Filters
Zoek in resultaten
Filter klasse
  • bouwbedrijf hofman prijs
  • Ponies Nations Cup
  • big tour ponies
  • nations cup round 2
  • nations cup
  • young riders
  • Alles weergeven
Filter klasse
  • pony 1.20m
  • pony1.20m
  • Ponies Nations Cup
  • big tour ponies
  • ponies
  • nations cup
  • big tour
  • Alles weergeven

Evenement: Wierden

Ruiter: Laurie Touw

Paard: Breitling

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 08:36

Preview (gratis)

Ruiter: Niels Jonkers

Paard: Cadine Z

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 08:37

Preview (gratis)

Ruiter: Amber Elst

Paard: Casanova

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 08:39

Preview (gratis)

Ruiter: Lotte Teuns

Paard: Sunny

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 08:41

Preview (gratis)

Ruiter: Britt Wiefferink

Paard: It takes two

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 08:43

Preview (gratis)

Ruiter: Johanna Sixt

Paard: It-s My Dancer

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 08:44

Preview (gratis)

Ruiter: Manon Ravenel

Paard: Quessada De La Roque

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 08:46

Preview (gratis)

Ruiter: Bibi van Ooyen

Paard: Kilmullen Olympic Cruise

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 08:48

Preview (gratis)

Ruiter: Bibi van Gehlen

Paard: Karano

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 08:50

Preview (gratis)

Ruiter: Maja Feuk

Paard: Arkan

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 08:52

Preview (gratis)

Ruiter: Bodil Schuttenbeld

Paard: Miss Snowy

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 08:54

Preview (gratis)

Ruiter: Niels Kersten

Paard: Ocean Hill Activa

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 08:56

Preview (gratis)

Ruiter: Aileen Menneken

Paard: Kellogs

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 08:57

Preview (gratis)

Ruiter: Demy van der Merwe

Paard: Zebrano

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 08:59

Preview (gratis)

Ruiter: Danine Pater

Paard: Burberry

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 09:01

Preview (gratis)

Ruiter: Philipp Schulze Topphoff

Paard: Pico 212

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 09:03

Preview (gratis)

Ruiter: Lars Kersten

Paard: Excellent

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 09:05

Preview (gratis)

Ruiter: Fredrik Øya Stokka

Paard: Parkroe Liam

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 09:06

Preview (gratis)

Ruiter: Klara Mattsson

Paard: Attyrory After Shock

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 09:08

Preview (gratis)

Ruiter: Maelys Chiron

Paard: Reze Ar Ponthouar

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 09:10

Preview (gratis)

Ruiter: Ties Rothstegge

Paard: Orchid-s Onyx

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 09:12

Preview (gratis)

Ruiter: Charlotte Kuijpers

Paard: Cooper

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 09:14

Preview (gratis)

Ruiter: Lars Volmer

Paard: Bodethals Noble Man

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 09:15

Preview (gratis)

Ruiter: Nina van Hedel

Paard: Kadans Van Orchid-s

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 09:17

Preview (gratis)

Ruiter: Justine Tebbel

Paard: Dj 18

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 09:20

Preview (gratis)

Ruiter: Christy Dictus

Paard: Kelvin

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 09:22

Preview (gratis)

Ruiter: Felicia Giraud

Paard: Ombre De May

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 09:25

Preview (gratis)

Ruiter: Prescila Subtil

Paard: Emmickhoven S Diego

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 09:27

Preview (gratis)

Ruiter: Max van der Rijt

Paard: Power Girl

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 09:28

Preview (gratis)

Ruiter: Maximilian Rolf

Paard: Machiavelli T

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 09:30

Preview (gratis)

Ruiter: Noah van Unen

Paard: Venery Dew-drop

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 09:33

Preview (gratis)

Ruiter: Sven Haarhuis

Paard: Kadish

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 09:35

Preview (gratis)

Ruiter: Thea Winje

Paard: Rumworth Taylors Twilight

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 09:38

Preview (gratis)

Ruiter: Sofie Rød

Paard: Silvia Vii

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 09:39

Preview (gratis)

Ruiter: Mylen Kruse

Paard: Call Me Campino

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 09:41

Preview (gratis)

Ruiter: Emilia Nemrin

Paard: Esquisse Du Bois Des Isnes

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 09:44

Preview (gratis)

Ruiter: Elise van der Mheen

Paard: Kilcloghan Dg Clover

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 09:45

Preview (gratis)

Ruiter: Laurie Touw

Paard: Gieltje

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 09:47

Preview (gratis)

Ruiter: Niels Jonkers

Paard: Brinky-s Bo

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 09:49

Preview (gratis)

Ruiter: Amber Elst

Paard: Iron Fx

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 09:51

Preview (gratis)

Ruiter: Lotte Teuns

Paard: Konzales van Orchid-s

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 09:51

Preview (gratis)

Ruiter: Britt Wiefferink

Paard: Double O Seven

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 09:54

Preview (gratis)

Ruiter: Johanna Sixt

Paard: Florian 26

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 09:56

Preview (gratis)

Ruiter: Laurie Touw

Paard: Gieltje

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 10:05

Preview (gratis)

Ruiter: Niels Jonkers

Paard: Cadine Z

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 10:06

Preview (gratis)

Ruiter: Amber Elst

Paard: Casanova

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 10:08

Preview (gratis)

Ruiter: Philipp Schulze Topphoff

Paard: Pico 212

Evenement: Wierden

Klasse: bouwbedrijf hofman prijs

Rubriek: pony 1.20m

Datum: 05-06-2014

Tijd: 10:09

Preview (gratis)

Ruiter: Simon Morssinkhof

Paard: Diamond

Evenement: Wierden

Klasse: Ponies Nations Cup

Rubriek: Ponies Nations Cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 11:45

Preview (gratis)

Ruiter: Elsa Johansson

Paard: Crafty Boy

Evenement: Wierden

Klasse: Ponies Nations Cup

Rubriek: Ponies Nations Cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 11:46

Preview (gratis)

Ruiter: Neri Pieraccini

Paard: Poetic Justice Cassio

Evenement: Wierden

Klasse: Ponies Nations Cup

Rubriek: Ponies Nations Cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 11:50

Preview (gratis)

Ruiter: Lars Kersten

Paard: Massaqua T

Evenement: Wierden

Klasse: Ponies Nations Cup

Rubriek: Ponies Nations Cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 11:52

Preview (gratis)

Ruiter: Gerome Graefe

Paard: Bartez

Evenement: Wierden

Klasse: Ponies Nations Cup

Rubriek: Ponies Nations Cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 11:54

Preview (gratis)

Ruiter: Romain Xhemal

Paard: Rosee De Mons

Evenement: Wierden

Klasse: Ponies Nations Cup

Rubriek: Ponies Nations Cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 11:57

Preview (gratis)

Ruiter: Luca Mercenier

Paard: Venus D-hyrencourt

Evenement: Wierden

Klasse: Ponies Nations Cup

Rubriek: Ponies Nations Cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 11:58

Preview (gratis)

Ruiter: Klara Mattsson

Paard: Attyrory Lass

Evenement: Wierden

Klasse: Ponies Nations Cup

Rubriek: Ponies Nations Cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 12:01

Preview (gratis)

Ruiter: Viola Sofia Betti

Paard: Kalahari Duke

Evenement: Wierden

Klasse: Ponies Nations Cup

Rubriek: Ponies Nations Cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 12:03

Preview (gratis)

Ruiter: Niels Kersten

Paard: Kleber Du Hardrais

Evenement: Wierden

Klasse: Ponies Nations Cup

Rubriek: Ponies Nations Cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 12:05

Preview (gratis)

Ruiter: Maximilian Rolf

Paard: Bonita 157

Evenement: Wierden

Klasse: Ponies Nations Cup

Rubriek: Ponies Nations Cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 12:07

Preview (gratis)

Ruiter: Valentin Fuzeau

Paard: N-hectare Des Ifs

Evenement: Wierden

Klasse: Ponies Nations Cup

Rubriek: Ponies Nations Cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 12:09

Preview (gratis)

Ruiter: Kobe Hendrix

Paard: Kantje-s Amethist

Evenement: Wierden

Klasse: Ponies Nations Cup

Rubriek: Ponies Nations Cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 12:11

Preview (gratis)

Ruiter: Julia Magnusson

Paard: Dirco Dina

Evenement: Wierden

Klasse: Ponies Nations Cup

Rubriek: Ponies Nations Cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 12:12

Preview (gratis)

Ruiter: Benedetta Failla

Paard: Ashlair Lady

Evenement: Wierden

Klasse: Ponies Nations Cup

Rubriek: Ponies Nations Cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 12:14

Preview (gratis)

Ruiter: Laurie Touw

Paard: Berkzicht Rob

Evenement: Wierden

Klasse: Ponies Nations Cup

Rubriek: Ponies Nations Cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 12:16

Preview (gratis)

Ruiter: Julius Reinacher

Paard: Christoph Columbus 3

Evenement: Wierden

Klasse: Ponies Nations Cup

Rubriek: Ponies Nations Cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 12:18

Preview (gratis)

Ruiter: Lona Giry

Paard: Roudoudou D-hurl-vent

Evenement: Wierden

Klasse: Ponies Nations Cup

Rubriek: Ponies Nations Cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 12:21

Preview (gratis)

Ruiter: Arnaud Gaublomme

Paard: Goliath Van De Groenweg

Evenement: Wierden

Klasse: Ponies Nations Cup

Rubriek: Ponies Nations Cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 12:23

Preview (gratis)

Ruiter: Maja Feuk

Paard: Miclas Aristocrat

Evenement: Wierden

Klasse: Ponies Nations Cup

Rubriek: Ponies Nations Cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 12:25

Preview (gratis)

Ruiter: Nicolas Giordano

Paard: Donja

Evenement: Wierden

Klasse: Ponies Nations Cup

Rubriek: Ponies Nations Cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 12:28

Preview (gratis)

Ruiter: Rowen van de Mheen

Paard: Quaprice D-astree

Evenement: Wierden

Klasse: Ponies Nations Cup

Rubriek: Ponies Nations Cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 12:31

Preview (gratis)

Ruiter: Philipp Schulze Topphoff

Paard: Mentos Junior 2

Evenement: Wierden

Klasse: Ponies Nations Cup

Rubriek: Ponies Nations Cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 12:33

Preview (gratis)

Ruiter: Amber Elst

Paard: Dante

Evenement: Wierden

Klasse: big tour ponies

Rubriek: big tour ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 12:53

Preview (gratis)

Ruiter: Gerome Graefe

Paard: Jason W

Evenement: Wierden

Klasse: big tour ponies

Rubriek: big tour ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 12:55

Preview (gratis)

Ruiter: Felicia Giraud

Paard: Politica De Florys

Evenement: Wierden

Klasse: big tour ponies

Rubriek: big tour ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 12:57

Preview (gratis)

Ruiter: Claudine Van Duffel

Paard: Extra-Dry Du Geer

Evenement: Wierden

Klasse: big tour ponies

Rubriek: big tour ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 12:59

Preview (gratis)

Ruiter: Elise van der Mheen

Paard: Silver Dream

Evenement: Wierden

Klasse: big tour ponies

Rubriek: big tour ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 13:01

Preview (gratis)

Ruiter: Bibi van Ooyen

Paard: Grangewood Dolly

Evenement: Wierden

Klasse: big tour ponies

Rubriek: big tour ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 13:03

Preview (gratis)

Ruiter: Christy Dictus

Paard: Charming Z

Evenement: Wierden

Klasse: big tour ponies

Rubriek: big tour ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 13:05

Preview (gratis)

Ruiter: Chenna van de Spek

Paard: Kinka-s Boy

Evenement: Wierden

Klasse: big tour ponies

Rubriek: big tour ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 13:08

Preview (gratis)

Ruiter: Ties Rothstegge

Paard: Boyne Ashanti

Evenement: Wierden

Klasse: big tour ponies

Rubriek: big tour ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 13:10

Preview (gratis)

Ruiter: Babette Kuijpers

Paard: Kosmo Van Orchid-s

Evenement: Wierden

Klasse: big tour ponies

Rubriek: big tour ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 13:11

Preview (gratis)

Ruiter: Federico Jacobone

Paard: Inka

Evenement: Wierden

Klasse: big tour ponies

Rubriek: big tour ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 13:13

Preview (gratis)

Ruiter: Maelys Chiron

Paard: Phierte Des Auges

Evenement: Wierden

Klasse: big tour ponies

Rubriek: big tour ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 13:15

Preview (gratis)

Ruiter: Agathe Line

Paard: Olabelle De Berce

Evenement: Wierden

Klasse: big tour ponies

Rubriek: big tour ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 13:17

Preview (gratis)

Ruiter: Mylen Kruse

Paard: Ninifee 28

Evenement: Wierden

Klasse: big tour ponies

Rubriek: big tour ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 13:18

Preview (gratis)

Ruiter: Danine Pater

Paard: Bugatti

Evenement: Wierden

Klasse: big tour ponies

Rubriek: big tour ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 13:20

Preview (gratis)

Ruiter: Justine Tebbel

Paard: Sg-s Miss California

Evenement: Wierden

Klasse: big tour ponies

Rubriek: big tour ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 13:22

Preview (gratis)

Ruiter: Niclas Baule

Paard: Llaun Bonheddwr

Evenement: Wierden

Klasse: big tour ponies

Rubriek: big tour ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 13:24

Preview (gratis)

Ruiter: Amber Elst

Paard: Dante

Evenement: Wierden

Klasse: big tour ponies

Rubriek: big tour ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 13:32

Preview (gratis)

Ruiter: Felicia Giraud

Paard: Politica De Florys

Evenement: Wierden

Klasse: big tour ponies

Rubriek: big tour ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 13:35

Preview (gratis)

Ruiter: Johanna Sixt

Paard: Lilly Vanilly

Evenement: Wierden

Klasse: big tour ponies

Rubriek: big tour ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 13:36

Preview (gratis)

Ruiter: Babette Kuijpers

Paard: Kosmo Van Orchid-s

Evenement: Wierden

Klasse: big tour ponies

Rubriek: big tour ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 13:37

Preview (gratis)

Ruiter: Agathe Line

Paard: Olabelle De Berce

Evenement: Wierden

Klasse: big tour ponies

Rubriek: big tour ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 13:39

Preview (gratis)

Ruiter: Justine Tebbel

Paard: Sg-s Miss California

Evenement: Wierden

Klasse: big tour ponies

Rubriek: big tour ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 13:41

Preview (gratis)

Ruiter: Niclas Baule

Paard: Llaun Bonheddwr

Evenement: Wierden

Klasse: big tour ponies

Rubriek: big tour ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 13:42

Preview (gratis)

Ruiter: Elsa Johansson

Paard: Crafty Boy

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup round 2

Rubriek: ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 14:17

Preview (gratis)

Ruiter: Lars Kersten

Paard: Massaqua T

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup round 2

Rubriek: ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 14:20

Preview (gratis)

Ruiter: Manon Ravenel

Paard: Apanatschi 78

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup round 2

Rubriek: ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 14:22

Preview (gratis)

Ruiter: Neri Pieraccini

Paard: Poetic Justice Cassio

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup round 2

Rubriek: ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 14:24

Preview (gratis)

Ruiter: Gerome Graefe

Paard: Bartez

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup round 2

Rubriek: ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 14:26

Preview (gratis)

Ruiter: Simon Morssinkhof

Paard: Diamond

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup round 2

Rubriek: ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 14:28

Preview (gratis)

Ruiter: Klara Mattsson

Paard: Attyrory Lass

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup round 2

Rubriek: ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 14:30

Preview (gratis)

Ruiter: Niels Kersten

Paard: Kleber Du Hardrais

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup round 2

Rubriek: ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 14:32

Preview (gratis)

Ruiter: Romain Xhemal

Paard: Rosee De Mons

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup round 2

Rubriek: ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 14:34

Preview (gratis)

Ruiter: Viola Sofia Betti

Paard: Kalahari Duke

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup round 2

Rubriek: ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 14:36

Preview (gratis)

Ruiter: Maximilian Rolf

Paard: Bonita 157

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup round 2

Rubriek: ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 14:38

Preview (gratis)

Ruiter: Luca Mercenier

Paard: Venus D-hyrencourt

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup round 2

Rubriek: ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 14:40

Preview (gratis)

Ruiter: Julia Magnusson

Paard: Dirco Dina

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup round 2

Rubriek: ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 14:42

Preview (gratis)

Ruiter: Laurie Touw

Paard: Berkzicht Rob

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup round 2

Rubriek: ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 14:44

Preview (gratis)

Ruiter: Valentin Fuzeau

Paard: N-hectare Des Ifs

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup round 2

Rubriek: ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 14:46

Preview (gratis)

Ruiter: Benedetta Failla

Paard: Ashlair Lady

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup round 2

Rubriek: ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 14:48

Preview (gratis)

Ruiter: Julius Reinacher

Paard: Christoph Columbus 3

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup round 2

Rubriek: ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 14:50

Preview (gratis)

Ruiter: Kobe Hendrix

Paard: Kantje-s Amethist

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup round 2

Rubriek: ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 14:52

Preview (gratis)

Ruiter: Maja Feuk

Paard: Miclas Aristocrat

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup round 2

Rubriek: ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 14:55

Preview (gratis)

Ruiter: Rowen van de Mheen

Paard: Quaprice D-astree

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup round 2

Rubriek: ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 14:56

Preview (gratis)

Ruiter: Lona Giry

Paard: Roudoudou D-hurl-vent

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup round 2

Rubriek: ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 14:58

Preview (gratis)

Ruiter: Nicolas Giordano

Paard: Donja

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup round 2

Rubriek: ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 15:01

Preview (gratis)

Ruiter: Philipp Schulze Topphoff

Paard: Mentos Junior 2

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup round 2

Rubriek: ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 15:03

Preview (gratis)

Ruiter: Arnaud Gaublomme

Paard: Goliath Van De Groenweg

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup round 2

Rubriek: ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 15:05

Preview (gratis)

Ruiter: Gerome Graefe

Paard: Bartez

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup round 2

Rubriek: ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 15:16

Preview (gratis)

Ruiter: Simon Morssinkhof

Paard: Diamond

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup round 2

Rubriek: ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 15:18

Preview (gratis)

Ruiter: Maximilian Rolf

Paard: Bonita 157

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup round 2

Rubriek: ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 15:19

Preview (gratis)

Ruiter: Luca Mercenier

Paard: Venus D-hyrencourt

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup round 2

Rubriek: ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 15:20

Preview (gratis)

Ruiter: Julius Reinacher

Paard: Christoph Columbus 3

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup round 2

Rubriek: ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 15:23

Preview (gratis)

Ruiter: Kobe Hendrix

Paard: Kantje-s Amethist

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup round 2

Rubriek: ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 15:24

Preview (gratis)

Ruiter: Philipp Schulze Topphoff

Paard: Mentos Junior 2

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup round 2

Rubriek: ponies

Datum: 05-06-2014

Tijd: 15:26

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Colaers

Paard: Evita

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup

Rubriek: nations cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 16:16

Preview (gratis)

Ruiter: Jesper Romp

Paard: Balouska

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup

Rubriek: nations cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 16:18

Preview (gratis)

Ruiter: Rebecca Lippi Bruni

Paard: Caesar V.G.Z.

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup

Rubriek: nations cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 16:20

Preview (gratis)

Ruiter: Kendra Claricia Brinkop

Paard: Chalkidiki B

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup

Rubriek: nations cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 16:22

Preview (gratis)

Ruiter: Bartolome Mayol Parera

Paard: Macaco

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup

Rubriek: nations cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 16:25

Preview (gratis)

Ruiter: Marine Scauflaire

Paard: Opodium Du Vivier

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup

Rubriek: nations cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 16:27

Preview (gratis)

Ruiter: Kirsten Rikkert

Paard: Sorrento

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup

Rubriek: nations cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 16:29

Preview (gratis)

Ruiter: Giampiero Garofalo

Paard: Zyquita Sr

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup

Rubriek: nations cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 16:31

Preview (gratis)

Ruiter: Marcel Wegfahrt

Paard: Quax 42

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup

Rubriek: nations cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 16:33

Preview (gratis)

Ruiter: Alvaro Sanchez-arcilla Artinano

Paard: Oki Boy

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup

Rubriek: nations cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 16:35

Preview (gratis)

Ruiter: Dries Dekkers

Paard: Buzzlines Tornado Iv

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup

Rubriek: nations cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 16:38

Preview (gratis)

Ruiter: Bart Lips

Paard: Zidane

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup

Rubriek: nations cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 16:41

Preview (gratis)

Ruiter: Andrea Calabro

Paard: Eclair Vd Bakkershoeve

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup

Rubriek: nations cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 16:43

Preview (gratis)

Ruiter: Philipp Battermann

Paard: Valerie 57

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup

Rubriek: nations cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 16:45

Preview (gratis)

Ruiter: Katia Caubo Sala

Paard: Canturada

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup

Rubriek: nations cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 16:46

Preview (gratis)

Ruiter: Cassandra Braeckmans

Paard: Bubsylon

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup

Rubriek: nations cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 16:49

Preview (gratis)

Ruiter: Kevin Jochems

Paard: Willem

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup

Rubriek: nations cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 16:51

Preview (gratis)

Ruiter: Francesca Ciriesi

Paard: Que Sera

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup

Rubriek: nations cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 16:53

Preview (gratis)

Ruiter: Marten Witt

Paard: Celtic 14

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup

Rubriek: nations cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 16:56

Preview (gratis)

Ruiter: Gonzalo Anon Suarez

Paard: Tobias

Evenement: Wierden

Klasse: nations cup

Rubriek: nations cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 16:59

Preview (gratis)

Ruiter: Andrea Hoppe

Paard: Emilou Harris

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: big tour

Datum: 05-06-2014

Tijd: 17:11

Preview (gratis)

Ruiter: Bart Haselbekke

Paard: Waterloo

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: big tour

Datum: 05-06-2014

Tijd: 17:13

Preview (gratis)

Ruiter: Marcel Wegfahrt

Paard: L B Virility

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: big tour

Datum: 05-06-2014

Tijd: 17:15

Preview (gratis)

Ruiter: Karina Tangedahl Lerøen

Paard: Pewit Quinto

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: big tour

Datum: 05-06-2014

Tijd: 17:18

Preview (gratis)

Ruiter: Maik Johannleweling

Paard: Aribo 6

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: big tour

Datum: 05-06-2014

Tijd: 17:20

Preview (gratis)

Ruiter: Kira Gremme

Paard: Filias Boy

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: big tour

Datum: 05-06-2014

Tijd: 17:23

Preview (gratis)

Ruiter: Marius Brinkmann

Paard: Cidan

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: big tour

Datum: 05-06-2014

Tijd: 17:25

Preview (gratis)

Ruiter: Philipp Battermann

Paard: Terra K

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: big tour

Datum: 05-06-2014

Tijd: 17:27

Preview (gratis)

Ruiter: Christian Fioravanti

Paard: El Paso 148

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: big tour

Datum: 05-06-2014

Tijd: 17:29

Preview (gratis)

Ruiter: Francesco Lapeyre

Paard: Figaro Van Tenhaegendoorn

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: big tour

Datum: 05-06-2014

Tijd: 17:31

Preview (gratis)

Ruiter: Bartolomé Mayol Parera

Paard: Altitude

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: big tour

Datum: 05-06-2014

Tijd: 17:33

Preview (gratis)

Ruiter: Frederique Lebon

Paard: Centon

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: big tour

Datum: 05-06-2014

Tijd: 17:35

Preview (gratis)

Ruiter: Eva Ulrika Cappelen

Paard: Carrero

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: big tour

Datum: 05-06-2014

Tijd: 17:37

Preview (gratis)

Ruiter: Sascha Braun

Paard: Bb Countess

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: big tour

Datum: 05-06-2014

Tijd: 17:39

Preview (gratis)

Ruiter: Merete Røed

Paard: Clinton Iii

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: big tour

Datum: 05-06-2014

Tijd: 17:41

Preview (gratis)

Ruiter: Fabienne Graefe

Paard: New Love 2

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: big tour

Datum: 05-06-2014

Tijd: 17:43

Preview (gratis)

Ruiter: Luigi Polesello

Paard: Panama Tame

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: big tour

Datum: 05-06-2014

Tijd: 17:45

Preview (gratis)

Ruiter: Kirsten Rikkert

Paard: Winde R.A.G.

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: big tour

Datum: 05-06-2014

Tijd: 17:47

Preview (gratis)

Ruiter: Emelie Svensson

Paard: Melitta

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: big tour

Datum: 05-06-2014

Tijd: 17:49

Preview (gratis)

Ruiter: Andrea Hoppe

Paard: Cat Buffy 2

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: big tour

Datum: 05-06-2014

Tijd: 17:51

Preview (gratis)

Ruiter: Frederick Troschke

Paard: Kannavia

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: big tour

Datum: 05-06-2014

Tijd: 17:54

Preview (gratis)

Ruiter: Marcel Wegfahrt

Paard: Castlefield Cristobal 21

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: big tour

Datum: 05-06-2014

Tijd: 17:56

Preview (gratis)

Ruiter: Marius Brinkmann

Paard: Cidan

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: big tour

Datum: 05-06-2014

Tijd: 18:02

Preview (gratis)

Ruiter: Philipp Battermann

Paard: Terra K

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: big tour

Datum: 05-06-2014

Tijd: 18:03

Preview (gratis)

Ruiter: Luigi Polesello

Paard: Panama Tame

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: big tour

Datum: 05-06-2014

Tijd: 18:05

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Colaers

Paard: Evita

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: nations cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 18:47

Preview (gratis)

Ruiter: Kendra Claricia Brinkop

Paard: Chalkidiki B

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: nations cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 18:54

Preview (gratis)

Ruiter: Jesper Romp

Paard: Balouska

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: nations cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 18:56

Preview (gratis)

Ruiter: Rebecca Lippi Bruni

Paard: Caesar V.G.Z.

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: nations cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 18:59

Preview (gratis)

Ruiter: Alvaro Sanchez-arcilla Artinano

Paard: Oki Boy

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: nations cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 19:00

Preview (gratis)

Ruiter: Marine Scauflaire

Paard: Opodium Du Vivier

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: nations cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 19:02

Preview (gratis)

Ruiter: Marcel Wegfahrt

Paard: Quax 42

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: nations cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 19:05

Preview (gratis)

Ruiter: Kirsten Rikkert

Paard: Sorrento

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: nations cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 19:08

Preview (gratis)

Ruiter: Giampiero Garofalo

Paard: Zyquita Sr

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: nations cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 19:10

Preview (gratis)

Ruiter: Katia Caubo Sala

Paard: Canturada

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: nations cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 19:12

Preview (gratis)

Ruiter: Dries Dekkers

Paard: Buzzlines Tornado Iv

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: nations cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 19:15

Preview (gratis)

Ruiter: Philipp Battermann

Paard: Valerie 57

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: nations cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 19:17

Preview (gratis)

Ruiter: Bart Lips

Paard: Zidane

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: nations cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 19:19

Preview (gratis)

Ruiter: Andrea Calabro

Paard: Eclair Vd Bakkershoeve

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: nations cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 19:21

Preview (gratis)

Ruiter: Gonzalo Anon Suarez

Paard: Tobias

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: nations cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 19:23

Preview (gratis)

Ruiter: Cassandra Braeckmans

Paard: Bubsylon

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: nations cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 19:25

Preview (gratis)

Ruiter: Marten Witt

Paard: Celtic 14

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: nations cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 19:27

Preview (gratis)

Ruiter: Kevin Jochems

Paard: Willem

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: nations cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 19:30

Preview (gratis)

Ruiter: Francesca Ciriesi

Paard: Que Sera

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: nations cup

Datum: 05-06-2014

Tijd: 19:32

Preview (gratis)

Ruiter: Bartolomé Mayol Parera

Paard: Altitude

Evenement: Wierden

Klasse: young riders

Rubriek: big tour

Datum: 05-06-2014

Tijd: 17:33

Preview (gratis)