote Prijs

Datum: 29-11-2015

Tijd: 18:36

Preview (gratis)

Ruiter: JANSSENS JORDY

Paard: GALIATHO J J Z

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Grote Prijs

Rubriek: Grote Prijs

Datum: 29-11-2015

Tijd: 18:38

Preview (gratis)

Ruiter: MISCHA EVERSE - VD KRAATS

Paard: BLACKBERRY

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Grote Prijs

Rubriek: Grote Prijs

Datum: 29-11-2015

Tijd: 18:40

Preview (gratis)

Ruiter: GLENN KNOESTER

Paard: CLINT EASTER

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Grote Prijs

Rubriek: Grote Prijs

Datum: 29-11-2015

Tijd: 18:42

Preview (gratis)

Ruiter: PRISCILLA KLINK

Paard: BANAGRO

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Grote Prijs

Rubriek: Grote Prijs

Datum: 29-11-2015

Tijd: 18:43

Preview (gratis)

Ruiter: HILDE WOUDSTRA

Paard: TITANIA

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Grote Prijs

Rubriek: Grote Prijs

Datum: 29-11-2015

Tijd: 18:45

Preview (gratis)

Ruiter: BART DE BRUIJN

Paard: AIR MAX

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Grote Prijs

Rubriek: Grote Prijs

Datum: 29-11-2015

Tijd: 18:47

Preview (gratis)

Ruiter: CLAIRE PUTTERS

Paard: FA BELLE VAN SOMBEKE

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Grote Prijs

Rubriek: Grote Prijs

Datum: 29-11-2015

Tijd: 18:49

Preview (gratis)

Ruiter: BEN BEEVERS

Paard: KENTUCKY VAN HET NEERHOF Z

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Grote Prijs

Rubriek: Grote Prijs

Datum: 29-11-2015

Tijd: 18:51

Preview (gratis)

Ruiter: SARAH DUGGAN

Paard: ELSAKKERS CONNAH

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Grote Prijs

Rubriek: Grote Prijs

Datum: 29-11-2015

Tijd: 18:52

Preview (gratis)

Ruiter: JEANETTE CORBEEK

Paard: ZAZA

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Grote Prijs

Rubriek: Grote Prijs

Datum: 29-11-2015

Tijd: 18:54

Preview (gratis)

Ruiter: NURI DIJKS

Paard: ADDISON

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Grote Prijs

Rubriek: Grote Prijs

Datum: 29-11-2015

Tijd: 18:56

Preview (gratis)

Ruiter: SANTA STEINBERGA

Paard: CASHMAN S SPIRIT

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Grote Prijs

Rubriek: Grote Prijs

Datum: 29-11-2015

Tijd: 18:58

Preview (gratis)

Ruiter: GLENN KNOESTER

Paard: CLINT EASTER

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Grote Prijs

Rubriek: Grote Prijs

Datum: 29-11-2015

Tijd: 18:58

Preview (gratis)

Ruiter: BOBBIE BARY

Paard: VAN DER WIELS VULCAN

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Grote Prijs

Rubriek: Grote Prijs

Datum: 29-11-2015

Tijd: 19:12

Preview (gratis)

Ruiter: GLENN KNOESTER

Paard: CLINT EASTER

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Grote Prijs

Rubriek: Grote Prijs

Datum: 29-11-2015

Tijd: 19:13

Preview (gratis)

Ruiter: HILDE WOUDSTRA

Paard: TITANIA

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Grote Prijs

Rubriek: Grote Prijs

Datum: 29-11-2015

Tijd: 19:15

Preview (gratis)

Ruiter: JEANETTE CORBEEK

Paard: ZAZA

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: Grote Prijs

Rubriek: Grote Prijs

Datum: 29-11-2015

Tijd: 19:17

Preview (gratis)

Ruiter: SANDER NABER

Paard: FABREGAS

Evenement: PSC Den Goubergh

Klasse: finale klasse L

Rubriek: fin?ale klasse L

Datum: 29-11-2015

Tijd: 09:01

Preview (gratis)