Filters
Zoek in resultaten
Filter klasse
  • klasse M
  • klasse L
  • klasse B
  • Alles weergeven
Filter klasse
  • klasse M
  • klasse M 2 de manche
  • klasse L
  • klasse L 2 de manche
  • klasse B
  • Alles weergeven

Evenement: Regiokampioenschappen

Ruiter: Amber Snoek

Paard: Charlene

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 09:40

Preview (gratis)

Ruiter: Kristien Hampsink

Paard: Cyolga

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 09:42

Preview (gratis)

Ruiter: Steven Veldhuis

Paard: Dolce Gabana Morka

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 09:44

Preview (gratis)

Ruiter: Bryan de Vries

Paard: Dali

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 09:45

Preview (gratis)

Ruiter: Jacqueline de Wit

Paard: Dante R

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 09:47

Preview (gratis)

Ruiter: Gerbert te Koppele

Paard: Ospa Catch Me

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 09:49

Preview (gratis)

Ruiter: Roy Christenhusz

Paard: Messi S

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 09:51

Preview (gratis)

Ruiter: Marit Braamhaar

Paard: Cayetano M

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 09:53

Preview (gratis)

Ruiter: Ida Bos

Paard: Elinda

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 09:55

Preview (gratis)

Ruiter: Mark Voskes

Paard: Chigi De Ninive

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 09:57

Preview (gratis)

Ruiter: Daphne Postma

Paard: Westend

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 09:58

Preview (gratis)

Ruiter: Ellemijn Ensink

Paard: Zora NT

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 10:00

Preview (gratis)

Ruiter: Janine van den Berg-ten Kate

Paard: Eedje Tk

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 10:02

Preview (gratis)

Ruiter: Hilda Schrotenboer-Stelling

Paard: Schrotie-s Desiderius

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 10:04

Preview (gratis)

Ruiter: Rieanne Burgwal

Paard: Don Way

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 10:06

Preview (gratis)

Ruiter: Susanne Bredero

Paard: Sam

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 10:07

Preview (gratis)

Ruiter: Laura Brinkman

Paard: Beloma B

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 10:09

Preview (gratis)

Ruiter: Alene Roeland

Paard: Anouk

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 10:11

Preview (gratis)

Ruiter: Henk Vreman

Paard: Dolce Vita

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 10:13

Preview (gratis)

Ruiter: Roderik Euverman

Paard: Euf-s Blue

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 10:14

Preview (gratis)

Ruiter: Berber Dijkman

Paard: Elzgravin

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 10:16

Preview (gratis)

Ruiter: Anniek Maassen van den Brink

Paard: Umbra

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 10:18

Preview (gratis)

Ruiter: Rob Wiefferink

Paard: Discovery

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 10:20

Preview (gratis)

Ruiter: Marjolein Jonkers

Paard: Dafira

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 10:22

Preview (gratis)

Ruiter: Jacqueline de Wit

Paard: Everton

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 10:24

Preview (gratis)

Ruiter: Eva Oude Wolcherink

Paard: Calida Sdh

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 10:26

Preview (gratis)

Ruiter: Shirley Abbink

Paard: Apart-s Beau

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 10:28

Preview (gratis)

Ruiter: Romboud Zielman

Paard: Buratine

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 10:29

Preview (gratis)

Ruiter: Gerbert te Koppele

Paard: 4 C-tjes

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 10:31

Preview (gratis)

Ruiter: Manon Damhuis

Paard: Dollards Zelrite

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 10:33

Preview (gratis)

Ruiter: Maik Schuurman

Paard: Chesco

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 10:35

Preview (gratis)

Ruiter: Lianne Mars

Paard: Dinamy

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 10:36

Preview (gratis)

Ruiter: Mark Voskes

Paard: Eddie B. Ready

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 10:38

Preview (gratis)

Ruiter: Bart Oude Engberink

Paard: Emmelie Paola

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 10:40

Preview (gratis)

Ruiter: Kristien Hampsink

Paard: Chivas Regal

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 10:42

Preview (gratis)

Ruiter: Melissa Noordman

Paard: Dasado Z

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 10:44

Preview (gratis)

Ruiter: Amber Snoek

Paard: Delina

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 10:45

Preview (gratis)

Ruiter: Carolien Teggeler

Paard: Dandy Casall

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 10:47

Preview (gratis)

Ruiter: Roderik Euverman

Paard: Edinus

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 10:49

Preview (gratis)

Ruiter: Roy Christenhusz

Paard: Zaraja

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 10:50

Preview (gratis)

Ruiter: Iris Tjoink

Paard: Elia

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 10:52

Preview (gratis)

Ruiter: Jarno Hesselink

Paard: Don Juan

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 10:54

Preview (gratis)

Ruiter: Veronique Morsink

Paard: Entrepreneur

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 10:56

Preview (gratis)

Ruiter: Steven Veldhuis

Paard: Diregina

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 10:58

Preview (gratis)

Ruiter: Joey Lansink

Paard: Eesebelle

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 10:59

Preview (gratis)

Ruiter: Coen Kerbert

Paard: Georgia

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 11:01

Preview (gratis)

Ruiter: Lotte Bels

Paard: Almar

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 11:02

Preview (gratis)

Ruiter: Aileen Menneken

Paard: chelsea

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M

Datum: 07-02-2015

Tijd: 11:04

Preview (gratis)

Ruiter: Rieanne Burgwal

Paard: Don Way

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 11:31

Preview (gratis)

Ruiter: Bryan de Vries

Paard: Dali

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 11:33

Preview (gratis)

Ruiter: Alene Roeland

Paard: Anouk

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 11:34

Preview (gratis)

Ruiter: Laura Brinkman

Paard: Beloma B

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 11:36

Preview (gratis)

Ruiter: Steven Veldhuis

Paard: Dolce Gabana Morka

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 11:37

Preview (gratis)

Ruiter: Jarno Hesselink

Paard: Don Juan

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 11:39

Preview (gratis)

Ruiter: Lotte Bels

Paard: Almar

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 11:40

Preview (gratis)

Ruiter: Mark Voskes

Paard: Eddie B. Ready

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 11:42

Preview (gratis)

Ruiter: Jacqueline de Wit

Paard: Everton

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 11:43

Preview (gratis)

Ruiter: Janine van den Berg-ten Kate

Paard: Eedje Tk

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 11:45

Preview (gratis)

Ruiter: Roderik Euverman

Paard: Edinus

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 11:47

Preview (gratis)

Ruiter: Gerbert te Koppele

Paard: Ospa Catch Me

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 11:48

Preview (gratis)

Ruiter: Kristien Hampsink

Paard: Cyolga

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 11:50

Preview (gratis)

Ruiter: Berber Dijkman

Paard: Elzgravin

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 11:52

Preview (gratis)

Ruiter: Marit Braamhaar

Paard: Cayetano M

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 11:53

Preview (gratis)

Ruiter: Veronique Morsink

Paard: Entrepreneur

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 11:55

Preview (gratis)

Ruiter: Iris Tjoink

Paard: Elia

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 11:56

Preview (gratis)

Ruiter: Manon Damhuis

Paard: Dollards Zelrite

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 11:58

Preview (gratis)

Ruiter: Carolien Teggeler

Paard: Dandy Casall

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 12:00

Preview (gratis)

Ruiter: Aileen Menneken

Paard: chelsea

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 12:02

Preview (gratis)

Ruiter: Lianne Mars

Paard: Dinamy

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 12:03

Preview (gratis)

Ruiter: Joey Lansink

Paard: Eesebelle

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 12:04

Preview (gratis)

Ruiter: Coen Kerbert

Paard: Georgia

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 12:06

Preview (gratis)

Ruiter: Steven Veldhuis

Paard: Diregina

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 12:07

Preview (gratis)

Ruiter: Steven Veldhuis

Paard: Dolce Gabana Morka

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 12:15

Preview (gratis)

Ruiter: Jarno Hesselink

Paard: Don Juan

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 12:17

Preview (gratis)

Ruiter: Mark Voskes

Paard: Eddie B. Ready

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 12:18

Preview (gratis)

Ruiter: Roderik Euverman

Paard: Edinus

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 12:19

Preview (gratis)

Ruiter: Gerbert te Koppele

Paard: Ospa Catch Me

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 12:21

Preview (gratis)

Ruiter: Berber Dijkman

Paard: Elzgravin

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 12:22

Preview (gratis)

Ruiter: Veronique Morsink

Paard: Entrepreneur

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 12:23

Preview (gratis)

Ruiter: Manon Damhuis

Paard: Dollards Zelrite

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 12:25

Preview (gratis)

Ruiter: Lianne Mars

Paard: Dinamy

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 12:27

Preview (gratis)

Ruiter: Joey Lansink

Paard: Eesebelle

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 12:28

Preview (gratis)

Ruiter: Steven Veldhuis

Paard: Dolce Gabana Morka

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse M

Rubriek: klasse M 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 12:29

Preview (gratis)

Ruiter: Anne Manenschijn

Paard: Valiant

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 13:21

Preview (gratis)

Ruiter: Milou Boon

Paard: Duchesse

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 13:23

Preview (gratis)

Ruiter: Linda Klaassen

Paard: Cooper

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 13:25

Preview (gratis)

Ruiter: Karin Seine

Paard: Zafira

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 13:26

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Beens

Paard: Davona

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 13:28

Preview (gratis)

Ruiter: Cynthia Overmaat-Postma

Paard: From Bogibo

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 13:30

Preview (gratis)

Ruiter: Karen Jansen

Paard: Benita

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 13:32

Preview (gratis)

Ruiter: Pleun Steenbeeke

Paard: Jufferbeek-s Effekan

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 13:34

Preview (gratis)

Ruiter: Leonie Jonkers

Paard: F. Umonia R

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 13:35

Preview (gratis)

Ruiter: Anne Bakker

Paard: F. Umunia-V

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 13:37

Preview (gratis)

Ruiter: Dafne Helthuis

Paard: Rosalin

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 13:39

Preview (gratis)

Ruiter: Marlijn Hegeman

Paard: Coco-rikx

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 13:40

Preview (gratis)

Ruiter: Sven Peters

Paard: Domino

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 13:42

Preview (gratis)

Ruiter: Berdien Westrik

Paard: Druppie

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 13:44

Preview (gratis)

Ruiter: Marissa Kamphuis

Paard: Dillenger

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 13:45

Preview (gratis)

Ruiter: Amber Snoek

Paard: Casanova

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 13:47

Preview (gratis)

Ruiter: Trins Meiberg

Paard: Boa C

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 13:49

Preview (gratis)

Ruiter: Tonny Coremans

Paard: Elitaire C

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 13:50

Preview (gratis)

Ruiter: Charelle Hoogenkamp

Paard: Godin

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 13:52

Preview (gratis)

Ruiter: Rielke Roeland

Paard: Emmely

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 13:54

Preview (gratis)

Ruiter: Myrthe Schuttevaar

Paard: Brazil O

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 13:56

Preview (gratis)

Ruiter: Gwenny Ijsseldijk

Paard: Vulcano

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 13:58

Preview (gratis)

Ruiter: Drieske van der Vechte

Paard: Suske

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 13:59

Preview (gratis)

Ruiter: Koop Timmerman

Paard: Dazzle

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 14:01

Preview (gratis)

Ruiter: Jolanda van der Kooi

Paard: Zwetlana

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 14:03

Preview (gratis)

Ruiter: Marleen De Jong

Paard: Cocaine

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 14:04

Preview (gratis)

Ruiter: Anouk De Jong

Paard: Alonso

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 14:07

Preview (gratis)

Ruiter: Yvet Hermelink

Paard: Don Vito

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 14:08

Preview (gratis)

Ruiter: Gerbrand van Beesten

Paard: Elmsprings Vb

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 14:10

Preview (gratis)

Ruiter: Anne Bakker

Paard: Enzo

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 14:12

Preview (gratis)

Ruiter: Maurice Wilmink

Paard: Snoes

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 14:13

Preview (gratis)

Ruiter: Francine Wartena

Paard: Diva

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 14:15

Preview (gratis)

Ruiter: Kelsey Engelbertink

Paard: Zoltan S

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 14:17

Preview (gratis)

Ruiter: Tessa Oosterbroek

Paard: Tuinpoint Zariska

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 14:19

Preview (gratis)

Ruiter: Anke Booijink

Paard: Arona

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 14:21

Preview (gratis)

Ruiter: Marjolein Jonkers

Paard: Ellmau

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 14:22

Preview (gratis)

Ruiter: Gerieanne Blom

Paard: Everest

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 14:24

Preview (gratis)

Ruiter: Lindsay Geurkink

Paard: Easter

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 14:26

Preview (gratis)

Ruiter: Milou Boon

Paard: Cilgada

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 14:27

Preview (gratis)

Ruiter: Roos Grimberg

Paard: Conquistador

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 14:29

Preview (gratis)

Ruiter: Edwin Oosterbroek

Paard: Tuinpoint Dariska

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 14:30

Preview (gratis)

Ruiter: Marleen Stoker

Paard: TKS Capri 92

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 14:32

Preview (gratis)

Ruiter: Karin Seine

Paard: Charyl

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 14:34

Preview (gratis)

Ruiter: Fabienne Jager

Paard: Cuore

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 14:36

Preview (gratis)

Ruiter: Amber Snoek

Paard: Dagmara

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 14:38

Preview (gratis)

Ruiter: Femke Hesselink

Paard: Zalando

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 14:39

Preview (gratis)

Ruiter: Ivo Busscher

Paard: Capri

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 14:41

Preview (gratis)

Ruiter: Nina Carolina Laxén

Paard: N. C. L. Wanted

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 14:42

Preview (gratis)

Ruiter: Bert Boxem

Paard: Anouk

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 14:44

Preview (gratis)

Ruiter: Anne Bakker

Paard: Flowerbomb

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 14:46

Preview (gratis)

Ruiter: Dafne Helthuis

Paard: Loui De Sud

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 14:48

Preview (gratis)

Ruiter: Claudia Morsink

Paard: Diamond

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 14:49

Preview (gratis)

Ruiter: Naomy Bonvanie

Paard: Cheers

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 14:51

Preview (gratis)

Ruiter: Linsey Zonnebeld

Paard: Cerise D

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 14:53

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Vos

Paard: Dubai

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 14:55

Preview (gratis)

Ruiter: Angela van Lies

Paard: Wilderoos

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 14:56

Preview (gratis)

Ruiter: Manon Damhuis

Paard: Miss Eowyn

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 14:58

Preview (gratis)

Ruiter: Daphne Haarhuis

Paard: Balotelli

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 15:00

Preview (gratis)

Ruiter: Coen Kerbert

Paard: Abke

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L

Datum: 07-02-2015

Tijd: 15:02

Preview (gratis)

Ruiter: Karin Seine

Paard: Charyl

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 15:38

Preview (gratis)

Ruiter: Trins Meiberg

Paard: Boa C

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 15:40

Preview (gratis)

Ruiter: Sven Peters

Paard: Domino

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 15:42

Preview (gratis)

Ruiter: Manon Damhuis

Paard: Miss Eowyn

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 15:43

Preview (gratis)

Ruiter: Myrthe Schuttevaar

Paard: Brazil O

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 15:46

Preview (gratis)

Ruiter: Yvet Hermelink

Paard: Don Vito

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 15:47

Preview (gratis)

Ruiter: Milou Boon

Paard: Cilgada

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 15:49

Preview (gratis)

Ruiter: Anne Bakker

Paard: Flowerbomb

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 15:50

Preview (gratis)

Ruiter: Amber Snoek

Paard: Dagmara

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 15:52

Preview (gratis)

Ruiter: Gerieanne Blom

Paard: Everest

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 15:53

Preview (gratis)

Ruiter: Coen Kerbert

Paard: Abke

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 15:55

Preview (gratis)

Ruiter: Ivo Busscher

Paard: Capri

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 15:57

Preview (gratis)

Ruiter: Marleen De Jong

Paard: Cocaine

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 15:58

Preview (gratis)

Ruiter: Maurice Wilmink

Paard: Snoes

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 16:00

Preview (gratis)

Ruiter: Dafne Helthuis

Paard: Loui De Sud

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 16:02

Preview (gratis)

Ruiter: Linsey Zonnebeld

Paard: Cerise D

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 16:05

Preview (gratis)

Ruiter: Marleen Stoker

Paard: TKS Capri 92

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 16:07

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Vos

Paard: Dubai

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 16:08

Preview (gratis)

Ruiter: Daphne Haarhuis

Paard: Balotelli

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 16:10

Preview (gratis)

Ruiter: Karin Seine

Paard: Zafira

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 16:12

Preview (gratis)

Ruiter: Marissa Kamphuis

Paard: Dillenger

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 16:14

Preview (gratis)

Ruiter: Charelle Hoogenkamp

Paard: Godin

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 16:16

Preview (gratis)

Ruiter: Rielke Roeland

Paard: Emmely

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 16:18

Preview (gratis)

Ruiter: Nina Carolina Laxén

Paard: N. C. L. Wanted

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 16:20

Preview (gratis)

Ruiter: Anke Booijink

Paard: Arona

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 16:22

Preview (gratis)

Ruiter: Pleun Steenbeeke

Paard: Jufferbeek-s Effekan

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 16:23

Preview (gratis)

Ruiter: Anne Bakker

Paard: F. Umunia-V

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 16:25

Preview (gratis)

Ruiter: Koop Timmerman

Paard: Dazzle

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 16:28

Preview (gratis)

Ruiter: Fabienne Jager

Paard: Cuore

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 16:30

Preview (gratis)

Ruiter: Tonny Coremans

Paard: Elitaire C

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 16:31

Preview (gratis)

Ruiter: Gerieanne Blom

Paard: Everest

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 16:41

Preview (gratis)

Ruiter: Coen Kerbert

Paard: Abke

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 16:43

Preview (gratis)

Ruiter: Ivo Busscher

Paard: Capri

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 16:44

Preview (gratis)

Ruiter: Marleen De Jong

Paard: Cocaine

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 16:46

Preview (gratis)

Ruiter: Linsey Zonnebeld

Paard: Cerise D

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 16:48

Preview (gratis)

Ruiter: Daphne Haarhuis

Paard: Balotelli

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 16:49

Preview (gratis)

Ruiter: Rielke Roeland

Paard: Emmely

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 16:51

Preview (gratis)

Ruiter: Nina Carolina Laxén

Paard: N. C. L. Wanted

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 16:52

Preview (gratis)

Ruiter: Anke Booijink

Paard: Arona

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse L

Rubriek: klasse L 2 de manche

Datum: 07-02-2015

Tijd: 16:54

Preview (gratis)

Ruiter: Jolien Daggenvoorde

Paard: Elvis H

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 17:28

Preview (gratis)

Ruiter: Henk van Dijk

Paard: Witnie Sh

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 17:31

Preview (gratis)

Ruiter: Anneloor Schreurs

Paard: Billini

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 17:33

Preview (gratis)

Ruiter: Nicole Krukkeland

Paard: Colet

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 17:35

Preview (gratis)

Ruiter: Anne Visser

Paard: Cupido Uno

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 17:37

Preview (gratis)

Ruiter: Dian Kloosterman

Paard: Felice Rachel

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 17:39

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis ten Brinke

Paard: Emagnifique

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 17:41

Preview (gratis)

Ruiter: Sanne Taverne

Paard: Damalia

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 17:44

Preview (gratis)

Ruiter: Tamara Zonnebeld

Paard: Firefly D

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 17:46

Preview (gratis)

Ruiter: Inge Fokkert

Paard: Corithyia

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 17:48

Preview (gratis)

Ruiter: Hilde Meuleman

Paard: Quinten

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 17:50

Preview (gratis)

Ruiter: Ellemieke Wes

Paard: Enneke Leen

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 17:52

Preview (gratis)

Ruiter: Moniek van der Ent

Paard: Esmee

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 17:56

Preview (gratis)

Ruiter: Esther Laarman

Paard: Santender

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 17:59

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Beens

Paard: fellini

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 18:01

Preview (gratis)

Ruiter: Lindy Koppelman

Paard: Wiltink`s Diaz

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 18:03

Preview (gratis)

Ruiter: Inge Meijerink

Paard: Koldewees Trojka

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 18:04

Preview (gratis)

Ruiter: Lindy Koppelman

Paard: Wiltink`s Diaz

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 18:04

Preview (gratis)

Ruiter: Jorien Roetenberg

Paard: Felix-Emaire

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 18:08

Preview (gratis)

Ruiter: Jacqueline Bloemberg

Paard: Tanessa

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 18:10

Preview (gratis)

Ruiter: Charel Heldoorn

Paard: Elite

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 18:12

Preview (gratis)

Ruiter: Britt Wilmink

Paard: Fratsen

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 18:14

Preview (gratis)

Ruiter: Anouk Slijkhuis

Paard: Dinn

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 18:16

Preview (gratis)

Ruiter: Eva Oude Wolcherink

Paard: French Kiss SDH

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 18:18

Preview (gratis)

Ruiter: Lisa Hollak

Paard: Evimarilla

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 18:20

Preview (gratis)

Ruiter: Carlijn Koersen

Paard: El Ninjo

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 18:22

Preview (gratis)

Ruiter: Joyce Wilmink

Paard: Estaval

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 18:24

Preview (gratis)

Ruiter: Elise Grotentraast

Paard: Zo Is Ie

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 18:25

Preview (gratis)

Ruiter: Linda Klaassen

Paard: Fayenthe

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 18:28

Preview (gratis)

Ruiter: Nick Ekkelkamp

Paard: Adventure

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 18:30

Preview (gratis)

Ruiter: Julie Spaargaren

Paard: Dutch Zurich Omhg

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 18:32

Preview (gratis)

Ruiter: Remco van Dijke

Paard: Faunus

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 18:34

Preview (gratis)

Ruiter: Nick Simons

Paard: Don Diego

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 18:36

Preview (gratis)

Ruiter: Tess Oude Veldhuis

Paard: Disco Emaire

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 18:38

Preview (gratis)

Ruiter: Anne ten Thij

Paard: Royal B

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 18:40

Preview (gratis)

Ruiter: Bertine Laarman

Paard: Ekeka

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 18:42

Preview (gratis)

Ruiter: Jakob Engberts

Paard: Zorro

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 18:44

Preview (gratis)

Ruiter: Nelleke Wemekamp-Lammerse

Paard: Wemekamp`s Emma Karla

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 18:46

Preview (gratis)

Ruiter: Debbie van Weert

Paard: Deux

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 18:48

Preview (gratis)

Ruiter: Milinda Ekkel

Paard: Frieso

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 18:50

Preview (gratis)

Ruiter: Noortje Backhuijs

Paard: Brown sugar

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 18:52

Preview (gratis)

Ruiter: Joke Dijk

Paard: Felix

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 18:54

Preview (gratis)

Ruiter: Saskia Maerman

Paard: eraldie

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 18:56

Preview (gratis)

Ruiter: Laura Geurkink

Paard: Fionapina Colada

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 18:58

Preview (gratis)

Ruiter: Sylvia Evers

Paard: Famio

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 19:01

Preview (gratis)

Ruiter: Sjaak Kosse

Paard: KSH VICTORIA

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 19:03

Preview (gratis)

Ruiter: Britt Vennevertloo

Paard: Falkmann

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 19:05

Preview (gratis)

Ruiter: Britt Vennevertloo

Paard: Falkmann

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 19:05

Preview (gratis)

Ruiter: Rielke Roeland

Paard: Ersina I VDL

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 19:07

Preview (gratis)

Ruiter: Tom Haafkes

Paard: Horsefriends Viamorka

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 19:09

Preview (gratis)

Ruiter: Harrie Jansen

Paard: Erina

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 19:10

Preview (gratis)

Ruiter: Tom Haafkes

Paard: Horsefriends Viamorka

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 19:10

Preview (gratis)

Ruiter: Stef Veldhuis

Paard: Zarelza

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 19:11

Preview (gratis)

Ruiter: Carolien Teggeler

Paard: Colmander

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 19:14

Preview (gratis)

Ruiter: Harold Haarman

Paard: Faico

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 19:16

Preview (gratis)

Ruiter: Harold Haarman

Paard: Faico

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 19:16

Preview (gratis)

Ruiter: Linda Klaassen

Paard: Chelsea

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 19:17

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Hofstede

Paard: Essini

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 19:20

Preview (gratis)

Ruiter: Megan Oude Groeniger

Paard: Fairytale

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 19:21

Preview (gratis)

Ruiter: Anne Visser

Paard: Cupido Uno

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 19:30

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis ten Brinke

Paard: Emagnifique

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 19:33

Preview (gratis)

Ruiter: Ellemieke Wes

Paard: Enneke Leen

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 19:35

Preview (gratis)

Ruiter: Elke Koekoek

Paard: nn

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 19:37

Preview (gratis)

Ruiter: Lindy Koppelman

Paard: Wiltink`s Diaz

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 19:39

Preview (gratis)

Ruiter: Jacqueline Bloemberg

Paard: Tanessa

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 19:41

Preview (gratis)

Ruiter: Charel Heldoorn

Paard: Elite

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 19:43

Preview (gratis)

Ruiter: Anouk Slijkhuis

Paard: Dinn

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 19:46

Preview (gratis)

Ruiter: Eva Oude Wolcherink

Paard: French Kiss SDH

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 19:48

Preview (gratis)

Ruiter: Carlijn Koersen

Paard: El Ninjo

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 19:50

Preview (gratis)

Ruiter: Elise Grotentraast

Paard: Zo Is Ie

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 19:52

Preview (gratis)

Ruiter: Nick Ekkelkamp

Paard: Adventure

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 19:54

Preview (gratis)

Ruiter: Julie Spaargaren

Paard: Dutch Zurich Omhg

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 19:56

Preview (gratis)

Ruiter: Nick Simons

Paard: Don Diego

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 19:59

Preview (gratis)

Ruiter: Anne ten Thij

Paard: Royal B

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 20:00

Preview (gratis)

Ruiter: Jakob Engberts

Paard: Zorro

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 20:03

Preview (gratis)

Ruiter: Nelleke Wemekamp-Lammerse

Paard: Wemekamp`s Emma Karla

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 20:05

Preview (gratis)

Ruiter: Saskia Maerman

Paard: eraldie

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 20:07

Preview (gratis)

Ruiter: Sjaak Kosse

Paard: KSH VICTORIA

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 20:09

Preview (gratis)

Ruiter: Britt Vennevertloo

Paard: Falkmann

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 20:11

Preview (gratis)

Ruiter: Rielke Roeland

Paard: Ersina I VDL

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 20:14

Preview (gratis)

Ruiter: Tom Haafkes

Paard: Horsefriends Viamorka

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 20:16

Preview (gratis)

Ruiter: Harrie Jansen

Paard: Erina

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 20:18

Preview (gratis)

Ruiter: Harold Haarman

Paard: Faico

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 20:20

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Hofstede

Paard: Essini

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 20:22

Preview (gratis)

Ruiter: Megan Oude Groeniger

Paard: Fairytale

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 20:25

Preview (gratis)

Ruiter: Saskia Maerman

Paard: eraldie

Evenement: Regiokampioenschappen

Klasse: klasse B

Rubriek: klasse B

Datum: 07-02-2015

Tijd: 20:07

Preview (gratis)